NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2020r. 12:27  
Cytuj
W każdym bądź razie manipulują jednym i tym samym a zero efektów, o tych jubileuszach nie piszę bo takie kwotę nikogo nie urządza nawet najbiedniejszego,ale taka jest prawda,zero konkretnych podwyżek od wielu lat!!!!!!!!!!
Premia haha to dopiero jest ciekawe ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2020r. 12:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2020r. 19:55  
Cytuj
Górnik na jubileusz ustawowo na 15-lecie dostaje 70% wypłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2020r. 11:38  
Cytuj
Czyli 7 tys zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2020r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
Czyli 7 tys zł.


„ Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 5 580 PLN brutto. Co drugi górnik otrzymuje pensję od 4 380 PLN do 7 300 PLN.”

Nie wychodzi 7000...

Źródło https://wynag(...)a-gornik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2020r. 10:19  
Cytuj
Weekend odpoczynek Panowie spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 19:11  
Cytuj
Do Wytacarz

Masz rację. Są fajni ludzie tyle, że ci fajni to zaraz odchodzą z tego bagna.
zakłady aluminiowe przyciągają do pracy różnego rodzaju hujostwo z całej okolicy. powinien w każdym zakładzie obowiązywać kodeks etyki pracowniczej i to bez dwóch zdań. Atmosfera w pracy wpływa na jakość i ilość , tyle że pracodawcom się wydawało , że " jak bedzie huj na huju jechał i hujem poganiał " to bedzie super dla niego. a okazuje się że jest odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 19:20  
Cytuj
Szanujący się pracodawca powinien eliminować ze środowiska żłobów i nie ważne czy lider, kierownik , czy pracownik. Nie ma ludzi niezastępowalnych.
taki pseudo fachowiec więcej szkody robi niż pożytku. Ale nikt nie rozmawia z ludżmi , nie bierze pod uwagę atmosfery i później wychodzi beka na cały kraj z takiego ............... wiecie zakładu przez którego portal został zablokowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 19:26  
Cytuj
Tylko czekać , aż pojawią się pozwy sądowe za mobbing, poniżanie, przemoc psychiczną , za utratę zdrowia psychicznego w robocie. mamy za mały dostęp do usług prawniczych ale pomału, pomału. Zobaczycie. Nie pozbierają się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 20:19  
Cytuj
Ja poznałem I miałem przyjemność pracować z kilkoma osobami naprawdę bardzo W porządku.Akurat te osoby długo pracują,wielki szacunek dla Nich bo naprawdę nie mają łatwo.Pozatym we wszystkim innym masz 100% rację.Aaaa zapomnialbym ja nawet trafiłem na 1 gościa z kadry kierowniczej że tak się wyrażę który też naprawdę okazał się bardzo W porządku. Niestety tylko 1,rodzynek się trafił, wyjątek.O reszcie szkoda nawet gadać BURAKI,CEBULAKI,a mieli się za NIEWIADOMO kogo.ZERO DIALOGU,ROZMOWY,WSPOLPRACY.Najbardziej zawiodłem się na takim jednym A okazał się skur...hu...szma.jakich mało. Życzę powodzenia w walce i eliminacji takich skur....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 22:03  
Cytuj
Kiedyś za 3 lata pracy pracownik dostawał coś koło 5000zl premii lojalnościowej. Teraz wyskoczyli że za 10 lat dostajesz 1000zł chyba coś nie w tą stronę poszło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 22:04  
Cytuj
Kiedyś za 3 lata pracy pracownik dostawał coś koło 5000zl premii lojalnościowej. Teraz wyskoczyli że za 10 lat dostajesz 1000zł chyba coś nie w tą stronę poszło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2020r. 22:05  
Cytuj
Kiedyś za 3 lata pracy pracownik dostawał coś koło 5000zl premii lojalnościowej. Teraz wyskoczyli że za 10 lat dostajesz 1000zł chyba coś nie w tą stronę poszło. Było bardzo dobrze odnośnie premi lojalnościowej,zmienili inteligenci by pracownicy pchali się do bramy i co ? Kompletnie żadnych efektów nie widać a to tylko dzięki tak świetnym pomysłom na górze. Zejdź jeden z drugim z piętra weź sobie koło i pierd... się w czoło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 12:30  
Cytuj
Ogólnie to lipa jak była tak jest I będzie dalej,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 12:52  
Cytuj
Co za debil wymyślił na gimach to pisanie wycieków i o której zalewania? I dlaczego jest tak że jeśli są ludzie to młody pracownik siedzi się opie..... a najstarszy stażem napier.... !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 31 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 20:36  
Cytuj
Wie ktos w ktorym roku zostalo wprowadzone saldo lojalnosciowe co bylo na dwa trzy I piec lat podpisywane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Wie ktos w ktorym roku zostalo wprowadzone saldo lojalnosciowe co bylo na dwa trzy I piec lat podpisywane


Bodajże w czerwcu 2006r. Z tym że początkowo było tylko na 3 i 5 lat.Dopiero poźniej wprowadzili dodatkowe za 2 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2020r. 22:10  
Cytuj
3 letnia 5400 brutto 5 letnia 9000 brutto. Była też kwartalna 300 półroczna 600 i roczna 1200.Teraz wszystko w stawce rozłożone na miesiące pojedyncze.Bylo też 7/10 etatu dłuższe postoje i lepsza micha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 09:27  
Cytuj
Tu jest takie ciśnienie że szookkk,przyszedłem tylko dlatego gdyż chciałem spróbować ale tu jest jakaś porażka i masakra każdy młody w stalowej wie że to najgorszy zakład jaki jest ja już szukam innej pracy długo tu nie zabawie to pewne jak banku szwajcarskim,pieniądze nie szokują normalne w klepie można tyle zarobić jeszcze mówią że jakieś premie zabrali z Zimy prawda to czy jak ? Kto tym zarządza że tak to idzie ku kresowi,ponoć podwyżki
mają być 6 procent tak mi zmianowy mówił.
Odpiszcir czy jest w tym coś prawdy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 10:17  
Cytuj
Jaki chichot losu smiech2

Cały wątek to psioczenie, że Was nie szanują. A ja pytam, czy Wy szanowaliście innych? Co się robiło w szkole? Uczyło się? Odrabiało zadanka domowe? Tak traktowaliście kiedyś innych, teraz inni Was tak traktują. Życie. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 11:58  
Cytuj
Racja ciśnienie straszne zero normalnej pracy tylko szaleńca Pogoń i błędy się zdarzają ludzie się mylą nie ogarniają .
A ty taki wyuczony kulfon jesteś ze piszesz ja mam studia i co ??i muszę zapindalaccc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 13:20  
Cytuj
Studia może i masz, ale wnioskując po Twojej wypowiedzi nie byłeś uważnym studentem ... cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Jaki chichot losu smiech2

Cały wątek to psioczenie, że Was nie szanują. A ja pytam, czy Wy szanowaliście innych? Co się robiło w szkole? Uczyło się? Odrabiało zadanka domowe? Tak traktowaliście kiedyś innych, teraz inni Was tak traktują. Życie. cool girl
Czyli uważasz,że jak ktoś nie skończył jakiejś szkoły czy studia,to nie szanował innych?Idąc twoim tokiem rozumowania to np.sprzątaczka czy hydraulik nie szanowali innych i za to jedno sprząta łazienki a drugie montuje kible.Znam dużo ludzi którzy nie mają ogromnego wykształcenia i są wartościowymi osobami.Niestety papierek nie robi z kogoś nad człowieka.A tak niektórzy niby wykształceni uważają.Zanim zaczniesz oceniać kogoś najpierw spójrz w lusterko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 15:14  
Cytuj
Dokładnie. Znam przypadek przez który zwolnily się 4 osoby każda po zwolnieniu mówiła dlaczego się zwalnia, ktoś coś z tym zrobił? "kim"....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jaki chichot losu smiech2

Cały wątek to psioczenie, że Was nie szanują. A ja pytam, czy Wy szanowaliście innych? Co się robiło w szkole? Uczyło się? Odrabiało zadanka domowe? Tak traktowaliście kiedyś innych, teraz inni Was tak traktują. Życie. cool girl
Czyli uważasz,że jak ktoś nie skończył jakiejś szkoły czy studia,to nie szanował innych?Idąc twoim tokiem rozumowania to np.sprzątaczka czy hydraulik nie szanowali innych i za to jedno sprząta łazienki a drugie montuje kible.Znam dużo ludzi którzy nie mają ogromnego wykształcenia i są wartościowymi osobami.Niestety papierek nie robi z kogoś nad człowieka.A tak niektórzy niby wykształceni uważają.Zanim zaczniesz oceniać kogoś najpierw spójrz w lusterko.


Popieram w 100% i mam wrażenie że doczekaliśmy czasów że ludzie bez ,, studiów,, są bardziej normalni niż cała wyedukowania śmietanka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Czyli uważasz,że jak ktoś nie skończył jakiejś szkoły czy studia,to nie szanował innych?Idąc twoim tokiem rozumowania to np.sprzątaczka czy hydraulik nie szanowali innych i za to jedno sprząta łazienki a drugie montuje kible.Znam dużo ludzi którzy nie mają ogromnego wykształcenia i są wartościowymi osobami.Niestety papierek nie robi z kogoś nad człowieka.A tak niektórzy niby wykształceni uważają.Zanim zaczniesz oceniać kogoś najpierw spójrz w lusterko.


Uważam, że jeśli ktoś tu na forum wylewa żale jak jest mu źle, pracując w UW, to tak, uważam, że nie szanował innych. Teraz zbiera pokłosie. Wystarczy spojrzeć na język jakim się posługuje i co sobą prezentuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »