NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 37 38 39 40 41 42 43 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 21:50  
Cytuj
ja pi.....e . Poważnie ? Ale jaja..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 21:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 21:52  
Cytuj
Wszędzie w tych kieratach GmbH tak samo z tego co piszecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 13:02  
Cytuj
Możesz rozszerzyć myśl że odlewnia leje braki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 12:05  
Cytuj
Witam,kiedy nagroda z zysków,oraz socjalne???
Coś ktoś wie gdyż cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 12:05  
Cytuj
Witam,kiedy nagroda z zysków,oraz socjalne???
Coś ktoś wie gdyż cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 12:05  
Cytuj
Witam,kiedy nagroda z zysków,oraz socjalne???
Coś ktoś wie gdyż cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Witam,kiedy nagroda z zysków,oraz socjalne???
Coś ktoś wie gdyż cisza.
W grudniu przed świętami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 17:11  
Cytuj
Raczej będą te bonusy symboliczne , zakład nie zrobił takiego zysku jak przedstawiła mu góra w porównaniu to roku poprzedniego
I Będzie większy postój niż zakładano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Wlaśnie przyjmuja takich kolesi jak ten pseudo specjalista ds.kontroli ostatecznej L2.3 zwykły cham, który ubliża ludziom , zalatwił mu pracę były już kierownik QM K.K. który juz poleciał, ale spoko ten koleś też do konca roku i aut,tyle reklamacji jak za niego nigdy na zakladzie nie bylo ale wkoncu dyrekcja zauważyła ze koleś bez szkoły, moze jego nastepca jeszcze uratuje tą kontrolę ostateczną

Nigdy nie myślałem że kiedyś tutaj napisze tym bardziej ze już nie robie tam ale jak czytam że wywalili kierownika QM na bruk i ten jego pupilek pseudo specjalista L2.3 leci nie wytrzymam, przez niego odszedłem zresztą namawiał mnie ostro do odejścia ,jak żyje nie widziałem takiego niewychowanego chama i osobiscie im pogratuluje jak ich spotkam grabiących liscie w parku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wlaśnie przyjmuja takich kolesi jak ten pseudo specjalista ds.kontroli ostatecznej L2.3 zwykły cham, który ubliża ludziom , zalatwił mu pracę były już kierownik QM K.K. który juz poleciał, ale spoko ten koleś też do konca roku i aut,tyle reklamacji jak za niego nigdy na zakladzie nie bylo ale wkoncu dyrekcja zauważyła ze koleś bez szkoły, moze jego nastepca jeszcze uratuje tą kontrolę ostateczną

Nigdy nie myślałem że kiedyś tutaj napisze tym bardziej ze już nie robie tam ale jak czytam że wywalili kierownika QM na bruk i ten jego pupilek pseudo specjalista L2.3 leci nie wytrzymam, przez niego odszedłem zresztą namawiał mnie ostro do odejścia ,jak żyje nie widziałem takiego niewychowanego chama i osobiscie im pogratuluje jak ich spotkam grabiących liscie w parku
Proponuję nie zakładać nowych kont tylko pójść i powiedzieć,że nie podoba ci się jak się odzywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 18:38  
Cytuj
Podobno w naszym kieracie wracaja do sprawdzania alkomatem tylko szkoda ze przepisy sie nie zmienily tylko zarzad sobie zmienia a to jest normalne lamanie prawa i nalezy to zglosic do PIP dlaczego pracownik ma pravowac wedlug instrukcji pracy skoro zarzad lamie przepisy czyli daje nam przyklad ze przepisy sa po to by je lamac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2019r. 06:32  
Cytuj
CYTAT
Podobno w naszym kieracie wracaja do sprawdzania alkomatem tylko szkoda ze przepisy sie nie zmienily tylko zarzad sobie zmienia a to jest normalne lamanie prawa i nalezy to zglosic do PIP dlaczego pracownik ma pravowac wedlug instrukcji pracy skoro zarzad lamie przepisy czyli daje nam przyklad ze przepisy sa po to by je lamac.


Pewnie, lepiej mieć gościa na sumieniu co z trzema promilami wpadł do kadzi z ciekłym aluminium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2019r. 08:48  
Cytuj
Zobaczymy jak się popisze Firma Superior wynagradzając pracowników za rok pracy jaką będzie nagroda to będzie świadczyć o wszystkim ,nawet w hsw premie roczne,nawet w małych foremkach pracownicy są wynagrodzeni oraz zmotywowani na następny rok ,dajmy szansę wykazania się naszym władzom a to otworzy nam oczy pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2019r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Podobno w naszym kieracie wracaja do sprawdzania alkomatem tylko szkoda ze przepisy sie nie zmienily tylko zarzad sobie zmienia a to jest normalne lamanie prawa i nalezy to zglosic do PIP dlaczego pracownik ma pravowac wedlug instrukcji pracy skoro zarzad lamie przepisy czyli daje nam przyklad ze przepisy sa po to by je lamac.


Pewnie, lepiej mieć gościa na sumieniu co z trzema promilami wpadł do kadzi z ciekłym aluminium.
Ludzie sami sobie problemy stwarzają. Przyjdzie taki jeden z drugim chla w robocie a potem się dziwicie że kontroluja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2019r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
Zobaczymy jak się popisze Firma Superior wynagradzając pracowników za rok pracy jaką będzie nagroda to będzie świadczyć o wszystkim ,nawet w hsw premie roczne,nawet w małych foremkach pracownicy są wynagrodzeni oraz zmotywowani na następny rok ,dajmy szansę wykazania się naszym władzom a to otworzy nam oczy pozdrawiam.

Zobaczymy też co pokażą przy podwyżkach w następnym roku. Wzrost najniższej krajowej od nowego roku wyniesie 350 zł brutto. Ciekawe jak się odniosą nasi rządzący do tej kwoty. Czy dadzą tyle samo, mniej czy więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wlaśnie przyjmuja takich kolesi jak ten pseudo specjalista ds.kontroli ostatecznej L2.3 zwykły cham, który ubliża ludziom , zalatwił mu pracę były już kierownik QM K.K. który juz poleciał, ale spoko ten koleś też do konca roku i aut,tyle reklamacji jak za niego nigdy na zakladzie nie bylo ale wkoncu dyrekcja zauważyła ze koleś bez szkoły, moze jego nastepca jeszcze uratuje tą kontrolę ostateczną

Nigdy nie myślałem że kiedyś tutaj napisze tym bardziej ze już nie robie tam ale jak czytam że wywalili kierownika QM na bruk i ten jego pupilek pseudo specjalista L2.3 leci nie wytrzymam, przez niego odszedłem zresztą namawiał mnie ostro do odejścia ,jak żyje nie widziałem takiego niewychowanego chama i osobiscie im pogratuluje jak ich spotkam grabiących liscie w parku
Proponuję nie zakładać nowych kont tylko pójść i powiedzieć,że nie podoba ci się jak się odzywa.

Niczego nie wnosisz to się nie wypowiadaj. Teraz mam normalne godziny z lepszymi ludzmii przedewszystkim z dala od czterobrygadowki ,wspomnienia jednak sa ciekawe najlepsze jak walnołem papiery to wszyscy mi gratulowali jakbym cos wygrał kolejni zazdrościli co samo mowi o tych ludziach itp. chcialbym zobaczyc mini tych kierownikow jak dostali wypowiedzenia i pogratulować mądrych decyzji likwidacje układzików przez to juz wielu odeszlo , promuje sie kogos kto kompletnie sie nie nadaje tylko ma znajomego itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 22 Paź 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 11:57  
Cytuj
Powiem tak najbardziej nie przyjemny zakład ludzie zawistni podpierdzielanie,zazdrość wyzysk, oszukanstwo,oraz patologia.nagrod zero Za to trzepanie wora na bramie jak na Załężu,każdy podejrzany o kradzież lub alkohol ,istne jaja istne jaja w żadnym zakładzie tak nie ma na terenie Podkarpacia jak w tym .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 12:03  
Cytuj
Niczego nie wnosisz to się nie wypowiadaj. Teraz mam normalne godziny z lepszymi ludzmii przedewszystkim z dala od czterobrygadowki ,wspomnienia jednak sa ciekawe najlepsze jak walnołem papiery to wszyscy mi gratulowali jakbym cos wygrał kolejni zazdrościli co samo mowi o tych ludziach itp. chcialbym zobaczyc mini tych kierownikow jak dostali wypowiedzenia i pogratulować mądrych decyzji likwidacje układzików przez to juz wielu odeszlo , promuje sie kogos kto kompletnie sie nie nadaje tylko ma znajomego itp[/cytat]Ty co wnosisz,oprócz wylewania żalów i oskarżaniem personalnym?Jak składałeś wypowiedzenie to napisałeś dlaczego się zwalniasz,czy tylko tu jesteś taki odważny?To co dzieje się w tej firmie to niestety tak samo jest w wielu innych firmach.Chociaż ostatnio to co robią z pracownikami pochwalić nie można.Dziwię się że ludzie nie zgłaszają tego do PIP.Nikt nikogo na siłę nie trzyma,jeśli piszesz prawdę i zmieniłeś pracę na lepszą to się chwali.Nie wiem jak można pracować gdzieś gdzie mi nie pasuje i po kątach narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 14:42  
Cytuj
Ten specjalista od chamstwa i zwyrodnialstwa wie komu gratulował odejscia z ironią jak zwykły prostak jakim jest, teraz jag gratuluje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 17:13  
Cytuj
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że w tym miejscu pracy możesz być dobrym pracownikiem z doświadczeniem, a to i tak niema znaczenia. Ważne kto z kim kawkę pije i komu obrabia 4 litery. Przykładów jest mnóstwo. "nie ukrywam będę chciał się wykazać przed nowym kierownikiem..." pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 07:38  
Cytuj
O co chodzi z tymi kierownikami... kogo zwolnili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 09:24  
Cytuj
INFO z 1 reki,od naczelnego,
NAGRODY NIE BEDZIE JAK NARAZIE.
Trzeba bardziej się zmobilizować i przyłożyć do pracy sumienniej wykonywać obowiązki i pracować umiech
Dobra zbieram się na przejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 25 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 18:34  
Cytuj
umiechL4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 31 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 19:50  
Cytuj
Też mnie coś rozbiera. L4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 257
Dołączył: 20 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Też mnie coś rozbiera. L4
STRACH WAM NIEPOZWOLI,DO PRACY BO RĘKAWIC NIEDAM!mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekzaklopotany:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 37 38 39 40 41 42 43 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »