NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Cze 2019r. 20:06  
Cytuj
to mało za obecność? możecie nadgodziny ciągnąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2019r. 20:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2019r. 21:42  
Cytuj
Widzą co się dzieje, ludzi brakuje, a jak ma nie brakować kiedy ludzi się nie szanuje, mam na myśli tych z BIURA co mają kontakt z pracownikami produkcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2019r. 20:46  
Cytuj
Żar tropików się zbliża będziemy padać jak muchy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2019r. 21:44  
Cytuj
Spoko, maszyny predzej padna ,aby wode dowiezli i zupe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2019r. 22:01  
Cytuj
I bułki jogurt i batonika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 00:35  
Cytuj
Wybieracie się może tą imprezę Superiora ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 00:48  
Cytuj
spoko , dowiozą wam wodę , ciastka i jogurt i stówa bedzie za obecność ; tylko wytrwajcie i sie nie pozagryzajcie . Bo wszędzie już dawno jeszcze za czasów ATS pozamykano wszystkie fabryki felg na całym świecie bo nie chcieli w tym syfie robić nawet Afrykanie. Widno wy jesteście jeszcze ze świadomością sporo lat za African , Lagaaaaaaaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 01:02  
Cytuj
W Afryce niektóre plemiona nie chciały wierzyć jak im powiedziano że W Polsce żyją ciemniejsi ludzie od nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 07:21  
Cytuj
Ciągle płaczki i płaczki.
Ciężko, syf, kierownik niedobry i pracują tam bardziej czarni niż murzyn z Afryki. A kursa mać, nie ma jak przejechać ulicami samochodem przy tych niby trucicieli.
Cała okolica buduje domy, Vivo utrzymuje...bo na 10 osób jak widzę to 8 pracuje w UPP, za pieniądze w uniwhelu A wam ciągle źle i źle. Myślę, że największe płaczki pisząc tu, to lenie nie z tej ziemi i nie nadające się nacisnąć dwóch przycisków na odlewnicze maszyny jednego guzika na maszynie CNC i szlifierka, znaczy żabka po kole na scieme przejechać i pyk na paletę.
Więc, zamiast płakać, zrobić sobie rachunek sumienia dla czego nie dałem sobie rady i na pokuta zapraszam do Alutecu. Tu można leżeć, palić i nic nie robić A więcej zarobić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 08:04  
Cytuj
Prawda to, że zimowego postoju też nie będzie i każdy ma sprzedać 20 dni urlopu? To jak tu ktoś przyjdzie do roboty jak urlopy zakazane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 08:50  
Cytuj
Zadajesz takie pytania, a potem sie dziwisz, ze ktos cie traktuje jak niewolnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Prawda to, że zimowego postoju też nie będzie i każdy ma sprzedać 20 dni urlopu? To jak tu ktoś przyjdzie do roboty jak urlopy zakazane?

Juz jeden mądry pisal ze dodatek 400 zl bedzie za czterobrygadowke. Teraz ten pisze ze postoju grudniowego nie bedzie. Ciekawe co jeszcze wymyślicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 12:20  
Cytuj
To z gorąca takie pierdoły wypisują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 17:10  
Cytuj
A ja słyszałem ze najczarniejszy z czarnych Rambo from Vietnam przyjedzie do was i będzie was przerabiał a nie felgi umiech
Moje zdanie jest takie masz łeb to kombinuj zle ci to pierdolnij ta robotę znajdź lepsza bo się da i proszę mi tu nie pitolić ze się nie da bo jedyne co was ogranicza to wasze głowy umiech trzeba żyć tak żeby nam było dobrze i żeby nie zajeżdżać się w pracy jak czarnuch umiech choć znam takich ludzi co dla nich jeb**ecie 800kol na zmianę na 2tokarkach to tylko taki długodystansowy trening na rzeźbę umiech
Jeden się posra za przeproszeniem drugi nawet się nie odzwiga ale każdy robi to co chce a jeśli narzekasz bo źle ci bo ciężko to po cholerę jeszcze tam siedzisz jeden z drugim ?
Gdyby mi coś nie pasowało w pracy już dawno bym ja rzucił i nie ma tu tłumaczenia ze mam kredyt na dom czy auto bo prace można zmienić a jak masz pomysły ambicje i chęci do podnoszenia kwalifikacji Ew przebranzowienia się to działaj i nie narzekaj umiech
Bo od tego narzekania tu na forum ludzie patrzą na ten superior jak na getto polskie z czarnuchami w środku a prawda jest taka ze nie każdy narzeka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
A ja słyszałem ze najczarniejszy z czarnych Rambo from Vietnam przyjedzie do was i będzie was przerabiał a nie felgi umiech
Moje zdanie jest takie masz łeb to kombinuj zle ci to pierdolnij ta robotę znajdź lepsza bo się da i proszę mi tu nie pitolić ze się nie da bo jedyne co was ogranicza to wasze głowy umiech trzeba żyć tak żeby nam było dobrze i żeby nie zajeżdżać się w pracy jak czarnuch umiech choć znam takich ludzi co dla nich jeb**ecie 800kol na zmianę na 2tokarkach to tylko taki długodystansowy trening na rzeźbę umiech
Jeden się posra za przeproszeniem drugi nawet się nie odzwiga ale każdy robi to co chce a jeśli narzekasz bo źle ci bo ciężko to po cholerę jeszcze tam siedzisz jeden z drugim ?
Gdyby mi coś nie pasowało w pracy już dawno bym ja rzucił i nie ma tu tłumaczenia ze mam kredyt na dom czy auto bo prace można zmienić a jak masz pomysły ambicje i chęci do podnoszenia kwalifikacji Ew przebranzowienia się to działaj i nie narzekaj umiech
Bo od tego narzekania tu na forum ludzie patrzą na ten superior jak na getto polskie z czarnuchami w środku a prawda jest taka ze nie każdy narzeka umiech


No napewno żaden kierownik czy biurowy się tutaj nie udzieli , się zgadza ze nie każdy narzeka good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 17:29  
Cytuj
Robiłem tam osobiście rok na 2tok IMT i na celach z robotami i powiem ci ze na IMT waliłem shake’i z białkiem i węglowodany carboecono i była to pewnego rodzaju siłownia dla mnie bilans energetyczny miałem na plus jedyne co to wkur mnie to ze 4brygadowka i weekendy niestety rzadko kiedy wolne no i fakt ze jedyny rozwój zawodowy jaki cię tam czeka to zwiększenie ilości przerzucanych przez ciebie felg(pomijam włażenie do dupy bez mydła komuś kto stoi wyżej bo takich rzeczy nie uznaje) zero jakiś szkoleń kursów podnoszenia kwalifikacji tak jak w alutecu zrób swoje i spier... a jak się nie wyrabiasz to cię cisną. Teraz na szczęście mam możliwości szkoleń pracuje tylko na tyg i nie napierd... jak walnięty przycisku ale programuje ustawiam przezbrajam czasem naprawiam maszyny umiech za pieniądze lepsze niż tam z pełnym socjalem umiech i tylko od pon do piątku umiech i nie potrzebowałem żadnych znajomosci tylko moje chęci mój upór i moja pasja (akurat jest to CNC oraz wszelkiego rodzaju maszyny roboty i wiele innych)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2019r. 21:58  
Cytuj
Sa tacy co by przetrzymac nocke wala meta i amfe i jest git,pracownicy w pelna moca przerobowa pracujauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2019r. 07:59  
Cytuj
BO TO JEST GETTO !!!!!
Swiatek piatek i niedziela.
Kazdy kto przycho pelny rozumu ucieka od razu nawet okresu probnego nie konczac.
Za duzy wyzysk jest za duzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2019r. 10:44  
Cytuj
Tych wyżej piszących można nazwać głupi i głupszyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2019r. 12:41  
Cytuj
Byłem wczoraj chwilę na hali na drugiej zmianie, szacunek dla osób tam pracujących

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Cze 2019r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Sa tacy co by przetrzymac nocke wala meta i amfe i jest git,pracownicy w pelna moca przerobowa pracujauśmiech

Hahaha no tak Zarzynanie organizmu podnoszeniem temp ciała pulsu i działaniem na „pełnych obrotach” za te 3000 ale po latach meta feta i inne prochy wyjdą a wtedy to będzie sajgon...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2019r. 17:14  
Cytuj
Ja mam szacunek dla ludzi, którzy wala nadgodziny w taka pelen szacun.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2019r. 21:20  
Cytuj
A na OW pełna desperacja. Typa na bramie 4 razy łapali i wyleciał za wode. A tu pyk Wiesław przyjmuje ponownie bo desperado ludzi nie ma. Co za firma ;)))) aż żal ludzi co tam robia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2019r. 22:08  
Cytuj
Koniec tej firmy jest juz bliski, busa wysylaja po ludzi do domu i proszą zeby przyjsc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2019r. 08:28  
Cytuj
Nie przesadzaj. Nadgodzin też nikt chyba dla sportu nie robi tylko wiadomo dla kasy, coś za coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »