NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Armatis lc, proszę o opinie czy warto tam iść?? , Jak wygląda tam praca?? Polecacie czy odradzacie??
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 15:08  
Cytuj
Hej,jest dużo ogłoszeń do armatis lc, na słuchawkę, dlatego też proszę o opinie osoby które mają lub miały styczność z tą firmą. Warto spróbować? Który projekt najbardziej opłacalny? Jak wyglądają szkolenia i ile trwają?? Czy są płatne i ile?? Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 15:32  
Cytuj
Patrząc na opinię z gowork, które co prawda zaczynają się od 14.03.2018 to atmosfera w pracy dosłownie marzenie. Sam miód. Chyba całą Stalowa zmieni pracę i zatrudni siew tej firmie umiech.
A tak na poważnie to trochę to za cukierkowe jest ...
Sprawdź i daj znać ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 10:01  
Cytuj
Atmosfera naprawdę jest spoko i odnośnie atmosfery można się już przekonać na etapie szkolenia.
Szkolenia trwają od kilku dni do kilku tygodni w zależności od projektu i wypłacają jakieś grosze za udział w szkoleniu po przepracowanym miesiącu.
Na pewno praca nie jest dla każdego, ale warto spróbować swoich sił.
Godzinówka 14zł minimum do 17zł max plus prowizje które śmiało można wyciągnąć większe lub mniejsze. To kwestia indywidualna.
Jeśli chodzi o samą opłacalność - najlepiej jest na projekcie NC+

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
Patrząc na opinię z gowork, które co prawda zaczynają się od 14.03.2018 to atmosfera w pracy dosłownie marzenie. Sam miód. Chyba całą Stalowa zmieni pracę i zatrudni siew tej firmie umiech.
A tak na poważnie to trochę to za cukierkowe jest ...
Sprawdź i daj znać ;)


Armatis przejęło Datacontact, które miało fatalną opinię. Jeżeli firma Armatis nie wymieniła kierownictwa, tylko zostali ci co pracowali pod DC, to nic się nie zmieniło. Bo to ludzie tworzą atmosferę, a nie nazwa firmy.
A co do pochlebnych opinii, to Armatis musi jakoś przyciągnąć ludzi do pracy, więc mamy takie "kwiatki" jak choćby w tym temacie. Użytkownik mysh specjalnie się dzisiaj zarejestrował na forum, żeby wystawić laurkę firmie.
Niskie bezrobocie spowodowało, że firmy które oferują umowę zlecenie i najniższą krajową są obecnie w czarnej d$%@$. Niestety na słuchawkę nie da rady ściągnąć Ukraińców, bo w tej pracy wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:01  
Cytuj
Owszem - dziś założyłam konto, by móc się wypowiedzieć.
Pracuję na słuchawkach i mam się z tym całkiem nieźle a już na pewno lepiej niż jakbym pracowała na kasie. Jeśli ktoś chce wiedzieć co i jak - śmiało mogę udzielić inf. Szczerej.
Zdarzają się zgrzyty i niesnaski - jak wszędzie ale póki co nie planuję nic u siebie zmieniać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Owszem - dziś założyłam konto, by móc się wypowiedzieć.
Pracuję na słuchawkach i mam się z tym całkiem nieźle a już na pewno lepiej niż jakbym pracowała na kasie. Jeśli ktoś chce wiedzieć co i jak - śmiało mogę udzielić inf. Szczerej.
Zdarzają się zgrzyty i niesnaski - jak wszędzie ale póki co nie planuję nic u siebie zmieniać.


Od dawna pracujesz?? Pracowałeś jeszcze za DC?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:15  
Cytuj
Nie - za czasów armatisu i naprawdę nie wiem jak było wcześniej i się nie wypowiem ale teraz jest spoko zarówno z ekipą, kadrą jak i z wypłatą.
Zgadza się (a wierz - sama sprawdzam wszystko skrupulatnie) i zawsze jest na czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Nie - za czasów armatisu i naprawdę nie wiem jak było wcześniej i się nie wypowiem ale teraz jest spoko zarówno z ekipą, kadrą jak i z wypłatą.
Zgadza się (a wierz - sama sprawdzam wszystko skrupulatnie) i zawsze jest na czas.


A możesz pochwalić się ile bierzesz miesięcznie na rękę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:22  
Cytuj
Przy przepracowaniu 168godzin - około 1700netto na rękę plus prowizje (z tym bywa róznie od 60zł do ponad tysiąca - zależy od miesiąca, bazy i moich chęci) - wiem, że na innym projekcie w styczniu tego roku dziewczyna wyciągneła ponad 3koła z samych prowizji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2018r. 12:23  
Cytuj
A, nie mam statusu ucznia ani studenta - odprowadzam pełne składki razem z chorobowymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 10:56  
Cytuj
Mysh napisałam na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 16:51  
Cytuj
A można tam być zatrudnionym na 1/2 etatu lub zlecenie ?? Jak wtedy ta praca wygląda idzie się dogadać co do grafiku ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2018r. 13:01  
Cytuj
tak - na niektorych projektach mozna. trzeba podpytac o konkrety juz u nich w dziale rekrutacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »