NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Roma czy kończy działalność,
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 07:29  
Cytuj
czy ktoś wie coś na temat restauracji Roma, podobno kończy swoją działąlnośc z dniem 1 kwietnia a ja mam tam mieć w maju impreze,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 07:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 07:34  
Cytuj
Ja nie wiem, ale na Twoim miejscu na pewno bym do nich nie dzwonił ani nie szedł. Zaczekałbym do maja, nie wiem, jak to ma być wesele czy komunia to po prostu przyjechałbym z gośćmi i wtedy się zobaczy czy jest czynne czy nie. Innego wyjścia chyba nie ma. Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 07:57  
Cytuj
ale dowcipniś dzowniłem, byłem mówią ze wszystko sie odbędzie a dla twojej informacji nie chodzi o komunię ani wesele pytam bo nie wiem jak mówią innym i czy ktos też był i sie dowiadywał bo ja z wielu źródeł sie dowiaduje zę nie bedzie Romy więc ktoś tu kogoś robi w ciula

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 08:42  
Cytuj
Z tym "kończeniem działalności" chodzi o to, że zmienia się najemca. Była na SM informacjaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 08:47  
Cytuj
no ok ale czy przejmuje imprezy nowy najemnca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
ale dowcipniś dzowniłem, byłem mówią ze wszystko sie odbędzie a dla twojej informacji nie chodzi o komunię ani wesele pytam bo nie wiem jak mówią innym i czy ktos też był i sie dowiadywał bo ja z wielu źródeł sie dowiaduje zę nie bedzie Romy więc ktoś tu kogoś robi w ciula


I tak ładnie ująłeś wszystko w jednym zdaniu umiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 10:03  
Cytuj
scianascianasciana Zalamka jak w dzisiejszych czasach ludzie sa nieporadni. Masz ustalona impreze ... Wiesz gdzie znajduje sie lokal ... Idz popytaj porozmawiaj tam udziela Ci wszystkich informacji. Tu pytasz i co ?? Jesli pierwsza lepsza osoba odpowie Ci twierdzaco to Cie uspokoi i bedziesz czekac do maja na impreze ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2018r. 10:23  
Cytuj
mlotekczy wy rozumiecie co piszecie? Pytam czy ktoś ma jeszcze tam impreze i jakie ma informacje scianascianasciana pisze że pacanie byłem i myślę że wszyscy myślacy ze bedą mieć tam imprezy między innymi w maju są wprowadzani w błąd bo Roma zaprzestaje działalnośc z końcem marca ja mam inną alternatywe na lokal w maju mlotek ale szkoda mi ludzi którzy są wprowadzani w bład

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2018r. 18:19  
Cytuj
Na stronie Hotelu Stal jest taka informacja, to może zapytaj w hotelu?

CYTAT
W związku z wygaśnięciem z dniem 31.03.2018 r. umowy najmu pomieszczeń restauracyjnych znajdujących się w Hotelu Stal, Zakład Produkcyjno – Handlowy Wodex Sp. z o.o. informuje , że od dnia 01.04.2018 roku działalność w zakresie wydawania śniadań gościom hotelowym , działalność gastronomiczna i bankietowa oraz wszelkie imprezy okolicznościowe i inne będą prowadzone przez Hotel STAL.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2018r. 07:56  
Cytuj
wszystko wiem tylko sprawa jest na tyle dziwna że dalej Roma przyjmuje rezerwacje a Hotel nic na temat tych rezerwacji nie wie, tu już nie chodzi o mnie ale 2 kwietnia ludzie mają podobno chrzciny w Romie i pewnie klamke pocałują bo o dziwo nikt pomimo takich informacji w Hotelu nie pyta o ewentualne przejęcie imprez a jasne jest że napewno w kwietniu restauracja nie będzie czynna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2018r. 20:50  
Cytuj
Nie pytaj na forum tylko zapytaj u źródła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 09:03  
Cytuj
hahahha następny mądry umiech ostrzegam tylko tych którzy maja komunie czy chrzciny w Romie że niestety pomimo tego ze obecny najemca twierdzi inaczej Roma zaprzestaje swojej działalności z dniem 31 marca. Pytajcie u źródła właśnie w Hotelu Stal a nie w Romie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 12:14  
Cytuj
Ty mądry przeczytaj co napisałeś w poście i w jaki sposób. Ni jak się to ma do ostrzegania tylko jasno zapytałeś "czy ktoś wie... "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 12:52  
Cytuj
tak jasne zapytałem, nikt nic mądrego nie napisał więc tak jak mi ktos radził zapytałem u źródła i przekazuje tą informacje dalej, Roma z dniem 31 marca kończy swoją dzialalność, rezerwacji na chrzciny ani komunie nie przekazała Hotelowi więc ..... umiech wspólczuje tym co będą stać pod drzwiami Romy 2 kwietnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 14:55  
Cytuj
Wpadła mi jeszcze myśl, że Roma nie kończy działalności a dajmy na to nie dogadała się z hotelem bądź zainwestowała gdzieś w jakiś swój budynek i zamierza się przenieść "na swoje". Wtedy mogli by przyjmować rezerwacje na nowy lokal, ale z tego co piszesz i z tego, że nie ma ŻADNEJ wzmianki u nich na stronie www ani na FB, to raczej mało prawdopodobne. Kwestia, czy przy zbieraniu rezerwacji przyjmują zaliczki. Jeżeli tak, to może z tego wyjść grubsza sprawa.
Ostatnia sprawa, Roma jako Roma się zamyka, a hotel jest dogadany, że przejmuje biznes razem z pracownikami i całym sprzętem jaki Roma posiada. Przejmuje wszystkie imprezy itp. i kontynuuje działalność na starych zasadach. Wtedy Roma może zbierać zamówienia już jako powiedzmy nowy podmiot. Ale o tym zapewne dowiedziałbyś się w rozmowie czy to z Hotelem STAL czy Romą bezpośrednio... jeżeli jednak kończą, a zbierają hajs za zaliczki, to śmierdzi oszustwem i warto, by ludzie o tym usłyszeli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 15:37  
Cytuj
dlatego własnie o tym pisze że biorą zaliczki nie przekazuja informacji o rezerwacjach Hotelowi i ludzi robia w balona, dogadać sie z Hotelem nie ma mowy, informacja jest na stronie fb Hotelu i Hotelowej były informacje na portalach stalowowolskich, informacja potwierdzona i ja kończe dyskusje Roma zaprzestaje działaności z dniem 31 marca a o reszte niech się martwiąc ci co zapłacili zaliczki bo imprez w Romie mieć nie będą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:03  
Cytuj
??? : Bierzesz odpowiedzialność za słowa że firma PPHU Piotr Rębisz robi ludzi w balona? Jeśli nie - edytuj swój wpis.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:07  
Cytuj
hahahahah żartowniś, przejdz sie do hotelu to zobaczysz jak sprawa wygląda mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:10  
Cytuj
W jakim celu mam się udać do hotelu?
Sprawa dotyczy restauracji ROMA która JEST dzierżawcą powierzchni w hotelu. Powtarzam: JEST.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:16  
Cytuj
do 31 marca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:18  
Cytuj
umowa na czas określony ma to do siebie ze po jej zakończeniu wygasa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś wie coś na temat restauracji Roma, podobno kończy swoją działąlnośc z dniem 1 kwietnia a ja mam tam mieć w maju impreze,


Po co w ogóle ten temat? Przecież sam już w styczniu pisałeś na forum że wiesz że umowa najmu wygasa.

CYTAT
Wysłany: 13 Sty 2018r. 13:51 Cytuj
Kiedy ten dj. w Romie gra? chyba teraz tylko w karnawale i to nie zawsze, zależy kiedy masz zamiar ta imprezę urządzać bo Roma tylko do końca marca ma umowe


Źródło: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=885064

Proszę o zamknięcie. Temat założony by zrobić zamęt.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
???
???
???
Posty: 58
Dołączył: 24 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:25  
Cytuj
akurat nie chodzi to o zamęt tylko ostrzeżenie ludzi którzy nadal wierzą że będa mieć komunie albo chrzciny zorganizowane przez Rome

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
W jakim celu mam się udać do hotelu?
Sprawa dotyczy restauracji ROMA która JEST dzierżawcą powierzchni w hotelu. Powtarzam: JEST.


Stella, masz jakiś dowód na to, że firma PPHU Piotr Rębisz ma prawo do najmu Romy po 1 kwietnia bo z oświadczenia właściciela, czyli Hotelu Stal (Wodexu) wynika, że nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
!!!
!!!
!!!
Posty: 2
Dołączył: 22 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2018r. 18:05  
Cytuj
Drodzy Państwo!
Żródło informacji dotyczących imrez okolicznościowych tj. chrzcin, komunii i wesel znajduje się w restauracji Roma. Po wszelkie szczegóły zapraszamy do restauracji.

Całą sytuacja jest komentowana jedynie przez jedną osobę, prosimy publicznie o ujawnienie się a nie sianie fermentu wsród mieszkańców!!!

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »