NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Hodowanie psa w blokowym mieszkaniu.,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Jeśli pies jest odpowiednio wybiegany, mieszkanie jest porostu większą budą. Jeśli ktoś pisze, że nie bierze psa bo mieszka w mieszkaniu, to to jest marny argument. Lepszym jest " nie mam czasu go zmęczyć na spacerze."



W zimie buda nie jest podgrzewana do temperatury 21-24 st.instynkt terytorialny - jedne rasy mają go mniej a inne więcej, oczywiście można to "stłumić" poprzez szkolenia, ale skoro pies był przeznaczony np: do ochrony stad przed drapieżnikami w surowym klimacie to po jakiego ...pchać go w "szufladę" (mieszkanie)? Dlatego pewne argumenty nie są marne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2018r. 10:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 20:57  
Cytuj
To zależy od każdego. Jak ktoś ma małe mieszkanko to jest to argument. Jak większe mniejszy aczkolwiek brak własnego podwórka mocno ogranicza psa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 07:28  
Cytuj
mam kolege co trzyma wilczura w bloku na trzech pokojach śmierdzi u niego na chacie jak w murzyńskiej lepiance
duze psy zawsze beda smiedziec nawet jak sie ich bedzie kompac raz w tygodniu bo tak robi moj kolega

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 07:40  
Cytuj
Moze kolega nie miał wyjscie mieszkał wczesniej w domku przeprowadził sie do bloku i nie miał z pieskiem co zrobic. Bo swiadome zdecydowanie sie na hodowanie wilczura czy tam haskiego w bloku jest głupota jakis mały piesek ok.. sam jestem miłosnikiem psów i rozumiem uczucie do tych zwierzatek sam miałem juz 7 wiekszosc zdechała ze starosci 1 zabiło auto a drugi został zagryziony podczas psich godówsmiech2 nie wyobrazam sobie domu bez psa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2019r. 01:59  
Cytuj
CYTAT
To zależy od każdego. Jak ktoś ma małe mieszkanko to jest to argument. Jak większe mniejszy aczkolwiek brak własnego podwórka mocno ogranicza psa

Pies podwórko traktuje jak trochę większą budę. Zwłasza po okresie poznawania podwórka: zero nowych bodźców, zero nowych zapachów. Dlatego większość psów podwórkowych zwyczajnie głupieje i obszczekuje wszystko co się rusza w zasięgu wzroku.
Pies do szczęścia potrzebuje: miejsca do spania, żarcia i spaceru. Spaceru na którym pozna inne osobniki z jego gatunku, nowe zapachy, nowe bodźce. Tak więc czy pies śpi w mieszkaniu czy w pałacu - nie ma znaczenia. Dopóki ma zaspokojone potrzeby spacerowe, mieszkanie będzie traktował jako miejsce do spania i jedzenia.
Moich kundli w mieszkaniu prawie nie widać. Każde na swoim posłaniu zajęte spaniem albo zabawkami. W porach karmienia bardziej się uaktywniają. Ale ja mam dla nich czas i są na spacerze 3-4 godziny dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2019r. 09:15  
Cytuj
Sprzątajcie po swoich psach! Jak to czytasz i nie sprzątasz po swoim psie, to zacznij. Bo jak natkniesz się na mnie lub inną osobę z moim temperamentem, dostaniesz zjebę na całe osiedle!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »