NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kryptowaluty-Bitcoin,
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 07:30  
Cytuj
Jak to pierdyknie.... to będzie większy lament niż z Amber Gold

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 07:30  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 368
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:08  
Cytuj
Mozna zobaczyc na wielu forach jaka jest to piramida finansowa. Ktos cos napisze zlego na temat tej wirytalnej waluty na roznych blogach niezaleznych to po jakims czasie jest atakowany. Mysle , ze to taka mieszanka Amber Gold - kredyty we frankach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:30  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:31  
Cytuj
Doczytajcie najpierw o co chodzi i później porównujcie - bo kryptowaluty nie mają nic wspólnego z Amber Gold.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 10:01  
Cytuj
Na razie nie - ale będzie nią przyszłość - pęknięcie bańki spekulacyjnej - z wielkich hukiem....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Na razie nie - ale będzie nią przyszłość - pęknięcie bańki spekulacyjnej - z wielkich hukiem....


Ale nikt nikomu nie obiecuje zysków jak było w przypadku Amber Gold (a to zasadnicza różnica).
Wiele osób twierdzi, że krypto-waluty są przełomem na miarę internetu, a to dopiero początek ich drogi. Co będzie to się okaże - raczej nikt myślący nie pakuje oszczędności życia w te waluty, ale jako dywersyfikacja - dlaczego nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 11:51  
Cytuj
Co prawda nasze waluty to też takie krypto, bo bez pokrycia smiech2
A krypto waluty są do spekulacji, taka nowinka umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 368
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 17:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na razie nie - ale będzie nią przyszłość - pęknięcie bańki spekulacyjnej - z wielkich hukiem....


Ale nikt nikomu nie obiecuje zysków jak było w przypadku Amber Gold (a to zasadnicza różnica).
Wiele osób twierdzi, że krypto-waluty są przełomem na miarę internetu, a to dopiero początek ich drogi. Co będzie to się okaże - raczej nikt myślący nie pakuje oszczędności życia w te waluty, ale jako dywersyfikacja - dlaczego nie?


Nie jest zasadnicza roznica bo jesli obserwuje niektore portale to jest tam propaganda kryptowalut tak jak bylo to na poczatku powstania tych pseudo lini lotniczych , gdzie pracowal syn Tuska. Ktos cos zle powie to w komentarzech jest atakowany , ze jak to wszyscy tam zarabiaja co w rzeczywistosci zaroba tam moze 5%, a reszta potraci bo nikt tego nie kontroluje. Pozniej bedzie lament jak z frankami , ze rzad ,,be” bo nie informowal o zagrozeniach z tym zwiazanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 19:33  
Cytuj
A, który rząd ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 09:18  
Cytuj
jestem ciekawy ilu z was ma koparki umiech możne pochwalcie się swoim sprzętem umiech podejrzewam ze możne z dwie osoby tu maja umiech i wiedze o co w tym wszystkim chodzi a reszta pisze z własnego niedoświadczenia albo bezmyślnie przekelpuje to co gdzieś przeczyta napisanego przez kolejna osobę z teoriami z kosmosu. Pozdr dla górników umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2018r. 11:15  
Cytuj
Co za roznica czy to kryptowaluty czy ambergold ... kogo to interesuje jak inni wydaja pieniadze. Ktos chce wtapiac niech wtapia i jesli liczy na latwa kase to jego sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2018r. 17:54  
Cytuj
Czarny rok kryptowalut

Rok temu o tej porze nie było takiego artykułu na blogu pod którym nie pojawiłoby się pytanie o Bitcoina lub ogólnie przyszłość rynku kryptowalut. Później okazało się, że był to moment pęknięcia bańki. Bitcoin był wówczas wyceniany na niemal 20 000 USD, z kolei Ethereum na ponad 1300 USD.

Wówczas też wiele firm zdecydowało się na inwestycję w sprzęt potrzebny do kopania kryptowalut. Były również specjalne fundusze dające możliwość inwestowania w Bitcoina za ich pośrednictwem. Zainteresowanie tym ostatnim rozwiązaniem było tak duże, że wiele osób płaciło znacznie więcej niż wynikałoby to z faktycznej wartości Bitcoina (tzw. premia). Swoją drogą, z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w 2011 roku na rynku srebra

Wielu ulicznych spekulantów dało się złapać w pułapkę i zakupiło krypto w okolicach szczytu. Z kolei spółki założone wówczas z myślą o kopaniu kryptowalut, bankrutują i wyrzucają na rynek sprzęt, który nie jest im już dłużej potrzebny.

W niektórych przypadkach firmom nie pomaga nawet działalność w Chinach, gdzie prąd jest wyjątkowo tani. Przykładem może być tutaj amerykańska firma Giga Watt, która zbankrutowała, nie będąc w stanie spłacić długów w wysokości 7 mln USD.

Warto dodać, że wraz ze zmieniającymi się nastrojami wokół kryptowalut, więcej osób zaczęło też dostrzegać sytuację na rynku ICO (projekty związane z wprowadzaniem tokenów na giełdę). W tym przypadku ponad 80% przedsięwzięć okazało się być zwykłymi oszustwami, w których inwestorzy utopili miliony. Teraz rynek ICO prawdopodobnie będzie ustępował miejsca znacznie lepiej uregulowanemu i transparentnemu rynkowi ETO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2018r. 23:00  
Cytuj
no nareszcie karty graficzne stanieją. Debili nie brakuje na tym świecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Gru 2018r. 09:05  
Cytuj
Nie stanieją bo nvidia nie ma konkurencji.VEGA AMD okazała się niewypałem(bardzo duży pobór energii,słaba wydajnosć i wysoka cena)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 03:09  
Cytuj
Prokuratura wszczęła śledztwo ws. giełdy bitcoinowej BitMarket.pl

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wszczęła śledztwo dotyczące doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem klientów giełdy bitcoinowej BitMarket.pl - poinformował w czwartek PAP prokurator okręgowy w Olsztynie.

Prokurator okręgowy w Olsztynie Cezary Fiertek poinformował PAP, że w czwartek wszczęto śledztwo, które obejmie badaniem czas pomiędzy od listopadem 2018 r. a 7 lipca tego roku. Śledczy będą badali, czy osoby, które pełniły funkcję operatora giełdy bitcoinowej BitMarket celowo nie wprowadzały w błąd klientów tej giełdy "co do zamiaru wywiązania się z zawartych umów zakupu kryptowaluty i przekazania tych środków do portfeli zarządzających".

W ocenie prokuratury zarządzający giełdą mogli spowodować szkodę dla klientów tej giełdy o wartości "co najmniej 2.300 bitcoinów, co stanowi kwotę około 100.000.000 zł" - napisała prokuratura w przesłanym PAP komunikacie.

Prokurator Fiertek podał, że domeną BitMarket.pl zarządzały osoby "zarządzające spółką Kvadratco Services Limited z siedzibą w Londynie, które pełniły funkcję operatora tej giełdy".

Śledztwo w tej sprawie będą prowadzili policjanci do walki z cyberprzestępczością olsztyńskiej komendy wojewódzkiej. Zarządzającym bitcoinową giełdą grozi do 10 lat więzienia.
W tym tygodniu giełda Bitmarket.pl ogłosiła zakończenie działalności. Powodem miała być utrata płynności. (PAP)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2021r. 16:10  
Cytuj
Promocja w Lidlu

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Lip 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 13:31  
Cytuj
Jestem bardzo zainteresowany wiadomościami o kryptowalutach. Dzięki za przydatne informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Jestem bardzo zainteresowany wiadomościami o kryptowalutach. Dzięki za przydatne informacje.



To tutaj napewno nie jest miejsce, żeby takich informacji szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lip 2021r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Jestem bardzo zainteresowany wiadomościami o kryptowalutach. Dzięki za przydatne informacje.



Zły moment wybrałeś kolego.
Jak wszyscy o czymś mowią , to w to nie wchodź.
0bserwuj kursy.Bitcoin ma czeste "piki" i nagłe spadki.
Najlepszym momentem jest kupno wtedy, kiedy jest w dołku po 2 szczycie.
Ja kupiłem bita w grudniu 2018 , w przeliczeniach , przetransferowałem jakieś 9500PLN.
Sprawdź sobie kurs dziś ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2021r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Ja kupiłem bita w grudniu 2018 , w przeliczeniach , przetransferowałem jakieś 9500PLN.
Sprawdź sobie kurs dziś ????


No to mocno doinwestowałeś chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2021r. 17:12  
Cytuj
Kupujcie satoshi, bo was rynek wykosi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2021r. 16:08  
Cytuj
A nie mówiłem?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2021r. 22:14  
Cytuj
Salwador uznał bitcoina za oficjalną walutę kraju. Kurs natychmiast spadł o 10%.

Obrazek

Można by się spodziewać, że kurs wystrzeli jeszcze mocniej w górę. Ciekawe, co kieruje inwestorami. Można to odczytać inaczej. Ulica rzuciła się na zakupy, a grube ryby zrealizowały zyski.

Kiedy wszystko wskazywało na koniec hossy, ostatni miesiąc wyglądał tak:

Obrazek

Gdzie szukacie informacji, w co inwestować? Cardano wzrost z €1 do €2.5, polkadot z €10 do €30, tezos z €2 do €5, a teraz hit - solana z €15 do €170. Generalnie kurs altcoinów podąża za bitcoinem, ale niektóre mają wzrosty nawet 10x i tak myślę, skąd to się bierze, dlaczego duże zainteresowanie jest właśnie daną kryptowalutą i jak skutecznie prognozować rynek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2021r. 07:16  
Cytuj
Bełkot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2021r. 21:31  
Cytuj
Ja kopie teraz Raptoreum procesorem i7, wczesniej wykopałem ethereum na ok 600 zł, które uroslo w wirtualnym portfelu do 800 zl i kupiłem za to następnie shibainu.
Teraz będę szedł w dogelon mars i troche definance.app

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »