NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
żałosna cenzura,
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:59  
Cytuj
niestety ale na tym forum panuje żałosna cenzura...
cenzorzy usuwają co chcą i kiedy chcą, nie potrafią nawet poprawnie zinterpretować własnego regulaminu...

ŻENUJĄCE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 00:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 05:47  
Cytuj
Za "za uporczywe spamowanie" dostałem następne ostrzeżenie. To nie spamowanie tylko prawda. Najlepiej dajcie hurtem wszystkie i zbanujcie a ja założę następnego Feniksa2 i dalej będę wklejał. Ustąpię dopiero jak staniecie się obiektywni.
Usunięte wpisy przez cenzora w temacie „Tabletka "po", . Nie tylko ja nie zgadzam się z otrzymanym ostrzeżeniem oraz nierównym traktowaniem użytkowników. Dobrze, że zamknęliście wreszcie ten temat. Lepiej późno niż wcale.
CYTAT (SzoPeN)
Hola hola, za jakie wulgaryzmy +20? Wszystko skrzętnie cenzuruję, żadne dziecko ani porządny człowiek nawet się nie domyśla, że tam są jakieś przekleństwa umiech
Za te punkty powyżej to mi się może należy, ale za brzydkie słowa? nie wiem

Następny
CYTAT (kierowcaBusa)
Dlaczego moje wpisy są usuwane? Za trudne pytanie zadałem moderatorów? Czym Mirek i rsta są lepsi od innych że mogą spamowac A moderatorzy z tym nic nie robią? Skąd mają takie względy? Co za cenzura, ten portal z moderatorami to całkowite dno...

i oczywiście mój
CYTAT (SzoPeN)
Hola hola, za jakie wulgaryzmy +20? ...

Kiepsko wyglądałeś bez ostrzeżeń. Ja też dostałem niby za zaśmiecanie forum tylko dziwne, że mirek777 i rsta nie dostali tych ostrzeżeń. Tu są równi i równiejsi, niestety.
CYTAT (kierowcaBusa)
Dlaczego moje wpisy są usuwane?

Mój niedawno pisany też usunęli, niestety nie każdy może wyrazić swoją opinię a w szczególności na temat zarządu tego portalu.
CYTAT (kierowcaBusa)
Czym Mirek i rsta są lepsi od innych że mogą spamowac A moderatorzy z tym nic nie robią? Skąd mają takie względy?

Też nurtuje mnie to pytanie. Pewnie to tajemnica i się nie dowiemy.

Ja Was też napominam żółtą kartką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 06:01  
Cytuj
Aaaa tam, przejmujecie się umiech Będzie dobrze ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 07:35  
Cytuj
zgadzam się z przedmówcami, poziom dziennikarstwa na tym pseudo portalu jest żenujący, marzę tylko o tym żeby zobaczyć jak wyglądają te orły co piszą tu artykuły i co recenzują wpisy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2018r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
zgadzam się z przedmówcami, poziom dziennikarstwa na tym pseudo portalu jest żenujący, marzę tylko o tym żeby zobaczyć jak wyglądają te orły co piszą tu artykuły i co recenzują wpisy.
Nie zastanowiło was czemu jest tak dużo o wypadkach itp.?Otóż ci "dziennikarze "podsłuchują radia Policji,nie chce im się ruszyć 4liter i poszukać tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »