NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Po godzinach,
Posty: 4
Dołączył: 15 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 13:29  
Cytuj
Drodzy forumowicze,
czy są tu i w ogóle w tym mieście ludzie z przedziału wiekowego 20-30 lat?
Mam wrażenie, że na ulicach ich wybitnie mało, oczywiście zdaje sobie sprawę, że większość po szkole średniej wyjeżdża stąd na studia lub za lepszą pracą, ale jednak przy dzisiejszych możliwościach komunikacyjnych "zdalna" praca nie jest już tak skomplikowana jak kiedyś.
Do czego zmierzam? Jeśli, jednak trochę młodych ludzi zostało to muszą czasem wyjść z domu i coś robić po godzinach i tu pojawia się moje pytanie, czy macie już wszyscy swoje paczki i hermetycznie się w nich obracacie czy może są w tym mieście miejsca, gdzie można poznać nowych ludzi? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 13:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
większość po szkole średniej wyjeżdża stąd na studia lub za lepszą pracą, ale jednak przy dzisiejszych możliwościach komunikacyjnych "zdalna" praca nie jest już tak skomplikowana jak kiedyś.


Popełniasz pewien błąd uważając że ktoś kto ma olej w głowie i świetną pracę, a nie mając zobowiązań typu żona i małe dziecko wróci do stalowej. Po co Ci 10 000 zł miesięcznie jak i tak nie możesz tego wydać bo nic w mieście się nie dzieje umiech Jak masz pieniądze to Warszawa, Kraków czy
Wrocław mogą każdego dnia zaoferować inną ciekawą atrakcję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
większość po szkole średniej wyjeżdża stąd na studia lub za lepszą pracą, ale jednak przy dzisiejszych możliwościach komunikacyjnych "zdalna" praca nie jest już tak skomplikowana jak kiedyś.


Popełniasz pewien błąd uważając że ktoś kto ma olej w głowie i świetną pracę, a nie mając zobowiązań typu żona i małe dziecko wróci do stalowej. Po co Ci 10 000 zł miesięcznie jak i tak nie możesz tego wydać bo nic w mieście się nie dzieje umiech Jak masz pieniądze to Warszawa, Kraków czy
Wrocław mogą każdego dnia zaoferować inną ciekawą atrakcję.


a co za problem przejechac sie do warszawy czy krakowa nawet jak masz 25 tys miesiecznie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 20:48  
Cytuj
Dla chcącego nic trudnego, zwłaszcza jak masz pieniądze, rozrywek można mieć wjuuuuuuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 14:33  
Cytuj
Ja powiem tak mam 29lat 3 synów, pracuje na cały etat w sklepie gdzie są dni kiedy tyram 12h, mój robi 4brygadowke. Jak się trafia dni kiedy mamy wszyscy wolne staramy się spędzać czas całą rodziną. Jeśli jakiś melanż w gronie znajomych to raczej domówki bo większość ma małe dzieciaki. Niestety życie weryfikuje znajomych i przyjaciół gdy pojawiają się dzieci. Zauważyłam to przez ostatnie lata u siebie wśród znajomych. Ja jako matka nie jestem już aż tak atrakcyjna towarzysko dla koleżanek bez dzieci.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
czy są tu i w ogóle w tym mieście ludzie z przedziału wiekowego 20-30 lat?
Mam wrażenie, że na ulicach ich wybitnie mało,
...

Kto został w Stalowej ten przegrał życie... potluczony

jak ci się nudzi, to zawsze możesz taki różowy domek pomiędzy stalową a rozwadowem odwiedzić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2018r. 14:53  
Cytuj
Miejsce zamieszkania weryfikuje kto jest szczęśliwy a kto nie?
Mój mąż przyjechał za mną z Poznania aż tutaj. Miał dobrą pracę, ja z przyczyn rodzinnych musiałam być w Stalowej. Ślub jedno dziecko, drugie i trzecie. Ja zarabiam dobrze on też. Dwa razy w miesiącu rodzinne wypady na baseny termalne, góry czasem jak jest okazja to i za granicę. Jeśli się czegoś bardzo chce można to osiągnąć.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »