NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Smażalnia Ryb , Jak w temacie Smażalnia Ryb w Stalowej
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 15:47  
Cytuj
Witam wszystkich
Założyłem ten konkretny temat żeby dowiedzieć się od was drodzy koledzy i koleżanki czy na dzień dzisiejszy w naszym mieście przyjęłaby się smażalnia czy mieszkańcy jedynie preferują pizzę kebaby itd .Z tego co doczytałem najbliższa znajduje się w Zaklikowie później chyba Sandomierz i Tarnobrzeg .Pytam na forum bo to byłby pierwszy biznes i chciałbym ocenić swoje szanse .Co z grubsza to napewno w ofercie byłoby coś dla każdego i dla dzieci tez jakieś obiadki plus na dowóz .Myslalem o menu z chuda ryba warzywami i ryżem (dla tych co dbają o linie lub dieta tak nakazuje) rybka z pieca z warzywami lub frytkami plus zupy z owocami morza itd .Nie byłaby to raczej duża restauracja bardziej chyba stawiam na dowóz chociaż ze 4 stoliki napewno by się przydały .Ryba byłaby zamawiana małymi partiami a częściej żeby nie podawać syfu .Prosze o każda opinie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 15:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 16:01  
Cytuj
Moim zdaniem to taki lokal ma duże szsnse na powodzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 16:28  
Cytuj
Na pewno bym odwiedził,a jeśli rybka byłaby smaczna,to zamawiałbym co jakiś czas obiad do pracy.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 18 Gru 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 16:36  
Cytuj
Nie wiem, czy ma szanse na powodzenie, trzeba by przeprowadzić jakieś badanie rynku. Ciężko powiedzieć.

Natomiast ja bym wpadał często :-) Ale do lokalu, nie wiem czy sprawdziłby się dowóz ryb.

No i pytanie jakie ryby masz zamiar oferować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 16:57  
Cytuj
Dowozy napewno musza być ,jeśli chodzi o pełne manu tzn jakie ryby itd to napewno temat do przemyślenia .
Z pewnością nie mógłbym proponować mega drogich dań wiec dostosował bym menu do klientów ale np wątpię żeby schodziło dużo węgorza (wędzonego lub pod jakakolwiek postacią )) bo to dość droga ryba .
Wszystko do obgadania z pewnością będzie swierza w mniejszych partiach .Wychdze z założenia ze lepiej żeby brakło w najgorszym wypadku niż żeby ktoś mówił ze syf na talerz podaje bo już słyszałem o Np o oleju nie zmienianym przez tydzień itd .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:29  
Cytuj
Dla mnie OK pomysł.
Jeśli byłby dobry produkt / smaczny na pewno bym korzystał jako alternatywa dla fast foodów czy obiadów z piwniczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:45  
Cytuj
jak dla mnie super pomysł.ja bym wpadał często

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:51  
Cytuj
Ciekawy jestem czy takie coś jak ośmiorniczki,ostrygi ,krewetki królewskie itp przyjęłoby się ale to może wkrótce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:52  
Cytuj
Myślę że bardzo dobry pomysł. W Tbg smażalnia z małej budki rozrosła się do ładnego lokalu gdzie podają tylko jeden rodzaj ryby z frytami. Zapewne najlepiej będzie się sprzedawała ryba morska z frytkami i jakąś sałatką. Raczej lokal typu restauracja to nie na SW a tylko bar. Pamiętaj, będziesz jechał na pierwszym wrażeniu i opiniach - nie możesz smażyć na byle jakim i starym oleju. Życzę powodzenia i na pewno odwiedzę i to nie raz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:52  
Cytuj
Ciekawy jestem czy takie coś jak ośmiorniczki,ostrygi ,krewetki królewskie itp przyjęłoby się ale to może wkrótce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:52  
Cytuj
Ciekawy jestem czy takie coś jak ośmiorniczki,ostrygi ,krewetki królewskie itp przyjęłoby się ale to może wkrótce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 17:53  
Cytuj
pomysł bardzo dobry! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:00  
Cytuj
Na swieza baltycka fladerke z frytkami moge wpadac codziennie. Jak zdarzy mi sie spedzac wakacje nad naszym morzem to potrafie zjesc kilka dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:12  
Cytuj
Super pomysł ok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Na swieza baltycka fladerke z frytkami moge wpadac codziennie. Jak zdarzy mi sie spedzac wakacje nad naszym morzem to potrafie zjesc kilka dziennie.




No i już jeden typ rybki jest !!Piszcie co jakie ryby wam smakują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich
Założyłem ten konkretny temat żeby dowiedzieć się od was drodzy koledzy i koleżanki czy na dzień dzisiejszy w naszym mieście przyjęłaby się smażalnia czy mieszkańcy jedynie preferują pizzę kebaby itd .Z tego co doczytałem najbliższa znajduje się w Zaklikowie później chyba Sandomierz i Tarnobrzeg .Pytam na forum bo to byłby pierwszy biznes i chciałbym ocenić swoje szanse .Co z grubsza to napewno w ofercie byłoby coś dla każdego i dla dzieci tez jakieś obiadki plus na dowóz .Myslalem o menu z chuda ryba warzywami i ryżem (dla tych co dbają o linie lub dieta tak nakazuje) rybka z pieca z warzywami lub frytkami plus zupy z owocami morza itd .Nie byłaby to raczej duża restauracja bardziej chyba stawiam na dowóz chociaż ze 4 stoliki napewno by się przydały .Ryba byłaby zamawiana małymi partiami a częściej żeby nie podawać syfu .Prosze o każda opinie .


Jeśli będzie dobre, to nie codziennie ale będę twoim klientem. Jak jestem w TBG (bardzo rzadko) to zawsze zahaczam o złotą rybkę. Nie ma tam nic wykwintnego, zwykły filet z surówka ale mi smakuje umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich
Założyłem ten konkretny temat żeby dowiedzieć się od was drodzy koledzy i koleżanki czy na dzień dzisiejszy w naszym mieście przyjęłaby się smażalnia czy mieszkańcy jedynie preferują pizzę kebaby itd .Z tego co doczytałem najbliższa znajduje się w Zaklikowie później chyba Sandomierz i Tarnobrzeg .Pytam na forum bo to byłby pierwszy biznes i chciałbym ocenić swoje szanse .Co z grubsza to napewno w ofercie byłoby coś dla każdego i dla dzieci tez jakieś obiadki plus na dowóz .Myslalem o menu z chuda ryba warzywami i ryżem (dla tych co dbają o linie lub dieta tak nakazuje) rybka z pieca z warzywami lub frytkami plus zupy z owocami morza itd .Nie byłaby to raczej duża restauracja bardziej chyba stawiam na dowóz chociaż ze 4 stoliki napewno by się przydały .Ryba byłaby zamawiana małymi partiami a częściej żeby nie podawać syfu .Prosze o każda opinie .


Lukas1938: Tak przy okazji - kropkę dajemy po danym wyrazie a nie przed. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:31  
Cytuj
Uwazam ze to bardzo dobry pomysl, ale ja w przeciwienstwie do poprzedniej osoby bym powiedziala ze wlasnie prawdziwej restauracji brakuje, tylko same marnej jakosci bary . Z checia przychodzila bym na jakies roznorodne , dobrej jakosci ryby czy owoce morza. Pod warunkiem ze byly by swieze oraz dobrej jakosci nie jakas panga....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam wszystkich
Założyłem ten konkretny temat żeby dowiedzieć się od was drodzy koledzy i koleżanki czy na dzień dzisiejszy w naszym mieście przyjęłaby się smażalnia czy mieszkańcy jedynie preferują pizzę kebaby itd .Z tego co doczytałem najbliższa znajduje się w Zaklikowie później chyba Sandomierz i Tarnobrzeg .Pytam na forum bo to byłby pierwszy biznes i chciałbym ocenić swoje szanse .Co z grubsza to napewno w ofercie byłoby coś dla każdego i dla dzieci tez jakieś obiadki plus na dowóz .Myslalem o menu z chuda ryba warzywami i ryżem (dla tych co dbają o linie lub dieta tak nakazuje) rybka z pieca z warzywami lub frytkami plus zupy z owocami morza itd .Nie byłaby to raczej duża restauracja bardziej chyba stawiam na dowóz chociaż ze 4 stoliki napewno by się przydały .Ryba byłaby zamawiana małymi partiami a częściej żeby nie podawać syfu .Prosze o każda opinie .


Lukas1938: Tak przy okazji - kropkę dajemy po danym wyrazie a nie przed. Pozdrawiam.



Bardzo cenna uwaga wybacz ze uraziłem ale pisze z telefonu dość szybko wiec błędy napewno się znajda (kropka) po ,nie przed ,zapamiętam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Uwazam ze to bardzo dobry pomysl, ale ja w przeciwienstwie do poprzedniej osoby bym powiedziala ze wlasnie prawdziwej restauracji brakuje, tylko same marnej jakosci bary . Z checia przychodzila bym na jakies roznorodne , dobrej jakosci ryby czy owoce morza. Pod warunkiem ze byly by swieze oraz dobrej jakosci nie jakas panga....


Pewnie masz racje ale na początku nie ma opcji żeby otworzyć restauracje póki co trzeba zacząć od czegoś skromnego restauracja to już zbyt duże ryzyko na start ..Jakość podawanego jedzenie napewno będzie priorytetem dlatego jak wspomniałem na początku częstsze dostawy ale mniejsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:48  
Cytuj
wiadomo ze na poczatku trzeba sprawdzic rynek, ale mysle ze powinno sie przyjac jesli postawisz na jakosc , nawet cena nie jest tak istotna pomimo ze kazdy mowi ze nie ma pieniedzy umiech podam przyklad baru/restauracji z niska azjatyckiej. Mowili jak powstawala ze kto tam bedzie jadl i kupowal, ze ceny wysokie, ze jakies dziwne dania a sie okazalo ze po 1,5 roku sie rozbudowali i swietnie im idzie mimo nie tak niskich cen. Takze mysle ze warto sprobowac umiech Powodzenia zycze mocno umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 18:54  
Cytuj
Kiedyś na hali targowej była smażalnia ryb, jestem ciekaw czemu padła bo zazwyczaj tam ktoś przebywał. Pomysł jest dobry jeśli będziesz miał dobre ceny nie takie jak nad morzem i zawsze świeże rybki to sukces murowany. Pomyśl o dobrym menu nie tylko z rybami albo dodatkowo sprzedawaj same ryby wędzone na wagę itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś na hali targowej była smażalnia ryb, jestem ciekaw czemu padła bo zazwyczaj tam ktoś przebywał. Pomysł jest dobry jeśli będziesz miał dobre ceny nie takie jak nad morzem i zawsze świeże rybki to sukces murowany. Pomyśl o dobrym menu nie tylko z rybami albo dodatkowo sprzedawaj same ryby wędzone na wagę itp.


Napewno to rozważę ,ceny będą dobre jeśli otworze to mogę obiecać ,wiem jak jest nad morzem ceny z kosmosu .Nie bardzo wiem co masz na myśli w związku z menu ale myślałem o zupach z owoców morza ,burgerach rybnych ,krewetkach w cieście z ostrym sosem ,rybka w sosie beszamelowym ,kanapki robione na bierząco z np z tuńczykiem na chlebie tostowym ....dużo by pisać .W Stalowrj dużo osób "sportowego formatu" wiec coś fit musi być :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 19:18  
Cytuj
Jesli jest swieze !jedzenie tzn nie z dnia poprzedniego to klient zawsze bedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2018r. 19:20  
Cytuj
Jak dobra ryba bedzie i w odpowiedniej cenie to z synem zawsze odwiedzimy

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »