NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 »
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2024r. 11:50  
Cytuj
Głąbie buraczano-truskawkowy.3m sie
Pisałem o tym w ubiegłym roku.
Podałem jaka była ilość zgonów z przyczyn NATURALNYCH,liczonych po II WŚ. Dotyczyło to szczególnie Covid-a 19.
Wtedy to zaniedbano leczenie innych chorób,bo "najważniejszy" był właśnie covid.
Wypisywano ludzi chorych do domów,tworzono specjalne szpitale,w których nikt nie był leczony.Teraz wychodzą afery

Sprawdź jak było(lubisz cyferki),czyli stosunek ilości zgonów, do liczby narodzin.
Refleks to ty masz,jak naćpany szachista,ale będziesz miał przynajmniej zajęcie...potluczony

Podpowiem-Szukaj info z Urzędu Statystycznego.
Są tam dane już za ubiegły rok.
Ja te informacje sprawdzałem i wiem.neutralny

Co do liczby zgonów w czasie II WS( a nawet po jej zakończeniu),mało kto umierał w sposób naturalny.zdegustowany

Jak widzę,do swoich "umiejętności"politologa,dołożyłeś tzw.wiedzę o historii.sciana
Brawo!mlotek

PS.Skąd masz informacje z 1944 roku co do liczby zgonów i narodzin w Polsce?Prowadził ktoś statystyki?10-100 tysięcy więcej,to była wtedy żadna różnica.
Liczyłeś tych z Kresów i tzw.Ziem Odzyskanych?Te pierwsze już nie były"nasze",a te drugie jeszcze nie.nie wiem

Zbyt wiele lekcji historii opuściłeś i stąd te braki wiedzy.zaklopotany
Ale nadrabiasz entuzjazmem,masz parcie na klawiaturę,lubisz gdy o tobie piszą,czyli ogólnie jesteś naszym portalowym"Celebrytom".good

Uważaj,nie przesadzaj.Spadając ze swojego urojonego "Ego",na poziom IQ,możesz się zabić.Różnica jest kolosalna.placze
----
"Nisko upadłeś.Tańczysz jak ci zagrają,a kiedy mówią skacz,pytasz jak wysoko" -Stephen King umiech

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2024r. 11:50  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2024r. 16:10  
Cytuj
Zdaje mnie się ze narracja była inna. Najważniejsza była ochrona stanu osobowego służby zdrowia @jusek. Stukanie w parapet po prośbie itp. umiech Prywatne wizyty okazały się mniej zaraźliwe,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2024r. 19:07  
Cytuj
Niezatapialy ORP Bodnar wysyła fale sejsmiczne do ewropy i Marka Brzezińskiego.


Likwidacja CBA milowym kamieniem w osiąganiu sprawiedliwości dziejowej w Polsze.


Obrazek
chrum chrum chrum



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2024r. 23:01  
Cytuj

Dziś minister Bodnar wyjął z obrotu prawnego
nie tylko 6 milionów wyroków plus te, które się toczą,
ale też wyjął zdrowy rozsądek.



Obrazek
Piniendzy ni ma i nie będzie dla ciemnogrodu,,, TKM !



Obrazek
Właśnie, cela to plus przy takich cenach.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2024r. 16:58  
Cytuj

Audyt w CPK ma trwać pół roku



Ile lat budowaliśmy dostęp do Elbląga, tunel Świnoujście a elektrownie atomową to hohoho i jeszcze trochę.

Stary numer Folksdojczy, Sowieciarzy, Prywaty i Targowicy na wymyślanie każdej najgłupszej obstrukcji przeciwko interesowi Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Lut 2024r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
chrum chrum chrum


Pięknie kwiczysz. Dawaj więcej obrazków.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2024r. 17:56  
Cytuj
CYTAT

Audyt w CPK ma trwać pół roku




Mam styczność ze sprawami,gdzie na opinię biegłego sądowego np.grafologa,czekano np.przez pół roku,a na "pierwszy rzut oka",wyglądało że sprawa jest prosta.

Okazywało się, że nie.Potem było powołanie nowego lub zespołu biegłych.Odwołania stron...potluczony

Co CPK.
Najpierw potrzebny jest niezależny audyt,opinia i dopiero wówczas, można ocenić ile kasy poszło...rozpłynęło się w powietrzu.3m sie
A że poszło się je...ć, nie mam-tak prywatnie, żadnych wątpliwości.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2024r. 20:03  
Cytuj
Niezależny audyt i niezawiśli sędziowie Iustitia @jusku umiech Nie wierze w take "demokracje". Zresztą jest lotnisko w Berlinie to po cholerę nam tutaj. W ten kraj dbamy żeby pieski d.pami szczekały

Im później tym lepiej bo może uda się wstrzymywać projekt do wyborów prezydenckich a przynajmniej do czasu aż Kompromitacja 13-go Grudnia zakupi działki na trasie "nowego" przebiegu kolei. Lewica wiąże z tym wielkie nadzieje. Zieloni przygotowują juz polskojęzyczne manify na niepraworządnych terenach a Konstytutki opracowują nowy plan inwestycyjny z Niemcami cool girl

PS.
Nowy plan skończy się tak samo jak budowa słynnych autostrad przez naszych podwykonawców z których 600 padło,,, Takie stawki płacili.

Chcesz się założyć pewnie jezyk

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 07:33  
Cytuj
CYTAT

Audyt w CPK ma trwać pół roku



Ile lat budowaliśmy dostęp do Elbląga, tunel Świnoujście a elektrownie atomową to hohoho i jeszcze trochę.

Stary numer Folksdojczy, Sowieciarzy, Prywaty i Targowicy na wymyślanie każdej najgłupszej obstrukcji przeciwko interesowi Polaków.



Efekty pudowy CPK przez pis to na razie tylko ołtaż dla kościoła.

Przekop mierzei nadal bez dostępu dla Elbląga, chyba że mowa o kajakach to ok

Tunel to raczej zasługa UE i miasta Świnoujście.

Tak to waśnie wyglądają sukcesy PIS.


Tak, każdy ten projekt jest w interesie Polaków, ale jak się za niego biorą złodzieje z pis to wychodzi jak zwykle.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2024r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Niezależny audyt i niezawiśli sędziowie Iustitia @jusku umiech Nie wierze w take "demokracje". Zresztą jest lotnisko w Berlinie to po cholerę nam tutaj. W ten kraj dbamy żeby pieski d.pami szczekały

Im później tym lepiej bo może uda się wstrzymywać projekt do wyborów prezydenckich a przynajmniej do czasu aż Kompromitacja 13-go Grudnia zakupi działki na trasie "nowego" przebiegu kolei. Lewica wiąże z tym wielkie nadzieje. Zieloni przygotowują juz polskojęzyczne manify na niepraworządnych terenach a Konstytutki opracowują nowy plan inwestycyjny z Niemcami cool girl

PS.
Nowy plan skończy się tak samo jak budowa słynnych autostrad przez naszych podwykonawców z których 600 padło,,, Takie stawki płacili.

Chcesz się założyć pewnie jezyk

Obrazek







Najlepszy audyt wykona Sasin smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2024r. 20:18  
Cytuj
Anżej, juz dawno nie zrobiłam ci przeglądu,,,


Pewnie słyszeliście o następnej "przenośni" , 100 obwodnic tralala. Gdzie oni wyślą całą tą kasę nie wiem Pewnie zbierają na utrzymanie elity Murzynów i Arabów bo przecież na Ciemnogród szkoda zaklopotany Można być chciwym ale żeby tak chorobliwie przy tym być mściwym i czołobitnym to klęska,,, potluczony

PS.
Czyli to jednak najprawdziwsza prawda, Europejska Partia Ludowa szykuje się do exportu zasiedziałych u nich z 1/2 miliona lekarzy i inżynierów do byłych krajów Demokracji Ludowej żebyśmy wyrównali z ewropejskimi liberalnymi prymusami umiech Oni zawsze się podzielą! Czekają tylko na zakończenie ruskiej wojny i wyjazdu ukraińskich kobiet do domu. Obserwując bandytyzm Donka & Company to przy braku oporu społecznego w parę miesięcy rozwalą nam prawodawstwo do poziomu Bantustanu i nie wybronimy się juz niczym niz narodowym powstaniem. Żywy Towar dotknięty jest uważany za sprzedany w Afryce, nie zwrócisz.
Cieszmy się siostry, bracia i bezpartyjni wolnościowcy umiech

Zaprawdę powiadam Wam jest nadzieja i światełko w tunelu dla myślących. Pilnujmy wyborów samorządowych bo Kompromitacja 13 Grudnia tam gdzie wygra wybory samorządowe "oczywiście w przenośni" to będzie rozprowadzała relokantów w pierwszej kolejności ( inni będą cierpliwie czekali jezyk ). Powiaty będą musiały potwierdzać stan przysłanego "dobytku ścisłego zarachowania" co kwartał. Jeden donos od naszych lojalnych polskojęzycznych ewropejczykow i Komisarze Ludowi będą bezlitośnie haratać po gałach takie samorządy karami i publiczną chłostą rasizmu. Nie wiecie co nas czeka.


W końcu będzie fajnopolacko w Polsce ok


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 09:38  
Cytuj
Obrazek

Breivik oskarżył państwo o łamanie praw człowieka. Jest wyrok

Anders Breivik, odbywający wyrok pozbawienia wolności za dokonanie zamachów w Oslo i na wyspie Utoya, przegrał proces, który wytoczył państwu o łamanie praw człowieka. Masowy morderca skarżył się na złe warunki pobytu w więzieniu.

45-letni Anders Breivik odbywa karę 21 lat pozbawienia wolności za zabicie w 2011 roku 77 osób w atakach w Oslo i na wyspie Utoya. Masowy morderca - skarżąc się na złe warunki pobytu w więzieniu - wytoczył państwu norweskiemu proces o łamanie praw człowieka. Proces rozpoczął się 8 stycznia. Adwokat Breivika Oystein Storrvik próbował dowieść, że osadzony "na skutek izolacji przez ponad 12 lat oraz braku interakcji w okresie ostatnich sześciu lat miał myśli samobójcze oraz próby odebrania sobie życia".

https://tvn24(...)t7775490

Prawicowy bandyta za zamordowanie 77 osób dostał tylko 21 lat do odsiadki i jeszcze skarży się że mu źle :/ On co drugi dzień powinien słuchać przemówień Kaczyńskiego w Każdy czwartek słuchać przemówień dudy po angielsku a w piątki biczowanie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 15:53  
Cytuj

Fjutin ukatrupił Nawalnego na zsyłce.




W styczniu minęły trzy lata, odkąd Nawalny został aresztowany i uwięziony po powrocie do Rosji z Niemiec, gdzie leczył się po próbie otrucia, przeprowadzonej najpewniej przez rosyjskie służby specjalne. Rosyjskie media informują, że Nawalny miał doznać zakrzepu krwi. Opozycjonista obnażał korupcję, zawłaszczanie państwa przez silnych ludzi docierając do Rosjan o poglądach bardziej prawicowych.


Donek kontynuuje po linii i na ścieżce cool girl
KODerowcy i Tankisty klaszczą z zachwytu nad powrotem chłopców Stachanowców.

Obrazek
Banda Olsena, nie bez powodu Glapa pokazał nasze złoto wszystkim w telewizji,,,, Strzeżonego Pan Bóg strzeże.




https://wpolityce.pl/polityka/605981-silni-ludzie-przekonuja-ze-trzeba-goscia-wyprowadzic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 16:15  
Cytuj
Obrazek

Dawno nie było rebusu: Bananie, co to za pozdrowienie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 19:08  
Cytuj
https://youtu.be/AdRFL-jz8es?si=BpBw3slS5HzaIGXG

Od 8:00 do 11:25

Jakie to aktualne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 19:29  
Cytuj
Obrazek


CYTAT


Dawno nie było rebusu: Bananie, co to za pozdrowienie umiech


To nie pozdrowienie ... Pokazał ile koksu możesz wciągnąć nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2024r. 22:10  
Cytuj
Koksu nie wiem ale cos mi się skojarzyło,,,


Conclusion: suffers from autism or Asperger's syndrome.

Greta's autism is her superpower. From her first moments in the spotlight, Greta has been open about her autism ( Asperger's syndrome) ...


Myślicie ze ją przymkną za to co ona zrobiła Izraelowi? Breivik wyciął elitarny obóz dla dzieci polityków liberalnej lewicy. Co będzie z Grecią to zobaczymy, jest młoda i nie pokazała jeszcze tego co potrafi.

Obrazek
Widzisz jakim jesteś gęgaczem przy gigantach? Trzymaj się tuniki mądrzejszych,,,



PS.
Podwładny Urbana i wicenaczelny tygodnika „Nie” ma zostać nowym szefem Polska Press?!

Obrazek
Dajcie mu od razu PAP i TVP Info dla spójnego przekazu propagandowego



– Absolutny skandal, kłamstwo i pomówienie! (…) Kim trzeba być, żeby coś takiego robić? Ta pani nie wie, jaka jest prawda historyczna, więc niech idzie do szkoły i się troszeczkę poduczy i wtedy będziemy mogli dyskutować. Na razie jest kompletnym ignorantem – ocenił w rozmowie z niezalezna.pl były działacz opozycji demokratycznej PRL i wicedyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL Jacek Pawłowicz, komentując decyzję lewicowej minister o „zaprzestaniu upamiętniania” bohaterów antykomunistycznego podziemia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lut 2024r. 10:18  
Cytuj
Obrazek


Ogromna manifestacja na Węgrzech. Tłum przeciwko Orbanowi

Nawet kilkadziesiąt tysięcy Węgrów wzięło udział w manifestacji przeciwko rządom Viktora Orbana. To pokłosie ostatnich wydarzeń w kraju i dymisji prezydent Katalin Novak. Mówi się o największym kryzysie węgierskiego przywódcy od 14 lat. W sobotę premier Orban ma wygłosić orędzie o stanie państwa.

Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

Polak Węgier dwa bratanki ... Najwyższy czas żeby ostatni reżim w Unii padł ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2024r. 17:02  
Cytuj
Ukraina.
Info 7 minut wcześniej.
Buraku z Szówska, coś przegapiłeś.mlotek

https://wiado(...)8393216l

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2024r. 15:33  
Cytuj

Obrazek

Obrazek



To genetyczne czy skrzywienie zawodowe 13 Grudnia,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2024r. 18:14  
Cytuj
Prezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie odwołany. ORP Bodnar halsuje po oceanie bezprawia jak wieprz ryje za truflami. Gdy PiS wróci do władzy to mam nadzieje ze będą przezywali takie samo deja vu

Zegar tyka,,,,
Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2024r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
Gdy PiS wróci do władzy

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2024r. 06:02  
Cytuj
@art2 deco

Ktoś zapomniał o mlaskaniu i ciamkaniu Kacora,o gestach przy użyciu palca"panny"Pawłowicz, czy o zachowaniu"pana"Terleckiego.zaklopotany
O panice w gestach,spojrzeniach Anzeja itd. nie wspomnę.sciana
Sylwester Stallone na podobny problem,ale wynikający z choroby przebytej w dzieciństwie.zdegustowany
Nie wiem jak to jest u Hołowni,ale u Jarka,chyba to" choroba szalonych kaczek".potluczony

CYTAT

Obrazek

Obrazek



To genetyczne czy skrzywienie zawodowe 13 Grudnia,,,

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2024r. 06:10  
Cytuj
CYTAT
Zdaje mnie się ze narracja była inna. Najważniejsza była ochrona stanu osobowego służby zdrowia @jusek. Stukanie w parapet po prośbie itp. umiech Prywatne wizyty okazały się mniej zaraźliwe,,,


Po pandemii czarnej ospy, o ile pamiętam historię o latach 60-tych(nie chce mi się sprawdzać),teraz,na nic takiego nikt nie był przygotowany.zdegustowany
Ilu lekarzy jest specjalistami od pandemii?co
Dodam pytanie ilu jest geriatrów i pediatrów?
Wszystkie choroby zbierają największe"żniwo"u osób starszych,chorych na inne schorzenia i dzieci, które nie mają wytworzonego systemu immunologicznego.

Leczę się prywatnie,bo nie stać mnie na "bezpłatną"służbę zdrowia.potluczony
Wyznaczona wizyta u jednego specjalisty NFZ za pół roku, za 2 lata u drugiego, przy tzw.chorobach współistniejących?!!!zaklopotany
Poy..b@ne!mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2024r. 19:32  
Cytuj
jusku, to chyba od ssania wolności?

Obrazek

Obrazek
No pewnie tak było.

Obrazek
Konstytutek Morales po powrocie z Kolektury Totka


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »