NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 37 38 39 40 41 »
Nowe mieszkania komunalne,
Posty: 22
Dołączył: 11 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 16:13  
Cytuj
Nie ma tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 16:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 16:37  
Cytuj
Pec... Zgłoście sobie do nich problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 00:31  
Cytuj
Czemu nie obrzucacie się już błotem ?? Nie róbcie mi tego, moje życie bez czytania Waszych mądrości straci sens....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 11:36  
Cytuj
wczoraj znowu jakas impreza byla w 11. o 2 w nocy jakies krzyki i butelki lecialy przez okno. pierwsza interwencja policji juz byla. ludzie opamietajcie sie, miejcie troche kultury !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 12:58  
Cytuj
Z tego co tu można wyczytać to sama patologia tam mieszka. Afery o wszystko, dewotyzm itp. Współczuję tym porządnym którzy muszą tam żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
wczoraj znowu jakas impreza byla w 11. o 2 w nocy jakies krzyki i butelki lecialy przez okno. pierwsza interwencja policji juz byla. ludzie opamietajcie sie, miejcie troche kultury !!!


Kobieto Ty naprawdę nie masz co robić? Wiesz wszystko o wszystkich z bloków nr 9 i 11? Przeczytać tu można takie informacje jakbyś mieszkała w każdej klatce i była wzorem wszystkich cnót. Opamiętaj się w końcu i daj żyć innym ludzia w tych blokach. Była impreza? Straszne... Jak on w ogóle śmiał tak postąpić... Weź może jeszcze podaj tu wszystkim dokłada lokalizację mieszkania i dane personalne które Ty już napewno znasz jako wzorowa osiedlowa strazniczka prawa i zachowań ludzkich....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 13:31  
Cytuj
numeru mieszkania nie znam, ale moge podac klatke, pietro i po ktorej stronie. czlowiek chce w nocy spac a nie sluchac wrzaskow, przeklenstw i rozbijanych butelek o asfalt. nie po to sie tutaj wprowadzilam zeby wysluchiwac krzykow tego bydla. kazdy moze zrobic impreze ale z kultura a nie jeden z drugim stanie w oknie i drze morde na cale osiedle w srodku nocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
numeru mieszkania nie znam, ale moge podac klatke, pietro i po ktorej stronie. czlowiek chce w nocy spac a nie sluchac wrzaskow, przeklenstw i rozbijanych butelek o asfalt. nie po to sie tutaj wprowadzilam zeby wysluchiwac krzykow tego bydla. kazdy moze zrobic impreze ale z kultura a nie jeden z drugim stanie w oknie i drze morde na cale osiedle w srodku nocy.

Dawaj śmiało... Jeszcze podaj jakim jeździ samochodem wrzuć numer rejestracyjny i napisz gdzie parkuję... Ja jebi*... Kobieto jak nie możesz spać w nocy to może idź do lekarza... ja mieszkam w jednym z bloków i żadnych libacji nie słyszałem... Może gdybyś zaczęła żyć swoim życiem a nie tym co robią sąsiedzi to było by ci łatwiej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 14:20  
Cytuj
i nie przeszkadzaja ci tez te porozrywane worki ze smieciami na calym chodniku???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
i nie przeszkadzaja ci tez te porozrywane worki ze smieciami na calym chodniku???

Przeszkadzają ale chyba forum tego nie rozwiąże? Może pomysł, zastanów się który z ludzi na tym forum przyjdzie i posprzątać te worki? Od tego jest ADMINISTRATOR! którego poinformuj a nie wylewasz żale na forum i piszesz co kto i z kim o której godzinie robi i w którym mieszkaniu jednego z 2 bloków... Zlityj się i daj żyć innym ludzia w tych blokach a nie zachowuje się jakbyś miała z 65 lat i była na emeryturze.... Ty całymi dniami siedzisz w oknie czy patrolujesz tereny wokół bloków? Zastanawiasz się czasami co myślą o Tobie inni ludzie którzy czytają te twoje zażalenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 19:20  
Cytuj
haha co za narod...stalowy osiedle to nie miejsce na robienie imprezy i zachowywanie sie jak dzicz. a ze ktos tego nie toleruje to sie wcale nie dziwie. bo mozna imprezowac kulturalnie bez krzykow wrzaskow przeklenstw rzygania z balkonu i rzucania butelkami. a jesli ktos chce w taki sposob sie bawic to niech wynajmnie sobie miejscowke z dala od ludzi ktorzy chca w nocy spac. to sa bloki dla rodzin z dziecmi a nie studencki akademik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Może ty szczekasz a nie ja , co do działki to wytłumacz fakt że deweloper kupując działkę ma mieszkania za podobne pieniądze , więc kto jak kto ale nie my zyskujemy. Ryzyko A niby jakie ? Po pół roku z pocałowaniem w rękę na każde wyremontowane mieszkanie mają chętnego , napewno puste nie będą stały.Waszym tokiem myślenia to jak by miasto nie dało działki i 3 mln to te mieszkania by były dużo droższe niż na magnoli, a do tamtych mieszkań to tym brakuje dużo.wiec kto zrobił interes .


Nie, Ty szczekasz. Dostałeś mieszkanie na koszt podatników stalowowolskich i atakujesz każdego na forum.

Który deweloper kupił w Stalowej Woli działkę? Żaden. Spółdzielnia miała własne tereny, a osiedle Magnolia powstało na gruncie z użytkowaniem wieczystym. Tylko bloki na Orzeszkowej powstały na miejskim gruncie.

Jakie ryzyko? A kto będzie spłacać kredyty, jeśli "właściciele" mieszkań przestaną? Miasto! Kto będzie chciał mieszkać obok stadionu i strefy przemysłowej i kto poniesie koszt utrzymania? Miasto! Kto dopłacił do budowy bloków? Miasto!

Jakby nie powstały bloki, miasto mogłoby sprzedać teren i powstałby inny obiekt - biurowiec, hotel, akademik dla piłkarzy.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 08:35  
Cytuj
Od początku wiedziałem że tak będzie, wybrańcy blokowi pokazują innym wybrańcom jak żyć. A jeszcze się nawet na dobre nie zadomowili.... takie to mamy elity miejskie, takie mamy młodzieży chowanie...
Jak to dobrze że kupiłem dom za "miastem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 10:57  
Cytuj
naprawdę szczerze Wam współczuję,sąsiedztwo wbrew pozorom ma ogromne znaczenie i wpływ na człowieka,nie ma to jak przytulny bloczek w dobrej części miasta,bo co domku na wsi to wcale nie jestem za,ale tam Wam szczerze współczuję, może się jeszcze uspokoi,bądźcie dobrej mysli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 11:37  
Cytuj
heheh no własnie wiecie co...mieliście być pilotazowym programem dla miasta dla mieszkań a staliście sie jednym Wielkim POśmiewiskiem dla Stalowej Woli.

Jak widać większośc dostała mieszkania po znajomosći bez spełnionych kryteriów i napewno trzeba się temu przyjrzeć najlepiej jakieś media powiny się tą sprawą zainteresować...

A jaka zazdrość ?? ja wziołem kredyt na mieszkanie i ok może tochę wiecej zapłacę ale mogłem sobie wybrać dzielnice , piętro , lokalizacje itp. poprostu kupiłem tam gdzie chciałem ...a Wy dostaliście kota w worku z bandą flustratów bez możliwości wyboru.. wstyd na Całe Miasto i okolicę patrząc na wasze zachowanie, którego sami się teraz wstydzicie i bronicie pisać ludziom na tym forum...scianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 15 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 14:41  
Cytuj
Wydaje mi się, ze tam potrzebny jest Anioł, Stanisław Anioł ;). I był by porządek umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 14:50  
Cytuj
Nad wszystkim czuwał by gospodarz domu i spokój!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 17:02  
Cytuj
Następne Pershingi wybudowali. Ta patologia czyli nazwijmy ich mieszkańcy wyżej srają niż dupę mają. Wszystko pięknie z zewnątrz a zaczyna śmierdzieć od środka i smród tego gówna roznosi się na całe te bloki a później na całe miasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 18:22  
Cytuj
Wiecie co, tak czytam te Wasze wpisy i nie dowierzam.. Wy (czyli osoby które starały się o mieszkanie a nie dostały) cały czas obrażacie tutaj na forum osoby które dostały mieszkania. Ciekawa jestem czy potrafili byście stanąć twarzą w twarz z taką rodziną i powiedzieć że ktoś jest patologia albo że jest pośmiewiskiem.. To co tutaj wypisujecie to świadczy tylko o Waszej kulturze osobistej a raczej o jej braku... Wstydźcie się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 20:17  
Cytuj
ale jak widac rowniez ludzie mieszkajacy tam pisza co sie dzieje i obrazaja sie nawzajem. ja nie dostalem i nie zazdroszcze bo tu gdzie jestem nie ma takich cyrkow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
ale jak widac rowniez ludzie mieszkajacy tam pisza co sie dzieje i obrazaja sie nawzajem. ja nie dostalem i nie zazdroszcze bo tu gdzie jestem nie ma takich cyrkow


tak się pocieszaj zazdrośniku smiech2

CYTAT
Wiecie co, tak czytam te Wasze wpisy i nie dowierzam.. Wy (czyli osoby które starały się o mieszkanie a nie dostały) cały czas obrażacie tutaj na forum osoby które dostały mieszkania. Ciekawa jestem czy potrafili byście stanąć twarzą w twarz z taką rodziną i powiedzieć że ktoś jest patologia albo że jest pośmiewiskiem.. To co tutaj wypisujecie to świadczy tylko o Waszej kulturze osobistej a raczej o jej braku... Wstydźcie się!


Zgadzam się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 14:33  
Cytuj
Czytając to wszytko , ciesze się ze zrezygnowałem ze swojego mieszkania właśnie tam
Niech ktoś się martwi za mnie teraz
Patologia czy tez nie , skoro nie umie się zachować to przecież nic nie pomoże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 16:29  
Cytuj
no faktycznie zazdroszcze widoku rzygajacych sasiadow hy hy hy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 17:46  
Cytuj
A jednak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 20:28  
Cytuj
wczoraj MZB zabralo w koncu smieci z chodnika po tym chamie ktory to zostawil. smiecie lezaly ze 3 tygodnie az przymarzly do ziemi. poza tym widac ze mieszkaja tutaj ludzie ze wsi ktorzy nawet nie stosuja sie do znakow drogowych. wczoraj pod blokiem 11 jakis bialy bus stal caly dzien na srodku ronda blokujac przejazd, tak samo jak notorycznie pod blokiem numer 9 na uliczce na ktorej jest zakaz stawia ktos caly czas czarny samochod nissan typu pickup pomimo ze obok jest duzy parking. chamstwo i bydlo jednym slowem !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 37 38 39 40 41 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »