NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Petardy. Po co to komu?,
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:17  
Cytuj
Ludzie dajcie już spokój z strzelaniem tego dziadostwa , niektórzy mają małe dzieci , zwierzaki są w stresie ... co chwilę budzi mi się córka przez debili !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:32  
Cytuj
Sam jesteś debil, jeden dzień w roku, w którym hucznie można pożegnać stary i przywitać nowy rok. Stado pchlarzy nie dostanie zawału przez jeden dzień, a dla córki zainwestuj w słuchawki wygluszajace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:40  
Cytuj
Załóż córce klapki na oczy i stopery w uszy i będzie spać słodko zawsze się znajdzie jakieś wyjscie z problemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
Sam jesteś debil, jeden dzień w roku, w którym hucznie można pożegnać stary i przywitać nowy rok. Stado pchlarzy nie dostanie zawału przez jeden dzień, a dla córki zainwestuj w słuchawki wygluszajace.


debilem jest ten co wydaje kupę kasy żeby narobić nikomu nie potrzebnego huku

jest co świętować, że się jest rok starszym i bliżej do grobu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 20:51  
Cytuj
faktycznie to jedyny dzień w roku na takie szaleństwa na całym świecie...
problemem są durni tatusiowie i chłopcy, którzy rzucają petardy między blokami niepotrzebnie robiąc taki hałas lub wrzucając petardy do klatek schodowych

pod Jana Pawła 4 jakiś nieogarnięty, średnio "mundry" tatinek walnął w kosz petardą aż rozdymało i zwiał z dziećmi..

można walić ale nie między jednym a drugim blokiem co są od siebie oddalone nieznacznie, wystarczy stanąć w takim miejscu, żeby to było bardziej bezpieczne i nie denerwowało ludzi..
Nowy Rok, więc bawmy się, szalejmy i puszczajmy sztuczne ognie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 21:47  
Cytuj
nowy rok nie zaczyna się rano, ani dzień a tym bardziej tydzień wcześniej. Jeden z drugim idiota dorwie się do petard i pierdolca dostaje zaklopotany

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 21:55  
Cytuj
w młodości człowiek strzylał, bo ojciec dał 20zł i miał spokój na wieczór.

kiedy się trochę urosło doszło się do wniosku że to przepieprzanie kasy.

zastanawia mnie tylko kto po tych śmieciarzach posprząta. Pani klatkowa pewnie.

a później płaczta że na życie nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
uwe
uwe
uwe
Posty: 28
Dołączył: 26 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Sam jesteś debil, jeden dzień w roku, w którym hucznie można pożegnać stary i przywitać nowy rok. Stado pchlarzy nie dostanie zawału przez jeden dzień, a dla córki zainwestuj w słuchawki wygluszajace.



Niemowlakowi mam wj..c ? stopery ? wolność jednych nie może się odbywać kosztem drugich , chcesz hałasu proszę bardzo strzelaj sobie do woli w swoim mieszkaniu ! jak ci tak tego brakuje ... nie dość że mam nieprzespane noce jak to z dzieckiem to jeszcze taki gn..j bedzie budził dodatkowo mi malucha !!! zamiast wkładać kasę chinolom za te głupie fajerwerki, pomyśl czy nie lepiej dać te pieniądze na chore dzieci ale nie, ważniejsze petardki maskara ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 00:33  
Cytuj
Za mlodu nie bylo czym strzelac,z saletry i cukru robilo sie bączki.Z zapałek i łusek robiło sie petardy.Teraz łeb juz siwy ,brzuch jak beczka, a petardy sa dostepne w sklepie ,ale juz nie chce sie strzelać.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
wolność jednych nie może się odbywać kosztem drugich


Przeczysz sama sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wolność jednych nie może się odbywać kosztem drugich


Przeczysz sama sobie.


Gdzie ty tu widzisz zaprzeczenie? Wolność jednych kończy się tam gdzie zaczynają się prawa drugich. Wolność nigdy nie oznacza, że wolno wszystko bez względu na koszty. To anarchia.

Co do petard. Nie jestem zwolennikiem takiej napieprzanki. Nie wiem po co ludzie kupują te hukowe petardy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
wolność jednych nie może się odbywać kosztem drugich


Przeczysz sama sobie.


Gdzie ty tu widzisz zaprzeczenie? Wolność jednych kończy się tam gdzie zaczynają się prawa drugich. Wolność nigdy nie oznacza, że wolno wszystko bez względu na koszty. To anarchia.

Co do petard. Nie jestem zwolennikiem takiej napieprzanki. Nie wiem po co ludzie kupują te hukowe petardy?


Tak samo mogą powiedzieć Ci którzy napieprzają.
Dlaczego by nie, przecież też są wolni, a że dzieci płaczą...
To jest zaprzeczenie.
Nikomu nie dogodzisz. Ja uważam że 1 dzień w roku jest na to przyzwolenie i jeśli się to komuś nie podoba to i tak nic z tym nie zrobią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 11:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 11:57  
Cytuj
Jestem tatą, mam dzieci i wszyscy mielismy frajde z puszczania fajerwerkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:12  
Cytuj
CYTAT (t_pa)
Nikomu nie dogodzisz.

Zgadza się ale trzeba patrzeć na innych bo nie jest się samym.
CYTAT (t_pa)
Ja uważam że 1 dzień w roku jest na to przyzwolenie i jeśli się to komuś nie podoba to i tak nic z tym nie zrobią.

Też mam podobne zdanie ale mamy w Stalowej Woli spore błonia i tam można strzelać do bulu bez przeszkadzania komukolwiek.
Maluszki to jedno a czy zastanawiał się któryś ze strzelających co przeżywa ktoś ciężko chory po operacji?To,że jest w domu to nie znaczy iż jest już zdrowy bo rekonwalescencja czasami trwa długo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:28  
Cytuj

Polecam petardy hukowe "Achtung":

https://www.youtu(...)N0p9FoaM


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (t_pa)
Nikomu nie dogodzisz.

Zgadza się ale trzeba patrzeć na innych bo nie jest się samym.
CYTAT (t_pa)
Ja uważam że 1 dzień w roku jest na to przyzwolenie i jeśli się to komuś nie podoba to i tak nic z tym nie zrobią.

Też mam podobne zdanie ale mamy w Stalowej Woli spore błonia i tam można strzelać do bulu bez przeszkadzania komukolwiek.
Maluszki to jedno a czy zastanawiał się któryś ze strzelających co przeżywa ktoś ciężko chory po operacji?To,że jest w domu to nie znaczy iż jest już zdrowy bo rekonwalescencja czasami trwa długo.

Gdybanie mlotek
Jak coś ? Ktoś ... a to chory, a to dziecko, a to pies,a to suka, a to dziadek, a to babka. Można 1 dzień napierd... i koniec. Nie pasuje to na policję, a policja powie, że można 31 grudnia napierd.. jak złoto.
A jak ktoś pisze że jest po operacji to 1 dzień się przemęczy bo gorsze rzeczy go w życiu spotkały.
I nie pier...cie ze psy sie boją bo jak ktoś naprawdę kocha swojego psa to go na jedną noc wywozi do rodziny znajomych albo znajomych znajomych na wieś gdzie nie słychać petard!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:33  
Cytuj

Tutaj możecie zobaczyć "Achtung" vs muszla klozetowa:

https://www.youtu(...)PuwEuXRo

A tutaj "Achtung" vs pustak budowlany:

https://www.youtu(...)3-f-Skeg


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 12:48  
Cytuj
Huk nie jest najgorszy, ludzie często przechodzą większy stres w życiu niż te psy w jedną noc, jak grzmi w czasie burzy psy też się boją, a na grzmoty nie mamy wpływu.

Najgorszy jest ten syf, który idzie w powietrze, bo są to substancje trujące ...
Smog się powiększył ...
Za pieniądze, które poszły w powietrze na całym świecie, można by pewnie wykarmić wszystkich ludzi głodujących ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 13:21  
Cytuj
CYTAT (t_pa)
...A jak ktoś pisze że jest po operacji to 1 dzień się przemęczy bo gorsze rzeczy go w życiu spotkały...

Jest takie powiedzenie:
"nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" i ja się do niego stosuję ale po tym co napisałeś zrobię wyjątek i życzę Ci takiego przemęczenia jak ktoś po ciężkiej operacji i jednocześnie sylwestrowej nocy i może wtedy zrozumiesz jak to jest na własnej skórze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 14:17  
Cytuj
uwe

wiesz poco sa petardy poto, żebyś się pytał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (t_pa)
Nikomu nie dogodzisz.

Zgadza się ale trzeba patrzeć na innych bo nie jest się samym.
CYTAT (t_pa)
Ja uważam że 1 dzień w roku jest na to przyzwolenie i jeśli się to komuś nie podoba to i tak nic z tym nie zrobią.

Też mam podobne zdanie ale mamy w Stalowej Woli spore błonia i tam można strzelać do bulu bez przeszkadzania komukolwiek.
Maluszki to jedno a czy zastanawiał się któryś ze strzelających co przeżywa ktoś ciężko chory po operacji?To,że jest w domu to nie znaczy iż jest już zdrowy bo rekonwalescencja czasami trwa długo.

Gdybanie mlotek
Jak coś ? Ktoś ... a to chory, a to dziecko, a to pies,a to suka, a to dziadek, a to babka. Można 1 dzień napierd... i koniec. Nie pasuje to na policję, a policja powie, że można 31 grudnia napierd.. jak złoto.
A jak ktoś pisze że jest po operacji to 1 dzień się przemęczy bo gorsze rzeczy go w życiu spotkały.
I nie pier...cie ze psy sie boją bo jak ktoś naprawdę kocha swojego psa to go na jedną noc wywozi do rodziny znajomych albo znajomych znajomych na wieś gdzie nie słychać petard!


Urwałeś się z choinki czy tylko udajesz idiotę? Petardy to rozrywka dla prostaczków co myślą ich debilne świętowanie (co tu w ogóle świętować?) usprawiedliwia zakłócanie spokoju chorych,małych dzieci i zwięrząt. A także takich osób ,które sobie tego nie życzą.
Ale ok. Mija północ niech sobie postrzelają. Tylko dlaczego to musi być niemal cały dzień?
Dlatego m.in. na zachodzie nas nie cierpią. Polak uważa ,że wszystko mu wolno: łamać przepisy ,chlać ,śmierdzieć i mieć ogólnie wszystko w dupie.
A to wszystko za zasłoną fałszywej pobożności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 18:15  
Cytuj
To może w drugą stronę. Niech na tą jedną noc ci którym przeszkadzają petardy niech przeniosą się na błonia. dlaczego większość ma się dostosować do mniejszości. A jak te biedne pieski całymi dniami ujadają na klatkach to tłumaczy się że oto pies więc musi szczekać. Jak niemowlę płacze po nocach to też trzeba zrozumieć bo to przecież dziecko.
Podsumowując jedną noc w roku też najwięksi maruderzy wytrzymają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
To może w drugą stronę. Niech na tą jedną noc ci którym przeszkadzają petardy niech przeniosą się na błonia. dlaczego większość ma się dostosować do mniejszości. A jak te biedne pieski całymi dniami ujadają na klatkach to tłumaczy się że oto pies więc musi szczekać. Jak niemowlę płacze po nocach to też trzeba zrozumieć bo to przecież dziecko.
Podsumowując jedną noc w roku też najwięksi maruderzy wytrzymają.
Jedną noc w roku ? to może uściślisz którą ? tydzień temu ? 2 dni temu ? a może dzisiaj jest sylwester ? a debile jak podpalali petardy tak podpalają. zaklopotany

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 20:15  
Cytuj
No i tak przecież do czerwca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »