NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Tania i dobra blachodachówka,
Posty: 24
Dołączył: 12 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 11:16  
Cytuj
Proszę o pomoc osoby niedawno budujące dom. Gdzie najkorzystniej kupić można blachodachówkę. Chodzi mi również o doradzenie czy ekonomiczniej można kupić blachodówkę modułową czy w arkuszach (dom o dachu kopertowym około 240m2). Proszę o konkretne marki blach oraz punkty sprzedaży w naszych okolicach. Gdzie znajdę dobrych fachowych sprzedawców, którzy najkorzystniej skalkulują mi wycenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 11:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 11:23  
Cytuj
Polecam Firmy z Jeżowego Dachfach www.dachfach.pl, lub Dach-styl - sam nie kupuj blachodachówki, Oni mają dobre ceny bo dużo biorą materiałów od producentów, polecą Ci i markę blachy i wzory. U mnie robili kompleksowo - jestem zadowolony. Wycena jest bezpłatna po wizji na miejscu i dostaniesz szczegółowy kosztorys ofertowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 11:32  
Cytuj
dom w stanie dopiero fundamentów, chciałbym jednak rozeznać się (zagwarantować sobie cenę ) bo bardzo drożeją materiały budowlane i boję się że podobnie będzie z pokryciem dachowym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 13:14  
Cytuj
Witam

Daszek na Przemysłowej w Stalowej Woli

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
Proszę o pomoc osoby niedawno budujące dom. Gdzie najkorzystniej kupić można blachodachówkę. Chodzi mi również o doradzenie czy ekonomiczniej można kupić blachodówkę modułową czy w arkuszach (dom o dachu kopertowym około 240m2). Proszę o konkretne marki blach oraz punkty sprzedaży w naszych okolicach. Gdzie znajdę dobrych fachowych sprzedawców, którzy najkorzystniej skalkulują mi wycenę.



Musisz zaprosić kilku przedstawiciele na bezpłatny pomiar i wycenę. Poproś o szczegółową wycenę,bo u jednego metr blachy będzie tańszy ale odbije sobie na rynnach - więc tylko szczegółowa wycena.

Nie polecam Regametu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 14:07  
Cytuj
Taki sobie.... to zły pomysł, nakupisz blachy może taniej - to plus, ale zostaje ją zmagazynować i przetrzymać przez czas całej budowy, nie można jej tak sobie złożyć byle gdzie w kącie działki (poczytaj instrukcję składowania blach dachowych) zniszczy Ci się zanim będziesz ją kładł i nie dostaniesz na nią gwarancji (choć akurat w gwarancje jako takie mało wierzę). Poza kwestią przechowania kupisz z nadmiarem i zostanie Ci full niepotrzebnych skrawków całkiem nawet sporych przy kopertowym dachu... ale ... bądź wola Twoja....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 14:12  
Cytuj
U niektórych firm jest możliwość tak jakby depozytu materiału. Tak przynajmniej wygląda sprawa z pustakami ceramicznymi, jestem ciekaw czy tak może być z blachą. A hurtownia w Skowierzynie, ktoś orientuje się czy cenowo jest konkurencyjna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »