NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
www.spAm-stawy.pl - czy ktos byl,
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2009r. 19:53  
Cytuj
Witam.
Czy ktos byl na tym prywatnym lowisku (stawy mieszcza sie w Jamnicy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2009r. 19:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2009r. 20:25  
Cytuj
Witam.
Moj znajomy tam byl i powiedzial tak:
- cena 3 zl za godzine to przegiecie za lapanie na "zwyklym stawie". Na lepszych lowiskach z wiekszymi rybami placi sie 1-2 zl za godzine a 1 osoba towarzyszaca nic nie placi - tutaj osoba towarzyszaca placi 1 zl za godzine
- ryby male - karpie majace niecaly kg
- nie widac zeby byly duze ryby - a jesli rzeczywiscie jakies sa to i tak ciezko bedzie je zlapac bo staw jest plyciutki (z reguly woda okolo 1 metra), a wiadomo ze duza ryba jest bardzo ostrozna i plochliwa.

Ogolnie znajomy mi powiedzial ze nie poleca nikomu tego lowiska (zwyklego stawu hodowlanego) - przynajmniej nie za te pieniadze.

1.Bo jak ktos chce zlowic rybke do jedzenia to niech pojedzie sobie na stawy hodowlane w rewiry Zaklikowa czy Lipy - tam za wedkowanie nic nie zaplaci - a za pieniadze ktore gdzie indziej trzeba zaplacic za wedkowanie kupi sobie kilka zlowionych rybek.

2. Zas jak kogos bardziej od miesa ryb interesuje zlowienie pieknego okazu to polecam lowisko http://www.cichawoda.com.pl/ (kolo Krasnika) - mniejsze i glebsze lowisko - cena 2 zl za godzine - jak sie przyjedzie w kilka osob to jeszcze zawsze "spuszcza z ceny" pare zl.

---------------------------------
I jeszcze taka mala uwaga: dlaczego w naszym regionie wszystko musi byc takie drogie (np. paliwo) ?!
Ceny na takim stawiku powinny wynosic max 2 zl za godz. i darmo dla jednej osoby towarzyszacej - a calodzienne wedkowanie to z 15 zl.
A nie taki kosmos.

Ludzie cena na dobrych lowiskach karpiowych w Polsce to srednio 2 zl na godzine - a caly dzien wedkowania kosztuje tylko 15 zl.
I te lowiska to nie zwykle stawy tylko rybne wody z duzymi okazami.

Mam nadzieje ze dotrze to moze do wlasciciela tego lowiska i zmadrzeje i ustali ludzkie ceny np. takie jak pisalem wyzej - to moze i ja sie tam przejade i mysle ze wiele innych osob takze skorzysta z jego oferty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2009r. 09:01  
Cytuj
Kurcze fajnie ze powstalo takie lowisko kolo Stalowej ale tak ja pisal poprzednik ceny kosmos.

Widze ze w naszym regionie ludzie to juz nie wiedza ile maja brac pieniedzy za tego typu rzeczy.

W sumie sam bym pojechal z zonka i z dzieckiem ale nie za taka cene.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »