NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Rak piersi po antykoncepcji hormonalnej?, 20% zwiększa ryzyko zachorowania
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 15:00  
Cytuj
Persymona, tabletka dla panow niedlugo bedzie w sprzedazy, Co do menstruacji jestes w bledzie jeszcze nie tak dawno bo w XIX wieku kobiety nie mialy okresu bo rodzily po 16 dzieci, a kobieta fiziologicznie jest do tego stworzona, Tak wiec nie miec miesiaczki to jest naturalny stan kobiety.

Emancypacja kobiet i kontrola urodzen sprawila ze kobiety miesiaczkuja regularnie. Ale mozna tez temu zapobiedz naprzyklad biorac bez przerwy tabletki wtedy poziom hormon sie stabilizuje.

Czy to jest dobre czy zle ciezko ocenic (za X lat sie okaze), ale tabelki Rsta sa gowno warte.

Bo rak piersi nie jest nowotworem jednolitym (poczytaj o tym).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 15:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 16:38  
Cytuj
o tymże takowa tabletka dla panów ma być w sprzedaży Heniu słyszę juz od 10 lat co najmniej,poza tym nawet jesli takowa byłaby kiedykolwiek dostepna, to odsetek panów łykajacych ją bedzie znikomy,jestem pewna, poza tym nie porównuj naturalnego stanu ciąży kobiety,do tego wywołanego sztucznie, nigdy sztuczność nie zastapi natury, NIGDY!jak możesz porównywać w ogóle ogłupianie organizmu z czymś naturalnym,natury nie oszukasz,nie tędy droga, to się lubi zemścić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Bardzo dobrze rozumiem swoje wykresy i procenty umiech
i nie tłumacz się już bo się jeszcze bardziej zamotasz ...

A z czego mam się tłumaczyć? Twoje wykresy dotyczą zupełnie innych wyliczeń niż moje wyimaginowane dane. Tu nie ma nawet pola do dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
o tymże takowa tabletka dla panów ma być w sprzedaży Heniu słyszę juz od 10 lat co najmniej,poza tym nawet jesli takowa byłaby kiedykolwiek dostepna, to odsetek panów łykajacych ją bedzie znikomy,jestem pewna, poza tym nie porównuj naturalnego stanu ciąży kobiety,do tego wywołanego sztucznie, nigdy sztuczność nie zastapi natury, NIGDY!jak możesz porównywać w ogóle ogłupianie organizmu z czymś naturalnym,natury nie oszukasz,nie tędy droga, to się lubi zemścić


Zgadza sie nic nie zastapi natury, ja sie tylko odwolywalem do tego co propaguje Rsta, bo rzuca tu tabelki i cyfry a nie do konca wie o czym pisze. A jako osoba delikatnie mowiac nawiedzona jest malo wiarygodny.

PS. Dzis slowo naturalne nie wiele znaczy wystarczy spojrzec na rynek suplementacji, jedzenia, itd .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 00:01  
Cytuj
Brakuje Wam argumentów i mówicie o kimś, że jest nawiedzony albo mało wiarygodny?
Ja podałem fakty, a one są jak widać.
Każdy zrobi z nich to co zechce.

Jeden je przyjmie, a drugi będzie uważał, że są nawiedzone lub mało wiarygodne ...

Nie zamierzam się tłumaczyć, fakty obronią się same.


Dzięki Persymona ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 08:41  
Cytuj
To księdzu brakuje już argumentów i dalej próbuje brnąć wcinając się w życie osobiste ludzi. Przy spowiedzi też pytacie jak kiedyś w jakich pozycjach współżyjesz z żoną? W całej tej dyskusji tylko jedna osoba jest podobnego zdania jak Ty....pewnie wierna parafianka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 10:02  
Cytuj
Argumenty mam i to fakty przedstawiam poniżej.
kilka lat temu zachorowalność na raka piersi była dużo mniejsza.
Dlaczego wzrosła?
A zastanówcie się czy kobiety nie biorą coraz więcej tabletek antykoncepcyjnych?

Niech każda kobieta robi co uważa za słuszne.

Ale facet jest od tego, żeby:
1. Nie przymuszał do łykania tych tabletek swojej żony.
2. A nawet odradzał jej ich stosowanie.

20% a nawet do 38% wzrasta ryzyko zachorowania na raka piersi.
A strata piersi dla kobiety to wielki dramat ...

Kobiety miejcie piękne i przede wszystkim zdrowe piersi!


Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 10:15  
Cytuj
@rsta: i po co się produkujesz, przecież to nie ma sensu, bo a 20 lat to będzie prawo szarijat, zakaz antykoncepcji, a te co teraz tak krzyczą będą co najwyżej za klacze rozpłodowe robić... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 10:26  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Argumenty mam...

Proszę księdza proszę już odpuścić i nie włazić w buciorach w cudze zycie.Pan Bóg dał wolą wole człowiekowi a wy księża próbujecie narzucić swoje racje według swoich reguł.
CYTAT (rsta)
Niech każda kobieta robi co uważa za słuszne.

I tu się z tobą zgodzę chociaż to co wcześniej pisałeś sugeruje narzucenie im swojej woli.
CYTAT (rsta)
Ale facet jest od tego, żeby:
1. Nie przymuszał do łykania tych tabletek swojej żony.
2. A nawet odradzał jej ich stosowanie.

A ja uważam, że facet jest do czegoś innego a nie do narzucania czegokolwiek swojej żonie czy partnerce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
RSTA widze ze masz tabelki, powiedz mi czemu w ciagu 2 dekad dwukrotnie zwrosla liczba zachorowan w Polsce na raka krwi. I to w kazdym przedziale wiekowym.


Rsta drugi raz zadam pytanie.

Tylko_aaa PISowski propangandzisto nie strasz islamem, szariat to moze bedzie ale nie w Polsce, Francja, Belgia powinny sie martwic .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 11:28  
Cytuj
@tylko_aaa nawet bardzo się nie wysilam umiech

Wiem, że do niektórych to nie dotrze co piszę, ale są osoby, które się wahają, które poszukują i czytają to. I może choć jedna osoba skorzysta.
Może choć jedna kobieta nie weźmie tej tabletki,
Może choć jeden facet przestanie zmuszać żonę do brania tej tabletki ...

A jak ktoś pisze głupoty, to pokazuję, że to są albo kłamstwa, albo niedorzeczności ...


@Feniks
Pan Bóg dał każdemu z nas wolność, ale jednak zachęca do czynienia dobra, a nie zła w swoim życiu.

Pisząc, że jestem księdzem piszesz kłamstwo!

Księża nie narzucają swojej woli innym, a tylko wskazują drogę jak dojść do życia wiecznego.
A, że wielu osobom się to nie podoba to inna sprawa.
Oczywiście pokazują słowem, które głoszą, bo czynem to już niekoniecznie wszyscy...

Każda kobieta ma prawo wybrać, ale też ma prawo wiedzieć o skutkach i konsekwencjach jakie mogą ją czekać.
I ja mówię tylko o konsekwencjach i żadnej do niczego nie zmuszam.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tej sprawie sprzeciwiając się, zgodziłeś się ze mną umiech

CYTAT
CYTAT (rsta)
Ale facet jest od tego, żeby:
1. Nie przymuszał do łykania tych tabletek swojej żony.
2. A nawet odradzał jej ich stosowanie.

A ja uważam, że facet jest do czegoś innego a nie do narzucania czegokolwiek swojej żonie czy partnerce.




Ty mi to powiedz @heniu ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 12:48  
Cytuj
@heniek: kilkukrotnie podkreślałem, że PiS to nie moja bajka, ale jak czytać nie umiesz, to może zastanów się czy jest po co pisać ... a... z tobą ciamajdaniarzu...

@rsta: a przebiłeś kiedyś głową betonową ścianę... ?? po co robić sobie krzywdę, przyjadą arabusy i zrobią porządek... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 13:42  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Pan Bóg dał każdemu z nas wolność, ale jednak zachęca do czynienia dobra, a nie zła w swoim życiu.

Dał nam wolą wole proszę księdza a wolność trochę później....ale z księdzem nie będe dyskutował bo wie lepiej przecież jest szkolony w tym kierunku. A ta wolna wola niestety nie jest Wam na ręke.
CYTAT (rsta)
Pisząc, że jestem księdzem piszesz kłamstwo!

Nie wierze Ci czytając Twoje posty o czym świadczą choćby poniższy i powyższy cytat.
CYTAT (rsta)
Księża nie narzucają swojej woli innym, a tylko wskazują drogę jak dojść do życia wiecznego.
A, że wielu osobom się to nie podoba to inna sprawa.
Oczywiście pokazują słowem, które głoszą, bo czynem to już niekoniecznie wszyscy...

A skąd oni znają tą droge?Czyżby Pan Bóg dał im mape? A czy Allach i Budda też dali mapy swoim wyznawcom?A co ze Świadkami Jehowy itp.?
CYTAT (rsta)
Każda kobieta ma prawo wybrać, ale też ma prawo wiedzieć o skutkach i konsekwencjach jakie mogą ją czekać.
I ja mówię tylko o konsekwencjach i żadnej do niczego nie zmuszam.

Właśnie o tym cały czas piszę nawet wtedy jeżeli lekarz zaleci i wypisze recepte.W każdym opakowani leku jest ulotka, którą można przeczytać i się wszystkiego o leku dowiedzieć a kobieta nie jest analfabetą i może przeczytać przed stosowaniem i żadna nie potrzebuje Twoich wykładów.
CYTAT (rsta)
Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tej sprawie sprzeciwiając się, zgodziłeś się ze mną umiech

Tylko w jednym punkcie się z Tobą księze zgodziłem
CYTAT (rsta)
CYTAT (rsta)

CYTAT
[cytat=rsta]Ale facet jest od tego, żeby:
1. Nie przymuszał do łykania tych tabletek swojej żony.
2. A nawet odradzał jej ich stosowanie.

A ja uważam, że facet jest do czegoś innego a nie do narzucania czegokolwiek swojej żonie czy partnerce.
Niech każda kobieta robi co uważa za słuszne.

CYTAT (Feniks)
I tu się z tobą zgodzę chociaż to co wcześniej pisałeś sugeruje narzucenie im swojej woli.

Nie dodawaj sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:03  
Cytuj
Niestety, ale mam kolejną niekorzystną wiadomość dla kobiet korzystających z pigułek antykoncepcyjnych, które zwiększają ryzyko stwardnienia rozsianego nawet do 50%.
Dane te zostały opublikowane w dniach 26 kwietnia – 3 maja 2014 na dorocznym spotkaniu American Academy of Neurology w Filadelfii.
Odwróciło to wtedy myślenie lekarzy, którym wydawało się, że pigułka miała niby leczyć ...
Badaniami kierowała dr Kerstin Hellwig, wybitna niemiecka neurolog, która specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu stwardnienia rozsianego u kobiet. Pracowała nad tym grupa medyczna Kaiser Permanente w Południowej Kalifornii.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 22:11  
Cytuj
Widzę, że Cię temat pochłoną. Nie pomyślałbym, że tak Cię interesuje kwestia bzykania Ty niedobry umiech Z drugiej strony pamiętam nauki przedmałżeńskie i to z jakim entuzjazmem bogobojna nauczycielka moja opowiadała o pochwach, wkładaniu tam palców, oglądaniu i analizowaniu śluzu ze środka... brało na rzyga.
Wracając do tematu, rsta zjadasz tanie parówki? Mogę Ci wynaleźć w necie kilka badań nt. raków i chorób, które Ci z tego tytułu grożą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 07:18  
Cytuj
Ja jak coś robię to porządnie umiech
I to nie mnie, ale Ciebie ten temat pochłonął, bo ciągle się udzielasz w tym temacie.
I chyba przeszkadza Ci, że Twoja żona może w końcu chcieć przestać brać te tabletki wyrządzające jej tyle szkody.

Zauważ, że to nie ja piszę o współżyciu, ale o antykoncepcji hormonalnej i konsekwencjach.
A Tobie wciąż chodzi po głowie temat beztroskiego bzykania, bo przypominam Ci, że trzeba zadbać w końcu o zdrowie kobiety.

Chłopie, jeżeli przeszkadza Ci ten śluz u kobiety, to nie współżyj i nie będziesz miał już tego problemu ...

Dziękuję, że dbasz o moje zdrowie w sprawie parówek.
Wiem o tym i uważam na niebezpieczne parówki ... umiech
Ale dzięki za troskę! ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 13:15  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 13:54  
Cytuj
Rozumiem, że wszyscy przeciwnicy nie stosują żadnych leków, gdzie wszystkie posiadają negatywne skutki uboczne, żadnych kosmetyków, żadnej chemii, ani w żadnym wypadku nie korzystają z komunikacji zatruwającej środowisko, ponieważ wszystko to ma negatywny wpływ na organizm i wywołuje skażenie przyrody, żeby innych nie narażać na ponoszenie kosztów swojego leczenia! Czy nikt z Was nie stosuje antyperpirantów, które poprzez aluminium mają jeszcze większy wpływ na nowotwory piersi, chłoniaki itp? Wyrzućcie również wszelkie plastikowe sprzęty, w tym okna skażone bisfenolem A i prześlijcie gołębiem pozdrowienia z Waszych lepianek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 14:50  
Cytuj
Danna, więc używaj antyperspiranty bez aluminium ...

Pozostałe rzeczy o których pisałaś piersi Ci nie narażą w takim stopniu jak tabletki hormonalne i antyperspiranty z aluminium, więc nie wyrzucaj wszystkich plastików umiech

Dzięki za podpowiedź ok

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 18:36  
Cytuj
Ponadto słyszałam i to nie raz,były nawet jakieś bad. robione,ale o tym się nie głosi, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować homoseksualizm u dzieci,to by się mogło zgadzać, bo na pewno te hormony nie pozostają bez wpływu na dziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
I to nie mnie, ale Ciebie ten temat pochłonął, bo ciągle się udzielasz w tym temacie.

Policzysz sobie moje posty i swoje w tym wątku? Ogarniasz matmę?

CYTAT
I chyba przeszkadza Ci, że Twoja żona może w końcu chcieć przestać brać te tabletki wyrządzające jej tyle szkody.

Od mojej żony to Ty się łaskawie odpi.... Piszesz z premedytacją tak, jakbym kazał jej coś łykać bo mi tak wygodnie i jeszcze do tego mam świadomość, że jej to szkodzi (pomijając fakt czy łyka czy nie łyka, bo to inna sprawa). Kiedyś dostaniesz od kogoś na ulicy w łeb za takie zaczepki złośliwe.

Ja rozumiem, że dbasz o zdrowie obcych kobiet. Przypominam Ci, że ja też dbam o zdrowie ludzi i kiedy pisałem na forum, że odprawiane przez Was szamańskie rytuały jak bezmózgie klepanie różańca szkodzi na łeb, to kazaliście mi się zamknąć, bo skoro nie odmawiam różańca to nie moja sprawa i nie moja sprawa kto to robi. Tabletek nie łykasz chyba ani Ty, ani nikt w Twojej rodzinie więc wytłumacz mi, po cholerę się tak ambitnie udzielasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 10:35  
Cytuj
Może się w koncu dowiemy skąd to zamiłowanie do poruszania problemów które cię nie dotyczą? Szukasz zaczepki ? Wszystko ma podtekst religijny. Kościół jest przeciw antykoncepcji to postanowiłeś zaatakować z tej strony. Nie ma ważniejszych problemów? Tylko denerwowanie ludzi? Moze ogranicz albo wyklucz cos z twojego zycia co tobie szkodzi np: cukier. Ale ty nie martwisz sie o zdrowie kobiet, tylko uderzasz w antykoncepcje i oceniasz ludzi dla ktorych seks to zabawa i mile chwile i lubia go uprawiać bez strasu kiedy chcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Danna, więc używaj antyperspiranty bez aluminium ...

Pozostałe rzeczy o których pisałaś piersi Ci nie narażą w takim stopniu jak tabletki hormonalne i antyperspiranty z aluminium, więc nie wyrzucaj wszystkich plastików umiech

Dzięki za podpowiedź ok



Chyba ważne jest zdrowie całego organizmu, a nie tylko wybranych partii... A jak już pozbędziemy się wszelkich szkodliwych polimerów i przerzucimy się np. na naturalne drewno to musimy pamiętać, że pył drzewny jest silnie kancerogenny i na niego również się nie możemy narażać... Więc pojawia się pytanie, jak żyją wszyscy tutaj przeciwni wspomnianym tabletkom? Nie narażacie nas przypadkiem na koszty?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 17:38  
Cytuj
Dlaczego o tym piszę?
Bo to ważny temat.

Poza tym poznałem kiedyś kobietę, która wpadła w wielkie bagno i tłumaczyła, że znalazła się tam,
bo nikt jej nie mówił, że to jest złe.
Udało jej się z tego wyjść i teraz sama mówi o tych zagrożeniach.

Nie denerwujcie się na mnie o to, że piszę prawdę.
Jeżeli kogoś uraziłem to wybaczcie.

Zszokowała mnie informacja Persymony, że tabletki antykoncepcyjne mogą powodować homoseksualizm u dzieci ...
Wiesz coś więcej?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 18:33  
Cytuj
To proste mali chłopcy biorący tabletki anty zostają małymi gejami good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »