NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wolne niedziele.. Nowa ustawa,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 20:06  
Cytuj
Wolny wtorek zamiast niedzieli to naprawdę kiepskie rozwiązanie, pracowałem w 4 brygadowce to wiem.
Jak ktoś nie wie co zrobić z niedzielą oprócz szwedania się po VIVO to znaczy że ma mizerne życie duchowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 20:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 20:26  
Cytuj
A ja dziś czytałem i doczytałem, że piekarnie mogą być otwarte. W ustawie nie ma określonego udziału obrotu z wypieku pieczywa więc wszystkie markety, które mają wypiek pieczywa mogą być otwarte. Nie czytałem tej ustawy tak ze szczegółami ale jeśli tak, to powstał kolejny bubel albo to taki pomysł żeby wszystkie sklepy zakupiły piece do wypieku pieczywa.

Lidl, Biedronka i Tesco będą otwarte umiech Przypadek?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 21:32  
Cytuj
Otwarte mają być też sklepy które są przy dworcach czyli np nakwieksza galeria w Krakowie na najniższym poziomie ma dworzec pks

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 21:37  
Cytuj
Złote tarasy w Warszawie tez chyba są połączone z dworcem. Po co taka ustawa? Nie wierzę w aż taką głupotę posłów. Nie każdy to Weber czy pelele.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 22:41  
Cytuj
Najważniejsze żeby były ustawy, zmiany, reformy... byle szybko, a jeśli następstwa nie będą do końca sprzyjające dla kraju, społeczeństwa wtedy będzie szukanie winnych. Ciekawe czy Ci którzy są za zamknięciem sklepów w niedzielę byli dzisiaj na,, malych''zakupach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Do lena32
Tak jak napisalas ze nikt nikogo do pracy nie zmusza. Wiec jak nie masz czasu pujsc do sklepu na tygodniu to zrezygnuj z tej pracy. Bedziesz tez miala wolne dni tak jak sprzedawcy.


Ale p...... Jak się praca w sklepie nie podoba to trzeba było się uczyć i pójść do biura pracować w inne dni tygodnia. Takie życie. Pracownicy w sklepach to jakaś grupa uprzywilejowana czy co? A reszta ma sie dostosować bo się robić nie chce? To studenci potrafią się uczyc, pracować i nie przeszkadza im niedziela a paniom z marketów tak? A co z innymi zawodami? Niedugo strażacy, policjanci tez będą chcieli mieć wolne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2017r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
A ja dziś czytałem i doczytałem, że piekarnie mogą być otwarte. W ustawie nie ma określonego udziału obrotu z wypieku pieczywa więc wszystkie markety, które mają wypiek pieczywa mogą być otwarte. Nie czytałem tej ustawy tak ze szczegółami ale jeśli tak, to powstał kolejny bubel albo to taki pomysł żeby wszystkie sklepy zakupiły piece do wypieku pieczywa.

Lidl, Biedronka i Tesco będą otwarte umiech Przypadek?


Mają być czynne też kwiaciarnie, restauracje, puby, cukiernie, kina,sklepy z pamiatkami i dewocjonaliami,stacje benzynowe itd itd. Zamknijmy wszystko, jak wolne to wolne. A pracownicy z innych me wymienonych to gorsza odmiana? Oni rodzi nie mają?W caym tym zamęcie chodzi o to że te wszystkie ustawy laicy piszą co nie maja pojęcia oniczym i to widać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
Złote tarasy w Warszawie tez chyba są połączone z dworcem. Po co taka ustawa? Nie wierzę w aż taką głupotę posłów. Nie każdy to Weber czy pelele.


Mi się wydaje, że to takie byle by było aby solidarność i kler dali im żyć i nie meczyli obietnicami z programu wyborczego

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 06:21  
Cytuj
Zobaczymy co napisze niezależna. Jaki da komunikat dla trolli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 06:46  
Cytuj
Ale się przejmujecie strasznie. Najważniejsze że TVN będzie przez całą niedzielę nadawany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
Ale się przejmujecie strasznie. Najważniejsze że TVN będzie przez całą niedzielę nadawany.


A kto się przejmuje? Raczej pytam o zasadność takiej ustawy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 07:29  
Cytuj
A co z Rydzykową mafią co w każdą niedziele handluje pod kościołem gazetami ich też ten zakaz obejmie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Otwarte mają być też sklepy które są przy dworcach czyli np nakwieksza galeria w Krakowie na najniższym poziomie ma dworzec pks


Chodzi raczej o kioski co najwyżej. Galeria będzie zamknięta, będzie tylko otwarty dostęp do dworca, tak jak to ma miejsca poza godzinami otwarcia galerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
Ale się przejmujecie strasznie. Najważniejsze że TVN będzie przez całą niedzielę nadawany.

Nie będą wiedzieli co ze sobą zrobić w niedzielę.

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 08:40  
Cytuj
kiedyś były zamknięte sklepy i nikt nie robił pretensji. Sprzedawca, też człowiek. A zapewniam was, że lekko w marketach nie mają w takim Tesco, czy innej sieciówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Ale się przejmujecie strasznie. Najważniejsze że TVN będzie przez całą niedzielę nadawany.


Nie mów hop. Następna w kolejce jest ustawa medialna zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 10:01  
Cytuj
I co? tusk24 zlikwidują? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 12:16  
Cytuj
łolaboga toż to kwik niemożebny bendzie... smiech2, taki upadek dymokracji, że tyfałyna nie pooglądasz w niedzielę... smiech2 (pisownia celowa)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 15:20  
Cytuj
Niech zyje tvpropaganda i tvpis dezinformacja.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 16:20  
Cytuj
Małymi kroczkami ku normalności ...

... do wszystkich niedziel wolnych.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 18:50  
Cytuj
Dokładnie.
Niektórym będzie się bardzo trudno przestawić.
Okres przejściowy bardzo wskazany.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 19:00  
Cytuj
I potem nastąpi lepsza zmiana i będą to odkręcać.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 19:01  
Cytuj
A ktoś im do więzienia śrubokręty dośle?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 19:09  
Cytuj
Jak powsadzają tych co rozwalają państwo to im nie będzie potrzeba śrubo wkrętów.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2017r. 19:26  
Cytuj
Niedługo zaczną. ok
Mam szczerą nadzieję.
tusk, arabski, kopacz, sikorski, graś, gronkiewicz - waltz, i wieeeelu innych. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »