NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
"Nie dmucham bezpodstawnie", ?
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 21:31  
Cytuj
Prewencyjne badanie alkomatem zaczyna budzić kontrowersje. Jako kierowca nie mam nic przeciw i jestem za tym aby wyłapywać nietrzeźwych kierowców m.in. na taką metodę, nawet jeśli przepisy "kuleją" to tu chodzi o wspólne bezpieczeństwo.

Tu mamy przypadek "zniesmaczonego" kierowcy,który czuł by się upodlony dmuchając bezpodstawnie w alkomat.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9td-7IBa4g

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 21:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lis 2017r. 23:47  
Cytuj
A ja jestem za tym, by w imię bezpieczeństwa wsadzać co drugiego obywatela do więzienia. Statystycznie przestępczość zmniejszy się o połowę. Nawet jeśli przepisy tego nie przewidują ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 06:50  
Cytuj
A kierowca autobusu badany przed wyjazdem alkosensorem przez dyspozytora też ma się czuć ponizany?W razie gdyby nie został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i wyjechał na trase i tam zostałby złapany przez Policje,to odpowiedzialność jakąs też miałby ten kto go do jazdy dopuścił.Jestem za badaniem bandytów alkoholowych za kierownicą.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 08:09  
Cytuj
@Dalibor Badanie alkomatem rutynowo kierowców jak najbardziej powinno się odbywać, jedyne co kuje w oczy to sposób przeprowadzania takiej kontroli. Zamiast zatrzymywać każdy samochód co prowadzi do powstawania korków wyłapywać pojazdy do zatoczki i tam przeprowadzać szybką kontrolę kierowcy.

@Pelele Masz rację dmuchnięcie w alkomat nie jest żadnym poniżaniem nikogo, szczególnie że nikt już dzisiaj nie dmucha w obślinioną rurkę tylko jak już to dziurkę smiech2 Jedyne do czego mogę się doczepić to jak wspomniałem wyżej forma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »