NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Mój sukces i obecna choroba to dzieło Iluminatów, Lady Gaga
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:25  
Cytuj
CYTAT

@ kosmal

To nie jest kwestia mojej niespójności, tylko twojego dosyć słabego wykształcenia.



Pochwal sie swoim wykształceniem.

Kwestię istnienia szatana można rozważyć teoretycznie ale ateista nigdy nie powie, że jest gotow sprzedac swoja duszę, no chyba, ze dziś nim jest a jutro jak sie zmieni koniunktura to już nie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:25  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:26  
Cytuj

Ja się nie lubię chwalić. Jestem skromny.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 16:37  
Cytuj
CYTAT

Ja się nie lubię chwalić. Jestem skromny.



"Nie musisz tego widzieć.
Od tego jestem ja.
Właśnie po to kształci się politologów, żeby widzieli tak rzeczy, i oświecali nieoświeconych."

Te Twoje slowa powyżej sa z sasiedniego tematu, właśnie świadczą o Twojej skromnościgood

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 18:40  
Cytuj

Podzieliłem się z tobą moją wiedzą.
Ma ona wartość tylko wtedy, gdy można się z nią kimś podzielić.
Bo co z tego że ja coś wiem, skoro nikt nie wie że ja to wiem ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2017r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Za 50 lat jak już będę stara oddam swoją duszę diabłu bez mrugnięcia okiem za 6 liczb w lotto przy kumulacji. Na dębową trumnę, wycieczkę dookoła świata ( mam nie umrzeć i być sprawna żeby każdy zakątek globu zwiedzić) musi mi to diabeł zagwarantować. Wyruszę wtedy w świat a na końcu drogi do Częstochowy na Jasną Górę do egzorcysty co by mi duszę odebrał diabłu przed śmiercią. No chyba że tu jaki w okolicy Stalówki jest w pogotowiu to wrócę a stare śmieci. Obiecuję egzorcyscie że zostawię dolę dla niego za usługę. Może Maybacha? Trochę grosza co by egzorcysta poszalał na Kanarach? Na 50 lat zapewniam wikt i opierunek za tą przysługę. Jest tu jaki chętny?

Po pierwsze to grzech przeciwko Duchowi Świętemu, który nie będzie odpuszczony, a po drugie nie zdążysz wrócić, bo szatan się o to postara ...

CYTAT
kawusia
Ale egzorcysta też się będzie starał. Jaki znowu grzech? Ani słowem o gołębicy nie wspomniałam?


kawusia Cwaniakowanie w Twoim stylu jeszcze nie wyszło nikomu na zdrowie. Wrzucasz w temacie tyle postów choć wiedzę masz mizerną i próbujesz nadrabiać tupetem. Aż żal mi Ciebie, dlatego Ci wytłumaczę o co chodziło RSTA z tą "gołębicą". Zacznę od tego, że Biblia jest wiarygodna i uznana historycznie. Z niej to pochodzi ten fragment:
„Zaprawdę, powiadam wam: wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego". Mówili bowiem: "Ma ducha nieczystego". (Mk 3,28-30)
W Twojej wypowiedzi wyczytuję:
- Sprzeciwiać się uznanej prawdzie chrześcijańskiej.

Są tacy ludzie, którzy oszukują swoje sumienie. Mówią np. "Ja w Boga wierzę, nikomu nic złego nie robię, wierzę w to, czego uczą w Kościele, ale za nic nie uwierzę, by Bóg mógł być tak surowy, żeby mnie karać za to, że żyję bez ślubu". Jeśli ktoś utwierdza się w takim stanie, przeżyje całe życie w grzechu śmiertelnym i w końcu umrze bez pokuty i żalu. Wiadomo, że śmierć w takim stanie oznacza potępienie wieczne.

- Przeciwko zbawiennym natchnieniom mieć zatwardziale serce.
Przypuśćmy, że ktoś popadł w grzechy śmiertelne. Brnie z jednego grzechu ciężkiego w drugi. Ale Boże miłosierdzie chce go ratować, bo może ktoś modli się za niego. Pan Bóg przypomina wtedy takiemu grzesznikowi o nagrodzie i karze wiecznej, czasem stawia na jego drodze kogoś, kto go wzywa do opamiętania. Wszystko na próżno. Grzesznik taki prawie siłą tłumi w sobie myśli o Bogu i życiu wiecznym, bo na przykład chce zaimponować swojemu bezbożnemu towarzystwu albo boi się, że będzie musiał zrezygnować z popełniania takiego czy innego grzechu, do którego już jest mocno przywiązany.
Zresztą powody mogą być różne. Jednak uporczywe odrzucanie myśli o pokucie, prowadzi do zatwardziałości sumienia i w efekcie do śmierci w grzechu śmiertelnym.

- Odkładać pokutę aż do śmierci.
Iluż to się zawiodło i przegrało swoje życie na wieki, bo liczyli na to, że dopóki śmierć jest daleko, to można grzeszyć. "Jak śmierć będzie blisko, to się nawrócę" - mówili sobie. A tymczasem śmierć przyszła niespodziewanie, wcale nie czekała na starość ani chorobę. Pomyślmy, iluż to ludzi wychodzi rano w zdrowiu ze swego domu, by do niego już nigdy nie wrócić. Śmierć przychodzi nagle i niespodziewanie: zawał serca, wylew krwi do mózgu, wypadek... Przyczyn może być mnóstwo. Jakże bardzo oszukują się ci, którzy nawet nie pomyślą o pokucie za swoje grzechy, bo liczą na to, że będą żyć długo... A tymczasem ona przyjdzie jak złodziej, kiedy się jej nikt nie spodziewa i nie ma czasu na nawrócenie w ostatniej chwili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 08:58  
Cytuj
Ciekaw jestem czy Kawusia coś z tego zrozumiała.No i czy sobie coś z tego przyswoiła

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 09:31  
Cytuj
ja_Janek - szacunek za ten tekst.
Nic dodać nic ująć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 18:19  
Cytuj
Ja janek - kochany mój proboszczu a dlaczego ty nie rozdajesz biednym wszystkiego co masz żeby zasłużyć na niebo? Wozisz się co pół roku coraz to nowszym samochodem i jakoś nie boli cię jak emerytka nie ma na lekarstwa jak wyciągasz łapę po co łaskę wcale nie dobrowolną a mnie chcesz straszyć potępieniem wiecznym? A idź do diabła.

Moherowe berety - ja żartuję a wy jak te sztywniaki. Nie żebymcoś miała przeciw sztywności ale potrzebny jest do tego odpowiedni czas i miejśce 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 18:32  
Cytuj
Nie jestem tego taki pewien czy to co jest napisane jest prawda jakoby Gaga szukała pomocy u egzorcysty sądząc po jej geście ręką(symbol rogów) w szpitalu to nadal trzyma silne więzi z ciemna stroną.
Obrazek
https://www.instagram.com/p/BZCB3XIArnF/
http://muzyk(...),2440772

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Moherowe berety - ja żartuję a wy jak te sztywniaki. Nie żebymcoś miała przeciw sztywności ale potrzebny jest do tego odpowiedni czas i miejśce 😉



Wie3m wiem,ze nie masz nic przeciw sztywności.Pleban podobno ma wszystkie palce w gipsiegood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 19:29  
Cytuj
Battlefield
Bo to nie jest takie proste od razu się odciąć od szatana.
To często trwa bardzo długo. A pod opieką egzorcysty pozostaje się jeszcze dłużej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 20:11  
Cytuj
Rsta - ta galeria zdjęć w konkatedrze to twoja robota? Powariowały chłopy w sukienkach na punkcie damskich macić? Jeszcze raz powiem - jak kobieta nie chce dziecka to żaden przepis tego nie zmieni. Wyjedzie za granicę i zrobi to legalnie. Kościół jest od nauczania kobiet a nie stroną w sporze i sędzią nad grzesznicami co nie chcą dzieci. Wszystko co narzucone i podparte kodeksem karnym bedzie kolejną porażką w utrzymaniu liczby wiernych,praktykujacych. Niedługo w kościołach same babki po menopauzie będą siedzieć na mszach, zobaczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 20:28  
Cytuj
Kościołowi nie zależy na utrzymaniu ilości dwulicowych katolików i nie zamierza zmieniać przykazań a tym bardziej faktów medycznych!

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 20:52  
Cytuj
Ja tam żadnych ran nie noszę. Aborcji poddają się takie kobiety które nie mają sumienia. Czy ktoś taki byłby dobrym rodzicem? Wydaje mi się że zmuszanie tych gotowych do aborcji a nie mogących tego zrobić unieszczęśliwi te dzieci urodzone na siłę. Niechciane dzieci będą niekochane a z takich relacji powstanie tylko człowiek bandyta. Może się tak zdarzyć że za 20 lat padniesz ofiarą jakiegoś bandyty o którego życie tak dziś walczysz. Nie boisz się tych niechcianych dzieci? Ja się boję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2017r. 22:04  
Cytuj
współczuję Ci takiego toku myślenia ...
prewencyjnie zabijać dzieci?
nie widzę sensu z Tobą dalej dyskutować!


Wracając do tematu:
Obecnie jest wiele osób zniewolonych i jest wielka potrzeba egzorcystów!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 06:36  
Cytuj
Ależ ja nie popieram aborcji, ja tylko uważam że dziecko nie będzie szczęśliwe przy rodzicu który go nie chciał a bez miłości rodzica może wyrosnąć tylko psychopata. Dzieci powinny się rodzić ale te chciane a nie urodzone przez nakaz ustawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 07:27  
Cytuj
Jednym słowem - jak ktoś może nie być szczęśliwy.... zabić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:02  
Cytuj
Bardzo prosto pojmujesz świat. Po prostu edukować młodzież żeby nigdy nie doświadczyli niechcianych ciąź. Zamiast lekcji religii wprowadzić lekcje seksualności i radzenia sobie z problemami dorastania. Niech dzieci nie uczą się seksu z internetu ale od fachowców, psychologów, seksuologów, lekarzy ginekologów. Szkoły zamiast tego serwują młodzieży lekcje prowadzone przez starych kawalerów w sutannach na których uczą się modlić o brak ciąży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:06  
Cytuj
To o czym mówisz w Szwecji doprowadziło do katastrofy wśród dzieci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Ależ ja nie popieram aborcji, ja tylko uważam że dziecko nie będzie szczęśliwe przy rodzicu który go nie chciał a bez miłości rodzica może wyrosnąć tylko psychopata. Dzieci powinny się rodzić ale te chciane a nie urodzone przez nakaz ustawy.

To niech oddadzą dzieci do adopcji. Wiele par chce a nie może mieć dzieci!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:08  
Cytuj
Niewinność dzieci trzeba chronić a nie niszczyć.
Kolejna co chce świata bez Boga. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:28  
Cytuj
Rsta - mam przykład widziany na codzień jak wygląda życie dziecka adoptowanego. Nikomu nie życzyłabym takiego bezdusznego rodzica który chce upozorować szczęśliwość swojej rodziny na pokaz biorąc dziecko z domu dziecka.

Miruś ty to sobie na za wiele nie pozwalaj bo moja cierpliwość na twoje chamstwo się zaczyna kończyć.

Moderowano przez: magpie
Nie nabijaj postów. Moderuj swoje wypowiedzi! Ile razy można upominać o to samo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Rsta - mam przykład widziany na codzień jak wygląda życie dziecka adoptowanego. Nikomu nie życzyłabym takiego bezdusznego rodzica który chce upozorować szczęśliwość swojej rodziny na pokaz biorąc dziecko z domu dziecka.

Czyli wg Ciebie lepiej zabić dziecko?

Bo Twoja edukacja seksualna oparta na antykoncepcji na nic się zda, a tylko zwiększy ilość niechcianych ciąż!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:47  
Cytuj
Znowu się czepiasz magpie? Tyle masz do roboty żeby je sumować i cieszyć się z tego że dzięki mnie jakoś ruszyło to forum z postoju w galop. Ty się czep tych głupich katabasów co mnie atakują i obrażają na każdym kroku za poglądy.

Moderowano przez: magpie
Naprawdę moje zadanie? 20 za łamanie regulaminu. Przystopuj trochę z epitetami. Na forum starajmy się szanować innych i ich poglądy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 08:50  
Cytuj
Rsta - antykoncepcja nie zwiększa ilości ciąż a je ogranicza. Może jakiś wykład ginekologa byś znalazł najpierw zanim naprzyciskasz na klawiaturze bzdur?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »