NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2017r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Świat oszalał....




"Nie milkną spory wokół kontrowersyjnego performance w Muzeum Sztuki Współczesnej w Sao Paulo. Artysta wystąpił w nim całkowicie nagi, a widzowie mogli go dotykać. Skandal wybuchł, gdy do sieci trafiło nagranie dziewczynki w wieku szkolnym dotykającej jego ud."


Przyzwyczajają nas do islamu, tam jest wszystko OK! Gdy pomyślisz do czego można przywyknąć na przykładzie Francji to zrozumiesz dlaczego żyjąc od lat w stanie wojennym wybrali Macrocefala, rozum albo polityczna poprawność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2017r. 23:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2017r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
Mylicie pojęcia, życie zaczyna się tylko raz. Dywagacje oparte na relatywizmie zjebow neo-marksizmu dotyczą czegoś fundamentalnie innego, dywagując nad czymś o czym można dywagować, - kiedy zaczyna się człowiek oznacza że człowiekiem nie jesteś tylko niczym z czym można robić co się chce. W 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 miesiącu? - nie udawajcie że nie rozumiecie... Dopiero gdy matka wypchnie cię na świat stajesz się człowiekiem?

Mozna posunąć się nawet dalej, dlaczego nie, skoro już tak było i jest?

Obrazek

Obrazek



wykrakałem cholera... polityczna poprawność potrafi - nie zna barier rozumu ok

Współpracujący z prestiżowymi uczelniami włoscy naukowcy Alberto Giubilini i Francesca Minerva twierdzą, że lekarze powinni mieć prawo uśmiercania noworodków, których nie chcą rodzice. Swoje przerażające tezy opublikowali w piśmie zajmującym się etyką we współczesnej medycynie "Journal of Medical Ethic".
Naukowcy twierdzą, że noworodek nie ma jeszcze świadomości swojego istnienia, więc nie ma takiego samego prawa do życia co świadoma osoba. Ich zdaniem większe prawo do realizacji swoich ideowych potrzeb mają rodzice, którzy mogą dziecka nie chcieć.


wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem smiech2 to byt określa świadomość. Fedrowanie moralności na przodku postępu przez włoskich "uczonych inaczej".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 06:52  
Cytuj
Jeśli tak wygląda postęp i nowoczesność to wybieram zacofanie i życie w zaścianku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 07:44  
Cytuj
Słyszeliście o tym?
Prawda to czy kłamstwo?

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2017r. 09:42  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 07:41  
Cytuj
Ale tego to się nie spodziewałem.
Do czego to już dochodzi ...

Obrazek

A co by było jakby gościu zmarł po takim uderzeniu?
:szok:

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 08:45  
Cytuj
Bezczelna!!! Człowiek chce sobie normalnie ponapieprzać szczeniaka, a wariatka śmie się wtrącać.
Dobrze, że są jeszcze obrońcy normalności( m.in.hobbystycznego bicia zwierząt)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 09:16  
Cytuj
Rsta jak się czyta co piszesz to się smutno robi.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 09:18  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Ale tego to się nie spodziewałem.
Do czego to już dochodzi ...

Obrazek

A co by było jakby gościu zmarł po takim uderzeniu?
:szok:


Rsta, jaki to ma związek z tematem "Czym się różni kobieta od feministki?"?
Znam mnóstwo kobiet, które nie są feministkami i zrobiłyby dokładnie to samo. Znam też wielu facetów, którzy nie są ani kobietami, ani feministkami i w tej sytuacji też przyp#@$^%#liliby temu kretynowi tyle, że nie użyliby do tego torby.
Tak z ciekawości spytam: jeżeli zamiast szczeniaka byłby to jakiś dzieciak lub Twój dzieciak to co wtedy? Czy Pani Wellman lub ktokolwiek inny ma prawo interweniować czy nie? A co by było jakby gościu zmarł po takim uderzeniu?

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Rsta jak się czyta co piszesz to się smutno robi.

Cieszę się, że się ze mną zgadzasz, bo bicie psa jest złe, ale bicie człowieka jest jeszcze gorsze.
I to jest bardzo smutne ...

Ciekawe czy wcześniej zwróciła gościowi uwagę, żeby nie bił psa.
Nawet żołnierz ostrzega przed użyciem broni, a feministka wali od razu umiech

CYTAT
Rsta, jaki to ma związek z tematem "Czym się różni kobieta od feministki?"?

Wg mnie kobieta bardziej kocha dzieci niż zwierzęta.
A zauważyłem, że feministka odwrotnie.
Oczywiście to nie jest reguła, ale da się takie podejście zaobserwować.

CYTAT
Tak z ciekawości spytam: jeżeli zamiast szczeniaka byłby to jakiś dzieciak lub Twój dzieciak to co wtedy?

To wtedy by to diametralnie zmieniło sytuację.

CYTAT
Czy Pani Wellman lub ktokolwiek inny ma prawo interweniować czy nie?

Oczywiście, że ma prawo interweniować, ale niekoniecznie od razu agresją.

CYTAT
A co by było jakby gościu zmarł po takim uderzeniu?

No to pewnie prokurator ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 10:47  
Cytuj
Nie za bardzo wierzę pani Wellman.
Skoro miała świadomość że ma tam laptopa, to na pewno nie ryzykowała jego uszkodzenia.
Dla mnie ktoś, kto prowadzi programy katolickie, a potem odwraca swoje poglądy o 180 stopni jest pusty ideowo.

Co nie zmienia faktu, że bicie zwierząt jest karygodne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
Nie za bardzo wierzę pani Wellman.
Skoro miała świadomość że ma tam laptopa, to na pewno nie ryzykowała jego uszkodzenia.
Dla mnie ktoś, kto prowadzi programy katolickie, a potem odwraca swoje poglądy o 180 stopni jest pusty ideowo.

Co nie zmienia faktu, że bicie zwierząt jest karygodne.


To jak nazwać zabijanie nienarodzonych dzieci?
A takiego prawa przecież feministki się domagają ...

Przecież każda kobieta to potencjalna przyszła matka.
Przypomnijmy sobie co powiedziała Matka Teresa z Kalkuty:

"Wiele razy powtarzałam - i jestem tego pewna - że największym niebezpieczeństwem zagrażającym pokojowi jest dzisiaj aborcja. Jeżeli matce wolno zabić własne dziecko, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali?"

Te słowa skierowała do uczestników Międzynarodowej Konferencji ONZ jaka miała miejsce w Kairze w 1994 roku.

I czy nie tu jest klucz do postawionego w temacie pytania?
Czym się różni kobieta od feministki?

Prawdziwa kobieta jako matka, która ma tak duży instynkt macierzyński, ze swej natury nie może odebrać życia swojemu dziecku.

A co robią feministki?
Nie tylko chcą mieć prawo do zabijania własnych dzieci, ale jeszcze niektóre się tym chlubią!

Czy rozumiecie jaka to jest kolosalna różnica?

Bronić pszczółki, muszki, kózki, pieski, kotki przed cierpieniem a nie widzieć śmierci rozrywanych dzieci w łonach matek?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:26  
Cytuj
Akurat prawo kobiety do wlasnego brzucha do wlasnej macicy i wlasnego zdania powinno byc jej elementarnym prawem... i mylisz pojecia bo normalne kobiety rowniez sprzeciwiaja sie ingerencji klechow w ICH sprawy... I nikt nie ma prawa za nikogo decydowac bo czlowiek posiada rozum(mniejszy czy wiekszy) i posiada rowniez sumienie a decydowanie zwlaszcza przez facetow na temat co wolno kobiecie a co nie jest delikatnie mowiac nie na miejscu....(troche jak w Syrii czy Arabi, no nie?)

I jeszcze taka ciekawostka, bo tam gdzie jest dobrze rozwinieta diagnotyka prenetalna bardzo wczesnie wykrywa sie wady plodu i nawet uswiadamia sie kobietom ze maja prawo usunac...
Tam gdzie nie ma restrykcji w sprawach aborcji prawie wcale nie ma sierocincow i domow dziecka...NIe ma dzieci niechcianych...

A ty dalej zyj rowazaniami na temat czego wolno kobiecie a czego nie jej nie wolno... zamiast zajac sie wlasnym zyciem.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:28  
Cytuj
Rsta bicie czego kolwiek co czuje ból jest tak samo złe.
A ten przykład był koszmarny w temacie feministek.
Kazdy normalny na psychice zareagowałby jak potrafi w obronie szczeniaka. To z feminizmem nie ma nic wspolnego.
Te przyklady z Welman i psem, zepsutym autem i kobietą i inne są kiepskie

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:33  
Cytuj
Rsta oburza Cię że ktoś staje w obronie bezbronnego stworzenia atakując jego oprawce w taki sam sposób? To są podwójne standardy, ty mozesz kopać psa , ale Ciebie nie mozna kopać bo ty jestes człowiekiem. Zwierzęta odczuwają taki sam ból jak ludzie. Bulwersuje Cię to dla tego ze to kobieta , czy dla tego ze z tvn, czy co w jej zachowaniu było nie tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 12:40  
Cytuj
Wybaczcie literowki ktorych juz nie moge poprawic...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Akurat prawo kobiety do wlasnego brzucha do wlasnej macicy i wlasnego zdania powinno byc jej elementarnym prawem...

Ależ ja się z tym zgadzam.
Zarówno prawo do brzucha, prawo do macicy jak i prawo do własnego zdania.
Ale nie ma prawa do zabicia własnego poczętego dziecka.
To zasadnicza różnica ...

CYTAT
Rsta bicie czego kolwiek co czuje ból jest tak samo złe.

Oczywiście, że jest złe, ale tu chodzi o dwa różne standardy.
O zwierzęta się troszczą, a o poczęte dzieci to już tylko o niektóre, te zdrowe i chciane tak, a te chore i niechciane?

Znajdź mi choćby jedną prawdziwą feministkę, która byłaby przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji dzieci.


CYTAT
Rsta oburza Cię że ktoś staje w obronie bezbronnego stworzenia atakując jego oprawce w taki sam sposób?

Nie oburza mnie stanięcie w obronie bezbronnego stworzenia, tylko sposób w jaki to się robi.
Kosztem zdrowia, czy nawet życia innego człowieka?

Nie wolno bić, kopać i dręczyć zwierząt, ale nigdy nie można stawiać zwierzęcia na równi z człowiekiem czy tym bardziej wyżej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 13:27  
Cytuj
Rsta, gdybyś miał jakieś pojecie o wadach letalnych plodow, wiedzialbys , ze takie dzieci nie mają najmniejszych szans przezyc poza organizmem matki, najczesciej umierają jeszcze w ich łonie, albo zaraz po urodzeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Rsta, gdybyś miał jakieś pojecie o wadach letalnych plodow, wiedzialbys , ze takie dzieci nie mają najmniejszych szans przezyc poza organizmem matki, najczesciej umierają jeszcze w ich łonie, albo zaraz po urodzeniu.


OK, tylko to nie jest równoznaczne z aborcją na życzenie bo ktoś ma za małe mieszkanie, boi sie rozstępów czy obwisłego brzucha.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 13:50  
Cytuj
Właśnie, że mam pojęcie!

Powiedz mi Anastazja, w czym lepsze jest świadome zabicie takiego chorego dziecka od jego naturalnej śmierci?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 14:01  
Cytuj
Myślę że nie jestes w stanie wiedziec co czuje kobieta przez 9 miesięcy, wiedząc ze czeka ją poród martwego zdeformowanego ciała swojego dziecka, w najlepszym przypadku umrze w parę chwil po porodzie. Nie widze w tym nic szlachetnego ani humanitarnego. Mysle ze lepszym rozwiązaniem jest przerwanie ciąży kiedy plod ma kilka tygodni 3 cm dlugosci i nierozwiniety uklad nerwowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Myślę że nie jestes w stanie wiedziec co czuje kobieta przez 9 miesięcy, wiedząc ze czeka ją poród martwego zdeformowanego ciała swojego dziecka, w najlepszym przypadku umrze w parę chwil po porodzie. Nie widze w tym nic szlachetnego ani humanitarnego. Mysle ze lepszym rozwiązaniem jest przerwanie ciąży kiedy plod ma kilka tygodni 3 cm dlugosci i nierozwiniety uklad nerwowy...

No to pokazujesz swój wielki brak wiedzy!
Po pierwsze: kilka tygodni - 3cm - to też człowiek!
Po drugie: poważną chorobę dziecka wykrywa się przeważnie pomiędzy 4 a 6 miesiącem ciąży!

A wtedy ta aborcja jest już brutalna, bo dziecko jest rozwinięte.
A układ nerwowy już funkcjonuje !!!

CYTAT
12. tydzień ciąży - 4 miesiąc

Ten tydzień to początek II trymestru. Płód bardzo szybko rośnie – ma ok. 10 cm wzrostu i waży ok. 50 g. Od tej pory przyrost dotyczyć będzie głównie tułowia, a nie głowy, dzięki czemu zmniejszają się dysproporcje między wymiarami głowy a resztą ciała. Całe jego ciało zaczyna pokrywać się mięciutkim meszkiem (lanugo), który pełni funkcję regulatora temperatury. Zaczyna pracować układ nerwowy. Ruchy stają się bardziej płynne, szyja podtrzymuje główkę, którą dziecko może obracać w górę i w dół (ale nie na boki). W uchu środkowym rozwija się aparat słuchowy.

http://www.porad(...)179.html


A mózg zaczyna rozwijać się już dużo wcześniej.

CYTAT
W pierwszych tygodniach ciąży mózg dziecka rozwija się bardzo intensywnie, w 10. tygodniu ciąży jest już bardzo skomplikowanym narządem.

https://www.bebip(...)ie-ciazy


Anastazja! Nie słuchaj i nie oglądaj propagandy tylko szukaj prawdy !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 14:30  
Cytuj
Nie oglądam, sama bylam niedawno w ciazy i badanie dna dziecka pod kątem wad genetycznych miałam robione w 11 tygodniu ciąży. Jest to nieinwazyjne badanie, wyodrębniajace dna plodu z krwi matki. Badanie inwazyjne biopsji kosmowkowej bada sie miedzy 8 a 10 tygodniem ciąży. Rsta widze ze dzialasz w myśl zasady; nie znam się to się wypowiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 15:35  
Cytuj
Prawo do brzucha.... prawo do macicy....
Prawo do zabawy w sex bez konsekwencji....

Ale nowe życie nie jest macicą. Nie jest brzuchem.
Jest odrębnym człowiekiem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 16:39  
Cytuj
Anastazja, i jak by się okazało samo podejrzenie, że dziecko może być chore, to chciałabyś mieć prawo je zabić?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 12 13 14 15 16 17 18 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »