NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego mnie obrażasz? Jesteś anonimowy pisz bez krępacji o tym co powiedziałbyś gdybyś był płodem chorymw łonie matki do nas i swojej matki. Chętnie przeanalizuję męski, noworodkowy punkt widzenia ze swoim czyli damskim i napiszę co o tym myślę i do tego jeszcze argumenty dodam swoich wynurzeń. Nie stać cię na to samo? Takiego psychologa? Albo miałeś pałę z psychologii w seminarium albo po prostu zdałeś ją za kotleta. No nie ociągaj się leniu, pisz.



Jak czytam twoje wynurzenia to jestem za aborcją, nawet za eutanazją.

Feminizm kończy się, gdy trzeba wnieść szafę na 8 piętro.

Ile feministek potrzeba do powieszenia zasłon?
- Wystarczy jedna. Jak zacznie zasłonom opowiadać o swoim życiu, to one nie wytrzymają i same sie powieszą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:09  
Cytuj
Wszystkie feministki są takie uparte?
Czy tylko kawusia?

Jak byłem płodem to nie umiałem mówić, więc nic nie mogłem powiedzieć ale nasuwa się tylko jedno na myśl:
Nie zabijajcie mnie, tylko kochajcie!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego mnie obrażasz? Jesteś anonimowy pisz bez krępacji o tym co powiedziałbyś gdybyś był płodem chorymw łonie matki do nas i swojej matki. Chętnie przeanalizuję męski, noworodkowy punkt widzenia ze swoim czyli damskim i napiszę co o tym myślę i do tego jeszcze argumenty dodam swoich wynurzeń. Nie stać cię na to samo? Takiego psychologa? Albo miałeś pałę z psychologii w seminarium albo po prostu zdałeś ją za kotleta. No nie ociągaj się leniu, pisz.
CZy to tylko feministka-gospodyni księdza/była?/ma prawo obrażania innych w chamski,natretny sposób?czy to tylko feministka obrazona na cały Kosciół/?/ma prawo lżyć i pomawiać ksiezy?A ciągłe pisanie i opluwanie Koscioła swiadczy o Tobie biedna kobieto/?/że masz bardzo chorą zrytą cierpieniem zadanym przez jakiegoś księdza główkę i nie tylkookW każdy temat wplątujesz Kosciół księży i wyładoweujesz swoje chore frustracje

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:35  
Cytuj
Ja tylko zadawałam pytania i przedstawiałam rolę Kościoła w tym przedsięwzięciu ustawowym. Nie kombinuj jak koń pod górkę i nie wymyślaj sobie chorych teorii na mój temat. Stanowisko Kościoła w sprawie aborcji jest jedno a ja mam odmienne i nie ma dyskusji według ciebie? No to ja się z takiej wspólnoty wypisuję skoro przedstawiciele tej instytucji chcą być wyrocznią. Wyrocznią jest Bóg a nie żaden Kościół!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego mnie obrażasz? Jesteś anonimowy pisz bez krępacji o tym co powiedziałbyś gdybyś był płodem chorymw łonie matki do nas i swojej matki. Chętnie przeanalizuję męski, noworodkowy punkt widzenia ze swoim czyli damskim i napiszę co o tym myślę i do tego jeszcze argumenty dodam swoich wynurzeń. Nie stać cię na to samo? Takiego psychologa? Albo miałeś pałę z psychologii w seminarium albo po prostu zdałeś ją za kotleta. No nie ociągaj się leniu, pisz.
CZy to tylko feministka-gospodyni księdza/była?/ma prawo obrażania innych w chamski,natretny sposób?czy to tylko feministka obrazona na cały Kosciół/?/ma prawo lżyć i pomawiać ksiezy?A ciągłe pisanie i opluwanie Koscioła swiadczy o Tobie biedna kobieto/?/że masz bardzo chorą zrytą cierpieniem zadanym przez jakiegoś księdza główkę i nie tylkookW każdy temat wplątujesz Kosciół księży i wyładoweujesz swoje chore frustracje


Ciekawe ile kawusia miała "pał"umiech Pewnie zero

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:37  
Cytuj
Dobrze dam wam odpocząć od siebie skoro tak was zmęczyłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Dobrze dam wam odpocząć od siebie skoro tak was zmęczyłam.


Krzyżyk na drogę i nie wracaj najlepiej kochaniutka:*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 14:42  
Cytuj
To zdjęcie chyba bardzo dobrze pokazuje różnicę między feministką a kobietą ...

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 15:16  
Cytuj
Po lewej kobieta pracująca jak wół na utrzymanie dzieci i męża pijaka a po prawej??? zdjęcie z galerii księdza z komputera. 😊

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 15:20  
Cytuj
Jedna rzecz wyróżnia wojownicze feministki a mianowicie to, że dużo i w agresywny sposób krzyczą na temat wskakiwania w typowo męskie zawody i czynności.

W rzeczywistości efekt jest taki, że feministki dalej generują kolejne głupie awantury o nic a w tych typowo męskich zawodach i czynnościach jak ich nie było tak ich nie ma. A te kobiety co znam i pracuja w takich zawodach to o feministkach wypowiadaja sie negatywnie bo uważają, ze swoimi działaniami, szczególnie medialnymi szkodza wręcz wizerunkowi prawdziwej kobiety.

Co pożytecznego robia feministki? Nic!
Zbijaja kapitał finansowy i polityczny na naiwniakach.

Najlepszy przykład: parytety w wyborach do parlamentu. Kto kobietom broni głosować na kobiety? Przecież kobiety i tak w większości skreślaja na liście faceta.
Kobiety posiadajace wlasnych kierowców, dlaczego zatrudniają faceta a nie kobietę za kierownicę?

Może wprowadzić parytety w więzieniu?, czy feministek nie razi dysproporcja w ilości skazanych? Dlaczego nie krzyczą o wyrównanie ilości więźniarek w stosunku do więźniów?

Dlaczego feministki nie walczą o RÓWNE PRAWA W SPORCIE???
Nie chca pooglądać walki na ringu? Np. boks, przecież to nie problem dobrać kobiety i mężczyzn w tej samej kategorii wagowej.
W sporcie motorowym nie ma płciowych ograniczeń, gdzie więc kobiety za kierownicą? Martyna Wojciechowska to troche jednak za mało.

Dlaczego tak mało mężczyzn pracuje w przedszkolach, jako pielęgniarki, w bibliotekach, jako tłumacze przysięgli, itp, itd.
Dlaczego na wielu kierunkach studiów sa dysproporcje, często duże w stosunku ilościowym studentów do studentek? Przecież nie ma wytycznych ani ograniczeń. U mnie na roku były okolo 2 studentki na 10 studentów i nie robily z tego powodu jakiś wyrzutów.

Ja to rozumiem, różnimy sie i to bardzo, i to jest piękne i niech tak zostanie, niech feminy tego nie psują, chociaż i tak im sie to nie uda bo prawa natury sa silniejsze.
No i rożnym Szczukom, Środom nie pomogą nawet tytuły naukowe gdy mózg przezarty jest ideami marksizmu kulturowego.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
Jedna rzecz wyróżnia wojownicze feministki a mianowicie to, że dużo i w agresywny sposób krzyczą na temat wskakiwania w typowo męskie zawody i czynności.

W rzeczywistości efekt jest taki, że feministki dalej generują kolejne głupie awantury o nic a w tych typowo męskich zawodach i czynnościach jak ich nie było tak ich nie ma. A te kobiety co znam i pracuja w takich zawodach to o feministkach wypowiadaja sie negatywnie bo uważają, ze swoimi działaniami, szczególnie medialnymi szkodza wręcz wizerunkowi prawdziwej kobiety.

Co pożytecznego robia feministki? Nic!
Zbijaja kapitał finansowy i polityczny na naiwniakach.

Najlepszy przykład: parytety w wyborach do parlamentu. Kto kobietom broni głosować na kobiety? Przecież kobiety i tak w większości skreślaja na liście faceta.
Kobiety posiadajace wlasnych kierowców, dlaczego zatrudniają faceta a nie kobietę za kierownicę?

Może wprowadzić parytety w więzieniu?, czy feministek nie razi dysproporcja w ilości skazanych? Dlaczego nie krzyczą o wyrównanie ilości więźniarek w stosunku do więźniów?

Dlaczego feministki nie walczą o RÓWNE PRAWA W SPORCIE???
Nie chca pooglądać walki na ringu? Np. boks, przecież to nie problem dobrać kobiety i mężczyzn w tej samej kategorii wagowej.
W sporcie motorowym nie ma płciowych ograniczeń, gdzie więc kobiety za kierownicą? Martyna Wojciechowska to troche jednak za mało.

Dlaczego tak mało mężczyzn pracuje w przedszkolach, jako pielęgniarki, w bibliotekach, jako tłumacze przysięgli, itp, itd.
Dlaczego na wielu kierunkach studiów sa dysproporcje, często duże w stosunku ilościowym studentów do studentek? Przecież nie ma wytycznych ani ograniczeń. U mnie na roku były okolo 2 studentki na 10 studentów i nie robily z tego powodu jakiś wyrzutów.

Ja to rozumiem, różnimy sie i to bardzo, i to jest piękne i niech tak zostanie, niech feminy tego nie psują, chociaż i tak im sie to nie uda bo prawa natury sa silniejsze.
No i rożnym Szczukom, Środom nie pomogą nawet tytuły naukowe gdy mózg przezarty jest ideami marksizmu kulturowego.


Pozamiatałeś kolegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 15:56  
Cytuj

Obrazek



Wojownicze feministki funkcjonują tylko dla mediów. Krzewią przykład do naśladowania. A jest taki wstrętny dowcip ze każda potwora...

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 15:59  
Cytuj
Ja bym tam chętnie pojeździła traktorem. Przeorałabym pole księdza....już jestem dobra? No rsta, nie gniewaj się już......zaoram co co będziesz chciał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 16:18  
Cytuj
kawusia, twój samiec to chyba impotent, wniosek taki bo piszesz jakbyś była niedo...ana smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 16:31  
Cytuj
Piszę tak bo rsta wygląda jakby baby tylko na zdjęciach oglądał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 16:31  
Cytuj
NA 100% Kawusia albo nie ma tego co kobieta,albo jedzie bez dyszlaumiech.Tematem tego forum Kawusia nie jest aborcja ani KK tylko jak w tytule:CZYM SIE RÓŻNI KOBIETA IOD FEMINISTKI?" A bja Ci zadam pytanko:Za co Kain zabil Abla*
Bo ciagle przynudzal nie na temat=

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 16:50  
Cytuj
Kain to ty a Abel to ja.zabijasz mnie swoimi poglądami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 17:34  
Cytuj

Obrazek



[/cytat]

Kawusia feministka orze pole siajtawemu Bronkowi na Plawie pod oczyszalnia.A traktor jaki Kawusia,Farmall,Case czy John Deere
W tle na c 45 Ursus wikary Kawusi

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 17:46  
Cytuj
A gdzie tam to wikary? Ten na traktorze to chłop jak się patrzy a nasz wikary jakiś skulony, garbaty, łysy i brzydki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:00  
Cytuj
Jak się kolo niego feministka Kawusia zakreci to mu się wszystko wyprostuje.I garb i ta reszta,Feministko!Do dziela!!jezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:05  
Cytuj
Za źadne skarby świata! NEVER!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:29  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 20:52  
Cytuj
Nie pokazuj nam tu tego zboczonego gwałciciela żony swojej co jej przed Bogiem przysięgal miłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 21:31  
Cytuj
Nie zapominajmy o ukrytych transwestytkach, musi być ich wiele w ruchach feministycznych, obecnie jest globalna batalia Policji Świadomości o zapisy prawne i karanie każdego kto widzi transwestytę zamiast wybranej płci. Naprzód do walki :-) Swoją drogą, uroda tych Pan to tam raczej taka ciosana.

Spieszą się... Martin przestał być popularny w Niemczech. To jest sygnał końca epoki liberalnej demokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
To zdjęcie chyba bardzo dobrze pokazuje różnicę między feministką a kobietą ...

Obrazek


Był taki prawicowiec Putra. Tak dbał o żonę by leżała na hamaku, że po jego śmierci straciła wszystko. Ten super facet nawet nie zadbał by żona miała dostęp do jego konta. Nie pracowała zawodowo bo mieli dużo dzieci i pracowała w domu. Putra ją "opłacał". Po śmierci została bez grosza. No ale to żona prawicowca polityka więc szczęśliwie koledzy pomogli. Jej mąż super macho się nie popisał.
I tak to właśnie wygląda. Żyjesz iluzją.


CYTAT
Obrazek


A Pani Pawłowicz. Jej też z żadnym chłopem nie wyszło ;-) "Samozaoranie"?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »