NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:58  
Cytuj
Po zabiciu kilku osób w wypadku jaki spowodowałeś leżąc sparaliżowany bez mrugnięcia okiem cieszyłbyś się z ustawy nakazującej opiekowanie się tobą siostrze która skończyła studia, ma perspektywy na dobrą posadę a tu nagle braciszek spada jej na łeb przez swoją głupotę no i ustawę. Z miłością to nic nie ma wspólnego, raczej ta twoja postawa to zaborczość i buta, że to ci się należy. A co z życiem siostry? Jaki chłopak weżmie sobie za żonę dziewczynę z takim obciążeniem? Nie będzie mogła urodzić dziecka bo w ciąży nie wolno dźwigać takiego kloka jak ty choćby żeby go umyć. Nie może awet na randkę iść bo kto ci pampersa zmieni? No i co z tą miłością? Kogo ty kochasz?siostrę czy siebie najbardziej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Może herbata odpowie na pytania zamiast rsta? Mądrego to i warto poczytać 😀
'


Czyli swoich komentarzy nie czytasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
Kawusia to jednak stan umysłu.

To jednak prawda, że "baba bez bolca dostaje pierdo***"umiech


JAk kobieta nie ma bolca to staje się feministka.Zaczynają jej rosnąć wasy i broda/nie tam gdzie powinna/Zaczynaja się jej podobać spodnie meskie/do noszenia/kapelusze,kurtki i inne akcesoria męskiego ubioru.Zanikaja piersi,klata pokrywa się sichą/czyli włosami/nogi obrastają włosiem a głos traci dźwięk kobiecy i przeradza się w tzw sznapsbaryton.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 16:00  
Cytuj
No i w końcu rsta się pomyliłeś.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 16:03  
Cytuj
A co tam Pelele u ciebie na plebanii słychać? Opisujesz wygląd siostrzyczek zakonnych bez habitu? Nie ładnie podglądać siostry podczas kąpieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 16:15  
Cytuj
Na pewno piękno należy podziwiać.A nieladnie pisze się razem ptaszynogood

Pisz na temat ksieza gosposiu bo znowu cos Ci wpadnie na konto feministko.Jestes czarnym niewdzięcznikiem.Jak Twój pleban był młodszy i kradlas mu z tacy to było OK,a jak ma wszystkie czlonki twarde a jeden miekki to ucieklas do zezowatego wikarego,bo młodszy.
Naspisz ptaszyno jakich kremow do golenia i żyletek używasz to ci cos podrzuce jezykI nie nos habitu bo Cie po zaroście i tak poznam i po glosiegood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 16:22  
Cytuj
żadna ustawa nie nakazuje opiekować się bratem,
szkoda mi Ciebie...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 18:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
W spodniach chodzić mogą, byle nie męskich.
Męskie zawody chcą, to niech wykonują, choć do kopalni na dół chyba niewiele jest chętnych.
Zarabiać jak mężczyźni - ok, ale pod warunkiem, że nie jest to zawód tragarz i wynoszą jedną lodówkę dłużej i jeszcze we cztery zamiast we dwie.

Jeżeli feminizm sprowadzałby się tylko do tych rzeczy w granicach rozsądku, to nie mam nic przeciwko temu, ale feministki idą dalej właśnie w stronę tego egoizmu o którym pisała art2deco.
I bardzo dobrze, że to napisała art2deco - kobieta, bo jak ja bym to napisał, to niektórzy by mnie zjedli umiech

Ale żeby nie było, że tylko pewne skrajne feministki są wg mnie wypaczeniem kobiecości to zaznaczę, że o wiele bardziej nie podoba mi się zniewieściały facet, który jest wypaczeniem męskości ...
To już jest masakra!



Jeśli chcą chodzić w męskich to co ci do tego?
Jeśli byłyby chętne do kopalni na dół to dlaczego nie? Znam takie co dałyby radę ;-)
Dlaczego mają nie zarabiać jak mężczyźni nawet przy wnoszeniu lodówki. Z reguły płaci sie za piętro i dowóz, a nie za poświęcony czas.

W sprawie egoizmu to ich sprawa. Faceci też są egoistami i nie płaczesz w tym temacie na forum.
Dlaczego tak bardzo chcesz mówić innym jak powinni sie zachowywać. Każdy jest wolny i ma prawo do swoich decyzji. Jak facet chce być zniewieściały, to co ci do tego. W ramach prawa wszystko wolno. Nie oceniaj ludzi po wyglądzie tylko czynach.

Co powiesz o osobie, która dla zdobycia dobrze płatnej pracy godzi sie na pisanie tylko w "odpowiednim" tonie o władzy? Mimo, że przed zdobyciem pracy pisała tylko źle na tę władzę i też czerpała z tego korzyści? Niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna?

CYTAT
Odwracasz kota ogonem.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to jeżeli zdrowe dziecko ulegnie wypadkowi i jego stan zdrowia jest podobny lub jeszcze gorszy niż dziecka urodzonego już z wadami to takie dziecko też należy odebrać życie?

Jak to nazwiesz?
Aborcja dziecka urodzonego czy morderstwo?


Człowieku tak właśnie sie dzieje. Jeśli dziecko zachoruje na niezwykle rzadką chorobę i leczenie jest masakrycznie drogie to rodzice zostają bez pomocy rządu. Tylko publiczne zbiórki i fundacje są w stanie pomóc takich ludziom. Rząd tak pieprzący o ochronie życia odwraca się plecami. To eutanazja. To jak w Polsce dba sie o starych ludzi to też eutanazja. Dlaczego o tym nie piszesz?

Dlaczego nie zbierasz podpisów w obronie tych ludzi?


CYTAT
żadna ustawa nie nakazuje opiekować się bratem,
szkoda mi Ciebie...


Ani bratem, ani synem. Znam kobietę, która od urodzenia opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem. Sama potrzebuje pomocy ale niestety na państwo nie może liczyć. Co lepsze jak zacznie się leczyć, a wymaga operacji. To okaże się że nie może zajmować się dzieckiem i te marne grosze państwo jej zabierze. A co niech sobie radzi.

Dlaczego nie zbierasz podpisów w ich obronie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 20:07  
Cytuj
Andrzejku popieram. Tak Kościół jak i rząd mają gdzieś już żyjące dzieci, natomiast nadzwyczaj kochają ludzkie zarodki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 20:12  
Cytuj
Nie ładnie tak się zachowywać Pelele, kobity nie wolno upominać w ten sposób. Powinieneś napisać: szanowna kawusiu bardzo nie ładnie pisać w ten sposób nie ładnie. RST - Rybeńko ty mi tu nie pitol od rzeczy tylko pisz jaką widzisz różnicę w przepisie o obowiązku opieki nad bratem który jest kaleki od obowiązku matki do opieki nad dzieckiem które państwo nakazem każe urodzić mimo świadomości matki że będzie kalekie. Dlaczego zwalniasz swoją siostrę z tego obowiązku a matki dziecka nie? Przecież siostra kocha brata tak jak matka kocha dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 21:18  
Cytuj
Zainteresowaniem u mężczyzn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 22:13  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Dlaczego nie zbierasz podpisów w obronie tych ludzi?

Bo nie zorganizowałeś zbiórki.
Zorganizuj a podpiszę się by państwo o wiele bardziej pomagało ludziom chorym.


Nikogo nie zwalniam z obowiązku miłości ale i nikogo nie zmuszam.
Jeżeli nawet matka odda swoje chore dziecko do hospicjum bo sobie nie radzi to nie będę jej miał tego za złe.
Rodzeństwa nie zmuszam do opieki, ale podejmując się tego okazują swoją miłość do brata czy siostry, żona do męża a mąż do żony, itd.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 06:29  
Cytuj
Ja nie jestem od organizowania zbiórek. Dlatego pytam takiego aktywistę jak ty.
Matki tych niepełnosprawnych dzieci koczowały w sejmie. Nie widziałem byś w jakiś szczególny sposób pisał i zakładał temat w ich sprawie. Dlaczego? Tam jest potrzebna konkretna pomoc. Nie załatwi się tematu ustawą, zakazem oraz prokuratorem.

Zajmujesz się feministkami bo te chcą żyć po swojemu. Tobie to bardzo przeszkadza. Zapewne poparłbyś ustawę nakazująca "odpowiedni" strój i zachowanie. Takie systemy były i jeszcze gdzieniegdzie są na świecie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 06:40  
Cytuj
[cytat]Nie ładnie tak się zachowywać Pelele, kobity nie wolno upominać w ten sposób. Powinieneś napisać: szanowna kawusiu bardzo nie ładnie pisać w ten sposób nie ładnie.
Szanowny kawusiunie wiem

Jakbyś była kobietą,to bym tak nie pisał.Twój Pleban skarżył mi się na Ciebie,że nie golisz brody ani wąsów,a on chce kobiety a nie feministki.Idz do Plebana i podaj mu śniadanko i udowodnij,że nie jesteś feministką.Kiedys jako paraniormalna napisałaś że jesteś jakimś zmieniającym płeć.Póżniej napisałaś ,że to nieprawda.Nie wiem co o tym sadzić.Nie wiem kiedy piszesz prawde a kiedy kłamieszmlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 07:05  
Cytuj
Rsta - ja pytałam też o to czy Ty jak i Kościół który reprezentujesz poparłby prawny nakaz opieki nad chorym bratem mordercą? Jakoś zwalniasz z obowiązku bliskich mordercy a bez zastanowienia skazujesz kobiety na koszmar ciąży z wadą wrodzoną albo ciąży która musi zakończyć się porodem bez gwarancji życia dziecka. Jesteś psychopatą nienawidzącym kobiet w takim razie. Mama cię biła po głowie że jesteś w stanie za te krzywdy karać inne kobiety? Skasowałeś mój ostatni wpis, protestuję! Jak nie potrafisz odpowiadać na każde zadane ci pytania to nie bierz się za temat bo się kompromitujesz a przy okazji kompromitujesz wszystkich którzy chcą tej ustawy. Ciekawe jak urodzi dziecko chore któraś kobieta z twojej rodziny i będziesz patrzył na jej cierpienie co wtedy napiszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
Ja nie jestem od organizowania zbiórek. Dlatego pytam takiego aktywistę jak ty.
Matki tych niepełnosprawnych dzieci koczowały w sejmie. Nie widziałem byś w jakiś szczególny sposób pisał i zakładał temat w ich sprawie. Dlaczego? Tam jest potrzebna konkretna pomoc. Nie załatwi się tematu ustawą, zakazem oraz prokuratorem.

Zajmujesz się feministkami bo te chcą żyć po swojemu. Tobie to bardzo przeszkadza. Zapewne poparłbyś ustawę nakazująca "odpowiedni" strój i zachowanie. Takie systemy były i jeszcze gdzieniegdzie są na świecie.


Nie jesteś od organizowania zbiórek tylko od krzyczenia?
Jeżeli uważasz, że te osoby potrzebują pomocy to przestań krzyczeć a weź się za robotę.
Matki tych niepełnosprawnych dzieci koczowały w sejmie ale za czasów PO.
Założenie tematu o pomoc dla niepełnosprawnych nic nie da, tu trzeba działać konkretnie i czekam aż zorganizujesz podpisy, żebym się podpisał.
Natomiast problem oczywiście, że istnieje wciąż jeszcze za małego wsparcia przez państwo niepełnosprawnych, ale pierwszy krok został zrobiony i będę czekał na kolejne.
Wsparcie dla chorych i niepełnosprawnych osób jak sam zauważyłeś dają różnego typu organizacje, więc jakoś sobie radzą.
A my oczywiście mamy ich wspierać i z tym się z Tobą zgadzam.
Większa pomoc chorym i niepełnosprawnych jest potrzebna.

Natomiast zabijane dzieci w łonach matek nawet nie słychać, bo to jest "niemy krzyk".
To są najmniejsze i najbezbronniejsze istoty ludzkie o które również trzeba się upominać.

Powiedz mi gdzie feministki założyły Dom Samotnej Matki?
A robi to Caritas i Kościół.
Gdzie feministki założyły Hospicjum dla chorych i cierpiących ludzi?
A robi to Caritas i Kościół.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 10:14  
Cytuj
Andrzejku poczytaj sobie co mimozie nakazywał. Nie wono mi ubierać się w krótkie sukienki do kościoła bo go kuśka swędzi na mój widok. A to może brom by zażywał a mi pozwolił ubierać się tak jak chcę? Dziwnym trafem jak jakiś brzydki gruby moher wywali cycki w dekolcie w kościele to nie widzą tego ale jak jakaś zgrabna założy sukienkę przed kolano to jus jest afera. Niech się nie patrzy na obiekt pożądania bo przysięgał podczas święceń oddanie kosciołowi ja nikomu nic nie przysięgałam więc mogę nawet w krótkich spodenkach chodzić do kościoła. Anioły z dzwonkami na malowidłach ich nie rażą a babka w sukience już jest wytykana palcami. Bóg Ewę stworzył nagą a awet jej dotykał podczas majstrowania figury i jakoś zgorszony nie był a Rsta gorszą spódniczki i kawałek nogi babki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 10:46  
Cytuj
żeby to jeszcze kawałek nogi było to pół biedy umiech
niektóre kobiety to jakby z plaży wracały, albo co najmniej z dyskoteki.

Nie mówię, że mi się nie podoba, ale skupić się to nieraz ciężko jest umiech

Piękno kobiety jest dobre, bo sam Bóg je stworzył jak piszesz, nawet bardzo dobre, ale nie może ono przesłaniać samego Boga.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 11:50  
Cytuj
nie wiemMoja noga przesłania ci Boga........ja pierdziu! No to brom weź przed mszą. Wpatruj się w hostię, patrz na mohery w pierwszej ławce, albo po prostu wystąp z księdzowania jak ci kobiece nogi przesłaniają nawet Boga. Po co szłeś na księdza jak tak bardzo podobają ci się kobiece nogi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 12:08  
Cytuj
Widzę, że nie kumasz podstaw biologii, psychologii, seksualności, nie mówiąc o religii katolickiej, więc przestań się ośmieszać.

-----------------------------------------

Rozumiecie nasze feministki?

Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 12:29  
Cytuj
Panie/i/KAwusiu!!Proponuję abys się zapoznał/a z ustawą o max głupocie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 12:49  
Cytuj
Pelele i rsta skapitulowali? Jak brak argumentów to najczęściej uznawany jest rozmówca za głupca? Gratuluję. Nie brać się za pouczanie innych jak nie potraficie stawić czoła wszystkim pytaniom. Mogę mnożyć przykłady na to że Kościół i jego pasterze swoimi poczynaniami i słowem niby bożym chce ubezwłasnowolnić kobiety i dlatego mądre kobiety powinny ich unikać jak diabeł święconej wody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Widzę, że nie kumasz podstaw biologii, psychologii, seksualności, nie mówiąc o religii katolickiej, więc przestań się ośmieszać.

-----------------------------------------

Rozumiecie nasze feministki?

Obrazek


Zauważyłam, że każda feministka to paszczur.
Żaden chłop ich nie chce to feminizują się.
Kawusia doskonałym przykładem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 12:59  
Cytuj
Dlaczego mnie obrażasz? Jesteś anonimowy pisz bez krępacji o tym co powiedziałbyś gdybyś był płodem chorymw łonie matki do nas i swojej matki. Chętnie przeanalizuję męski, noworodkowy punkt widzenia ze swoim czyli damskim i napiszę co o tym myślę i do tego jeszcze argumenty dodam swoich wynurzeń. Nie stać cię na to samo? Takiego psychologa? Albo miałeś pałę z psychologii w seminarium albo po prostu zdałeś ją za kotleta. No nie ociągaj się leniu, pisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »