NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Czym się różni kobieta od feministki?,
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy nie wydaje się Wam, że feministka chce się ciągle porównywać do mężczyzny i rywalizować z nim na różnych płaszczyznach?
rodzinnych, społecznych, zawodowych, politycznych, itd...


A dla ciebie to taki problem?



Kobiety są potrzebne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czy nie wydaje się Wam, że feministka chce się ciągle porównywać do mężczyzny i rywalizować z nim na różnych płaszczyznach?
rodzinnych, społecznych, zawodowych, politycznych, itd...


A dla ciebie to taki problem?



Kobiety są potrzebne?


To jest oczywiste.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy nie wydaje się Wam, że feministka chce się ciągle porównywać do mężczyzny i rywalizować z nim na różnych płaszczyznach?
rodzinnych, społecznych, zawodowych, politycznych, itd...


A dla ciebie to taki problem?


W sumie tak, bo jeżeli feministka chce się upodobnić do faceta, to w konsekwencji zachowuje się jak facet, myśli jak facet i czuje jak facet.
To jednak wolę kobietę, która zachowuje się jak kobieta, myśli jak kobieta i czuje jak kobieta.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:47  
Cytuj
Feministki nie chcą być facetami. Nad interpretujesz. Ty się ich boisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:53  
Cytuj
Zgadza się, nie chcą być facetami, ale w wielu sprawach chcą być takie jak faceci.

Ich nie, ale ich zgubnej ideologii już tak ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
Zgadza się, nie chcą być facetami, ale w wielu sprawach chcą być takie jak faceci.

Ich nie, ale ich zgubnej ideologii już tak ...


I to dla ciebie taki problem. Obawiasz się, że twoja żona zacznie tak myśleć?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 23:01  
Cytuj
Nie tego ...

Tego, że kobiety bardziej przejmują się niedolą pszczół czy innych zwierzątek niż swoimi dziećmi noszonymi pod swoim sercem, które chcą mieć prawo skazywać na śmierć placze

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 23:27  
Cytuj
Ta grupa źle się czuje w roli kobiet, matek itd wiec podsuwa się im rozwiązanie, nie bądźcie. Społecznie to samobójcza postawa ale dla jednostek to tylko osobisty wybór.

Nie jest istotnym zachowanie marginesu, to co jest istotne to powszechne rozumienie co jest społecznie pożądane i publiczne nazywanie tego po imieniu. Margines może sobie marzyć o czym tylko pragnie, ale to tylko marzenia marginesu. Sztuczka polegała na tym że bano się nazywać rzeczy po imieniu żeby nie urazić uczuć marginesu, zrelatywizowano życie człowieka do poziomu prywatnych emocji.


Największa numer diabeł wykręcił ludziom, gdy ludzie uwierzyli że go nie ma, wszystko jest dobre.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 01:25  
Cytuj
..... zacne słowa ..... . Bo ludzie już nie porafią odnaleść się w nowym świecie , zanikają tradycje .... rządzi egoizm .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 06:05  
Cytuj
Nie no, bez przesady. To, że kobiety chcą chodzić w spodniach, zarabiać tyle co mężczyźni. Wykonywać "męskie" zawody to nie oznacza, że nie kochają swoich dzieci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
Nie no, bez przesady. To, że kobiety chcą chodzić w spodniach, zarabiać tyle co mężczyźni. Wykonywać "męskie" zawody to nie oznacza, że nie kochają swoich dzieci.


Znowu Andrzejku kręcisz i Nad interpretujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 07:26  
Cytuj
W spodniach chodzić mogą, byle nie męskich.
Męskie zawody chcą, to niech wykonują, choć do kopalni na dół chyba niewiele jest chętnych.
Zarabiać jak mężczyźni - ok, ale pod warunkiem, że nie jest to zawód tragarz i wynoszą jedną lodówkę dłużej i jeszcze we cztery zamiast we dwie.

Jeżeli feminizm sprowadzałby się tylko do tych rzeczy w granicach rozsądku, to nie mam nic przeciwko temu, ale feministki idą dalej właśnie w stronę tego egoizmu o którym pisała art2deco.
I bardzo dobrze, że to napisała art2deco - kobieta, bo jak ja bym to napisał, to niektórzy by mnie zjedli umiech

Ale żeby nie było, że tylko pewne skrajne feministki są wg mnie wypaczeniem kobiecości to zaznaczę, że o wiele bardziej nie podoba mi się zniewieściały facet, który jest wypaczeniem męskości ...
To już jest masakra!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 08:16  
Cytuj
Feministką można być a równocześnie kochać dzieci, nie poddawać się aborcji i nosić zwiewne sukienki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Feministką można być a równocześnie kochać dzieci, nie poddawać się aborcji i nosić zwiewne sukienki.


Zwiewne sukienki noszą, ale która prawdziwa feministka jest całkowicie przeciwko legalizacji aborcji dzieci?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 09:55  
Cytuj
Ja jestem przeciwnikiem aborcji ale w swoim przypadku i nie mam zamiaru podpisywać tej petycji o zabranianiu aborcji innym kobietom bo każda z nas ma rozum i każda powinna rozważyć w swoim sumieniu co zrobi. Ubezwłasnowolnienie kobiet w sprawie rodzenia dzieci z wadami pogrąży nie tylko Kościół ale i wszystkich którzy w tym pomagali w przyszłości. Polecam Rsta żeby zaopiekował się rocznym chorym dzieckiem przez miesiąc w hospicjum a potem pogadamy o tym czy weżmie to dziecko na dochowanie na resztę jego życia do siebie. Wtedy będziesz mógł dYskutować na tematy które teraz znasz z książek. Wymiociny posprzątasz raz raz wymienisz mu obesranego pampersa a potem pogadamy czy jestes gotowy żyć tak jak chcesz żeby żyły kobiety które zmusza się do rodzenia mimo wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 10:04  
Cytuj
Odwracasz kota ogonem.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to jeżeli zdrowe dziecko ulegnie wypadkowi i jego stan zdrowia jest podobny lub jeszcze gorszy niż dziecka urodzonego już z wadami to takie dziecko też należy odebrać życie?

Jak to nazwiesz?
Aborcja dziecka urodzonego czy morderstwo?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 10:07  
Cytuj
Chwyty poniżej pasa stosujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 10:15  
Cytuj
Nie, pokazuję Twój tok rozumowania ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 13:48  
Cytuj
To zajmij się kimś po wypadku z trwałym kalectwem i wtedy napisz czy skazałbyś na taką opiekę swoją matkę albo siostrę która nie mogłaby pracować mimo dobrego wykształcenia. Chciałbyś swoją siostrę zamknąć w domu żeby opiekowała się tobą gdybyś miał jakiś wypadek? Chciałbyś żeby ci pampersy zmieniała? Sprzątała twoje wymiociny? Co ty na to żeby ustawą zobowiązać siostrę do opieki nad tobą na stare lata? Nawet jakbyś sobie tego nie życzył? No tak szczerze napisz jakbyś się czuł jakbyś to ty spowodował wypadek, zabił kilka osób w wypadku a sam był sparaliżowany do końca życia. Co byś czuł jakby taki przepis zobowiązał siostrę do rezygnacji ze swojego życia bo musiałaby się tobą opiekować. Tylko szczerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:24  
Cytuj
Kawusia ma racje, ja tez nie jestem za aborcja ale nie mam prawa i nikt nie ma decydowac za kogos innego. Dziecko po wypadku to co innego, niz oszczedzenie bólu i cierpienia, rodzicom i dziecku zanim sie jeszcze urodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:32  
Cytuj
Ale jesteś przewrotną kobietą.

Po pierwsze to już wykracza poza temat tego postu a nie chcę, żeby magpie zamknęła ten temat.

Po drugie, powtórzyłaś ten wpis trzy razy, więc magpie może dać Ci kolejne 20% i nie będziesz mogła dalej się wypowiadać.

Po trzecie, tu nie chodzi o ustawę przymuszającą do opieki, ale o zwykłe człowieczeństwo oparte na miłości również osób chorych i cierpiących.

Jeżeli kogoś kochasz to go nie zabijesz go tylko z tego powodu, bo musisz się nim opiekować.

A jeżeli ktoś chce zabić osobę wymagającą opieki to nie ma w nim miłości!

A w życiu liczy się tylko miłość i z niej będziemy rozliczni.

Boisz się kogoś zmusić do opieki na kalekim człowiekiem a nie boisz się zmuszać lekarzy do dokonywania morderstw?

Zastanów się co Ty piszesz!
Może czytają to osoby niepełnosprawne.
Jak one się czują?
Że są ciężarem dla kogoś?


CYTAT
Kawusia ma racje, ja tez nie jestem za aborcja ale nie mam prawa i nikt nie ma decydowac za kogos innego. Dziecko po wypadku to co innego, niz oszczedzenie bólu i cierpienia, rodzicom i dziecku zanim sie jeszcze urodzi.

A wiesz jaki jest ból po zabiciu własnego dziecka?

Chorych i słabych ludzi eliminował Hitler.
Nie idźcie jego drogą!




---------------------------------------------


Wracamy do feminizmu kobiecego i męskiego również:

CYTAT (Phyllis Schlafly, Feministyczne fantazje, „Wektory”, 2006)
Feminizm jest skazany na przegraną, ponieważ opiera się na próbie unieważnienia i przeorganizowania natury ludzkiej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:41  
Cytuj
Kawusia to jednak stan umysłu.

To jednak prawda, że "baba bez bolca dostaje pierdo***"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:44  
Cytuj
Rsta - ja wysłałam raz wpis a dlaczego pojawił się 3 razy to nie mam bladego pojęcia.
No nieźle ci ciśnienie podniosłam ale pisałam wcześniej że temat prawnego zakazu aborcji nie jest łatwy. Nie czujesz się na siłach odpowiedzieć mi na pytania to nie bierz się za taki temat. Nie widzę różnicy między prawnym nakazem opiekowania się kimś kalekim np bratem a nakazem urodzenia kalekiego dziecka. Padłeś bratku na tym temacie ze strachu przed moimi argumentami. Magpie to nikt inny jak ty więc blokuj jak się mnie boisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:46  
Cytuj
Może herbata odpowie na pytania zamiast rsta? Mądrego to i warto poczytać 😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:49  
Cytuj
Odpowiedziałem Ci, ale Ty nie potrafisz czytać sensu wypowiedzi.

Dlatego kawa na ławę!

Kierowałbym się miłością!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »