NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Miłośniczka cudzych mężów,
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 06:44  
Cytuj
Pelele...ja was po prostu mam za nic, czyli zero. Jak ktoś mówi że oto ten mężczyzna jest godny zaufania to mi się chce śmiać. Jak ktoś mówi że ma męża wiernego to mi się chce chichrać a jak ktoś mówi że ten oto gość zna życie i jest doświadczony i madry życiowo i wykształcony i trzeba go słuchać to dostaję torsji nerwowej. Samiec jest zły, samiec jest tylko samcem, samiec to wróg!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 06:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 07:18  
Cytuj
Odpowiem krotko porzekadłem:"JAK suka nie da-to pies nie weżmie"Chetnie nóżki rozkładacie przypadkowym znajomym a potem wielkie zale,to HIV,syf,czy tez niechciana ciaża.A miało być tak dobrze.Co innego gwałt,którego nie popieram,niemniej"Baba pijana to d.pa sprzedana"Sprawdzałem to wielokrotnie i potwierdzam w całości.Baby w wiekszosci maja tzw"kurze łby"do alkoholu i parę drinków wystarczy aby zdjęły gacie.Refleksje przychodzą zawsze poumiech A co powiesz io tzw"galeriankach"?Przecież to też kobiety,choć młodociane.

A w temacieumiechJak tam Pleban?Czy jeszcze może?


Twój Tatuś?Też zły samiec?Przecież on Ciebie spłodził?Czyzby z nudów a nie z miłości?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 07:34  
Cytuj
Co Ty mi tu o jakiejś patologii wśród kobiet? Galerianki były i 50 i 100 lat temu tylko nazywały się miedzowymi qrwami. Mów mi o tym jak traktujecie kobiety które oddają siebie dla rodziny a jak już są chore albo stare zostają zamieniane na nowszy model. Jakoś nikogo nie razi facet po 50 tce z laską 20 letnią u boku a rażą kobiety które nie dają sobie w kaszę napluć swoim samcom. Chetnie byś kazanie takiej prawił że ma być posłuszna tylko dlatego że przysięgała ale nigdy nie odważyłbyś się nakrzyczeć na faceta co zdradził żonę. Hipokryto nie pogadasz ze mną długo bo mnie zablokują jak się wkurzę i ci wygarnę od serca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 07:35  
Cytuj
A co do tatusia..........spitalaj gadzie, on nie żyje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 07:46  
Cytuj
Masz fobię na punkcie kobiecych grzechów? Mężczyzna schlany jak świnia, tarzający się po chodniku cię nie razi jak schlana kobieta bez majtek? Do błędów ma prawo tylko facet według ciebie? Jeśli kobieta daje komu popadnie to też tylko ona ponosi tego konsekwencje. I może i dobrze bo gdyby to faceci zachodzili w ciaże to aborci byłoby tyle ilu facetów w ciąży. Dzięki temu że kobiety są bardziej rozwiniete macierzyńsko jeszcze świat istnieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 07:51  
Cytuj
O wszystkim napisałas ale o swoim Plebanie ani słowa.Twoja nienawiść spowodowana krzywda wyrządzona Ci przez jakiegoś funkcjonariusza KK jest patologiczna.Dla mnie i stare chłopy z nastolatkami i stare baby po botoksie zgrywające nastolatki ze swoimi żigolakami to dno.Pederaści i takie jak Ty o odmiennej orientacji sexualnej to tez dno i to poniżej mułu.Z odmiennych orientacji sexualnych rodzą się następne zboczenia.Czego tacy "ludzie"szukaja z partnerem tej samej płci?Rzygać się na takich chce.Błądzisz w swoim zyciu jak dziecko we mgle.Przytul się do swojego sukienkowego i wyszeptaj mu do uszka:"MEA CULPA,mea culpa mea maxima culpa"Biedna zbłąkana owieczko zezowatego wikaregoumiechKAżdy z nas miał Tatusia i Mamusie,wiec nie określaj wszystkich samców jednakowo.Przecioeż On był współprokreatorem Ciebie.
Nie wysilaj się już więcej w inwektywach bo ja na tym konczę.Echchch....co za rozumowaniemlotekWygarnmiasz Mimoza nie spod serca,a spod tyłka.To jest to centrum

A zdrady małżeńskie były,są i będą,czy chcemy czy nie.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:23  
Cytuj
Jesteście nienormalni. Hahahaha śmiech z was ma każdy kto tu wchodzi. Prawda jest taka że baba bez chlopa sobie w życiu nie da rady tak samo jak chłop bez baby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:30  
Cytuj
O orientacji też żartowałam ale wolałabym do końca życia żyć bez seksu jak dać takiemu byle komu jak ty. Facet z klasą nigdy nie wypowiada się o kobietach w taki sposób nawet prowokowany. Moja prowokacja obnaża was i nie wiem czy zauważyłeś ale stanąłeś przede mną właśnie bez majtek. Tak właśnie sprawdzam czy ktoś jest inteligentny - udaję słodką idiotkę i czekam na reakcję. Rozluźniacie się przy kimś kto według was jest zwykłą rozchichraną głupią babą i już wtedy wiem o was wszystko. Nie bój się o moje kontakty seksualne - nie zgrzeszyłabym nawet z tym wikarym, powiem więcej nawet z biskupem! A wiesz dlaczego? Dlatego że z hipokrytami się nie zadaję. Znam kilku mężczyzn z którymi mogłabym spać ale niestety mają już swoje połówki a ja rozdzielać nie lubię, jedynie łączyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:33  
Cytuj
CYTAT (paranormalna)
Samiec jest zły, samiec jest tylko samcem, samiec to wróg!


ale powiało grozą - strasznie skrajną feministką jesteś

CYTAT (paranormalna)
Dzięki temu że kobiety są bardziej rozwiniete macierzyńsko jeszcze świat istnieje


Super stwierdzenie, które sprowadza się do jednego:
Dobrze, że kobieta jest kobieca.
Tylko jak to się ma z Twoim feminizmem, w którym kobiety chcecie zrównać do mężczyzn?

A jakby Wam się udało zrównać kobiety do mężczyzn, to powiesz kobietom to samo zdanie co do samców?

Na szczęście nigdy się tego Wam nie uda dokonać!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:33  
Cytuj
Antypoganiaczu....kobieta samotna da sobie lepiej radę jak samotny męźczyzna. Wy jak zostajecie opuszczeni przez żonę a nie macie już matki kończycie w rynsztoku, my potrafimy żyć dzięki dzieciom, wnukom i bez drugiej połówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:35  
Cytuj
Rst- a czy gdyby faceci zachodzili w ciążę to samo powiedziałbyś co teraz myślisz o kobietach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:41  
Cytuj
Głupszego tematu to ja nie widziałem na tym forum.

Droga żonko nie radzisz sobie z problemami co pokazuje ten temat. Masz tendencje do obwiniania innych sama nie widząc najmniejszych uchybień u siebie.
Jesteś mściwa, a to bardzo zła cecha. Twój mąż zdradził cie raz i zdradzi kolejny bo taki jest i ty taka jesteś. Nie masz pewności, że był to pierwszy raz ;-) Ktoś kto zdradza, ma po prostu taką naturę.

Do Pele, mam wrażenie że ty nawet nie wiesz, że jesteś głupim prostakiem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
Rst- a czy gdyby faceci zachodzili w ciążę to samo powiedziałbyś co teraz myślisz o kobietach?

Gdyby faceci zachodzili w ciążę pewnie byłbym kobietą umiech

A kobiety szanuję i kocham!
Super babki jesteście!

no może feministki trochę mniej kocham, bo wg mnie są trochę mniej kobiece ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:51  
Cytuj
A może Rst że podziwiasz jakąś kobietę i nawet nie przypuszczasz nawet w najmniejszym stopniu jak jest feministyczna? Na czole żadna z nas nie nosi napisu FEMINISTKA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:53  
Cytuj
Do Pele, mam wrażenie że ty nawet nie wiesz, że jesteś głupim prostakiem. [/cytat]


No widziszumiechAleś mnie oświecił.Nie wiedziałem ale przygłup mnie oświeciłumiechPo czym prostak prostaka poznaje?Towarzysz Lichwiarz szmaciak to kto?Podobno pederasta znany w StalowejumiechPedziowie na temat zdrad małżeńskich nie powinni zabierać głosu.Ot coumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
A może Rst że podziwiasz jakąś kobietę i nawet nie przypuszczasz nawet w najmniejszym stopniu jak jest feministyczna? Na czole żadna z nas nie nosi napisu FEMINISTKA


nie ma takiej opcji i potrzeby, to widać na odległość umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 09:58  
Cytuj
Do Andrzej 2.0 - a mnie tam nie dziwi to że chce zemsty. Rodzina jest najważniejsza i takiej fladrze co zabiera dzieciom ojca powinna spotkać kara. Niech sobie znajdzie wolnego chłopa a nie bajeruje żonatego idiotę. Ja bym tam spotkała się z taką i dała męża po dobroci ale w zamian mają płacić na spółkę na dzieci .....na dwoje pociech każde z nich po tysiąc złotych. Ciekawe co by laska zrobiła jakbym to chciała u notariusza zatwierdzić żeby się przez naście lat nie mogła wykręcić od zobowiązań. Chce ko hanego to za pewną cenę, ziemskie pieniądze.

Rst - nikt kto mnie zna nie wie że mam takie poglądy jakie mam. Mylisz się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Rst - nikt kto mnie zna nie wie że mam takie poglądy jakie mam. Mylisz się.


To udajesz przed znajomymi, że jesteś inna niż to jest w rzeczywistości?
Prowadzisz podwójne życie?

to jest niebezpieczne, bo może doprowadzić do rozdwojenia jaźni ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:05  
Cytuj
Co może o zdradzie powiedzieć taki Andrzejek,czy paranienormalna?Jedno jest partyjna onuca a drugie,to babol na księżym garnuszku.
Pele,a ty do lichwiarza nie chodziłeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:07  
Cytuj
Ty chyba jesteś podpora Lichwiarza i Ty chyba tam chodziszumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:11  
Cytuj
Andrzejku.....nie koniecznie jest tak że ktoś zdradza bo ma taką naturę. Znam przypadek kiedy to małżeństwo wieloletnie zostało poddane takiej próbie. Kobieta nigdy nie zdradzana -staż małżeński 30 lat, nagle dowiaduje się o chorobie nowotworowej. Chemia, leki, nawroty, powroty, brak włosów, leżenie w bezwładzie po misiąc, czasem dwa. A tu chłop zdrowy, jeszcze nie stary- potrzebuje seksu. Wytrzymał do czasu jak po nawrocie choroby kobietą juź trzeba było się opiekować. Jeszcze przez rok w małżeństwie miał kochankę o której wszyscy wiedzieli prócz żony. I dobrze boby ją ta wiadomość szybciej zabiła. Nawet ksiądz wiedział ale nigdy nie potępił gościa bo w tym przypadku zdrada jest uzasadniona. Tylko mohery po cichu biadoliły ale że gość bardzo bogaty to bały się głośno ujadać. Jakby to jakiś biedak zrobił to by wikary miał temat na kazanie ale że na bogacza trafiło to siedział cicho jakmysz pod miotłą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:12  
Cytuj
Proszę rozmawiać na temat, emocje widzę biorą górę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:13  
Cytuj
Rst - przed znajomymi to tylko idiota odkrywa wszystkie swoje myśli. O przyjaciół nie pytasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Proszę rozmawiać na temat, emocje widzę biorą górę!


Temat jest dobry i rozmawiamy na temat ale pupilek Jędruś coś na forum pie.dziumiechWyzywanie od głupkow i prostaków to jest na temat?Czy on jest moderatorem?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2017r. 10:20  
Cytuj
Za wyjątkowe chamstwo 20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »