NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kogo i co niszczy totalna opozycja?,
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 17:16  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879)
I stał się cud, niemożliwe stało się faktem. Nie mogę się doczekać wyborów parlamentarnych i tego lamentu lewackiej mniejszości nad rozlanym mlekiem.


Nazywanie każdego nie popierającego PISu lewakiem- jest w sumie dobrym waszym sposobem na manipulacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 17:43  
Cytuj
To prawda, są jeszcze targowiczanie i komuniści. Ja zawsze rozgraniczam co po kądzieli postępu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
To prawda, są jeszcze targowiczanie i komuniści. Ja zawsze rozgraniczam co po kądzieli postępu.


Prawda. Prawda. Manipulujecie.

Nie które nicki piszą tak długie i zawiłe posty i są dostępni niemal ciągnie na forum że jest wiadome po co to wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:23  
Cytuj
To jest paradoks Andrzejka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
To jest paradoks Andrzejka.


Wpisy art2deco i cdn.. są identyczne w stylu i formie. Tylko jeden pisany jako męski (cdn..) a drugi damski (art2deco)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:28  
Cytuj
Oczywiście, jesteśmy bliźniaczkami. Moje oddzielne zdanie w tej sprawie jest następujące: Nas jest tysiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście, jesteśmy bliźniaczkami. Moje oddzielne zdanie w tej sprawie jest następujące: Nas jest tysiące.


Nie przesadzaj takich jak ty jest niewielu, na szczęście. Mogłabyś sobie z Wolskim piątkę przybić. Karierowicze Misiewicze ;-)

Jak nazwać kogoś bez kręgosłupa, kto ma poglądy takie jak zleceniodawca przelewu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 18:51  
Cytuj
Mój kręgosłup jest w doskonalej formie cool girl Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 19:00  
Cytuj
reńka... jakby 500+ było jedynym sukcesem tej partii, jedyną dotrzymaną obietnicą wyborczą to bym przyznał Ci choć po części rację.

Mówisz ... ludzie dali się kupić....
A może nie dali się kupić tylko oczekiwali realnych zmian i wiedzieli, że na PO-PSL już nie zagłosują...

Dali się kupić...

Ludzie od dawna czekali na jakakolwiek prawdziwą pomoc od Państwa i się doczekali.
Genialne w swojej prostocie.... - słuchać ludzi. Choć czasami.

Nie. Nie dali się kupić. Przejrzeli na oczy.
Ci, co głosowali na PO też biorą 500+ ... czy oni dali się kupić?
Nie. Oni korzystają z czegoś do czego mają prawo.

Pozostaje pytanie o moralne prawo...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
reńka... jakby 500+ było jedynym sukcesem tej partii, jedyną dotrzymaną obietnicą wyborczą to bym przyznał Ci choć po części rację.

A dlaczego? Ano dlatego, że ludzie od dawna czekali na jakakolwiek prawdziwą pomoc od Państwa i się doczekali.
Genialne w swojej prostocie.... - słuchać ludzi. Choć czasami.


Wytykałeś mi że wypowiadam się za wielu innych czym byli osoby opisane wyzej.
Ty zaś już wypowiadasz się w imieniu "ludzi" więc jak mówił mariusz nie manipuluj jak TV
Sukcesy parti a obiednice przed wyborcze które skusiły ludzi to co innego!

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 19:22  
Cytuj
Rozróżniasz dyskusję o tym jakie decyzje podjęło społeczeństwo i dlaczego, czym kierowało się nasze społeczeństwo... od wypowiadania poglądów za innych w celu dodania wagi i znaczenia własnym poglądom?

To drugie zrobiłaś i teraz próbujesz wybrnąć.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 19:47  
Cytuj
Mirek z niczego nie chce wybrnąć
Sam wypowiadasz sie za ludzi tez chcesz wybrnąć
Skąd juz domysły jakie mam poglądy?

Jezeli Ty uwazasz ze wygrana pis jest dzięki wytrawnej osobie Kaczynskiego a nie innym obietnicom i wpadkach platformy

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:05  
Cytuj
Nie zachowuj się jak przedszkolak "nie... bo ty.... - a nieprawda bo ty też...."

No chyba, że Ci to odpowiada.... :szok:

Na wygraną PiSu złożyło się wiele rzeczy. Między innymi jego wytrawność jako polityka. Tak uważam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Nie zachowuj się jak przedszkolak "nie... bo ty.... - a nieprawda bo ty też...."

No chyba, że Ci to odpowiada.... :szok:

Na wygraną PiSu złożyło się wiele rzeczy. Między innymi jego wytrawność jako polityka. Tak uważam.


Na pewno dlatego na czas kampani zniknął z mediów całkowicie.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 06:44  
Cytuj
No tak. Wytrwał w milczeniu. Doradzał tylko z tylnego fotela ;-)

Macierewicz nie miał być ministrem obrony.
Frankowicze mieli dostać realna pomoc.
Kwota wolna od podatku 8000 zł
500+ na każde dziecko.
Taśmy z Sowy
Zmęczenie i znużenie rządami PO/PSL 8 lat
Obietnica Kopacz o przyjęciu uchodźców.

To powody, dla których ludzie wybrali PiS. Oczywiście to moje zdanie.


TK miał działać sprawniej. A jak wyszło? Najmniej orzeczeń w ostatnich 10 latach. 2 miesiące przerwy ;-)
Sprawy miały być załatwiane w kolejności ;-) Nie są ;-) No ale kogo obchodzi TK ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
No tak. Wytrwał w milczeniu. Doradzał tylko z tylnego fotela ;-)

Macierewicz nie miał być ministrem obrony.
Frankowicze mieli dostać realna pomoc.
Kwota wolna od podatku 8000 zł
500+ na każde dziecko.
Taśmy z Sowy
Zmęczenie i znużenie rządami PO/PSL 8 lat
Obietnica Kopacz o przyjęciu uchodźców.

To powody, dla których ludzie wybrali PiS. Oczywiście to moje zdanie.


TK miał działać sprawniej. A jak wyszło? Najmniej orzeczeń w ostatnich 10 latach. 2 miesiące przerwy ;-)
Sprawy miały być załatwiane w kolejności ;-) Nie są ;-) No ale kogo obchodzi TK ;-)


To pomyśl jak chu.owa musiała być poprzednia władza skoro PiS i tak w opinii większości Polaków jawi się jako lepsza opcja. I weź na ten przykład choćby ostatnie sondaże dające tej partii ponad 40% ( oczywiście sondaż to tylko sondaż ale...)
Po prostu mamy analogię do Węgier gdzie Orban ( gospodarczy liberał) wyprowadził swój kraj na prostą. U nas etatysci powtarzają to z podobnym skutkiem.

I teraz pomyśl sobie że w następnych wyborach PiS utrzymując obecny stan rzeczy dostaje 45 może 50% głosów ( zupełnie jak Orban). I co wtedy poczniesz Andrzejku? Co poczną te bidulki z TVN i Polsatu? Co pocznie Lis albo Michnik? Jak wy to przeżyjecie?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 07:22  
Cytuj
Edek, już ci pisałem. Nie interesuje mnie twoje zdanie. Ty potrafisz myśleć tylko PiS/PO. A dla mnie to jedno g.wno. No ale jaraj się peowcami ;-)

Jarek Liberał. Leżę ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Nazywanie każdego nie popierającego PISu lewakiem


@paradoks, ale PiS jest lewacką partią... no samo 500+ już o tym świadczy, a pomysły na nowe podatki to co jak nie lewackie pomysły... Problem w tym, że poprzedni liberalno-germański zarząd nie sprawdził się, zgubiła ich typowo polska cecha: PYCHA!!! ...
Cała opozycja totalitarna kwiczy, że PiS, ale nikt tam nie zada sobie pytania: dlaczego?? Co zrobiliśmy przez 8 lat, że stało się tak jak się stało??? Co możemy zrobić, zaoferować, żeby to odmienić...

No i w tym momencie przyznaję jakiemuś tam politykowi z PiS rację w 100% jak mówił, że będą rządzić co najmniej 8 lat... a ja wam mówię, że z taka żenującą opozycją to i ze 30 porządzą... okok uśmiech,
a potem będzie tylko problem w tym, jak znowu wszystko rozkraść...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Edek, już ci pisałem. Nie interesuje mnie twoje zdanie. Ty potrafisz myśleć tylko PiS/PO. A dla mnie to jedno g.wno. No ale jaraj się peowcami ;-)

Jarek Liberał. Leżę ;-)


Jarek liberał? A skąd ty to wziąłeś?uśmiech

Napisałem Orban gospodarczy liberał a u nas etatysci. Nie rozumiesz znaczenia słowa etatyzm? I ty chcesz się wypowiadać w kwestiach politycznych?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 22:13  
Cytuj
Dożynki idą czy co,,, chłopy z ideowymi widłami biegają po portalu pod każdym tematem. Ożywienie większe od pobudzenia występami Świętych Dziewic od Budki. Jakie notowania K15?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
Dożynki idą czy co,,, chłopy z ideowymi widłami biegają po portalu pod każdym tematem. Ożywienie większe od pobudzenia występami Świętych Dziewic od Budki. Jakie notowania K15?


Już po dożynkach, więc to pewnie diabeł widły ideowe rozdaje chłopom by zniszczyć Polskość i Normalność ...

Dlatego prawdziwi mężczyźni muszą bronić Polski i normalności ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
Dożynki idą czy co,,, chłopy z ideowymi widłami biegają po portalu pod każdym tematem. Ożywienie większe od pobudzenia występami Świętych Dziewic od Budki. Jakie notowania K15?


Oj Madziu, nikt nie jest takim ideowcem jak ty. Nikt tak jak ty nie robi tego z pobudek finansowych ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 13:42  
Cytuj
Zostaw Madzię w spokoju - Madzia jest fajna umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
Zostaw Madzię w spokoju - Madzia jest fajna umiech


Każdy ma prawo do swojej oceny ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zostaw Madzię w spokoju - Madzia jest fajna umiech


Każdy ma prawo do swojej oceny ;-)


I dlatego Magdę oceniam bardzo pozytywnie ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »