NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
KFC ST.Wola Lipa Straszna i obsługa,
Posty: 1
Dołączył: 14 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 00:22  
Cytuj
scianasiemanko czy Wy też macie takie wrażenie że w KFC stalowa jest straszne dziadostwo , nie ubliżając "grubszej " pani jest strasznie niemiła jedzenie bardzo słabe w porównaniu do KFC np. w Rzeszowie frytki nie dopieczone , kanapki zimne marnej jakości.. a najgorszy syf to jest z tymi krzesłami gdzie już godzinę przed zamknięciem odwracają do góry nogami jak w szkole po lekcjach ... nic dziwnego że Macdonald żyje a w KFC tylko powietrze ........sciana

Moderowano przez: magpie
Przypominam fragment regulaminu:

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:

2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Proszę na przyszłość używać chociażby przecinków, bo tekst jest niezrozumiały...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 00:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 07:37  
Cytuj
Nigdy nie lubiłem jedzenia z KFC. Zawsze po nim czułem się źle. Ciężkostrawne, głęboko przetworzone...

W stalowowolskim byłem raz. Obsługa była miła. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 10:17  
Cytuj
A po co maja się przemęczać?? Tam w ogóle nie ma ruchu , w godzinach szczytu siedzą niespełna 8 osób i tak przez cały dzień.
Osobiście obserwuje kfc z okna mama Burger w którym jestem często
A jeśli nie na ruchu to nie robi się na świeżo , obsługa wybija się z rytmu i każdy klient staje się wrogiem
W Mc wszystko fajnie tylko strasznie długo trzeba czekać na odbiór zamówienia
A i jeszcze podwójny wiesmiak z extra mięsień tzn ze 3 krążki mięsa a nie 2 i niech wreszcie kuchnia się tego nauczy !! Bo ile razy dostne 2 to wam to zwrócę i poproszę po podwójnego z extra mięsem !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2017r. 10:20  
Cytuj
Osobiście uważam, że KFC w Stalowej przegrywa z powodu cen.
Niższe ceny - większy ruch - smaczniejsze jedzenie.
Na nic kampanie, że wszystko świeże...

Jak dostajesz coś mocno przyprawionego, to nie wierz, że to jest super świeże....

Cieszę się, że Mama burger przetrwał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sie 2017r. 10:43  
Cytuj
Nie korzystam z fast foodów i mam zdrowy żołądek.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2017r. 11:36  
Cytuj
Ja generalnie też nie. Ale raz na kilka miesięcy nachodzi mnie ochota na jakiś syf z lokali niesłusznie nazywających się restauracjami.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2017r. 15:39  
Cytuj
No jadłem tam z 3-4 razy od czasu ich otwarcia - obsługa była miła, jedzenie było typowe dla KFC czyli średnie i faktycznie lekko za drogie (w porównaniu z konkurencją). Cieszy, że nie jest tam idealnie, bo większe szanse na równą walkę o klienta dla MamaB umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 08:48  
Cytuj
Tak jak we wszystkich zakładach gastronomicznych i fast foodach NIC nie może się zmarnować.Stąd zatrucia pokarmowe.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »