NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dron zamiast anioła stróża, Turbia ma fajowego proboszcza
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 10:02  
Cytuj
Ksiądz proboszcz kupił sobie drona i podgląda parafianki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 10:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Ksiądz proboszcz kupił sobie drona i podgląda parafianki
A jaki ten proboszcz? Stary? Przystojny?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 11:44  
Cytuj
A generalnie to o co chodzi autorce tematu?
zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 13:14  
Cytuj
O to, że ktoś kiedyś wrzucił na spotted stalowa wola na FB post, że proboszcz z Turbii kupił sobie drona i lata nim nad posesjami i podgląda ludzi. Ostatnio temat podłapały okoliczne portale, a nawet SuperExpress mlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 13:58  
Cytuj
No i co że kupił ? Nie może ksiądz, jako człowiek mieć pasji czy jakiś zainteresowań ? Lepiej żeby z nudów pił albo interesował się przesadnie życiem parafian ? Ogarnijcie się ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
albo interesował się przesadnie życiem parafian

Oczywiście że może mieć, ale jeśli lata nad posesjami parafian żeby sobie powęszyć to lekka przesada. Oczywiście jeżeli jest to prawdą a nie plotą wyssaną z palca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
albo interesował się przesadnie życiem parafian

Oczywiście że może mieć, ale jeśli lata nad posesjami parafian żeby sobie powęszyć to lekka przesada. Oczywiście jeżeli jest to prawdą a nie plotą wyssaną z palca.
Na to jest paragraf i te nowe sądy tym się zajmą.kur a popłakałem się ze śmiechujezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:33  
Cytuj
Jak trzeba być pustym aby w dzisiejszych czasach bać się czarnych a tym bardziej dawać im kasę za straszenie piekłem. Mamy 21 wiek a ciemnota dalej biegnie i jeden przed drugim dają księdzu bo sąsiad co powie... Niech ktoś mi pokaże faceta normalnego ubierającego się w sukienki...a sorry ostatnio można ich było widzieć na paradzie równości w Berlinie. Gdyby ludzie troszeczkę zapoznali się z historią kk a nie tylko oglądali seriale to by się im oczy szeroko otwarły - typowa mafia licząca tylko na kasę, hołdująca ciemnocie i zacofaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:41  
Cytuj
I wszyscy od razu pewni że podgląda.
Co za głupota ludzkiego prostego rozumowania. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
I wszyscy od razu pewni że podgląda.
Co za głupota ludzkiego prostego rozumowania. zaklopotany
a skąd ,uchem gładkość farby na drzwiach sprawdzajezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 14:56  
Cytuj
Krzysiu - pobaw się kiedyś dronem... może zrozumiesz. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu - pobaw się kiedyś dronem... może zrozumiesz. ok
Miruś Ty też podglądasz swoje parafianki? Tak Cię ciekawi jakie majtki zakładają w kolejnych dniach tygodnia czy może sprawdzasz która ich wcale nie zmienia?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I wszyscy od razu pewni że podgląda.
Co za głupota ludzkiego prostego rozumowania. zaklopotany
a skąd ,uchem gładkość farby na drzwiach sprawdzajezykjezykjezykjezykjezykjezyk
Oj chłopczyk w sukience nową zabawkę sobie kupił dzięki której wie więcej jak ze spowoedzi.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu - pobaw się kiedyś dronem... może zrozumiesz. ok
nie jestem z PiS nie interesuje Mnie, kto jakiej jest orientacji,kto z kim sypia,jakiej jest narodowości,kim był czyjś dziadek,czy ktoś jada mięso czy nie,czy ktoś jeździ na rowerze czy nie ponieważ nie mam czasu obserwując takich dziwolągów jak wy.jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lip 2017r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Krzysiu - pobaw się kiedyś dronem... może zrozumiesz. ok
nie jestem z PiS nie interesuje Mnie, kto jakiej jest orientacji,kto z kim sypia,jakiej jest narodowości,kim był czyjś dziadek,czy ktoś jada mięso czy nie,czy ktoś jeździ na rowerze czy nie ponieważ nie mam czasu obserwując takich dziwolągów jak wy.jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk
oj Krzysiu żałuj że nie chcesz patrzeć jak ja jadę na rowerze. 😬 szczególnie patrząc z tyłu.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 10:10  
Cytuj
Wywnioskować można, że każdy kto ma drona z kamerką to musi być podglądaczem.

Chore. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Wywnioskować można, że każdy kto ma drona z kamerką to musi być podglądaczem.

Chore. zaklopotany
Po to służy dron żeby widzieć wszystko z lotu ptaka. Nie dziwiłabym się gdyby tego drona miał ktoś kto trudni się obserwacją terenu albo filmowaniem jakichś uroczystości jak ślub czy plenerowe imprezy ale ksiądz? Jakoś nie wierzę że kupił tak drogą zabawkę dla ministrantów. No chyba że ich w taki sposób przekupuje żeby potem........zabawić się z nimi na plebanii. Rodzice tych ministrantów powinni zaintetesować się tym dla jakich celów ksiądz kupuje dla ich pociech tak drogie zabawki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 14:31  
Cytuj
Ten sam ksiądz ma też aparat. Wiadomo po co...

Ehh litości ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Ten sam ksiądz ma też aparat. Wiadomo po co...

Ehh litości ;)

Nie wspominając o łączu internetowym, telewizorze i innych cudach wiankach na które kusi ministrantów .
Żal patrzeć na to w co wierzy większość społeczeństwa . Łyka wszystko co im pokaże TVP lub TVN , Zero myślenia indywidualnego .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ten sam ksiądz ma też aparat. Wiadomo po co...

Ehh litości ;)

Nie wspominając o łączu internetowym, telewizorze i innych cudach wiankach na które kusi ministrantów .
Żal patrzeć na to w co wierzy większość społeczeństwa . Łyka wszystko co im pokaże TVP lub TVN , Zero myślenia indywidualnego .
Właśnie o to chodzi, że mądry ksiądz widząc jaka nagonka jest na kler dzięki tym nagonkom mediów nie powinien stwarzać takich sytuacji. Co to za kupowanie zabawek ministrantom? Skąd ksiądz ma pieniądze? Chodzi do pracy w fabryce? I dostaje wypłatę? Niech nie jęczy potem na kazaniach że kasy mało ludzie dają jak stać go na takie zabawianie chłopaków. Nie jedna rodzina ledwie wiąże koniec z końcem i nic go to nie obchodzi i zdarłby ostatnią koszulę z takich a kupuje sobie takie głupoty. Może niech sobie rakietę kosmiczną kupi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 17:51  
Cytuj
Paranormalna - ksiądz też człowiek. Ma prawo mieć swoje pasje. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Paranormalna - ksiądz też człowiek. Ma prawo mieć swoje pasje. potluczony
Pasją księdza powinno być przebywanie z ludźmi i pomaganie im a nie tłuczenie się po nocach brykami za miliona i kupowanie głupich dronów. Pasje to może rozwijać człowiek który własnymi rękoma na te hobby zarobi a nie za datki wiernych. Wstyd nawet bronić w taki sposób nieroba który jest jedynie karierowiczem w Kk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 20:51  
Cytuj
Ksiądz powinien być otwarty na wszystko co dobre. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 21:03  
Cytuj
paranormalna takie mam pytanko . Skąd wiesz za czyje ksiądz kupił tego drona ?? Może akurat nie za parafialne a za swoje prywatne . Zresztą gdyby kupił za parafialne to musiałby dostać na to zgodę rady parafialnej , o ile taka istnieje w Turbii . Ale to spora parafia więc zapewne istnieje .
Takie czasy nastały ze aby młodych przyciągnąć do kościoła to trzeba ich czymś zachęcić . Ten ksiądz miał taki pomysł, inni mają inne pomysły . Dobrze że wogóle mu się chce a nie tylko odbębni Mszę i zamyka się na plebani i liczy kasę z tacy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lip 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
paranormalna takie mam pytanko . Skąd wiesz za czyje ksiądz kupił tego drona ?? Może akurat nie za parafialne a za swoje prywatne . Zresztą gdyby kupił za parafialne to musiałby dostać na to zgodę rady parafialnej , o ile taka istnieje w Turbii . Ale to spora parafia więc zapewne istnieje .
Takie czasy nastały ze aby młodych przyciągnąć do kościoła to trzeba ich czymś zachęcić . Ten ksiądz miał taki pomysł, inni mają inne pomysły . Dobrze że wogóle mu się chce a nie tylko odbębni Mszę i zamyka się na plebani i liczy kasę z tacy .
Mariuszku mzm takie pytanko: skąd wiesz czy nie za parafialne kupił tego drona? Ksiądz ma żyć skromnie a jak chce przyciągnąć mnie do kościoła to niech stanie na uszach i zaklaska skrzydłami - to nic nie kosztuje. Nie wiem jak wy księża myślicie ale według mnie czas uwielbiania księży za to że jest księdzem minął bezpowrotnie. Czas stanąć realnie na ziemi i przestać myśleć o sobie jak o Bóg wie jakim nadczłowieku który może nasrać a wszyscy przytakną że fiołkami pachnie. Zejdźcie ma ziemię półbogowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »