NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele w Sezamie - opinie,
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 11:34  
Cytuj
Witam chciałbym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat zajazdu sezam na wesele planuje tam mieć swoje wesele dlatego chciałbym się dowiedzieć opinii od ludzi którzy tam już organizowali bądź byli gośćmi z góry dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 11:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 12:46  
Cytuj
Byłem tam dwukrotnie jako gość i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 14:09  
Cytuj
Byłem-polecam

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 15:32  
Cytuj
Robilismy wesele na 65 ososb. Wystroj klasyczny, ladnie przyozdobiona sala. Jedzenie przepyszne, ceny sa przystepne co do reszty lokali, obsluga tez super, mozna sie dogadac ze wszystkim. Prosze o pytania, odpowiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 15:59  
Cytuj
Organizowaliśmy wesele na 120 osób , jedzenie pyszne ,wystrój piękny /uzgadniane szczegóły/ , obsługa super i 80 osób miało nocleg - wszyscy bardzo zadowoleni . Ciasto mieliśmy swoje i początkowo krzywiłam nosem bo do kuchni zajrzeć nie wolno to zrozumiałe ale ja musiałam to przetrawić . Polecam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2017r. 16:01  
Cytuj
A czy ktoś robił wesele na dolnej sali na większą ilosc osób???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 18 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 12:17  
Cytuj
Ja bylam na weselu i bez szalu jak dla mnie w porownaniu np z galicja. Jedzenie dobre ale porcje male. Na stolach wievej dekoracji niz jedzenia. Smacznie jest ale ubogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 13:07  
Cytuj
[cytat]A czy ktoś robił wesele na dolnej sali na większą ilosc osób???[/cytat


Witam, ja miałam swoje wesele na dolnej sali, ale to było 5 lat temu. Było 125 osób. Miejsca do tańczenia w sam raz, idealnie. Nie wiem jak w przypadku większej liczby gości (prawdopodobnie ustawiają stoły pod ścianą). Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, dekoracje z kwiatów bardzo ładne. Wszystko się uzgadnia wcześniej. Ja nie miałam zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 13:11  
Cytuj
ja organizowalam na dolnej sali i bylam zadowolona. Obsługa szybko wydaje obiady co chwile zmienia na czysta zastawe, doklada napoje i owoce. Tort ktory proponuja tez bardzo mi smakowal i bardzo ladnie wygladal bialy taki jakby pikowany, z kokarda na gorze ktora idzie przez caly tort (kolor kokardy do wyboru) polecam wybradz uddzca kucharz nim wyjezdza przy przyciemnionym swietle,a udziec plonie przy gosciach (fajna atrakcja) umiech) ogolnie polecam nie mialam zastrzezen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 10 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 17:15  
Cytuj
Ja byłem w tamtym roku na weselu na dolnej sali jako gość i szczerze powiem że nie byłem zadowolony. Bida na stołach, dania gorące-srednio ciepłe,nie smaczne, obsługa latala jak ćmy, jakby nie wiedzieli co mają robić, a wesele nie było duże(ok 120 osób). Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 19:37  
Cytuj
a po cow esela robic sobie dlugua LUDZIOM HUKU NA TYLE ROZWODOW !!!KONKUNBINACJA ZLY SEZAM TAM ZLE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2017r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Ja byłem w tamtym roku na weselu na dolnej sali jako gość i szczerze powiem że nie byłem zadowolony. Bida na stołach, dania gorące-srednio ciepłe,nie smaczne, obsługa latala jak ćmy, jakby nie wiedzieli co mają robić, a wesele nie było duże(ok 120 osób). Nie polecam.


To, że była "bida na stołach" nie jest winą Sezamu tylko osób zamawiających menu. Widocznie wybrali najtańszą opcję. Co do jakości i smaku dań- ile osób tyle opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »