NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Prowadzący ciąże , Kogo polecacie ?
Posty: 20
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 13:57  
Cytuj
Czy któraś z dziewczyn moze polecić mi ginekologa który dobrze poprowadzi mi ciąże, zajmuje sie swoimi pacjentkami jak należy i kiedy leżą w szpitalu nie udaje ze ich nie zna ?
Jedna ciąże juz prowadziłam u Dr. P.... i prawde mówiąc średnio byłam z niego zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 13:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 15:40  
Cytuj
Lorkowska. Konkret babka. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 16:18  
Cytuj
A gdzie ona przyjmuje ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 18:02  
Cytuj
W Nisku przyjmuje w starej przychodni. Poradnia K. umiech Mówisz, że jesteś w ciąży i Cie rejestrują. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:17  
Cytuj
Najlepszy Zeman! 3 lata staran o dzidzi a Pan pomógł mi i po 4 miesiach bylam w ciazy. Bardzo dba,usg ma super i sprawdzilo sie w100%. Waga z usg 3100-3200 urodzilam 3140g. Nie meczy. Ostatecznie sam osobiscie zrobil mi cesarke. Przy bolach w nocy przyjechal specjalnie i do 4 rano przy mnie siedzial. Zloty czlowiek. Szpital w Stalowej o niebo lepszy od Janowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 22:22  
Cytuj
p. Lorkowska ani razu do mnie nie zajrzała jak urodziłam... Podczas tygodniowego pobytu w szpitalu tylko raz była na oddziale i na obchodzie potraktowała mnie zupełnie jak resztę pacjentek- ani bardziej ani mniej 'czule' ;)
Chociaż jak do niej zadzwoniłam będąc już po porodzie bo miałam problem to wyczerpująco odpowiedziała mi na pytanie;)
Drugą ciążę prowadził mi już ktoś inny ale jak leżałam przed porodem w szpitalu to jak p. Lorkowska była na obchodzie to życzliwie zagadała i spytała jak się czuję i co się stało, że tu jestem umiech

Lekarz, który prowadził moją drugą ciążę też nie wykazywał jakiegoś super specjalnego zainteresowania moją osobą [stanem zdrowia i samopoczuciem] mimo, że całą ciążę chodziłam prywatnie umiech W pełni "profesjonalnie" traktował mnie na równi z pozostałymi pacjentkami, które nie wyłożyły miliona monet u niego w gabinecie ;)

Wydaje mi się, że Sarzyński jest bardziej "dostępny" dla "swoich" pacjentek (piszę to w pozytywnym kontekście a nie złośliwie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 10:25  
Cytuj
Do Lorkowskiej jak się chciałam zapisać miesiąc temu (w przychodni w Nisku) to termin był na listopad :-) Chyba, że w ciąży to może wcześniej Cię zapiszą, ja ostatecznie wybrałam na początek innego lekarza. P**** to nie czasem K. Paśko? Ja chodziłam z pierwszą ciążą do niego i nie miałam zastrzeżeń, nawet mi się udało, że jak rodziłam to miał dyżur.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 13:50  
Cytuj
Wiecie .. wole kogoś na miejscu w Stalowej , tym bardziej ze troche zle sie czuje na początku .

Nie to nie Paśko , chociaz do niego tez miałam pare zastrzeżeń ale tez odebral mi pierwszy poród i okazał sie całkiem sympatyczny i w porządku . W ten o którym pisałam to Pacański ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 14:24  
Cytuj
Nie wybieraj ŻADNEGO lekarza, tylko położną. Od tego roku jest to refundowane. Ciąża to nie choroba a lekarz ginekolog każdą ciążę traktuje jak patologiczną, położna ma nieco zdrowsze podejście do tej kwestii. Pomoże lepiej przygotować Cię do porodu. Zleci oczywiście wszystkie niezbędne badania a w razie konieczności skieruje do lekarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 16:42  
Cytuj
Położną do 20 tygodnia trzeba wybrać, niewiem czy to jakiś nowy przepis bojeszcze tego nie sprawdzałam. W każdym razie 4 lata temu tego nie było, ja sobie sama załatwiłam położną w ośrodku zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 1 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 17:45  
Cytuj
Ponoć trzeba , ale ja przy pierwszej ciąży nie wybierałam bo nie chciałam zeby mi ktos przychodził i mnie "drażnił" przychodzeniem i uczył czegos, dałam sobie radę sama . Fakt faktem wydzwaniala pózniej jakaś polozna do mnie i mnie szukała na poprzednim adresie bo była ponoć przydzielona osiedlowo czy jakos tak, ale obyło sie bez niej . Także wydaje mi sie ze jak ktos nie ma ochoty na polozna nie musi jej wybierać i przyjmować. Sa dziewczyny ktore same sobie radzą po porodzie z dzieckiem wkoncu to ich dziecko i nie potrzebują pomocy osób trzecich . Oczywiście nie twierdze ze każda ale każda ma wybór czy chce ją czy nie .
Ja byłam na NIE mimo wielu dobrych rad ze lepiej z polozna .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 20:20  
Cytuj
ja chodzę do dr Flisa ...jestem zadowolona, to jest moja 1 ciąża wiec nie wiem jak jest w trakcie pobytu w szpitalu i po porodzie..dr przyjmuje prywatnie w Rozwadowie, a na NFZ w Nisku w przychodni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 20:24  
Cytuj
Polecam doktora Adamczyka ,prowadził moje dwie ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2017r. 21:34  
Cytuj
Ja rowniez polecam dr Adamczyka. Prowadzil moje 3 ciaze. Jak rodzilam schodzil na porodowke co chwile. Mimo ze bylo obecni inni lekarze jak dostalam krwotoku to on przyszedl dopilnowac. Po porodzie tez do mnie przychodzil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Ponoć trzeba , ale ja przy pierwszej ciąży nie wybierałam bo nie chciałam zeby mi ktos przychodził i mnie "drażnił" przychodzeniem i uczył czegos, dałam sobie radę sama . Fakt faktem wydzwaniala pózniej jakaś polozna do mnie i mnie szukała na poprzednim adresie bo była ponoć przydzielona osiedlowo czy jakos tak, ale obyło sie bez niej . Także wydaje mi sie ze jak ktos nie ma ochoty na polozna nie musi jej wybierać i przyjmować. Sa dziewczyny ktore same sobie radzą po porodzie z dzieckiem wkoncu to ich dziecko i nie potrzebują pomocy osób trzecich . Oczywiście nie twierdze ze każda ale każda ma wybór czy chce ją czy nie .
Ja byłam na NIE mimo wielu dobrych rad ze lepiej z polozna .


Moja położna przychodziła 3 razy, co pare tygodni, na jakieś 10min. Głowy mi nie zawracała. Położną możesz zapytać o co chcesz, ale sama nie powinna uczyć Cię jak żyć. Jak jest potrzeba to ci pomoże w każdej sprawie. Chociaż słyszałam przypadki że ktoś trafił na jakąś zołzę która się wtrąca. Jak nie wybierzesz położnej to jest ci ona przydzielana odgórnie według rejonu, ale możesz popytać o namiary na jakąś fajna kobitkę i ci innej narzucić nie mogą.

A co do lekarza, to jeżeli chcesz żeby Cię odwiedzał w szpitalu to sprawdź czy ma on wstęp na oddział, bo nie każdy ma. Chyba że jako gość, ale bez wglądu do dokumentacji. I tak samo go nie wpuszczają jak jest zakaz odwiedzin. Np. Pani Lorkowskiej nie ma w szpitalu w Stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 22:19  
Cytuj
Zdecydowanie polecam dr.Zemana ,swój człowiek, interesuje się do samego końca i po porodzie, daje poczucie bezpieczeństwa ,spokoju, a to ważne. . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2017r. 22:19  
Cytuj
Zdecydowanie polecam dr.Zemana ,swój człowiek, interesuje się do samego końca i po porodzie, daje poczucie bezpieczeństwa ,spokoju, a to ważne. . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Ja rowniez polecam dr Adamczyka. Prowadzil moje 3 ciaze. Jak rodzilam schodzil na porodowke co chwile. Mimo ze bylo obecni inni lekarze jak dostalam krwotoku to on przyszedl dopilnowac. Po porodzie tez do mnie przychodzil.


Szczęściara. Mnie nawet w szpitalu nie poznał. Cała ciąża prowadzona w prywatnym gabinecie, kupa kasy zostawiona, a lekarz nawet się nie zainteresował co ze mną i dzieckiem (miał dyżur 2 dni później).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 20:41  
Cytuj
Polecam Polskiego. Żona rodziła 2 lata temu. Wszystko było ok. przez cała ciążę informował o konkretach. Pilnowal wynikow badan i reagowal na wszystkie sytuacje.
Poza tym nie unika odpowiedzi spanikowanych rodziców ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2017r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie polecam dr.Zemana ,swój człowiek, interesuje się do samego końca i po porodzie, daje poczucie bezpieczeństwa ,spokoju, a to ważne. . .

Witamy Pana doktora. Czyżby za mało pacjentek w gabinecie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2017r. 08:16  
Cytuj
Moje ciąże prowadził lekarz Adamczyk. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W szpitalu zawsze się interesował,pytał.
Co do położnej, to nie tylko pomoc przy dziecku,ale i przy matce. Mi położna pomogła po porodzie w domu. A rad zawsze można posłuchać jak chce to się skorzysta a jak nie to nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 12:24  
Cytuj
A ja nie polecam Adamczyka!!! Moze I dobry do ciąży bezproblemowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 12:24  
Cytuj
A ja nie polecam Adamczyka!!! Moze I dobry do ciąży bezproblemowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2017r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
A ja nie polecam Adamczyka!!! Moze I dobry do ciąży bezproblemowej.

Dokładnie! Niekompetentny, niemiły, jak się nic nie dzieje, to będzie wydawał sie super, a jak juz cos się dzieje, to brakuje mu elementarnej wiedzy.... u mnie zdiagnozował nowotwór, dał namiary na klinikę onkologiczna, przeżyłam najgorszy tydzień w moim życiu, ale poszłam do innego lekarza, który go wyśmiał, podał mi odpowiednie leki i za miesiąc wszystko było ok, a Adamczyk wypisał mi juz skierowanie na operacje good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 21 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2017r. 21:20  
Cytuj
ja polecam dr Zajączkowskiego. Dobrze prowadzi ciąże, nie lekceważy żadnych niepokojących objawów, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, jest zapobiegawczy. W szpitalu nie udaje ze sie nie znamy, przychodzi, interesuje sie, pyta o samopoczucie itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »