NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PKO Skarbonka, obsługa
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 10:31  
Cytuj
co myślicie o obsłudze w banku PKO ten ze skarbonką, placówka z wejściem od ulicy Popiełuszki (niedaleko ZUS, Katarzynka).
Czy tylko mi się wydaje, że te Panie mają wyrąbane na wszystko?
Obsługa w tempie ślimaczym + nagłe zmykanie kasy przy długiej kolejce, bo ona idzie na przerwę. Dodatkowo prywatne rozmowy między sobą.
Jestem tam dosyć często i jest to normalne zachowanie dla tych Pań, jak przekupki na targu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 10:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 10:54  
Cytuj
Jest to I-y Oddział PKO BP w Stalowej Woli, drugi masz naprzeciw Hali Targowej( przeniesiony z ul. Wojska Polskiego). Jeśli musisz coś załatwić w tym banku to w drugim oddziale jest mniej klientów.
Co do obsługi to masz rację - rodem z PRL-u. Zrezygnowałem z tego banku kilka dobrych lat temu.Z tego co pamiętam, to większość petentów to ludzie starsi, czyli przywiązani do tego banku, niechętni lub bojący się zmiany banku...
I godziny pracy lecą..kawka, przerwa, pogaduszki.
Zmień bank.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 10:55  
Cytuj
Korzystam z usług tego banku i nigdy nie zauważyłem czegoś takiego jak wyrombanie na klienta. Może Pani była adekwatna do klienta??
CYTAT
bo ona idzie na przerwę.

Bo "ONE" też mają potrzeby fizjologiczne i też mogą być głodne. Tyle banków do okola jak nie pasuje to można zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 12:51  
Cytuj
pko bp najdroższy bank,tam w okienkach panie zawsze maja czas,a kolejki sa tam zawszepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 14:17  
Cytuj
no w PKO z tą obsługą jest problem - ruchy pań są ślimacze . Sam się o tym przekonałem w poniedziałek stojąc ponad pół godziny w kolejce gdzie było 5 osób .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 16:04  
Cytuj
kierowcaBusa, a słyszałeś to "klient nasz Pan".. sama pracuję w obsłudze klienta i może dlatego zwracam uwagę na to jak sama jestem obsługiwana.. i nie jestem wymagająca, ale w sytuacji gdy jest 10 osobowa kolejka a Panie obsługują średnio 1 klienta na 20 min, 2 kasy otwarte i nagle jedna wstaje i mówi "teraz nie czynne bo jest moja kolej na przerwę".. sorry, ale to jest śmiech na sali, bo są momenty gdy nie ma klientów i wtedy idzie się jeść, a jeżeli chodzi o inne potrzeby, informuje się klienta, że za chwileczkę wracam i proszę o chwilę cierpliwości.. no niestety tak wygląda praca z klientem, przy badaniu Tajemniczego Klienta leżałaby i kwiczała - no cóż "live is brutal"
albo tekst w trakcie obsługi klienta "Ty, Anka, Hanka czy Bożenka... a widziałaś te super buty skórzane w sklepie X"
niestety, zmienić banku nie mogę.. konto firmowe, nie mam na to wpływu.. a chętnie bym to zrobiła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 16:21  
Cytuj
Pracowałaś kiedyś w banku?? myślisz że w wolnej chwili puszczą Ci kilka osób na przerwę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 16:39  
Cytuj
kierowcaBusa - obrońco uciśnionych... w jakim celu kilka osób??? że wszystkim nagle burczy w brzuchu??
ja wiem, że chcesz mi udowodnić że ze mnie taka zołza, a te Panie są takie biedne i nieszczęśliwe.. rozumiem, że można mieć gorszy dzień i że klienci są różni, ale to się tam zdarza nagminnie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 16:59  
Cytuj
Nie jestem żadnym obrońcom, też korzystam z tego banku i nigdy nie miałem sytuacji aby któraś z Pań była wobec mnie nie miła. A czas obsługi zależy od tego co potrzebowałem.
Klienci lepsi też nie są, bardzo rozwydrzeni się zrobili.
Jak Ci tak źle to czemu nie zmienisz banku albo nie pójdziesz na skargę do kierownika??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 17:18  
Cytuj
zakładając temat chciałam poznać opinie innych i widzę że nie tylko ja mam takie zdanie, a o zmianie banku pisałam wcześniej..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2017r. 20:23  
Cytuj
Nie no ten bank to poważnie porażka. Jedno że mam tam konto, inna sprawa że często robiłem tam różnego rodzaju przelewy. Po 15 to zawsze iść tam coś załatwić to godzina wyrwana z życiorysu. Nawet gdy był jeszcze na W.P to 100x bardziej wolałem iść na W.P szybko sprawnie konkretnie. Zrobić głupi przelew trwa tam 10 minut i 45 minut w kolejce. Panie ruszają się jak muchy w smole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »