NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Psychoterapia uzależnień w Stalowej Woli,
Posty: 23
Dołączył: 20 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 20:15  
Cytuj
Może ktoś coś wie na ten temat? Grupy wsparcia, psychoterapia,bezpłatnie i prywatnie? Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2017r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2017r. 09:17  
Cytuj
Nie napisałaś o jaki rodzaj uzależnienia Ci chodzi. W Stalowej zajmują się głównie uzależnieniem od alkoholu.
Poradnia Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia wejście od ul. Wyszyńskiego, tel. 15 843-33-40, 15 843-32-65.
Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia ul. Dąbrowskiego 7 (Rozwadów), tel. 15 844-88-08, 15 844-86-16.
W przypadku występowania przemocy w rodzinie, pomogą w SOWIiK, namiary:
http://www.sowiik.pl/kontakt

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 18:18  
Cytuj

Ja nigdy nie byłem uzależniony od alkoholu, ale to działa w ten sposób, że jeżeli ktoś nie radzi sobie ze stresem to musi... no właśnie. Zapalić szluga, albo wypić chociaż "małpkę" wódki.
Poprostu jeden sobie radzi z życiem bez alkoholu, a drugi bez alkoholu nie potrafi sobie poradzić z codziennością i kropka.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 19:26  
Cytuj
W "Ambulatorium" jest psychoterapeuta ale trzeba mieć skierowanie.
Prowadzi terapie indywidualne i grupowe, jednak nie korzystałam więc nie wiem jak prowadzi i czy warto. Podpytaj pod nr 158135007.

Psycholodzy też prowadzą terapie, jednak też wymagane jest skierowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 459
Dołączył: 4 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2017r. 20:52  
Cytuj

To wygląda w ten sposób - to już mówię z własnego doświadczenia - że jak człowiek się zdenerwuje, to coś go jakby ściska w klacie.
Dusi zmora.
A po wypiciu "małpki" (100 ml wódki), zmora ucieka i znów można odetchnąć pełną klatą. I to uczucie uzależnia.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 28 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2019r. 05:00  
Cytuj
Lista ośrodków zajmujących się leczeniem uzależnień w całej Polsce:
https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/uzaleznienie-od-hazardu-osrodki/
Są tam i ośrodki państwowe i prywatne. Oczywiście zdecydowana większość tego typu ośrodków nie zajmuje się leczeniem tylko uzależnienia od hazardu (na co mógłby wskazywać adres strony), ale wszystkimi uzależnieniami. Jeśli ktoś szuka pomocy to można zacząć od sprawdzenia tych miejsc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 10:42  
Cytuj
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę Stawowy. Bardzo ciepła, kompetentna, potrafi słuchać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 06:32  
Cytuj
ja też polecam panią Justynę Stawowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 15:24  
Cytuj
Obecnie nie ma zbyt wielu dobrych specjalistów, ale są tacy, którzy zawsze mogą pomóc nawet w sytuacjach kryzysowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2020r. 21:21  
Cytuj
Kiedyś chodziłem ,pomogło teraz sam bym chętnie z kimś porozmawiał,pojeździł rowerem ,najzwyczajniej szukam przyjaciela ,przyjaciółki .całusMam 41 lat hobby jazda rowerem ogród i majsterkowanie oraz sportumiechDając szanse mi dajesz sobie więcej na priv.Jestem gotów podjąć nierówną walkę chodzi o alkohol.Pozdrawiam chcących zmienić życie alkoholik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Lis 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2022r. 14:02  
Cytuj
Warunki wypłaty pieniędzy z rachunku bonusowego i limity wypłat, które oferują legalni polscy bukmacherzy, są bardzo ważne podczas oceny jego wiarygodności. Badane przez naszych ekspertów platformy hazardowe, zapewniają graczom dostęp do wielu metod płatności: karty płatnicze, przelewy bankowe, portfele elektroniczne. Oceniamy też jakość wybranych sposobów, limity wypłat i wpłat, standardy i podstawowe warunki realizacji transakcji, jakie oferują legalni bukmacherzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »