NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »
Nowy Temat Odpowiedz
Młodzi gniewni do biznesu, Potrzeba nam kilka świeżych umysłów i rąk do działania
Posty: 22
Dołączył: 14 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 08:30  
Cytuj
Witam
Jesteśmy młodą, prężnie działającą grupą z Podkarpacia, rozwijamy własną działalność na naszych terenach. Potrzebujemy kilka osób chcących działać, zarabiać i się rozwijać "w dowolnej kolejności" Jeśli znacie kogoś kto widzi siebie w lepszych perspektywa, ma duźe ambicje i chęci do działania dajcie znać.
piotr_c_(at)_o2.pl

PS.
Nie chodzi nam o osoby poszukujące pracy, to jest biznes nie etat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 08:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 09:08  
Cytuj
Więcej chetnych znajdziecie jak napiszecie o co chodzi a nie takie mydlenie oczu. Nie dość, że gniewni, to jeszcze tajemniczy :cwaniak: pomijam, że na forum jest dział ogłoszenia > praca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 14 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 10:13  
Cytuj
Proszę nie pisać w ten sposób, praca jest na hucie albo na felgach i zostawmy ja innym, zresztą to już było zaznaczone.
Napisałem post, pan mi odpisał, ja odpisuje teraz, czy ktoś z nas coś zarobił, nie wiem jak pan, ja sprawdzałem i nic. Jest więc sens na tę dyskusję?
Podałem maila, Stalowa Wola skupia naprawdę fajnych ludzi, z pewnością ktoś się znajdzie konkretniejszy by się umówić na spotkanie i rozmowę, Jeśli się mylę przeniesiemy się do innego miasta, ale nie sądzę, aby tak potoczyły się sprawy.

Proszę bardziej wierzyć w ludzi, na tysiąc osób z piwem w ręku, przypada 11 piłkarzy, którzy są w grze.
Co do szczegółów projektu pamiętajmy o konkurencji ożywiającej ten rynek, to my mamy zarabiać nie oni, więc takie rzeczy na spotkaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Biznes »