NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
DJ czy zespół na wesele?- jakie ceny?,
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 10:01  
Cytuj
Co lepiej wybrac na wesele by goście sie dobrze bawili? Jak to wyglada cenowo w naszych okolicach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 10:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 11:45  
Cytuj
DJ kosztuje prawie tyle co orkiestra. Dziewczyna która brała ślub w tym samym dniu co ja zaplacila za DJ więcej niż ja za orkiestrę. Cena zależy oczywiście od opinii i wielu innych. My mieliśmy na swoim zespół z Kraśnika i mimo dojazdu tutaj kosztował nas 1000 zł taniej niż inni a goście bawili się do samiutkiego końca wesela. Nie grali do kotleta, wychodzili do gości, do młodych także polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 12:35  
Cytuj
A kontakt do zespółu z krasnika? Bo dj za swa prace policzyl 3 tys. Wiec uwazam ze za duzo jak na stalowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 13:30  
Cytuj
Też bym chętnie się dowiedział jakie miej więcej ceny z dja, lub orkiestrę, w naszych stronach. No i kogo polecacie, był kiedyś wątek, o tym, ale już stare posty, a przydało by się jakieś aktualne info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
DJ kosztuje prawie tyle co orkiestra. Dziewczyna która brała ślub w tym samym dniu co ja zaplacila za DJ więcej niż ja za orkiestrę. Cena zależy oczywiście od opinii i wielu innych. My mieliśmy na swoim zespół z Kraśnika i mimo dojazdu tutaj kosztował nas 1000 zł taniej niż inni a goście bawili się do samiutkiego końca wesela. Nie grali do kotleta, wychodzili do gości, do młodych także polecam


1000 zl za zespól weselny ? umiech to ile tam osob gralo i jak sie nazywa ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 13:50  
Cytuj
O 1 tys mniej niz dj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 13:55  
Cytuj
Ja za zespół płaciłem 5500 zł.
6 osobowy skład muzyka 100% na żywo wsysycy zadowoleni i ja też.
Zespół był z Krakowa i za dojazd ich zapłaciłem 1000zl ale nie żałuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
O 1 tys mniej niz dj


Moj błąd przeczytałem jeszcze raz, przeanalizowałem i zrozumiałem umiech tak to jest jak sie czyta na telefonie w pracy :p ja za moj zespol dalem 4500 zl, 6 osob i muzyka na zywo umiech

A co lepiej wybrac, uwazam ze zespol ktory wejdzie miedzy stoly, fajnie poprowadzi zabawe itp a dj to co puszcxa muzyke i juz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2017r. 14:58  
Cytuj
zapłaciliśmy 2700 zł za granie od 16:00 do 4:30 (2600 za granie i 100 zł za błogosławieństwo) gdzie tutaj nam mówili grubo ponad 3000 zł jak chciałeś kogoś lepszego. Zespół liczył 4 osoby (3 grajków i dziewczyna; dziewczyna dodatkowo malowała buźki dzieciaczkom na weselu). Nie uważam że zapłaciłam dużo wręcz przeciwnie a jestem naprawde bardzo bardzo zadowolona i goście też co było widać po parkiecie nie było chwili żeby był pusty parkiet. Tak grali że goście sami szli a to się nie zdarza często

I tak jak pisała aabbccddee grali między stołami razem z gośćmi i młodymi. AAAAAAAAA i przede wszystkim bo wiem że różnie się dzieje nikt nie %%%%%%%

Nie wiem czy ktoś tego nie potraktuje jak reklamę ale sama menadżerka sali brała od nich numer kontaktowy i mówiła że w lokalu tyle zespołów z okolicy grało że szok i z większością młodzi mieli "przeboje" a u nas nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2017r. 01:58  
Cytuj
Prosil bym o jakis namiar na nich Arek77.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2017r. 01:58  
Cytuj
Prosil bym o jakis namiar na nich Arek77.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2017r. 07:52  
Cytuj
littlesurfer19 sprawdz priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 10:37  
Cytuj
Do arek77 poprosilabym nr do tego zespołu weselnego z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Ja za zespół płaciłem 5500 zł.
6 osobowy skład muzyka 100% na żywo wsysycy zadowoleni i ja też.
Zespół był z Krakowa i za dojazd ich zapłaciłem 1000zl ale nie żałuję.


Witam

5500zł to bierze niejeden zespół rockowy, który zapisał się w historii polskiej muzyki rockowej.... Za wesele i parę godzin grania w życiu bym nie zapłacił szarpidrutom takiej kwoty!!!!! Czasy się zmieniają..... Góra 2500-3000zł - ja tak cenię ich "pracę"good Ale wolny rynek dyktuje ceny hehehehehhe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 12:05  
Cytuj
Co osoba to opinia, my niedawno mieliśmy własne wesele i wzięliśmy DJ`a, za całe wesele wziął 2000 umiech grał super, goście się bawili i sam zaproponował nam akordeonistów umiech super umiech byłam na weselach gdzie była orkiestra, na innym był DJ, zdecydowanie postawiliśmy na DJ`a umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 16:03  
Cytuj
można prosić nazwe tego zespołu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2017r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Co osoba to opinia, my niedawno mieliśmy własne wesele i wzięliśmy DJ`a, za całe wesele wziął 2000 umiech grał super, goście się bawili i sam zaproponował nam akordeonistów umiech super umiech byłam na weselach gdzie była orkiestra, na innym był DJ, zdecydowanie postawiliśmy na DJ`a umiech


A kim byl ten Dj?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 07:38  
Cytuj
zespół nazywa się ACTIVE jest z Kraśnika. Na youtube można zobaczyć 2-3 filmy autorem jest misuszatek.

Telefon do zespołu 506225650

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 07:56  
Cytuj
DJ Słońce ze Stalowej Woli umiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 23 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2017r. 12:06  
Cytuj
Ja polecam zespół KWADRAT z Chwałowic.

Darth
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
DJ Słońce ze Stalowej Woli umiech polecam


Jaka cena?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 21:40  
Cytuj
przepraszam a skąd ktoś na forum może pisać cenę za DJ albo Zespół?, przecież grający mają swój cennik który zależy od wielu czynników ( dojazd, czas grania i wiele innych) nie lepiej przekręcić do nich i spytać o cenę i termin?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Sty 2017r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
przepraszam a skąd ktoś na forum może pisać cenę za DJ albo Zespół?, przecież grający mają swój cennik który zależy od wielu czynników ( dojazd, czas grania i wiele innych) nie lepiej przekręcić do nich i spytać o cenę i termin?



a stąd że ta cena od jakiegoś czasu niewiele się zmienia a pozatym forum jest od tego aby wymieniać poglądy i opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 13:14  
Cytuj
Ceny są zróżnicowane. Np.zespół grający w 100 % to wydatek minimum 4,5 tyś. oczywiście cena idzie w wyżej od tej sumy ale piszę tu o zespołach naprawdę zawodowych. Osoby w tych zespołach zajmują się muzyką i to jest ich środek utrzymania. W 90 % są to muzycy z wykształceniem. Pracują jako akompaniatorzy, bywa że grają u boku,, gwiazd" polskiej estrady i grają też na weselach jeśli mają wolne i ktoś ich zatrudni . Od 3 do 4 tyś. liczą sobie zespoły weselne które to mają jakiś nośnik i sobie puszczają podkład i do niego odgrywają i śpiewają. Takich składów jest chyba najwięcej. Oczywiście są zespoły które zagrają poniżej 3 tyś. i gościom weselnym też się podoba. No i dj-e. Ceny chyba minimum 2 tyś. Więc podsumowanie. DJ - jedna osoba która puszcza muzykę i troszkę pracuje jako wodzirej zarobi minimum 2 tyś. Będą piosenki które znamy i sobie ich słuchamy nawet codziennie. Nawet na specjalne życzenie w ciągu kilku minut DJ jest w stanie nam zastosować utwór którego nikt nie zna ale jest w internecie. Zespół który gra z podkładów i może mieć czasami perkusje nie zagra wszystkiego i czasami zafalszuje uśmiech. Pomijam zespoły zawodowe, profesjonalne które to nie są w stanie zagrać dzisiejszej,, dziwnej muzyki z gatunku disko z pola" gdyż tego czasami oczekują goście czyli tzw.,,bitu " ale oni nie falszuja dlatego się cenią. I mają swych klientów i nie wyrywają się do imprez gdzie ma królować ten gatunek,, muzyki". Dziwię się tym wszystkim którzy pytają o zespoły,DJ, kamerzystami i fotografów. Można się umówić na spotkanie. Za chwilę zaczyna się sezon i można podjechać do lokalu popatrzeć i posłuchać. To jest chyba najbardziej miarodajne. Pozdrawiam życząc trafnych decyzji i krótkich poszukiwań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2017r. 20:10  
Cytuj
Ostatnio mój znajomy stwierdził że jednak zamawia DJ.a . Ja jako grający człowiek (na instrumentach) i mogący zagrać jako dj powiedziałem że jego wybór . Kwota 2,5 tyś. Jako instrumentalista bardzo bym chciał zarobić tysiąca za weselne przyjęcie. A wiem że wielu muzyków gra w topowych zespołach nie zarabiajac tej kwoty ( 1 tysiąc ). Jaki jest ogólny obrachunek? dj puszcza coś powie i 2 kloce w kieszeni po odliczeniu transportu itp. To zespół minimum 4 osoby ma więcej sprzętu i coś musi umieć grać ( jeśli instrument jest przy ręku to się musi umieć nim obsługiwać - czyli grać nie tylko sto lat) i ile zarabia? Mówię i piszę o grających!!? Na szczęście ja mam terminy i GRAM (dj puszcza) a co z innymi co grają?!! Chyba lepiej zapłacić 2,5 tyś. jednemu puszczajacemu czy zespołowi 3,5 tyś. Lub 4 na żywo grającemu zespołowi???? Piszę o zespołach grających i nie falszujacych ;)różnice są duże umiechpozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »