NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Aborcja hormonalna co sądzicie, do kogo isc, Któraś z was przechodzila ?
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Po urodzeniu dziecko też nie jest w stanie przeżyć bez troskliwej opieki.

Symbioza? Ty w ogóle wiesz co to jest? zaklopotany

Nie "osądzać"... - "grzesznych napominać, wątpiącym dobrze radzić..."


Miriam krętaczu, symbioza to współżycie a nie opieka jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:02  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:08  
Cytuj
Dziekuje ci Delta, właśnie miałem zacząć pisać ale lepiej od ciebie bym tego nie ujął: )pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:14  
Cytuj
Wiem co to jest symbioza. W mojej wypowiedzi miała być ujęta w cudzysłów, żeby ominąć kontekst dwóch gatunków, ale mi umknęło - mój błąd.

CYTAT (mirek777)
Nie "osądzać"... - "grzesznych napominać, wątpiącym dobrze radzić..."

A jest tam też: "zabraniać innym tego czego sam robić nie możesz lub nie chcesz", "krytykować tych, którzy mają inne zdanie niż Twoje", "narzucać innym własne normy moralne"zapytanie

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Jest to tragiczne wyjście, ale.... dla nich zawsze lepsze, niż urodzić.... A ty się rozczulasz nad paroma centymetrami czegoś, co będzie człowiekiem, jak przeżyje poród!!!!....... Do paru miesięcy, czy nawet 1,5 roku nic nie pamiętasz, więc nawet nie wiesz, że jesteś....


Co jest tragiczne, to rozczulanie? hcwd urodzony człowieku, uważaj na słowa.

Dziecko pamięta bo się uczy. Ile z tego jest dostępne dla twojego procesu myślowego pozostnie zagadką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:31  
Cytuj
Woooooow.

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest to tragiczne wyjście, ale.... dla nich zawsze lepsze, niż urodzić.... A ty się rozczulasz nad paroma centymetrami czegoś, co będzie człowiekiem, jak przeżyje poród!!!!....... Do paru miesięcy, czy nawet 1,5 roku nic nie pamiętasz, więc nawet nie wiesz, że jesteś....


Co jest tragiczne, to rozczulanie? hcwd urodzony człowieku, uważaj na słowa.

Dziecko pamięta bo się uczy. Ile z tego jest dostępne dla twojego procesu myślowego pozostnie zagadką.


Brednie, brednie i jeszcze raz brednie!!!! Do kwadratu!!!! Dziecko rodząc się jest czystą, niezapisaną kartką!!! Dopiero po porodzie nabiera ludzkich cech i zaczyna się uspołeczniać!! Co ty cdn pamiętasz z życia prenatalnego???? Chyba, że stosujesz hipnozę i cofasz się do momentu - co czuł plemnik Twojego ojca wjeżdżając w komórkę jajową Twojej mamy!?!? Ale przecież to niemoralne!!!! Może 2deko Cę wesprze w rozważaniach..... Jeśli to nie ta sama osoba hehehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:35  
Cytuj
Masz rację delta co do jednego, - piszecie tu brednie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:36  
Cytuj
ok

To do Delty nie do tego krętacza, pipki Miriam ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
Woooooow.

potluczony


Miruś bardzo Cię szanuje, ale obawiam się, że Woooł to po śmierci dopiero będziesz miał...... A tu takie zdziwienie nastąpi.... No nie będę upraszczałgood, bo sam czekam, ale przynajmniej ja spodziewam się niezłego matrixa goodgoodgood


Jak śpiewa gość, co zna moje myśli, czyli Artur Rojek - sterowany jestem wciąż umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:56  
Cytuj
Słuchajcie - wszystko, co istnieje ma swój określony początek. Tak samo człowiek - w tym przypadku nie ma mowy o innym momencie startowym jego życia i istnienia jak tylko moment zapłodnienia. Wraz z zespoleniem komórki jajowej oraz nasiennej startuje „program człowiek”. W tym momencie określane są: wygląd, uzdolnienia, barwa głosu, skłonności do cierpliwości, złości. W pierwszych tygodniach życia dokonują się nieprawdopodobne rzeczy. Człowiek w stadium embrionalnym przeobraża się nieustannie.

Kilka cytatów ludzi nauki:
1. "Zarodek jest człowiekiem, bo jeśli nie, to czym jest? Nie jest jedynie tkanką ludzką, bo jeśli tak, to czyją?" - prof. Andrzej Legocki z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN.
2. "Kiedy mówimy o początku życia, nie ma wątpliwości, że życie zaczyna się wtedy, kiedy komórka jajowa zostaje zapłodniona. Ta zapłodniona komórka ma potencjał rozwoju w cały organizm, także ludzki" - prof. Marek Świtoński z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, wiceprezes poznańskiego oddziału PAN.
3. "Żywot CZŁOWIEKA rozpoczyna się w momencie POCZĘCIA, tj. zapłodnienia, i kończy się w momencie śmierci". - prof. dr hab. med. R. Klimek, członek Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie, członek Komitetu Naukowego Światowej Federacji Ginekologow
4. "Koniec XIX i wiek XX dzięki eksplozji rozwoju nauk biologicznych oraz postępowi techniki umożliwily badania nad mechanizmami zmian zachodzących w ludzkim ustroju, które prowadzą do zapoczątkowania nowego życia. Badania te udowodniły bez żadnych wątpliwości, że rozwój CZŁOWIEKA jest procesem ciągłym od POCZĘCIA aż do śmierci" - prof. dr hab. med. M. Rybakowa, przew. Komitetu Rozwoju Człowieka Polskiej Akademii Nauk
5. „Z naukowego punktu widzenia poprawne jest stwierdzenie, że pojedyncze ludzkie życie zaczyna się w momencie poczęcia.” - prof. M. Matthews-Roth, Uniwersytet Harvarda, USA

Także, z całym szacunkiem, ale nigdy aborcja nie będzie prawem kobiety, bo łamie prawa właśnie innego człowieka. A pierwszym i podstawowym prawem każdego jest prawo do życia. Przekreślając pierwsze, przekreślasz wszystkie inne. Do tego dochodzą jeszcze problemy poaborcyjne - i te fizyczne (zaburzenia zdrowia, płodności a nawet życia) i te psychiczne. Nie warto sobie niszczyć życia z powodu pochopnej decyzji. I nie ważne czy to będzie zabieg chirurgiczny czy wzięcie jakichś środków hormonalnych. Ta decyzja zostaje z człowiekiem do końca. Ciąża to nie koniec świata, są inne rozwiązania niż aborcja... z perspektywy czasu można zobaczyć pewne rzeczy inaczej, w lepszym świetle.

Jeśli Autorka posta naprawdę potrzebuje pomocy, ale takiej prawdziwej - proszę o wiadomość pv.
pozdrowienia dla wszystkich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 22:20  
Cytuj
Jeśli Autorka posta naprawdę potrzebuje pomocy, ale tej prawdziwej - proszę o wiadomość pv.
pozdrowienia dla wszystkich[/cytat]

"Zarodek jest człowiekiem, bo jeśli nie, to czym jest? Nie jest jedynie tkanką ludzką, bo jeśli tak, to czyją?" - prof. Andrzej Legocki z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN. - TO JEST CZŁOWIEKIEM, CZY ZARODKIEM????bO JEŚLI ARODKIEM Z POŁĄCZENIA KOMÓREK, TO NIE CZŁOWIEKIEM PRZECIEŻ umiech MUSI SIĘ ROZWINĄĆ I WYTWORZYĆ!!!
"Kiedy mówimy o początku życia, nie ma wątpliwości, że życie zaczyna się wtedy, kiedy komórka jajowa zostaje zapłodniona. Ta zapłodniona komórka ma potencjał rozwoju w cały organizm, także ludzki" - prof. Marek Świtoński z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - DOKŁADNIE - KOÓRKA MA POTENCJAŁ ROZWOJU,,,,, DALEJ ZBĘDNE
"Żywot CZŁOWIEKA rozpoczyna się w momencie POCZĘCIA, tj. zapłodnienia, i kończy się w momencie śmierci". - prof. dr hab. med. R. Klimek, członek Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie, członek Komitetu Naukowego Światowej Federacji Ginekologow - DLACZEGO OD RAZU CZŁOWIEKA, A NIE, JAK TWIERDZĄ INNI ZARODKA LUB ZAPŁODNIONEJ KOMÓRKI....
postępowi techniki umożliwily badania nad mechanizmami zmian zachodzących w ludzkim ustroju, które prowadzą do zapoczątkowania nowego życia. Badania te udowodniły bez żadnych wątpliwości, że rozwój CZŁOWIEKA jest procesem ciągłym od POCZĘCIA aż do śmierci" - prof. dr hab. medniec XIX i wiek XX dzięki eksplozji rozwoju nauk biologicz. M. Rybakowa, przew. Komitetu Rozwoju Człowieka Polskiej Akademii Nauk - ROZWÓJ CZŁOWIEKA OD POCZĘCIA, AŻ DO SMIERCI ??????? - TO KIEDY WRESZCIE JEST CZŁOWIEK?????


WISIENKA NA TORCIE
„Z naukowego punktu widzenia poprawne jest stwierdzenie, że pojedyncze ludzkie życie zaczyna się w momencie poczęcia.” - prof. M. Matthews-Roth, Uniwersytet Harvarda, USA --- ILU CHCECIE PROFESORÓW, CO ZAPRZECZĄ?!?!?!?


Także, z całym szacunkiem, ale nigdy aborcja nie będzie prawem kobiety, bo łamie prawa właśnie innego człowieka. A pierwszym i podstawowym prawem każdego jest prawo do życia. Przekreślając pierwsze, przekreślasz wszystkie inne. DO tego dochodzą jeszcze problemy poaborcyjne - i te fizyczne (zaburzenia zdrowia, płodności a nawet życia) i te psychiczne. Nie warto sobie niszczyć życia z powodu pochopnej decyzji. - JAKIE PROFESORY TAKI SWIATOPOGLĄD.... ALEŻ ŻYJ SOBIE Z TYMI POGLADAMI - JA CHCIAŁBYM, ABY CAŁY SWIAT TAKI BYŁ, ALE NIE MIESZAJ WIARY Z ROZUMEM


POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 22:34  
Cytuj
Lewactwo chce jaśnie panującego prawa do skrobanek. Rozumiecie, oni chcą tego pozwolenia, no bo wyskrobać sie mogą za granicą, Soros im pokryje po pechowym pokryciu.

Oni chcą tego upodlenia rozumu i człowieczeństwa żeby wszyscy czuli jak oni. Przyzwyczają się ze to norma.

Rozumiecie, oni skomla o pozwolenie zeby wszyscy stali sie jak oni. Feministki ostatnio zrobiły popis człowieczeństwa z rodząca Maryja.

Rozumiecie co to za sort?

CDN.. was wymacał, tragiczne rozczulanie nad człowiekiem. Ja bym buta umiejscowił po same sznurówy. Nara siostry i bracia.
Nie ma argumentu na zdurnienie smiech2 porządny człowiek idzie dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Lewactwo chce jaśnie panującego prawa do skrobanek. Rozumiecie, oni chcą tego pozwolenia, no bo wyskrobać sie mogą za granicą, Soros im pokryje po pechowym pokryciu.

Oni chcą tego upodlenia rozumu i człowieczeństwa żeby wszyscy czuli jak oni. Przyzwyczają się ze to norma.

Rozumiecie, oni skomla o pozwolenie zeby wszyscy stali sie jak oni. Feministki ostatnio zrobiły popis człowieczeństwa z rodząca Maryja.

Rozumiecie co to za sort?

CDN.. was wymacał, tragiczne rozczulanie nad człowiekiem. Ja bym buta umiejscowił po same sznurówy. Nara siostry i bracia.
Nie ma argumentu na zdurnienie smiech2 porządny człowiek idzie dalej.


Zumbaa! - da się leczyć - zapewniam Cię..... A propos jedyna Twoją odpowiedzią jest lewactwo..... Cóż to k.rwa jest????? Może ja Ciebie bedę nazywał robactwo..... Żre ten lud od podszewki!!!!! Na robactwo był kiedyś prusakolep!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:03  
Cytuj
Właśnie o to chodzi żeby kazdy postąpił jak uważa za słuszne wg niego, a nie wg zasad które ktoś sobie wymyślił. Jeżeli ktoś chce nie mieć dzieci a wpadł, to żeby miał taki wybór. Powtarzam można namawiać Ale wybór należy pozostawić osobie której problem dotyczy. Nikt inny nie ma prawa decydować ani się wtrącać. Chyba że oprócz gadki zaoferujesz konkretna pomoc lub rozwiązanie, które zadowoli głównie matkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:24  
Cytuj
Hehehe hmmmmmm uuuuuuu smrodek grillowanego lewactwa, mój ulubiony ok

Jedziemy dalej z tragikomicznym skomleniem nad losem uciemierzonego regresu? good ech nie, nie warto sie babrać w tym mule.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Hehehe hmmmmmm uuuuuuu smrodek grillowanego lewactwa, mój ulubiony ok

Jedziemy dalej z tragikomicznym skomleniem nad losem uciemierzonego regresu? good ech nie, nie warto sie babrać w tym mule.



Dokładniegood Nie warto.... Szkoda czasu na opętanych wiedzą absolutną, czyli nieomylnych mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
Właśnie o to chodzi żeby kazdy postąpił jak uważa za słuszne wg niego, a nie wg zasad które ktoś sobie wymyślił. Jeżeli ktoś chce nie mieć dzieci a wpadł, to żeby miał taki wybór. Powtarzam można namawiać Ale wybór należy pozostawić osobie której problem dotyczy. Nikt inny nie ma prawa decydować ani się wtrącać. Chyba że oprócz gadki zaoferujesz konkretna pomoc lub rozwiązanie, które zadowoli głównie matkę.


Nastepne fake news. Pomoc gdy chcesz sie pozbyc dziecka jest od dawna. Pomocy dla skrobanek nie szukaj, zapłać lekarzowi. Masz mamo wybor, czego chcesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:53  
Cytuj
Zumbaa! Specjalnie dla Ciebie skarbie Twój punkt widzeniaumiechumiechumiech

Duch

poważnie

Jestem dzisiaj waszym snem. Gdy się ockniecie, w głowach waszych będą kołatać się moje słowa. A mam wam bardzo dużo do powiedzenia. Wszyscy, bowiem zbłądziliście w poszukiwaniu sensu i celu życia. Jestem duchem filozofa i przekażę do waszych mózgów, jak należy dążyć do szczęścia. Filozofia, bowiem pozwala patrzeć na świat bardziej realnie. Więc, zapamiętajcie, że szczęście może dać wam tylko Bóg. Bardzo ważną rzeczą jest także poznanie, ale nie wystarcza przy tym samo dążenie do niego, lecz potrzebne jest posiadanie go. Poznanie Boga i własnej duszy to rzecz najważniejsza. Przy nim badania przyrody to "poszukiwania bardzo ciekawe i - bardzo próżne". "Pragnę znać Boga i duszę. I nic więcej? Nic więcej". I choć zmysły ulegają złudzeniom, poznanie jest możliwe, gdyż nie podlegają im zawsze oraz myśl nie zawsze jest zależna od zmysłów. Może sama niektóre prawdy ustalać. "Nie twierdz nic więcej jak to, że tobie rzeczy się takimi przedstawiają, a nie będziesz miał zawodu". W dzisiejszym świecie doszliście do tego, że nic w zasadzie nie jest pewne. Subiektywizm, subiektywizm i jeszcze raz subiektywizm. Bóg to wymysł - tak kreujecie świat. A wiedza straciła swój obiektywny charakter, prawdy się zmieniają, jak w kalejdoskopie. O istnieniu rzeczy zewnętrznych można wątpić, ale o własnym życiu wątpić niepodobna. Własna myśl jest faktem ze wszystkich najpewniejszym. Wszystko jest wątpliwe prócz tego, że jestem i że myślę. "Czy powietrze, czy ogień jest źródłem życia, co do tego ludzie wątpili, ale któż może wątpić, że pamięta, że rozumie, że chce, że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli wątpi, to myśli; jeśli wątpi, to wie, iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, iż nie należy twierdzić". Musicie odnaleźć samego siebie, dotrzeć do własnego "ja", tam mieszka prawda. Tylko umysł poznaje prawdy wieczne, ogólne i niezmienne, które istnieją obiektywnie. Wieczne istnienie przysługuje tylko Bogu, a więc prawdy wieczne istnieją w Bogu, są ideami Bożymi. Dzięki umysłowi możemy dojść do tego, że mamy niezachwianą świadomość prawd wiecznych, wszystko zaś, co wieczne może istnieć tylko w Bogu, więc Bóg istnieje. Jest najwyższym bytem, gdyż istnieje z własnej natury, wszystko zaś inne mogłoby nie być. On jeden jest bytem niezależnym. Jest przyczyną wszelkiego bytu. Bóg jest najważniejszym przedmiotem poznania, gdyż poznawanie przemijających zjawisk nie ma bowiem wartości wobec poznania bytu absolutnego. Bóg jest największym dobrem i zarazem przyczyną wszelkiego dobra. Jak wszelki byt istnieje tylko przez Boga, tak samo i wszelkie dobro jest dobrem tylko przez Boga. "Cóż warta jest mnogość dóbr, to dobro i tamto dobro? Wyzbądź się tego i tamtego i patrz, jeśli możesz na dobro samo, a wtedy zobaczysz Boga, który jest dobrem nie dzięki innemu dobru, ale jest dobrem wszelkich dóbr". Dążenie do Boga leży w naturze człowieka i zespolenie z Bogiem może jedynie dać mu szczęście. Dusza poznając prawdy wieczne ma udział w wieczności. Ona jest doskonalsza od ciała, jest nieśmiertelna. Duszę znamy lepiej, niż ciało, wiedza o duszy jest pewna, o ciele niepewna. Dobra cielesne mogą być przeszkodą w poznaniu - rozgwar wyobrażeń przedostając się do wnętrza duszy mąci poznanie. Dlatego należy dbać o duszę, a nie o ciało, rozkosz zmysłowa jest godna potępienia, bo wzbudza pragnienie dóbr cielesnych i skłania do wywyższania ich ponad dobra duchowe. Należy przy tym dodać, że wszystkiego nie da się ogarnąć rozumem - nie pojmiesz patrząc, staraj się zrozumieć wierząc. Wiara i rozum uzupełniają się wzajemnie - "zrozum, byś mógł wierzyć, wierz, byś mógł zrozumieć". A wracając do szczęścia, to tylko z miłości płyną dobre czyny, a zwłaszcza z miłości do dobra najwyższego, do Boga. I szczęście można osiągnąć jedynie przez miłość. Dlatego powinniście czynić dobro, bo cóż to jest zło? Istoty czynią źle wtedy, gdy nie czynią dobrze, złe jest odwrócenie się od celów wyższych. Zła jest bądź pycha, bądź pożądliwość. Pycha to chęć wystarczenia sobie bez Boga, pożądliwość to zabieganie o rzeczy przemijające i pozbawione rzeczywistej wartości. Gdy się obudzicie, w waszych głowach będzie mętlik. Ale to nic w porównaniu do zamętu, jaki macie w swoim kraju. Mam nadzieję, że moja ingerencja pobudzi wasze umysły do przemyśleń...


To moje słowa, ale nie moje zdanieumiechumiechumiech Możesz się podpisać pod tymumiechumiechumiech Mój punkt widzenia Twojego zdania, czyż nie??????


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 00:16  
Cytuj
Co to, autopromocja twórczości?

My tutaj o skrobankach na życzenie. To cholernie prosty temat. Nazywa sie odpowiedzialność. Cholerna odpowiedzialnosc za życie wszystkich a nie sranie po krzakach w imie wolności czarnych marszy feminy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 00:39  
Cytuj
CYTAT
Co to, autopromocja twórczości?

My tutaj o skrobankach na życzenie. To cholernie prosty temat. Nazywa sie odpowiedzialność. Cholerna odpowiedzialnosc za życie wszystkich a nie sranie po krzakach w imie wolności czarnych marszy feminy.

No weź podpisz... Jaro jest zaumiech obciachu nie będzie...
A propos - na życzenie to jest koncert życzeń.... jesteś wrogiem, a piszesz - "my tu o skrobankach"..... Powinno być o morderstwach, czyż nie??????

A propos - fajnie Ci się mówi (jako mężczyźnie) za kobiety, które muszą wybrać tą ciężką drogę....... Może za zdradę obcinajmy panom fiutki, bo to przecież pies wkłada, a nie suka daje!!!! Co ty na to?????? KATOLIKU!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 01:36  
Cytuj
[kolor=#0000FF]Jeszcze jeden genialny pomysł - bo takie przychodzą tylkow nocy umiechumiechumiech

Jak już chcecie karać tak kobiety poddające się aborcji, to ustanowmy prawo, które każdego księdza, który jest ojcem biologicznym pozbawi armatki z kulkami do dalszych zabaw!!!!! W końcu kto, jak, kto, ale oni przysięgają czystość w tym względziegood Proste, chyba każdy katolik będący za zakazem aborcji się pod tym podpisze..... Błądzące kobiety przecież mogą cierpieć, ale taki wykształcony ksiądz przecież wie, że grzeszy!!!!!!! Czyż nie nieomylni obrońcy życia???????/kolor]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 02:45  
Cytuj
Niektórzy próbują podważyć fakty naukowe i udowodnić, że 2+2=5. Dziś nauka dokładnie wyjaśnia, kiedy zaczyna się życie człowieka. Do książek nieuki!

Istnieją rozbieżności co do początku istnienia osobnego organizmu. Przytoczę cytat:

CYTAT
PROF. JACEK A. MODLIŃSKI: Istnieje pewna granica i jest nią, przynajmniej w moim przekonaniu, moment uaktywnienia genów zarodkowych. Uważam, że wniknięcie plemnika do komórki jajowej jest raczej swego rodzaju podjęciem de novo procesów życiowych komórki jajowej, ale nie rzeczywistym początkiem istoty ludzkiej jako takiej. A to dlatego, że przez jeszcze przynajmniej dwa albo trzy podziały zygoty – co trwa od dwóch do trzech dni, geny matczyne i ojcowskie funkcjonują niezależnie. Dlatego też niektórzy naukowcy sugerowali określenie tego etapu rozwoju zapłodnionej komórki jajowej jako stadium przedzarodkowe, a zarodek w tym stadium – niezbyt semantycznie fortunnym – mianem „przedzarodka”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:14  
Cytuj
Bądź tak łaskawy wyborco i wyjaśnij mi tak w skrócie, w kilku słowach, kiedy dokładnie zaczyna się życie człowieka ? W którym tygodniu ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:41  
Cytuj

Współeczesna medycyna postuluje, że do 5 miesiąca ciąży mówi się o "poronieniu", a później o "przedwczesnym porodzie".
Ponieważ od 6 miesiąca, płód zaczyna być zdolny do życia poza organizmem matki. Tak więc, można wysnuć kokluzję, że płód mający poniżej 6 miesięcy poprostu nie jest człowiekiem a jedynie zarodkiem.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:42  
Cytuj
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - skąd mądrzy często ludzie, na hasło "aborcja", "prawa kobiet", "embrion" dostają głupawki rodem z najbardziej lewackich środowisk i zaczynają pleść takie farmazony, że tylko pozostaje współczuć ich dzieciom.potluczony

Tak łatwo Wam w głowach namieszać, że po prostu przykro to czytać.mlotek

Mam propozycję:
- Ci - którzy uważają się za panów (Panie) życia i śmierci swoich dzieci - jeśli macie dzieci, jeśli jakimś cudem ich nie wyskrobaliście, to powiedzcie im w twarz, jaką łaskę im uczyniliście.



bogdanos - szacunek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »