NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Aborcja hormonalna co sądzicie, do kogo isc, Któraś z was przechodzila ?
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:11  
Cytuj
Wojna światopoglądowa. Dlaczego ty ten problem odnosisz do mnie jak "Chcialem" i mam dwójkę dzieci i nigdy nie chciałbym żeby żona usunęła. Ale tu nie chodzi o mnie ani o ciebie. Tylko o kogoś kto "Nie chce" mieć dziecka, donieść ciąży. Tutaj nikt ani polityk ani ksiądz nie powinien decydować o tym. Można edukować, nauczać, mówić własne zdanie, ale decyzję trzeba zostawić osobie której ten problem dotyczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 13:05  
Cytuj
@ZSRR: A co pamiętasz z biologii?
@Nacht: Jeśli płód nie jest zdolny do życia poza organizmem matki, to nie jest człowiekiem? Słabe kryterium obalone przez współczesną medycynę. Nie wiem, skąd bierzesz wiedzę, ale zmień źródła na naukowe.
@b.l.u.e.: Ich nie obchodzi nauka. Im drukowane szkodzi. Interesuje ich tylko napinka. Szczekają tak, jak zaprogramowali ich politycy w komitetach partii. To nie jest kwestia wierzeń. Dziś nauka daje odpowiedź, kiedy zaczyna się życie. Powstaje już na etapie wnikania plemnika do komórki jajowej. Ten proces trwa około doby, a dokładne wyznaczenie granicy jest trudne. Przytoczyłem cytat, że na początku DNA ojca i matki rozwijają się niezależnie, a łączą po 2-3 dniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 14:30  
Cytuj
Zycie i wiedza medyczne nie idą w parze. Szacunek dla niewiedzy na temat fenomenu życia jest wskazany. Tak jest łatwiej uniknąć zakłopotania, cytując cudzą niewiedze.

https://www.youtube.com/watch?v=3TL6MGourEU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 18:49  
Cytuj
Autor tematu nie odzywa się przez 4 strony a w temacie pojawiają się już nawet martwi przez 45 minut.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 19:10  
Cytuj
Bo to podpucha była.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 19:23  
Cytuj
Ale Delta opublikował swoje dzieło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 19:32  
Cytuj
Trochę go poniosło. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
Bo to podpucha była.


ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 23:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo to podpucha była.

ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 00:51  
Cytuj
Udało mi się sprowokować forumowych krzykaczy z lewa i prawa. Nie czytają całych postów i nie próbują ich zrozumieć. Widzą bodziec i szczekają jak psy Pawłowa. Nie chcą znać faktów naukowych, bo to wymaga myślenia i podstawowej wiedzy z zakresu biologii. Z zasady nie uczestniczę w tematach światopoglądowych, bo sprowadzają się do wzajemnego obrzucania się błotem, ale tutaj forumowicze wypisują takie farmazony, że napiszę kilka słów.

Pierwsza kwestia - kiedy powstaje człowiek - została wyjaśniona wraz z rozwojem genetyki i badań prenatalnych. Powstaje w momencie zapłodnienia i to jest fakt naukowy. Żaden proaborcyjny aktywista tego nie zmieni. Cytat z poprzedniej strony to zagłębienie się w procesy genetyczne - niektórzy naukowcy w świetle najnowszych badań za początek rozwoju nowej istoty ludzkiej uznają połączenie DNA obu gamet, ale to tylko taka ciekawostka.

Druga kwestia - dostęp do aborcji. Tutaj mamy 2 fronty - aktywiści pro-life i aktywiści proaborcyjni, którzy ostatnio zwą się obrońcami praw kobiet. Większość członków tych grup to oszołomy. Pierwsi są za całkowitym zakazem aborcji (łącznie z przypadkami, kiedy matka ma trójkę dzieci, ciąża zagraża jej życiu, a dziecko i tak urodzi się martwe), oklejają miasta drastycznymi plakatami. Drudzy żądają dostępu do aborcji bez ograniczeń i zachęcają młodzież „uprawiajcie seks do woli”. Nie mają żadnej wiedzy. Gdy obie strony pójdą na debatę, oglądamy żenujący spektakl.

Trzecia kwestia - nieograniczony seks. Niektórzy dalej nie wiedzą, co to jest prezerwatywa. Idzie taka na imprezę i z pierwszym lepszym do łóżka. Oczywiście nie ma jak się zabezpieczyć i w ogóle po co. Niektórzy stosują stosunek przerywany, ale to rosyjska ruletka. Najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest abstynencja seksualna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 06:04  
Cytuj
To ty otworzyłeś temat? W 99% ten temat powraca dzięki zwolennikom pro-selection. Ale ciesze się ze wybrzmiała uczciwa nuta z mojej wypowiedzi, ze "sytuacja" nie może definiować człowieka. /Co jest tragiczne, to rozczulanie? :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 07:42  
Cytuj
Wyborco, a jakie jest właściwie Twoje zdanie na temat aborcji?
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1959
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
To ty otworzyłeś temat? W 99% ten temat powraca dzięki zwolennikom pro-selection. Ale ciesze się ze wybrzmiała uczciwa nuta z mojej wypowiedzi, ze "sytuacja" nie może definiować człowieka. /Co jest tragiczne, to rozczulanie? :cwaniak:

Nie. Chodzi mi o moje poprzednie posty, których forumowi szczekacze nawet nie przeczytali w całości. good

A autorce polecam to, co już padło na forum, czyli donosić ciążę i wtedy zobaczymy. Jeśli nikt nie będzie mógł zająć się dzieckiem, można oddać do okienka życia. Autorka także dowodzi, że edukacja seksualna jest za słaba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 09:53  
Cytuj
Myślę, że "autorka" tematu nawet nie jest w ciąży. Być może to nawet nie jest kobieta. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »