NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Panowie za kierownicą,
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 21:24  
Cytuj
Liczą się umiejętności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 21:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Tak porównując jeszcze to w szkołach jazdy czy na imprezach sportowych od kjsów do mistrzostw Polski kobiet zbyt wiele nie spotkałem. Jak na szybko przeliczyłem to wsumie starczy palców u jednej ręki.. koło Stalowej jest tor kartingowy. Każdy amator może wpoaść na impreże próbować się, wystarczy kask, oc i nw i 70 złotych.. Warto sie przejechac i zweryfikować swoje umiejętności


To akurat świadczy tylko o tym, że kobiety nie lubią szaleć na drogach tak jak faceci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak porównując jeszcze to w szkołach jazdy czy na imprezach sportowych od kjsów do mistrzostw Polski kobiet zbyt wiele nie spotkałem. Jak na szybko przeliczyłem to wsumie starczy palców u jednej ręki.. koło Stalowej jest tor kartingowy. Każdy amator może wpoaść na impreże próbować się, wystarczy kask, oc i nw i 70 złotych.. Warto sie przejechac i zweryfikować swoje umiejętności


To akurat świadczy tylko o tym, że kobiety nie lubią szaleć na drogach tak jak faceci.

Bo nie umieją, bo są strachliwe jak sarenki. Dlatego też nie są pilotami samolotow bo przy pierwszym problemie zamykaja oczy i piszcza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak porównując jeszcze to w szkołach jazdy czy na imprezach sportowych od kjsów do mistrzostw Polski kobiet zbyt wiele nie spotkałem. Jak na szybko przeliczyłem to wsumie starczy palców u jednej ręki.. koło Stalowej jest tor kartingowy. Każdy amator może wpoaść na impreże próbować się, wystarczy kask, oc i nw i 70 złotych.. Warto sie przejechac i zweryfikować swoje umiejętności


To akurat świadczy tylko o tym, że kobiety nie lubią szaleć na drogach tak jak faceci.

Bo nie umieją, nie mają umiejętności bo są strachliwe jak sarenki. Wystarczy zwrócić uwagę jak siedzi typowy facet a jak kobieta zA kierownica. Facet wyluzowany kobieta jak na szpilkach. Dlatego też kobiety nie są pilotami samolotow bo przy pierwszym problemie zamykaja oczy i piszcza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 09:55  
Cytuj
CYTAT (naxxos)
...Dlatego też kobiety nie są pilotami samolotow bo przy pierwszym problemie zamykaja oczy i piszcza umiech

I tu się niestety mylisz coraz więcej kobiet siada za sterami samolotów, nawet za sterami dreamlinera LOT-u usiadła kobieta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (naxxos)
...Dlatego też kobiety nie są pilotami samolotow bo przy pierwszym problemie zamykaja oczy i piszcza umiech

I tu się niestety mylisz coraz więcej kobiet siada za sterami samolotów, nawet za sterami dreamlinera LOT-u usiadła kobieta.

No tak, jedna smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:02  
Cytuj
W czasie II WW w Anglii, samolotami transportowymi głównie latały kobiety - jeśli się nie mylę oczywiście. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
W czasie II WW w Anglii, samolotami transportowymi głównie latały kobiety - jeśli się nie mylę oczywiście. potluczony


Nie kojarzę żeby kobiety latały za Sterami ale może tak było, jestem za, żeby kobiety poszerzaly swoje umiejętności z prowadzenia pojazdów bo szlag mnie trafia jak widzę że zatrzymuje się do zera przedemna na pustym rondzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:11  
Cytuj
Oj tam oj tam.

Grunt to za kółkiem nie gwiazdorzyć i się nie denerwować. cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 12:19  
Cytuj
CYTAT (naxxos)
...No tak, jedna smiech2

Ja podałem przykład sławnego naszego dreamlinera ale uwierz,że jest ich dużo więcej.
CYTAT (Rzeczpospolita)
...Ogłoszenia o pracę takich linii jak British Airways coraz częściej adresowane są do kobiet, a EVA Air, gdzie spośród 1200 pilotów 50 to kobiety,...

Zawody takie jak kierowca jak i pilot zawsze kojarzą się z mężczyznami ale powoli i kobiety je zajmują.
Najważniejsze jednak jest aby jak napisał mirek777 nie gwiazdorzyć,być skupionym na tym co dzieje się na drodze i nie wyzywać innych bo popełnili drobny błąd...być może mają gorszy dzień jaki dopada każdego z nas od czasu do czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »