NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
stalowa klasa, stalowa klasa
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:21  
Cytuj
WOW !!! Wiecie o tym , że jest nowa opcja w profilu - ZNAJOMI???:szok::szok::szok: Szok!!!:szok::szok::szok: Nie wiem czy ktoś już pytał w tej sprawie albo coś bardziej konkretniej o tym wie i na jakiej zasadzie ma działać???:szok::szok::szok: Coś takiego jak NK??? Czyżbym przegapiła takie wydarzenie???placzeplacze
Czyżby to była NASZA STALOWA KLASA ?goodgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:21  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:26  
Cytuj
jest to nowa opcja (a raczej pomysł, któe realizujemy) - narazie w fazie testów i prób. Nie jest to jeszcze jakoś specjalnie funkcjonalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:28  
Cytuj
Ale galeria też jestgood ok Mogę wiedzieć jaką nazwę ma to coś nosić??zarumieniony czyżby STALOWA KLASA ??zarumienionygood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:36  
Cytuj
Jeśli zarząd chce poznać opinie czy komentarze użytkowników nt. nowej funkcjonalności, to może ja się wypowiem w swoim imieniu: nie zaniżajcie poziomu mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:38  
Cytuj
echelon - mała prośba - nie zaczynajplacze ...a tak wspomnę jeszcze - może by ten profil w końcu zaczął działać???good wtedy już by było supcio cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:39  
Cytuj
// kolega juz dostał kilka razy bana, ale zawsze znalazl sie ktos kto go sciagnal ... bo nasza dobroc sie skonczy.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:41  
Cytuj
anulka niczego nie mam zamiaru zaczynać. Po prostu jeśli administracja coś takiego wprowadza to pomyślałem sobie, że może chce poznać opinie użytkowników i wypowiedziałem się tylko i wyłącznie we własnym imieniu. Jeśli inni będą myśleć inaczej to mają przecież takie prawo i niech też się wypowiedzą.

BTW, znowu mogę zamykać tematy, thx jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:48  
Cytuj
bez tego jest dobrze... wiec po ch*j? to i tak nie spowoduje wzrostu liczby użytkowników...zaklopotany

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 19:48  
Cytuj
Panowie ten temat nie jest od tego o czym wy piszecie...jeśli macie ochotę się pokłócić o to co działa,jaki koszt smsa czy co by było gdyby...więc jeśli chcecie naprawdę dalej drążyć dziurę w całym to odkopcie sobie temacik odpowiadający Waszym oczekiwaniom lub otwórzcie nowy cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
bez tego jest dobrze... wiec po ch*j? to i tak nie spowoduje wzrostu liczby użytkowników...zaklopotany


Takiej pewności to Ty nie masz... Widocznie ekipa się chce rozwijać. Dobrze! To chyba w większości młodzi ludzie, miałem do czynienia z jednym z nich przy okazji zapytania odnośnie reklamy.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
bez tego jest dobrze... wiec po ch*j? to i tak nie spowoduje wzrostu liczby użytkowników...zaklopotany


Takiej pewności to Ty nie masz... Widocznie ekipa się chce rozwijać. Dobrze! To chyba w większości młodzi ludzie, miałem do czynienia z jednym z nich przy okazji zapytania odnośnie reklamy.good


na logike... kogo tu znajdziesz? kto bedzie chciał sie ujawnić? wstawiać fotki itp... Stalowa jest zbyt małym miastem. Dasz zdjęcie i już wiedzą o Tobie wszystko, nawet o której godzinie wyszedłeś z psem na siku. Nie sądzę, żeby ktoś chciał się "obnażać"...

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 20:15  
Cytuj
Jeeeeeeeeeesuuuuuuuuuuu czy tu naprawdę nie można nic napisać , żeby zaraz nie obróciło się w Wasze słowne potyczki????? czemu mi to robicie placzeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplacze ??????
Czy to źle ,że portal się rozwija???że pojawiają się nowe dodatki???? źle ??? może idealny nie jest...ma swoje mocne i słabe strony !!! Wpadki zdarzają się każdemu !!! Zamiast się cieszyć kolejna draka.... ja pierdolę.... Chcecie mieć profesjonalny portal to sobie go napiszcie htmlem albo PhpBB czy czym tam chcecie... a tu w moim kurwa temacie wypad z tego typu odzywkami !!!!!! WYPIERDALAĆ NA PW !!!!!!! i c.h.u.j placzeplaczeplaczeplacze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Jeeeeeeeeeesuuuuuuuuuuu czy tu naprawdę nie można nic napisać , żeby zaraz nie obróciło się w Wasze słowne potyczki????? czemu mi to robicie placzeplaczeplaczeplaczeplaczeplaczeplacze ??????
Czy to źle ,że portal się rozwija???że pojawiają się nowe dodatki???? źle ??? może idealny nie jest...ma swoje mocne i słabe strony !!! Wpadki zdarzają się każdemu !!! Zamiast się cieszyć kolejna draka.... ja pierdolę.... Chcecie mieć profesjonalny portal to sobie go napiszcie htmlem albo PhpBB czy czym tam chcecie... a tu w moim kurwa temacie wypad z tego typu odzywkami !!!!!! WYPIERDALAĆ NA PW !!!!!!! i c.h.u.j placzeplaczeplaczeplacze


I po co te nerwy ?? Ja napisalem co i jak to ta pała, która tak bronisz usunela to ;) Napisalem prawde i swoja opinie tak jak to zrobil m.in. echeleon... i to ja zostalem zdyskwalifikowany smiech2 smiech2 ogolnie mam to daleko gdzies tylko po co sie tak denerwujesz umiech ??

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 20:22  
Cytuj
...:Jeeeeeeeeeesuuuuuuuuuuu czy tu naprawdę nie można nic napisać , żeby zaraz nie obróciło się w Wasze słowne potyczki????? czemu mi to robicie ??????
Czy to źle ,że portal się rozwija???że pojawiają się nowe dodatki???? źle ??? może idealny nie jest...ma swoje mocne i słabe strony !!! Wpadki zdarzają się każdemu !!! Zamiast się cieszyć kolejna draka.... ja pierdolę.... Chcecie mieć profesjonalny portal to sobie go napiszcie htmlem albo PhpBB czy czym tam chcecie... a tu w moim ku*** temacie wypad z tego typu odzywkami !!!!!! WYPIERDALAĆ NA PW !!!!!!! i c.h.u.j "


popieram i jestem ZA!!!!!!!
wypierd...ć !!!!mlotek

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »