NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózki dziecięce - Nisko, Czy w Nisku są jakieś sklepy dziecięce?
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 21:36  
Cytuj
Czy w Nisku są jakieś sklepy dziecięce? Głównie chodzi mi o wózki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 21:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Czy w Nisku są jakieś sklepy dziecięce? Głównie chodzi mi o wózki.


Wątpię, bo do nie dawna to w STW takowych nie było, chyba czeka Cię wielka podróż do STW albo RZEumiech
W STW obecnie jest sklep w galerii Vivo oraz w Arce na KEN (był jeszcze w galerii Prima, ale chyba zamknięty), tam spory wybór, nawet by oglądnąć i porównać (kupić czasami taniej będzie w necie, ale ja wolę takowe rzeczy na miejscu jednak).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:26  
Cytuj
W Stalowej po za smefrusiem to lekka bida z wózkami. Polecam Rzeszów i mieszko, sezam w kraczkowej, w respanie na 1 piętrze i ew smyk.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:11  
Cytuj
Ja upatrzylam w smyku w Rzeszowie, zamowilam przez neta.
W Stalowej z takich sklepow to smerfus on chyba teraz kolo katarzynki jest, w vivo fajny sklep, no i w primie tez cos bylo do wyboru z wozkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 18:55  
Cytuj
Ja bardzo dużo sklepów już odwiedziłam. Ciekawa byłam po prostu czy w Nisku też są jakieś sklepy dziecięce. Bardziej chodziło mi o porównanie cen, bo w porównaniu(sory za powtórzenie) z tymi internetowymi są mocno przesadzone. Chyba, że coś powystawowe jest to wtedy jest cena zbliżona do internetowej. Ale taki wózek wygląda jak używany. Wolałabym kupić w sklepie stacjonarnym, ale różnice w cenie między sklepem, a internetem to około 200-300 zł. Można na miejscu negocjować cenę, ale mimo wszystko wychodzi drożej.
W Stalowej jest "Smerfuś" w Arce, "Mamo kup mi" w Vivo, w Primie tylko teraz jest na dole obok Rossmanna, na górze mają dodatkowe pomieszczenie w którym trzymają towar - nie pamiętam nazwy tego sklepu, "Terefere" w City i "Dom Dziecka" na przeciwko Kaprysa - ale na ten sklep szkoda czasu, tam się czas zatrzymał dawno dawno temu.
W Rzeszowie byłam w "Mieszku".
Największy wybór jest w Lublinie w "Baby Fant", jest też "Rampers", "Sklep Mati" i jeszcze by się kilka znalazło.


A w ogóle to jakie macie wózki? I zadowoleni/lone z nich jesteście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2017r. 22:50  
Cytuj
Mam Babydesign Husky 2w1. Całkiem niezły na spacery po wsi. Taki czołg trochę smiech2 Do miasta go nie brałam, bo nie widziałam potrzeby. Miałam chustę, z którą wszędzie z dzieckiem weszłam, a później nosidło. Teraz mały kopytkuje sam. Tyle dobrego, że do drugiego dziecka nie muszę kupować drugiego wózka bo... nie kupiłabym go wcale. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2017r. 21:54  
Cytuj
Ja mialam dla pierwszego dziecka Jane muum ale sprzedalam po 2 latach i kupiłam spacerowke lzejsza baby jogger 4 kolowy super wozek nie chciałam wozka oarsolki a teraz dla drugiego dziecka kupiłam x landera x move pozniej tez przejmie baby joggera ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »