NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»
Kler okrada ludzi metodą "na boga", Co o tym sądzicie?
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 08:03  
Cytuj
Zgadzam się, że księża muszą trochę zmienić podejście do ludzi.
Zmieniły się i czasy i oczekiwania ludzi względem duchowieństwa.
Oczywiście nie mogą zmienić się przykazania czy prawdy wiary, które są niezmienne od początku.
Chodzi mi o samo podejście do parafian.
I muszę przyznać, że młodzi księża już są inni od tych z poprzedniego pokolenia, ale tu widzę inne zagrożenie - niektórzy Ci młodzi księża wydają mi się za bardzo luzaccy.
Czy to dobrze, czy źle to nie wiem, wszystko zależy od tego czy swoim życiem i postępowaniem przyciągną ludzi do Boga ...

I tu jest zasadnicze pytanie, może retoryczne ...
Czy księża więcej zdziałają dobra i przybliżą ludzi do Boga poprzez świadectwo swoimi dobrymi uczynkami, czy poprzez wygłoszone kazania?

Czy ludzie potrzebują bardziej kazań? czy bardziej dobrego przykładu?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 08:03  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 08:53  
Cytuj
mokasyn

CYTAT

Nie boimy się, że jesteśmy w błędzie. Kto jest w błędzie przecież wiemy. umiech
Ja nie będę miał nic do wiary i wierzących, jeżeli nie będą się ciągle wtrącali do mojego życia.
Wierzysz, - zachowaj to dla siebie.
Oddzielcie całkowicie wiarę od państwa.
Nie będę wtedy nawet wiedział, że jakaś wiara istnieje.
Niestety wtrącacie swoje przygłupie nauki do każdej najmniejszej nawet dziedziny życia.


Obrażając potwierdzasz fakt, że nie umiesz dyskutować na poziomie cywilizowanym. Większość deklarujących niewiarę w Boga obraża wierzących. Nie zasłużycie w ten sposób na szacunek. Nikt nie będzie słuchał argumentów osoby, która tak jak Ty zieje pogardą i nienawiścią.

To jakie przykazania Ci się nie podobają?
Nie kradnij?
Nie zabijaj?
Nie cudzołóż?

Żyjesz w kraju gdzie ogromna większość Twoich rodaków jest katolikami... Oczekujesz, że prawo będzie stanowione dla garstki?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie tego samego Klemens - Zbawienia.
smiech2


Chodziło mi o drogę do tego zbawienia.


CYTAT (rsta)
Zgadzam się, że księża muszą trochę zmienić podejście do ludzi.
Zmieniły się i czasy i oczekiwania ludzi względem duchowieństwa.
Oczywiście nie mogą zmienić się przykazania czy prawdy wiary, które są niezmienne od początku.
Chodzi mi o samo podejście do parafian.
I muszę przyznać, że młodzi księża już są inni od tych z poprzedniego pokolenia, ale tu widzę inne zagrożenie - niektórzy Ci młodzi księża wydają mi się za bardzo luzaccy.
Czy to dobrze, czy źle to nie wiem, wszystko zależy od tego czy swoim życiem i postępowaniem przyciągną ludzi do Boga ...

I tu jest zasadnicze pytanie, może retoryczne ...
Czy księża więcej zdziałają dobra i przybliżą ludzi do Boga poprzez świadectwo swoimi dobrymi uczynkami, czy poprzez wygłoszone kazania?

Czy ludzie potrzebują bardziej kazań? czy bardziej dobrego przykładu?


O to też się rozchodzi.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 09:47  
Cytuj
Ludzie potrzebują i dobrych kazań i przykładu.
Taka rola pasterzy.

Nie można nauczać o czymś i żyć w sprzeczności z naukami jakie się głosi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Ludzie potrzebują i dobrych kazań i przykładu.
Taka rola pasterzy.


Sprostuję:

Owieczki(barany) potrzebują i dobrych kazań i przykładu.
I pasterza który będzie ich smagał kijkiem za nieposłuszeństwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 10:36  
Cytuj
kosmito - Twoje potrzeby, Twoja sprawa.
Uważasz się za barana...
Twój problem zaklopotany

Współczuję wszystkim, którzy jedyne co potrafią na forum, to obrażać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 11:37  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 11:49  
Cytuj
Trafiają się Klemens od czasu do czasu różnie niepokojące przecieki.
Trzeba jednakże pamiętać, że Watykan dobrze strzeże swoich tajemnic.

Nie daję temu wiary. Ale akurat na temat poprzedniego i obecnego papieża, mogę dyskutować prywatnie - nie na forum.

Chodzi o szacunek do głowy KK.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
mokasyn

CYTAT

Nie boimy się, że jesteśmy w błędzie. Kto jest w błędzie przecież wiemy. umiech
Ja nie będę miał nic do wiary i wierzących, jeżeli nie będą się ciągle wtrącali do mojego życia.
Wierzysz, - zachowaj to dla siebie.
Oddzielcie całkowicie wiarę od państwa.
Nie będę wtedy nawet wiedział, że jakaś wiara istnieje.
Niestety wtrącacie swoje przygłupie nauki do każdej najmniejszej nawet dziedziny życia.


Obrażając potwierdzasz fakt, że nie umiesz dyskutować na poziomie cywilizowanym. Większość deklarujących niewiarę w Boga obraża wierzących. Nie zasłużycie w ten sposób na szacunek. Nikt nie będzie słuchał argumentów osoby, która tak jak Ty zieje pogardą i nienawiścią.

To jakie przykazania Ci się nie podobają?
Nie kradnij?
Nie zabijaj?
Nie cudzołóż?

Żyjesz w kraju gdzie ogromna większość Twoich rodaków jest katolikami... Oczekujesz, że prawo będzie stanowione dla garstki?

Nie o przykazania tu chodzi, ale np. o to, ze biskup chce zagarnąć trochę ziemi na kokoszej górce, że ksiądz ustala jaką cenę ma cołaska. Chodzi o pospolite sk...syństwo kleru.
Prawo dla wszystkich, a kościół dla wierzących, to chyba tak powinno być. Poza tym to wierzących jest garstka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mokasyn)

Nie boimy się, że jesteśmy w błędzie. Kto jest w błędzie przecież wiemy. umiech
Ja nie będę miał nic do wiary i wierzących, jeżeli nie będą się ciągle wtrącali do mojego życia.
Wierzysz, - zachowaj to dla siebie.
Oddzielcie całkowicie wiarę od państwa.
Nie będę wtedy nawet wiedział, że jakaś wiara istnieje.
Niestety wtrącacie swoje przygłupie nauki do każdej najmniejszej nawet dziedziny życia.


Sprecyzuj przyjacielu, jakie to nauki?

Ty wiesz najlepiej... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Co księża studiują przez 6 lat w seminarium ?
A no teologię każdy odpowie to strasznie mądra i bardzo trudna dziedzina wiedzy naukowej .Więc tym którzy nie wiedzą dokładnie co tam się wykłada przybliżę temat.
1.Angelologia - dział "nauki" zajmujący się poznawaniem aniołów, których nikt nigdy nie widział no chyba że ksiądz bo mocno zakrapianej imprezie. Bo jak wiemy księża pija i to ostro.

2.Demonologia - podobny dział tyle że tych upijających się na smutno ...pesymistów .
O demonach, diabłach i innych szatańskich pomocnikach. Dokładne opracowania pozwalają
na odróżnienie poszczególnych osobników po intensywności smrodu siarki i kształcie rogów.
Oba powyższe działy są częścią dogmatyki. Jest to więc coś więcej nawet niż nauka !
To nauka NIEKWESTIONOWANA - dawno dowiedziona i nie pozwalająca na wątpliwości jak to ma miejsce w prawdziwej nauce.

3.Soteriologia- to nauka o zbawianiu ludzi (również dogmatyczna).
Jest to więc badanie wpływu sakramentów na życie wieczne. Szczególnie interesujący jest aspekt chrztu, czyli polewania niemowlęcia wodą jako niezbędny element Zbawienia i smarowanie oliwą.

4.Hamartiologia-nauka o grzechu, grzeszeniu i pochodzeniu poza boskim grzechu.
Dowodzi więc (ta nauka), że oprócz Boga może coś istnieć i nie zostać przez Niego stworzone.
I to spędza sen z powiek hierarchom bowiem tylko Bóg może coś stworzyć ...a przecież złego nie mógł ( nie w jego stylu).

5.Kairologia - to rozpoznawanie czasów na podstawie znaków i biblijnych opisów. Przypomina trochę dawne wróżenie z jelit baranich. itd ...itd..

6.Mariologia - przepotężny dział wiedzy o dziewictwie mimo poczęcia i "zawszedziewictwie".
Setki doktoratów i profesor zbudowano na tym temacie, który jest ulubionym "dzieleniem włosa na czworo" w celu uniknięcia dyskusji o żydowskim pochodzeniu Jezusa i jego rodziny, oraz judaizmu, który wyznawał.

7.Pneumatologia - nauka o "tchnieniu bożym" mówiąc najkrócej, czyli relacji Boga a duszą człowieka.

8.Protologia to nauka o kreacjonizmie. O tym jak to Bóg najpierw stworzył zwierzęta, a potem dopiero rośliny.
Najpierw stworzył światłość, a dopiero potem Słońce i gwiazdy ...gdy sobie przypomniał o ich braku.
Rewelacja rzec można. Owa kościelna nauka próbuje jakoś "zamazać" biblijne nonsensy z Genesis.

9.Sakramentologia - niezwykle pożyteczna nauka zajmująca się wpływem sakramentów na życie duchowe człowieka i relacje ich wpływu na stosunek Boga do duszy. A zaiste jest co badać !
Bóg bowiem zapewne obszernie o tym opowiada pasterzom na haju ?

10.Najtrudniejszy dział nauki katolickiej zajmujący się "naukowym" uzasadnieniem jak trzech może być jednym, a każdy czymś osobnym. Ponadto trzeba jakoś uzasadnić możliwość istnienia Trójcy skoro jeden z "doktorów Kościoła" bodaj św. Augustyn twierdził że dany punkt przestrzeni może zajmować tylko jedna osoba duchowa. Starczy tego dobrego.
Oczywiście jest to tylko znikoma część działów nauki kościelnej, kościelna "nauka o niczym" Tak wygląda "NAUKA" kościelna.
Magnificencje, profesorowie, "wybitni naukowcy" Kościoła to właśnie ten żałosny dorobek w bełkocie.

Religie, to fenomen ludzkości, największe przekręty Świata w majestacie prawa, - ale to się kończy, ciemnoty jest coraz mniej z pokolenia na pokolenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 12:08  
Cytuj
Masz rację mokasyn, że niektóre rzeczy mogą się nam nie podobać i mają prawo, bo nie są właściwe, ale ksiądz ma dalej swoje słabości jak każdy z nas.
Nie został ich pozbawiony.
Ok, zgoda, że pewnych rzeczy mu nie przystoi, że jak jest księdzem to powinien pewnych rzeczy nie robić.
Ale niestety robi.
Dlaczego?
Bo zostało powiedziane:
Uderz w pasterza, a owce się rozproszą.

I to właśnie widać.
Ale to będzie zrozumiałe tylko dla prawdziwie wierzących.
Dla niewierzących nie mam argumentu.

Odwieczny wróg, szatan, ojciec kłamstwa chce każdego człowieka odsunąć od Boga.
I uderza z pokusami najbardziej w kapłana, człowieka oddanego i poświęconemu Bogu, a kapłan upada i grzeszy.
Tak się dzieje z każdym człowiekiem, który chce być bliżej Boga i chce wyrwać się szatanowi.
Oczywiście taki człowiek otrzymuje od Boga łaski do przezwyciężenia tych wszystkich złych pokus.
Ale musi to być człowiek, który te łaski dobrze wykorzysta do walki z pokusami.
Niestety nie każdy człowiek jest na tyle silny, konsekwentny i upada.

Uderz w pasterza, a owce się rozproszą.

i to niestety się teraz dzieje ...

dlatego proszę Was wierzący w Boga, módlcie się za kapłanów, by byli dobrymi kapłanami.
Dziękuję w ich imieniu!
Amen!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 12:16  
Cytuj
CYTAT

Nie o przykazania tu chodzi, ale np. o to, ze biskup chce zagarnąć trochę ziemi na kokoszej górce, że ksiądz ustala jaką cenę ma cołaska. Chodzi o pospolite sk...syństwo kleru.
Prawo dla wszystkich, a kościół dla wierzących, to chyba tak powinno być. Poza tym to wierzących jest garstka...


I to jest to ingerowanie w Twoje życie?
Nie zagarnął.
To jeden z niewielu plusów Szlęzaka, że umiał się postawić.
Sakramenty zawsze można przyjąć w Klasztorze - tam nie istnieją stawki. (Sam brałem tam ślub właśnie z tego powodu ok)

Wierzących jest garstka?zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (mokasyn)

Nie boimy się, że jesteśmy w błędzie. Kto jest w błędzie przecież wiemy. umiech
Ja nie będę miał nic do wiary i wierzących, jeżeli nie będą się ciągle wtrącali do mojego życia.
Wierzysz, - zachowaj to dla siebie.
Oddzielcie całkowicie wiarę od państwa.
Nie będę wtedy nawet wiedział, że jakaś wiara istnieje.
Niestety wtrącacie swoje przygłupie nauki do każdej najmniejszej nawet dziedziny życia.


Sprecyzuj przyjacielu, jakie to nauki?

Ty wiesz najlepiej... umiech


Nie, proszę podaj te nauki?
Czy chodzi te przykazania?
Nie kradnij!
Nie zabijaj!
Nie gwałć!
Nie zdradzaj!
Nie prostytuuj!
Nie oszukuj!
Czy one nie są tożsame ze świeckim prawem w Polsce?

Chcesz zmienić prawo?

Wytłumacz mi o co Ci chodzi?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Wierzących jest garstka?zaklopotany


Też tego nie rozumiem.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
kosmito - Twoje potrzeby, Twoja sprawa.
Uważasz się za barana...
Twój problem zaklopotany


Nie potrzebuję człowieka bez konkretnego wykształcenia, bez rodziny(żony/dzieci), nieskalanego ciężką pracą, otoczonego służącymi, niepłacącego podatków itd. aby mi mówił w życiu co jest dobre, a co nie...

Odziwo taką potrzebe ma miliony ludzi na świecie...

I nikogo nie obrażam, ale widocznie w ciebie to trafiło.
To ty mnie obrażasz wypisując takie brednie w imieniu wszystkich ludzi (w tym mnie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Nie potrzebuję człowieka bez konkretnego wykształcenia, bez rodziny(żony/dzieci), nieskalanego ciężką pracą, otoczonego służącymi, niepłacącego podatków itd. aby mi mówił w życiu co jest dobre, a co nie...


A wierzysz w Boga, czy nie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 13:54  
Cytuj
kosmito - czyli Ciebie obraża normalna dyskusja!
Obraża Cię - jak ktoś komunikuje się z Tobą bez używania inwektyw, ale za to argumentuje i zadaje pytania.

Wooow.:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie potrzebuję człowieka bez konkretnego wykształcenia, bez rodziny(żony/dzieci), nieskalanego ciężką pracą, otoczonego służącymi, niepłacącego podatków itd. aby mi mówił w życiu co jest dobre, a co nie...


A wierzysz w Boga, czy nie?


Odpowiem ci chyba dziesiąty raz na to pytanie...

Nie wiem czy istnieje coś/ktoś taki jak Bóg/bóg.

Nigdy nie odczułem żadnym z moich zmysłów oraz w jakiś niewyjaśniony metafizyczny/duchowy sposób istnienia jakichś "sił wyższych" czy czegokolwiek boskiego. Jednak nie jestem ignorantem i też nie neguje, że "coś" może istnieć.
Jestem realistą i aby być czegoś pewnym, potrzebuję silnych REALNYCH dowodów na TAK lub silnych REALNYCH dowodów na NIE.
Coś takiego jak "wiara" mnie nie grzeje... są ludzie którzy szczerze wierzą w żółwie ninja zajadające pizze w nowojorskich kanałach, ale to nie znaczy że one istnieją. Wierzę w siebie i swoje możliwości.

Najbliżej mi chyba do agnostyka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 17:20  
Cytuj
Realista patrzy na Wszechświat i realnie widzi ze jest, ale ma problem:
a/ był zawsze
b/ nie był zawsze

Dowód masz bo go oglądasz, to bardzo silny dowód. Czy znasz odpowiedz? Czy możesz z tym żyć czy nie?

cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
Realista patrzy na Wszechświat i realnie widzi ze jest, ale ma problem:
a/ był zawsze
b/ nie był zawsze

Dowód masz bo go oglądasz, to bardzo silny dowód. Czy znasz odpowiedz? Czy możesz z tym żyć czy nie?

cool girl


Ja nie stwarzam sobie sztucznie niepotrzebnych problemów...

Znając "wagę/skalę" takiego pytania odnośnie genezy wrzechświata zwyczajnie nie zaprzątam sobie tym głowy. Mam ciekawsze i bardziej przyziemne tematy do przemyśleń... Dzięki temu jestem zdrowszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 18:07  
Cytuj
CYTAT
Realista patrzy na Wszechświat i realnie widzi ze jest, ale ma problem:
a/ był zawsze
b/ nie był zawsze

Dowód masz bo go oglądasz, to bardzo silny dowód. Czy znasz odpowiedz? Czy możesz z tym żyć czy nie?

cool girl


Dowód, że jest teraz i był kiedyś ale nie, że był zawsze.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 20:45  
Cytuj
Dajcie spokój kosmicie. Jego prawo wierzyć w cokolwiek lub nie wierzyć w nic.

Niech się tylko odczepi od naszej wiary.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Realista patrzy na Wszechświat i realnie widzi ze jest, ale ma problem:
a/ był zawsze
b/ nie był zawsze

Dowód masz bo go oglądasz, to bardzo silny dowód. Czy znasz odpowiedz? Czy możesz z tym żyć czy nie?

cool girl


Dowód, że jest teraz i był kiedyś ale nie, że był zawsze.



Cieszymy się niezmiernie ze możecie spać spokojnie nie znając odpowiedzi. Tylko Bóg wam spać nie daje zarumieniony

PS Nauka radziecka tez nie zna pytań bez odpowiedzi - zapewne teraz rozumiecie "to żartobliwe" podejście do nauki potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2017r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Tylko Bóg wam spać nie dajezarumieniony


Nie mieszaj Boga w swoje żarty.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »