NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Kler okrada ludzi metodą "na boga", Co o tym sądzicie?
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 07:42  
Cytuj
Klemens_Maria Ty naprawdę chcesz kopać się z tym koniem? Może i warto. Za jakiś czas Terlikowski lub jego żona coś wymyślą i lodzik z połykiem uznają za kanibalizm ;-) A nasz forumowy aktyw weźmie to za objawioną prawdę ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 07:42  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:35  
Cytuj
CYTAT
Rsta, przeczytałeś artykuł, czy tak jak większość katolików gówno Cię interesuje o co chodzi w Twojej wierze i dlatego automatycznie wykonujesz pewne czynności w ogóle nie zastanawiając się co robisz? Jesteś kolejnym obłudnikiem, któremu nie warto poświęcać czasu. W tym momencie jestem w stanie założyć się publicznie tu i teraz, że mam większe pojęcie o Twoim Bogu niż Ty. Twoje argumenty nie mają wartości merytorycznej, są prostym odbijaniem piłeczki. Kup sobie Pismo Święte i zacznij czytać. Wyrzuć katechizm i skończ klęczeć w kościele przed księdzem. Bóg Ciebie rozliczy bardziej niż mnie, pamiętaj o tym.


Po pierwsze: nie klęczę przed księdzem, tylko przed Bogiem!
Po drugie: być może mnie bardziej rozliczy niż Ciebie - tego nie wykluczam,
Po trzecie: piszesz sprzeczności, bo skoro uważasz, że masz lepsze pojęcie o Bogu niż ja, to tym samym wskazujesz, że jednak może się okazać, że to Ty będziesz bardziej rozliczany?

To się zdecyduj ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:35  
Cytuj
No tak te tematy też czasem służą w bitewkach politycznych

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
religie to bardzo inteligenty zarazem podstępny wymysł, oczywiście wszystkie co do jednej razem należy spakować do jednego wora, szkoda tych ludzi którzy z wielkim mind controlem na bani będą jeszcze wciskali Ci na siłę ,że to np ich religia chrześcijaństwo jest jedyną najprawdziwszą ze wszystkich, patokatole tak mają bóg zapłać bogowie płacą hahahacool girl



SYSTEM FAILUREsciana



To to wytłumacz przyjacielu jak powstał świat?

Tylko nie mów, że był wielki wybuch i wszystko tak się ładnie poukładało smiech2

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:57  
Cytuj
rsta, przecież każde tłumaczenie powstania świata jest tak samo fantastyczne jak to które ty uważasz za jedyne słuszne ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
mirek 777- co się takiego stało ,że raptem w 960 roku zapałałeś wielką wiarą do nieznanego Ci Jezusa a nie Mochameta czy Buddy ?
A przecież w/w maja 2/3 wyznawców na świecie umiech tzn. ze oni pójdą do piekła?


To wcale nie znaczy, że wyznawcy innych religii pójdą do piekła.
Przede wszystkim liczy się Miłość!
Który z tych trzech okazał największą miłość?

"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne" J 3, 16

To Jezus umarł na krzyżu za każdego człowieka dla naszego zbawienia.
A następnie Zmartwychwstał przezwyciężając śmierć i szatana.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
rsta, przecież każde tłumaczenie powstania świata jest tak samo fantastyczne jak to które ty uważasz za jedyne słuszne ;-)


Ale jednak prawdopodobne, dlaczego więc je wykluczasz?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:11  
Cytuj
rsta, nie wykluczam. Odniosłem wrażenie, że ty wykluczasz każde inne ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Klemens_Maria Ty naprawdę chcesz kopać się z tym koniem? Może i warto. Za jakiś czas Terlikowski lub jego żona coś wymyślą i lodzik z połykiem uznają za kanibalizm ;-) A nasz forumowy aktyw weźmie to za objawioną prawdę ;-)


Andrzej - czy Ty na prawdę - Nas - Katolików uważasz za ludzi zacofanych?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
rsta, nie wykluczam. Odniosłem wrażenie, że ty wykluczasz każde inne ;-)


Nie, nie wykluczam, bo mógł być jakiś wielki wybuch, bo przodkiem człowieka mogła być małpa, która ewoluowała, ale wierzę, że to nie mogła się stać samo z siebie, tylko, że stoi za tym Ktoś kogo ja nazywam Bogiem!

Porządek, który jest na świecie nie mógł powstać sam z siebie ...

Ty wierzysz, że świat powstał tak sam z siebie, bez niczyjej ingerencji?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
rsta, przecież każde tłumaczenie powstania świata jest tak samo fantastyczne jak to które ty uważasz za jedyne słuszne ;-)


Andriusza,zapomniałeś jaki był temat?Komuś potrafisz wytknąć a ty co?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:40  
Cytuj
RSTA:

CYTAT
Po pierwsze: nie klęczę przed księdzem, tylko przed Bogiem!

Niezależnie od intencji, jako, że kapłan stoi pomiędzy Tobą, a ołtarzem, tyłem do tego drugiego, chcąc nie chcąc klękasz przed nim. Ale cieszę się, że pamiętasz, kogo on stara Ci się przysłonić swoją osobą.


CYTAT
Po trzecie: piszesz sprzeczności, bo skoro uważasz, że masz lepsze pojęcie o Bogu niż ja, to tym samym wskazujesz, że jednak może się okazać, że to Ty będziesz bardziej rozliczany?

Czuję, że nie będę rozliczany w ogóle. To co piszę o rozliczaniu, kieruję do Ciebie, bo wiem, że przyjmujesz to jako oczywistość.

CYTAT
"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne" J 3, 16

A to jest jedna z najmniej zrozumiałych dla mnie kwestii. Cóż to za miłość okazuje ojciec, który wydaje wyrok śmierci na własnego syna? Jak to jest, że pokładasz ufność w osobie, którą nazywasz ojcem pamiętając przy tym, że 2000 lat temu bezwzględnie doprowadził do makabrycznej śmierci swego jedynego, umiłowanego syna. Skąd wiesz, czy Ty nie będziesz następny? Zaprawdę powiadam Ci, nie ogarniam tego. Z miłości do kogoś zabijasz kogoś innego i zostajesz bohaterem... niepojęte.

CYTAT
Porządek, który jest na świecie nie mógł powstać sam z siebie ...

Porządek na świecie jest złudny. Jeżeli wydaje Ci się, że świat jest idealny i uporządkowany, to brak Ci podstawowej wiedzy z zakresu fizyki, chemii, medycyny, genetyki itd. itp. Mówicie tak czasem o człowieku, jako istocie boskiej, stworzonej na wzór i Jego podobieństwo. Ja się zastanawiam, na czym polega według Ciebie to podobieństwo? Wyglądamy tak samo? Tzn. Bóg jest biały czy czarny? Zachowujemy się tak samo? Tzn. Bóg się zachowuje tak jak papież Franciszek czy tak jak Józef Stalin? Jesteśmy podobni z charakteru? Tzn. i my i On mamy skłonności do grzechu, zwątpienia, gniewu, pychy? W jaki sposób jesteśmy podobni do Boga? Nie zagłębiam się w tak trywialne tematy jak "stworzenie świata" czy inne bzdury, myślę, że to dobry moment by skupić się na naturze Boga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Budowanie teorii na niewiedzy o początkach ziemi jest początkiem totalnego zagubienia się człowieka a taki wpadnie w sidła każdej sekty. Nie tylko Kościoła ale różnych innych wyznań. Bądź człowieku wolny od tych wszystkich sekt, zajmij się życiem doczesnym i życiem zgodnym z zasadami etyki moralnej a będziesz naprawdę szczęśliwy i bez wiedzy skąd wziął się człowiek na ziemi. To ta niewiedza jest powodem indoktrynacji ludzi przez ludzi którym wisi skąd wziął się pierwszy człowiek na ziemi - chcą mieć dzięki tym swoim naukom kasę od idiotów którzy gotowi płacić za nauczanie przez głuchych i ślepych. Skupiam się na sobie, swoich bliskich nad osobami wartościowymi i mam gdzieś religie. Przynależność do jakiejkolwiek religii to przeżytek. Wiara w drugiego człowieka jest najlepszą wiarą.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:08  
Cytuj
@SzoPeN
Nie rozumiesz tego, bo nie masz wiedzy na temat wiary katolickiej.
Bóg jest jeden, ale w trzech Osobach Boskich.
Trójca Przenajświętsza: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święta

On dał siebie ukrzyżować ...

To jest wielka tajemnica wiary.
Jeżeli poznałbyś Boga na wskroś, to co to byłby za Bóg?
Nikt tu na ziemi nie pozna tej tajemnicy trójcy Przenajświętszej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:16  
Cytuj
CYTAT

A to jest jedna z najmniej zrozumiałych dla mnie kwestii. Cóż to za miłość okazuje ojciec, który wydaje wyrok śmierci na własnego syna? Jak to jest, że pokładasz ufność w osobie, którą nazywasz ojcem pamiętając przy tym, że 2000 lat temu bezwzględnie doprowadził do makabrycznej śmierci swego jedynego, umiłowanego syna. Skąd wiesz, czy Ty nie będziesz następny? Zaprawdę powiadam Ci, nie ogarniam tego. Z miłości do kogoś zabijasz kogoś innego i zostajesz bohaterem... niepojęte.


No cóż - dyskusja z osobą która nie tylko nie wierzy, ale jeszcze nie rozumie pewnych rzeczy.

Zacznijmy od tego, że Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.... to jedno. To jest dopiero niepojęte co?
Idąc tą drogą, Bóg przyjmuje cielesną postać, by dać nam do zrozumienia, że wie, czym jest nasze cierpienie i niedola.
Mało tego, w cielesnej postaci cierpi i umiera, aby wyrwać nas z rąk szatana.
Pokazuje nam jak wygląda najwyższa forma poświęcenia z miłości.
Mało tego - mówi nam, ze my też możemy być prześladowani i cierpieć za wyznawanie wiary w niego.

Ale jest nagroda. Życie wieczne. Trzeba jednakże pójść jego drogą. Kochać ludzi, dobrze czynić, a jeśli zajdzie potrzeba - za taką postawę oddać życie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:25  
Cytuj
CYTAT (mimoza )
(...)
Bądź człowieku wolny od tych wszystkich sekt, zajmij się życiem doczesnym i życiem zgodnym z zasadami etyki moralnej
(...)

Od sekt tak, należy być wolnym.
Trzeba umieć odróżnić religię od sekty!

A jakie to są zasady etyki moralnej?
Wg tej zasady chore dziecko w łonie matki można zabić? czy nie?
Wg tej zasady starego człowieka można zabić, żeby nie cierpiał? czy nie?
Wg tej zasady można połączyć się z kobietą i mieć z nią dzieci a później się rozwieść i pójść do innej? czy nie?
itd. itd.
Proszę wyjaśnij mi to ???

CYTAT (mimoza )
(...)
Skupiam się na sobie, swoich bliskich nad osobami wartościowymi i mam gdzieś religie. Przynależność do jakiejkolwiek religii to przeżytek. Wiara w drugiego człowieka jest najlepszą wiarą.


Odpowiem Ci słowami SzoPeN-a umiech

Piszesz, że wierzysz w człowieka, a zapytam którego?
papieża Franciszka? czy Józefa Stalina?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:43  
Cytuj
Moi drodzy adwersarze. Dyskusja nasza jest z góry skazana na porażkę z prostych względów. Ja kieruję się logiką i nie wierzę w rzeczy nielogiczne. Wy zaś kierujecie się wiarą i nie potrzebujecie do tego logiki.

Mirek777 zarzucasz mi, że nie rozumiem, iż można być jedną osobą, jednocześnie w trzech różnych. Mieć swojego syna, który jest samym mną, ponadto poświęcić jego jednocześnie poświęcając naprawdę siebie, jeszcze do tego wszystkiego wysłać siebie samego do siebie samego w postaci Ducha Świętego. Być jednocześnie swoim ojcem i synem, a mimo to rozmawiać ze sobą i modlić się samemu do siebie? Sprzeciwiać się samemu sobie. Mam kontynuować? Jeżeli zarzucasz mi, że czegoś tu nie rozumiem, to ja się z Tobą w pełni zgadzam. Niczego tu nie rozumiem. Niczego, oprócz zwykłego wielobóstwa przybranego w płaszczyk monoteistycznego bóstwa. Kult Maryjny, kult świętych, wszystko to sprowadza się do zakorzenionego jeszcze w czasów pogaństwa wielobóstwa, którego nie udało się i nie uda z ludzi wygonić, żadnym niby chrztem Polski czy innymi kadzidłami. Patronat świętych nad tym czy tamtym jest niczym innym jak odbiciem lustrzanym wielu bogów, bogów zbiorów, bogów opiekujących się rolnikami, myśliwymi itp. Trójcą Świętą czy też zastępem świętych, którym oddajecie cześć, usprawiedliwiacie swoją słabość w postaci nie możności wiary w jednego jedynego Boga.

Nie musicie mi tłumaczyć na czym polega Święta Trójca, bo doskonale wiem. Nie starajcie się obrażać pisząc, że "nie rozumiem", bo sami po chwili przyznajecie, że tego nie rozumiecie, bo jest to tzw. "wielką tajemnicą wiary". Znam to pojęcie. Pojawia się wszędzie tam, gdzie kończy się logika. Tam, gdzie kończy się dyskusja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:50  
Cytuj
@SzoPen
To to wytłumacz mi logicznie jak wg Ciebie powstał świat?
Słucham? Zamieniam się w słuch ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
@SzoPen
To to wytłumacz mi logicznie jak wg Ciebie powstał świat?
Słucham? Zamieniam się w słuch ...

Nie wytłumaczę, gdyż nie jestem fizykiem. Są książki na ten temat, jeżeli Cię to interesuje, poczytaj. Nie jestem typem, jak niektórzy, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania, a jak czegoś wyjaśnić nie potrafi, to stwierdza, że to tajemnica. Tajemnicą jest tylko to, czego jeszcze ludzki umysł nie zdążył przeniknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@SzoPen
To to wytłumacz mi logicznie jak wg Ciebie powstał świat?
Słucham? Zamieniam się w słuch ...

Nie wytłumaczę, gdyż nie jestem fizykiem. Są książki na ten temat, jeżeli Cię to interesuje, poczytaj. Nie jestem typem, jak niektórzy, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania, a jak czegoś wyjaśnić nie potrafi, to stwierdza, że to tajemnica. Tajemnicą jest tylko to, czego jeszcze ludzki umysł nie zdążył przeniknąć.


Czyli jednak komuś wierzysz? umiech
Fizykom!
A jaką masz gwarancję, że oni się nie mylą?

Raz już fizyka klasyczna jako podstawowa teoria padła na rzecz fizyki kwantowej, może i ta nie jest jeszcze ostateczną?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Czyli jednak komuś wierzysz? umiech
Fizykom!
A jaką masz gwarancję, że oni się nie mylą?

Wybacz, ale taka rozmowa jest bezprzedmiotowa. Gwarancji nie mam, ale na poparcie ich teorii są setki lat nauki, miliony książek, miliardy obliczeń, dziesiątki nauk, fizyka, matematyka, chemia, biologia..... na poparcie Twojej teorii są w zasadzie dwie książki, które w trakcie jak tracą na autentyczności w konfrontacji z tymi wymienionymi powyżej, okazują się być tak naprawdę tylko zbiorem metafor i przenośni, których nie można traktować dosłownie, czytaj, należy traktować jak Ci się tylko podoba i jak Ci wygodniej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, iż grozi mi odpowiedzialność karna za to, co przed chwilą napisałem. Drżę, ale obstaję przy swoim.

CYTAT
Raz już fizyka klasyczna jako podstawowa teoria padła na rzecz fizyki kwantowej, może i ta nie jest jeszcze ostateczną?

Zapewne nie. Ostateczną będzie ta, która wyjaśni w sposób logiczny Twoją "wielką tajemnicę wiary".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 11:12  
Cytuj
Jak to było?
"Pan Bóg dobry i sprawiedliwy....tylko dla mędrków garbaty i krzywy..."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 11:13  
Cytuj
CYTAT


Skąd wziąłeś te dane?
Mijasz się z prawdą:

"Chrześcijanie są największą grupą religijną na świecie, liczącą 2,2 mld wiernych i stanowiącą 32 proc. światowej populacji




Skoro stanowią 32% populacji, to reszta religii stanowi 2/3.

Ewentualnie można dojąc niewierzących, więc faktycznie minął się z prawdąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 11:17  
Cytuj
Szopen - wiara i logika w ogóle się nie wykluczają. Oczywiście, jeśli człowiek ma w sercu pokorę przed niezbadaną złożonością wszechświata.

A Fizycy....? Nic jeszcze nie wiedzą. Zaglądają przez malutką dziurkę od klucza.

Mówię Ci to jako wielki miłości tematyki s-f i wszelkich nowinek kosmiczno - technologicznych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sty 2017r. 11:27  
Cytuj
Przepraszam, ale temat nie jest o tym czy Bóg istnieje czy nie, bo to bez znaczenia, tylko o złodejskich łapach kleru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »