NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola - Miasto Komiksów, Miasto Komiksów
Posty: 4
Dołączył: 10 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 23:00  
Cytuj
We wtorek 21 kwietnia o godz. 17.00ok w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się komiksowe spotkanie z Jakubem Woynarowskim. Twórca komiksów wtajemniczy wszystkich fanów obrazkowych historii w szczegóły projektu "Stalowa Wola - Miasto Komiksów". Wstęp bezpłatny. Gorąco zapraszam, bo tego w Stalówce jeszcze nie było, a zapowiada się bardzo ciekawie!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2009r. 23:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2009r. 00:38  
Cytuj
Sonia, o co chodzi z tymi warsztatami?co

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2009r. 00:52  
Cytuj
widzę ,że na stronkę co sonia podała zaglądnąć nie chcesz...albo nic z tego nie wynika.....? to proszę:

"Spotkanie z rysownikiem – ilustratorem Jakubem Woynarowskim, będącym współautorem projektu „Stalowa Wola – Miasto Komiksów” otworzy realizację tego przedsięwzięcia. Projekt składa się z trzech części: ogólnopolskiego konkursu, warsztatów oraz prezentacji w przestrzeni miasta historyjek z dymkiem. Podczas spotkania ogłoszony zostanie regulamin konkursu oraz inne szczegóły dotyczące projektu. J. Woynarowski – absolwent Międzywydziałowej Pracowni Intermediów ASP w Krakowie, aktualnie pracujący w macierzystej uczelni, przedstawi także historię komiksu oraz proces jego tworzenia.
Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych bliższego poznania sztuki komiksu, która oprócz rozrywki często posiada także walory poznawcze i edukacyjne. Szczególnie mile będą widziani zainteresowani konkursem i warsztatami.

Projekt pt. „Stalowa Wola – Miasto Komiksów” zdobył uznanie w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki czemu Miejski Dom Kultury pozyskał dofinansowanie na jego realizację. Warto podkreślić duże zaangażowanie J. Woynarowskiego w prace nad projektem. Jak sam podkreśla, zobligował go sentyment do rodzinnego miasta oraz przyznany przez Prezydenta Miasta tytuł Ambasadora Stalowej Woli."



a o warsztatach niciewo....cool girl - poza "warsztatami"

ja domyślić się mogę ze te "warsztaty" to - spotkania takie gdzie uczestnicy oprócz ćwiczeń umiejętności będą mogli zapoznać się również z podstawami teorii sztuki, zagadnieniami dotyczącymi miejsca techniki rysunku w historii sztuki oraz funkcjami rysunku....ale co to kurka jest rysunek?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2009r. 15:04  
Cytuj
No tak o warsztatach niciewo, ale to tylko dlatego że w najbliższy wtorek odbędzie się oficjalne otwarcie projektu i wcześniej nie chciałabym zdradzać szczegółów. Potem mogę informować o szczegółach na bieżąco, choć pewnie nie zajdzie taka potrzeba, bo info będzie można odnaleźć na stronce mdku. Acha - lekko załamałam się (na szczęście tylko przez moment), czytając komentarze do miasta komiksów w necie. Pisze o warsztatach, konkursie - przecież to fajna sprawa dla młodych ludzi, którzy interesują się tego typu historiami- a ludziska wyjeżdżają z polityką. Proszę... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »