NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Psycholog dla dziecka z autyzmem,
Posty: 42
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2016r. 21:57  
Cytuj
Witam,
Poszukuję psychologa do terapii dziecka z autyzmem. Najlepiej ze Stalowej Woli, choć niekoniecznie. Bardzo proszę o namiary na kogoś sprawdzonego, mającego doświadczenie w w/w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2016r. 21:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2016r. 10:03  
Cytuj
W Poradni Psychologiczno Pedagogicznej na Hutniczej, w budynku CKU, są psycholodzy.Tam popytaj. Mogę więcej podpowiedzi udzielić na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2016r. 12:00  
Cytuj
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Czekam na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2016r. 13:30  
Cytuj
Napisałam do Pani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2017r. 09:52  
Cytuj
CKU

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 19:19  
Cytuj
Autyzm nie jest chorobą a za diagnozę niekoniecznie trzeba płacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 22:43  
Cytuj
Do dziecka z autyzmem nie jest potrzebny psycholog, tylko dobry naturopata, który wyleczy dziecko z autyzmu. TAK, autyzm można wyleczyć poprzez terapie naturalne. Youtube Jerzy Zięba, dr Jerzy Jaśkowski, dr Andrzej Kulisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
Do dziecka z autyzmem nie jest potrzebny psycholog, tylko dobry naturopata, który wyleczy dziecko z autyzmu. TAK, autyzm można wyleczyć poprzez terapie naturalne. Youtube Jerzy Zięba, dr Jerzy Jaśkowski, dr Andrzej Kulisz.


Ja pierdzielę... Słuchaj, jeśli jesteś na tyle głupia, by wierzyć takim kretynom jak Zięba czy Jaśkowski i aplikować sobie ich pomysły - twoja sprawa.

Ale jeśli proponujesz te "terapie" stosować na niewinnych dzieciach - zgnij w piekle!

Autyzmu nie można wyleczyć. Ale dziecko dobrze prowadzone terapeutycznie może całkiem dobrze funkcjonować społecznie i poznawczo. Dlatego ważne jest, by możliwie szybko rozpocząć terapię behawioralną - na chwilę obecną najlepszą i najbardziej sprawdzoną metodą terapii osób z ASD.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2018r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Do dziecka z autyzmem nie jest potrzebny psycholog, tylko dobry naturopata, który wyleczy dziecko z autyzmu. TAK, autyzm można wyleczyć poprzez terapie naturalne. Youtube Jerzy Zięba, dr Jerzy Jaśkowski, dr Andrzej Kulisz.


scianascianascianasciana

CYTAT
Ja pierdzielę... Słuchaj, jeśli jesteś na tyle głupia, by wierzyć takim kretynom jak Zięba czy Jaśkowski i aplikować sobie ich pomysły - twoja sprawa.

Ale jeśli proponujesz te "terapie" stosować na niewinnych dzieciach - zgnij w piekle!

Autyzmu nie można wyleczyć. Ale dziecko dobrze prowadzone terapeutycznie może całkiem dobrze funkcjonować społecznie i poznawczo. Dlatego ważne jest, by możliwie szybko rozpocząć terapię behawioralną - na chwilę obecną najlepszą i najbardziej sprawdzoną metodą terapii osób z ASD.


Dzięki, bo miałem bardziej dosadnie odpisać krzysi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2018r. 13:34  
Cytuj
AUTYZM jest ULECZALNY - więc pokonaj go i odzyskaj swoje utracone dziecko.
To medycyna poprzesz toksyczne szczepionki rzuca nasze dzieci w otchłań autyzmu, skazując na cierpienie nie tylko te dzieci, ale całe ich rodziny, a do tego jeszcze nie potrafiąc „leczyć” autyzmu wmawia bezsilnym rodzicom, że autyzm to ich wina bo winne są ich geny, więc jednocześnie wydaje wyrok, że autyzm jest nieuleczalny.
Rodzicu, jeżeli zdarzyło ci się już, że Twoje dziecko zachorowało na autyzm to weź sprawy w swoje ręce jak najszybciej bo AUTYZM jest ULECZALNY.
Coraz więcej dowodów świadczy, że autyzm można pokonać: Youtube dr A. Kulisz Leczenie autyzmu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2018r. 19:40  
Cytuj
Wklej tępa dzido linki do badań klinicznych pokazujących, że autyzm jest uleczalny. No dalej. Dowody. Twarde, naukowe dowody. Czekam.

To straszne, że w XXI wieku, wieku rozumu takie nieuki mają dzięki nauce narzędzia, by takie brednie propagować.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:34  
Cytuj
czekam jeszcze aż pojawi się rst i powie, że wystarczy się pomodlić i autyzm zniknie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:39  
Cytuj
Hahaha strzał w 10
scianamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
czekam jeszcze aż pojawi się rst i powie, że wystarczy się pomodlić i autyzm zniknie


Naprawdę sądzisz że tak powie?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
AUTYZM jest ULECZALNY - więc pokonaj go i odzyskaj swoje utracone dziecko.
To medycyna poprzesz toksyczne szczepionki rzuca nasze dzieci w otchłań autyzmu, skazując na cierpienie nie tylko te dzieci, ale całe ich rodziny, a do tego jeszcze nie potrafiąc „leczyć” autyzmu wmawia bezsilnym rodzicom, że autyzm to ich wina bo winne są ich geny, więc jednocześnie wydaje wyrok, że autyzm jest nieuleczalny.
Rodzicu, jeżeli zdarzyło ci się już, że Twoje dziecko zachorowało na autyzm to weź sprawy w swoje ręce jak najszybciej bo AUTYZM jest ULECZALNY.
Coraz więcej dowodów świadczy, że autyzm można pokonać: Youtube dr A. Kulisz Leczenie autyzmu


Wytłumacz mi skąd w takim razie autyzm u dzieci które nie są szczepione

Jak 21wieku można wierzyć w takie bzdury... Jeszcze powiedz mi, że raka będziesz leczyć witamina c

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2018r. 09:18  
Cytuj
Krzysia idz się lecz albo wytrzezwiej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 11:35  
Cytuj
U dzieci nieszczepionych autyzm nie występuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 12:30  
Cytuj
Krzysia daj już sobie spokój z tymi bredniami.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 18:01  
Cytuj
Oj Krzysia mało wiesz więc się nie udzielaj. Wyjaśnij mi kim jest Pan Zięba? Wpisując w Google wyskakuje mi youtuber, pseudonaukowiec 😁 byłam u niego na grupie gdzie chłopakowi z rakiem doradzał leczenie Wit C itp. Lecz nikt z grupowiczów nie wyleczył raka Ziębowym sposobem. Raz się odezwał am nie i zostałam z grupy wyrzucona. Tyle w temacie. Jestem przeciwnikiem szczepień lecz powiem Ci Krzysia, że dzieci nieszczepione również mają autyzm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
U dzieci nieszczepionych autyzm nie występuje.



Osobiście znam dziecko (i pracuję z nim) które nie miało ani jednego szczepienia od dziecka i ma autyzm. Więc mylisz się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »