NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Kobieta i papieros ... , podoba się Wam kobieta z papierosem
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 13:39  
Cytuj
Jak myślicie?
Czy papieros dodaje kobiecie urody?
Czy ją odbiera?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 13:39  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 13:49  
Cytuj
Jako kobieta powiem ,że papieros DLA MNIE to nic pięknego, sexi , ani ciut fajnego. Po pierwsze zapach... jest okropny, po papierosie z ust też jest fatalny, palce, paznokcie są wyniszczone. Po drugie przy dłuższym paleniu robią się zmarszczki. A później przychodzi taka kobietka do salonu i prosi żeby uratować jej cerę, czy odbarwić jej dłonie.. Po 3 te pieniążki można wydać na coś innego, a z tego co się orientuje paczka kosztuje już chyba ponad 10zł.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 13:56  
Cytuj
Nie dodaje.

Aby uściślić, papieros urody nigdy nie doda, bo ją odbiera w sposób stanowczy i jednoznaczny. W pewnych przypadkach papieros może dodać kobiecie UROKU, ale to już dziś coraz rzadziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:00  
Cytuj
Może na filmach z Bondem, albo kalendarzach wygląda to zmysłowo, ale to jest wizja autora. Codzienność jest z goła odmienna. Mi się to nie podoba, a do tego ten smród i wrażenie obcowania z popielniczką. O całowaniu takiej kobiety, choćby w policzek nie wspomnę. Jestem na nie, zdecydowanie.
W gwoli wyjaśnienia, nie palę. I do palących mężczyzn mam podobne podejście, z tą różnicą, że ich nie całuję. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 27 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:01  
Cytuj
Jako kobieta potrafię zrozumieć kobietę palącą nawet na ulicy,sama nie palę.Natomiast jak widzę palącą e-papierosa z tym cybuchem w ręku, to już resztki kobiecości są zatracone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Jak myślicie?
Czy papieros dodaje kobiecie urody?
Czy ją odbiera?


Z urodą nie ma to nic wspólnego, nałóg ten uprawiają zarówno kobiety ładne jak i brzydkie. Nie wiem dlaczego, pytasz tylko o kobiety? Dla mnie nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia: facet czy kobitka - z papierochem wygląda tak samo ch@#$wo, a jak się z kimś takim rozmawia, to z gęby wali jednakowo paskudnie, bez względu na płeć zdegustowany

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:02  
Cytuj
Nie mam nic przeciwko palaczom. To ich zdrowie i pieniądze.
Irytuje mnie w palaczach jednak fakt, iż nie zwracają uwagi na tych niepalących idąc ulica i kurząc sobie pod nosem...a cały smród leci gdzieś....w tył, bok....na tych stroniących od dymu i nikotynowego syfu.
Uśmiecham się pod nosem gdy widzę palacza mamuśkę...kurząca na swoje dziecko....good umiech)) Zero wyobraźni...
Nie wiem jak można tak bezmyślnie walić dymem w twarz malucha, którego powinno się chronić od wszelkich wątpliwych pod względem zdrowotnym sytuacji...

A tak jako ciekawostkę napiszę, że palenie stało się już niemodne...
Pozdrawiam

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2016r.
Skąd: Sadki
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:17  
Cytuj
mnie strasznie irytuje jak widzę palące kobiety. to nie wygląda ładnie. o ile 50 lat temu robiono z tego sztukę umieszczając papierosy na lufkach i wyglądało to naprawdę elegancko, o tyle dzisiaj te wszystkie papierosy i e-papierosy wygladaja w ustach kobiet okropnie. ja nie moge tego znieść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 14:46  
Cytuj
Dzięki za wypowiedzi.
Mi tez kobieta z papierosem się nie podoba.
Nie podoba mi się zarówno widok jak i smród.
Odnośnie faceta nie podoba mi się smród, bo widok tak czy tak jest nieciekawy :-)

najbardziej denerwują mnie rodzice, którzy palą przy swoich dzieciach i kobiety w ciąży, a także Ci na chodniku, co smrodzą innym.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 15:29  
Cytuj
Osobiście uważam, że to zwyczajnie plebejski nałóg.

Okropny smród, zżółknięte paznokcie i zęby, szara cera... Wg. mnie urody to napewno nie dodaje, ale każdy ma własne definicje uroku.

Dodam jeszcze, że domeną palaczy jest prostacka ignorancja. Uważają że to coś zupełnie normalnego i nikomu to nie przeszkadza...

CYTAT
Irytuje mnie w palaczach jednak fakt, iż nie zwracają uwagi na tych niepalących idąc ulica i kurząc sobie pod nosem...a cały smród leci gdzieś....w tył, bok....na tych stroniących od dymu i nikotynowego syfu.


Dokładnie... a spróbuj zwrócić takiej osobie uwagę to biada Ci... o petach leżących w każdym możliwym miejscu nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2016r. 15:51  
Cytuj
Napewnie uroku nie dodaje,a nie ma nic gorszego jak kobieta idzie ulica i pal i pali.Przegięciem jest pchanie wózka i palenie papierosa,do szalu doprowadza mnie palenie papierosów na imprezach np.pod MDK,stoi sie w tłumie ogladajacych koncert i ktos zaczyna palic papierosa.Kilkanascie osoób stoi w oparach dymu -zadna przyjemnosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 07:41  
Cytuj
Apel do palaczy: Szanujcie wolność nie palących!

Rodzice szanujcie wolność swoich dzieci do czystego powietrza którym oddychają!

Kobiety: wcale nie jesteście ładniejsze, ani modniejsze przez palenie!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 11:07  
Cytuj
:szok: hahahahahahahahaha
Rsta, Ty tak na poważnie w ogóle? To pytanie i to powyżej? Ładnie się nudzisz. No ale tak, nawet najgłupsze wątki spotykają się tu z odzewem, a co najgorsze to sama się odzywam ale jakoś nie mogę normalnie jak widzę takie tematymlotek Wy tutaj piszący to dopiero jesteście tolerancyjni, eh.... macie za dużo czasu i pierdołami się zajmujecie. No ale cóż tu robić, pieniążki z nieba lecą, pracować nie trzeba, czasu multum.... Moja propozycja na kolejny wątek to: "Jak się podobają wam moje skarpety" albo coś w ten deseń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Wy tutaj piszący to dopiero jesteście tolerancyjni, eh.... macie za dużo czasu i pierdołami się zajmujecie. No ale cóż tu robić, pieniążki z nieba lecą, pracować nie trzeba, czasu multum.... Moja propozycja na kolejny wątek to: "Jak się podobają wam moje skarpety" albo coś w ten deseń.


Ojj bardzo zabolało palacza... swoją drogą z głową wszystko ok?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 11:47  
Cytuj
hehehehehe, typowa prostacka reakcja. Nie ma się argumentu, to się kogoś obraża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 11:53  
Cytuj
@ maga uważasz, że palenie przy dzieciach jest dobre?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 12:03  
Cytuj
Tak, o to dokładnie mi chodziło. Przecież napisałam, żeby palić gdzie popadnie, a w szczególności przy dzieciach. Jakbyś nie zrozumiał ironii to odpowiadając na Twoje pytanie: NIE. Uważam za to, że to co tutaj robicie- czyli napiętnowanie ludzi, bo palą jest złe. Tak samo z wieloma innymi rzeczami, typu sąsiad za głośno chodzi, pies sra itepe. Niech każdy żyje swoim życiem nie wadząc innym i niech się każdy najpierw zainteresuje sobą czy taki jest w porządku. Wszystko działa w dwie strony.Tyle w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
hehehehehe, typowa prostacka reakcja. Nie ma się argumentu, to się kogoś obraża.


Ale argumentu na co? na Twoją idiotyczną wypowiedź? Zauważ, że sama obraziłaś większość forumowiczów.

Ludzie wyrażają własną opinię na temat palaczy, a Ty nagle wcinasz się w rozmowe i bredzisz coś nie na temat jakimiś głupawymi tekstami o pieniądzach z nieba... Przecież temat jest o palaczach, a nie "co sądzicie o ludziach którzy wyrażają opinię na temat ludzi palących papierosy".

CYTAT
Niech każdy żyje swoim życiem nie wadząc innym

Właśnie wszystko sprowadza się do tego, że palacze są ostatnimi którzy "nie wadzą innym" bo szkodzą nie tylko sobie, ale wszystkim w ich otoczeniu i ich poziom ignorancji w tej kwesti sięga wyżyn.

CYTAT
niech się każdy najpierw zainteresuje sobą czy taki jest w porządku

Klasyczny "argument winnego".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 12:37  
Cytuj
Żeby była jasność, ja nikomu nie zakazuję palenia, ale niech to robi tak, aby innym nie przeszkadzało.
Jeżeli sam się chce truć, to ja mu nie mogę na siłę zabronić, ale mogę zabronić mu trucia innych i mnie samego.
Tyle w temacie!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 12:45  
Cytuj
Przecież papierosy mają "tylko" 3 wady:
1. Są niezdrowe
2. Śmierdzą
3. Są drogie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 12:51  
Cytuj

Dla mnie to bez znaczenia, czy kobieta pali, czy nie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 13:40  
Cytuj
Cześć Tomasz,

Widzę, że z każdym nowym dniem ostrzeżeń Ci prZybywa goodgoodgood

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Cześć Tomasz,

Widzę, że z każdym nowym dniem ostrzeżeń Ci prZybywa goodgoodgood
To Nasz pierwszy skazany ,rozstrzelany ;POLITYCZNY;na tym forum.Jeśli ;małpa w czerwonym;utrzyma tempo za tydzień będziemy mogli mówić ZNAŁEM NACHTa POLEGŁEGO ZA WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Żeby była jasność, ja nikomu nie zakazuję palenia, ale niech to robi tak, aby innym nie przeszkadzało.
Jeżeli sam się chce truć, to ja mu nie mogę na siłę zabronić, ale mogę zabronić mu trucia innych i mnie samego.
Tyle w temacie!
Palenie kobiety to nic w porównaniu do palenia kobiety w ciąży. Nie tak dawno aż wychodziłam z siebie jak widziałam taką młodą mamusię w 7, 8 miesięcznej ciąży która siedząc na ławce w parku spaliła w ciągu godziny chyba z 5 papierosów. Po kilku miesiącach spotkałam tą samą panią już z dzieckiem w poradni alergologicznej w kolejce. I po co to było jarać w ciąży?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2016r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Żeby była jasność, ja nikomu nie zakazuję palenia, ale niech to robi tak, aby innym nie przeszkadzało.
Jeżeli sam się chce truć, to ja mu nie mogę na siłę zabronić, ale mogę zabronić mu trucia innych i mnie samego.
Tyle w temacie!
Palenie kobiety to nic w porównaniu do palenia kobiety w ciąży. Nie tak dawno aż wychodziłam z siebie jak widziałam taką młodą mamusię w 7, 8 miesięcznej ciąży która siedząc na ławce w parku spaliła w ciągu godziny chyba z 5 papierosów. Po kilku miesiącach spotkałam tą samą panią już z dzieckiem w poradni alergologicznej w kolejce. I po co to było jarać w ciąży?
Ty nie jarałaś a w kolejce stałaś.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »