NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
KFC Stalowa - kiedy otwarcie?,
Posty: 86
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 09:35  
Cytuj
Orientuje się ktoś, kiedy otwarcie Kfc w Stalowej?
Zjadłby w końcu coś ludzkiego, bo w tej chwili w Stalowej wyłącznie kebabownie się ostały, co 100 metrów kebab, ile można. Nie ma gdzie pójść wieczorem nie wiem
Jeśli ktoś coś wie, proszę o info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 09:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 10:02  
Cytuj
[spam]
Wystarczy poszukać w google to nic nie boli ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 11:33  
Cytuj
W Internecie jest informacja, że 25 listopada, piatek o 12-tej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
Orientuje się ktoś, kiedy otwarcie Kfc w Stalowej?
Zjadłby w końcu coś ludzkiego, bo w tej chwili w Stalowej wyłącznie kebabownie się ostały, co 100 metrów kebab, ile można. Nie ma gdzie pójść wieczorem nie wiem
Jeśli ktoś coś wie, proszę o info.


W tego typu barach, czy jak to nazwać nie zjesz nic ludzkiego. Chyba ze lubujesz się w mięsie zwierząt naszpikowanym hormonem wzrostu i antybiotykami. Mam kuzyna co pracuje na takiej dużej fermie i opowiada czasami jak ten chów kurczaków wygląda. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Orientuje się ktoś, kiedy otwarcie Kfc w Stalowej?
Zjadłby w końcu coś ludzkiego, bo w tej chwili w Stalowej wyłącznie kebabownie się ostały, co 100 metrów kebab, ile można. Nie ma gdzie pójść wieczorem nie wiem
Jeśli ktoś coś wie, proszę o info.


W tego typu barach, czy jak to nazwać nie zjesz nic ludzkiego. Chyba ze lubujesz się w mięsie zwierząt naszpikowanym hormonem wzrostu i antybiotykami. Mam kuzyna co pracuje na takiej dużej fermie i opowiada czasami jak ten chów kurczaków wygląda. umiech


Jeśli chodzi o ludzkie jedzenie to dość daleko trzeba by jechać:

Podczas wojny domowej w Kongo w roku 1989, Pigmeje, trak­to­wa­ni jako pół­lu­dzie, byli zabijani i zjadani przez obie strony kon­flik­tu. Sinafasi Makelo, re­pre­zen­tant Pigmejów Mbuti, złożył w ONZ petycję o uznanie aktów Ka­ni­ba­li­zmu na obszarze Kongo za zbrodnię prze­ciw­ko ludz­ko­ści i lu­do­bój­stwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 15:24  
Cytuj
Ja się tam cieszę z otwarcia, będę dowiedział w miarę możliwości,konkurencja może weźmie się za siebie i poprawi trochę swoje menu , jeśli nie to nie utrzymają się i zniknie 100 kebabow co 100 metrow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »