NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Toyota Yaris III czy warto?,
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:54  
Cytuj
Czy warto kupić Yariskę III? Czy za tą cenę lepiej rozejrzeć się za innym autkiem? Co polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 21:42  
Cytuj
Osobiście odradzam toyote jest rdzewiejący badziewiem gwrancji nie ma bo żeby ją mieć trzeba mieć wszystkie przeglądy i odradzam salon w stalowej woli nie miła obsługa jeden pracownik z serwisu nawet do bicia skacze porażka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 21:59  
Cytuj
Jeżdżę Yarisem i uważam to za świetne miejskie autko. Miałem 1,4 diesel a teraz Hybrydę i jestem mega zadowolony. Przez chwilę użytkowałem 1,0 benzyna i ten silnik nie daje rady. Zwyczajnie jest za słaby.
Co do serwisu to koleżka powyżej ma jakieś złe doświadczenia. Normalni ludzie. Robią to na co się umawiają. Żadnych wodotrysków. Ja jestem zadowolony. Następne auto to Auris Hybryda.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 00:49  
Cytuj
mechanicznie Yariska wypada bardzo dobrze , ma słabe zabezpieczenie przed korozja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 10:25  
Cytuj
To po ilu latach zaczyna korodować?

No i które auto nie rdzewieje?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 10:41  
Cytuj
CYTAT („Andrzejek”)
No i które auto nie rdzewieje?

Volkswagen Garbus, jest wieczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 10:45  
Cytuj
Rdzewieją pewnie te autka które przechodziły nieudolne naprawy blacharskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
No i które auto nie rdzewieje?


Laguna II

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 10:51  
Cytuj
jest sporo aut ktore nie rdzewieje. Mialem niejedno i zadne takich problemow nie mialo. co d otoyot to rdzewieja, i duza wada to wyglad wnetrza - tragedia i nie wiem czy znajda sie gusta ktorym sie takie cos spodoba. ciezko w takim czyms dłuzej wysiedziec bez popsutego humoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
No i które auto nie rdzewieje?


CYTAT
Laguna II


Jak pół życia jeździł na lawetach i stały w serwisach to faktycznie może i nie rdzewieją. Mimo wszystko szukam samochodu, który będzie jeździł, a nie takiego za którego producent później przepraszał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 11:23  
Cytuj
U mnie w najblizszej rodzinie jezdzi jak dobrze policzylem 14toyotek- kilka hiluxow, ravek, avensiski, corolki, hybrydowy auris, aygo i yariska. Wszystko poza hiluxami to benzyna. Auta regularnie (przynajmniej raz do roku) serwisowane w aso, nic sie nie sypie, caly czas jezdza, nikomu nic nie zgnilo (najstarsza to yariska z 2006) i nie slyszalem o jakimkolwiek narzekaniu. Co do wnetrza to owszem w tych starszych modelach nie urzeka, nowe wygladaja zdecydowanie lepiej. Dla mnie najwieksza wada toyot jest to ze nie robia wiekszych benzynowych silnikow niz 2.0 (jak uslyszalem kiedys w aso- chcesz mocniej i ladniej kup lexusaumiech. Jezeli ktos szuka niezawodnego auta, ktore bedzie wygodne, niedrogie w eksploatacji i serwisowaniu (tu z mozliwoscia serwisu w aso na miejscu a nie jazdy do np rzeszowa) to toyotka mysle ze jak najbardziej sie sprawdzi. Mozna wziasc sobie jakas "wypasiona" wersje z panoramicznym dachem (w yarisach chyba nie robia?), kamerami, automatyczna skrzynia (mam juz drugie auto w automacie i nie wyobrazam sobie powortu do manuala), hybrydowym napedem i innym umilajacym jazde wyposazeniem - co zapewne sprawi ze samochod bedzie jezdzil i wygladal calkiem na poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 11:49  
Cytuj
Witam, ja jeżdżę yarisem II automat - polecam z całego serca, natomiast odradzam lokalny salon z powodu jaki wymienił@Zbych86.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 13:47  
Cytuj
Warto. Ja toyotą yaris 1.0 pojechałam do włoch. We 'włochach' zwiedzaliśmy nią cały miesiąc.
Wnętrze tak jak mówi Feltd- smutnawe.
Silnik 1.0 jak mówi Andrzej - słabawy
Wyprzedzanie na autostradzie ciężarowego to rosyjka ruletka
Ale można kupić mocniejszą wersję.
Moja mało rdzewiała.
Yaris to taki samochód z rozsądku.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »