NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Jakiego jesteście wyznania ?,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 08:44  
Cytuj
Warto przypomnieć, że obrażanie uczuć religijnych innych osób jest karalne. Artykuł 196 Kodeksu Karnego.
Ochronie podlegają zarówno przedmioty kultu np. satanistycznego, jak i rzymsko-katolickiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 08:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
A czym jego język różni sie od twojego?
zz

Twój kolega po klawiaturze zapytał o wyznanie.Oczywiście odpowiedziałeś Mu bardzo merytorycznie.potluczony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Banach,ty jesteś katolikiem?Faktycznie po twoich wpisach widać to bardzo wyraźnie

Tak jestem ... mały zakompleksiony robaczku cool girl

ps. Przygotowany na wieczór ... pampers dopięty ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 11:04  
Cytuj
Z takim językiem jakim się posługujesz to wątpię

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 11:20  
Cytuj
Ja jestem Unitką

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 13:38  
Cytuj
@ yuastina

A więc grekokatoliczką. Zachodnioukraiński nurt chrześcijaństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 15:33  
Cytuj
Ateistacool girl w sumie wychowałem sie w rodzinie katolickiej ale z czasem i w miare zdobywanej wiedzy i doswiadczenia człowiek mądrzeję i zaden szaman nie bedzie mi mówił co mam jeść i kiedy ,co nie robic i kiedy,co jest złe co dobre bo sam o tym zdecyduje... w oparciu o ogólnie przyjete normy społeczne oczywiscieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 01:24  
Cytuj
CYTAT
Warto przypomnieć, że obrażanie uczuć religijnych innych osób jest karalne. Artykuł 196 Kodeksu Karnego.
Ochronie podlegają zarówno przedmioty kultu np. satanistycznego, jak i rzymsko-katolickiego umiech


Kult to nie religia. Ktoś się obrazil?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 01:28  
Cytuj
CYTAT

Ateistacool girl w sumie wychowałem sie w rodzinie katolickiej ale z czasem i w miare zdobywanej wiedzy i doswiadczenia człowiek mądrzeję i zaden szaman nie bedzie mi mówił co mam jeść i kiedy ,co nie robic i kiedy,co jest złe co dobre bo sam o tym zdecyduje...


To osobista decyzja komu wierzysz. Nie ma przymusu w dobrowolnosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Ateistacool girl w sumie wychowałem sie w rodzinie katolickiej ale z czasem i w miare zdobywanej wiedzy i doswiadczenia człowiek mądrzeję i zaden szaman nie bedzie mi mówił co mam jeść i kiedy ,co nie robic i kiedy,co jest złe co dobre bo sam o tym zdecyduje... w oparciu o ogólnie przyjete normy społeczne oczywiscieuśmiech


no to co Ci ta wiedza i doświadczenie podpowiedziało ... ?
że Boga nie ma ... ?

ja jestem katolikiem i mi też żaden szaman, znachor czy wiedźma nie będzie mówiła co mam jeść i kiedy, co robić i a co nie.
katolicy nie wierzą ani szamanom, ani znachorom, ani wiedźmom ...

skąd wiesz, że przyjęte normy społeczne są dobre ... ???

zabicie dziecka w łonie matki jest dobre czy złe?
eutanazja człowieka starego jest dobre czy złe?
narkotyki w małych ilościach są dobre czy złe?
prostytuowanie się jest dobre czy złe?
rozwody są dobre czy złe?
itd. itd.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ateistacool girl w sumie wychowałem sie w rodzinie katolickiej ale z czasem i w miare zdobywanej wiedzy i doswiadczenia człowiek mądrzeję i zaden szaman nie bedzie mi mówił co mam jeść i kiedy ,co nie robic i kiedy,co jest złe co dobre bo sam o tym zdecyduje... w oparciu o ogólnie przyjete normy społeczne oczywiscieuśmiech


no to co Ci ta wiedza i doświadczenie podpowiedziało ... ?
że Boga nie ma ... ?

ja jestem katolikiem i mi też żaden szaman, znachor czy wiedźma nie będzie mówiła co mam jeść i kiedy, co robić i a co nie.
katolicy nie wierzą ani szamanom, ani znachorom, ani wiedźmom ...

skąd wiesz, że przyjęte normy społeczne są dobre ... ???

zabicie dziecka w łonie matki jest dobre czy złe?
eutanazja człowieka starego jest dobre czy złe?
narkotyki w małych ilościach są dobre czy złe?
prostytuowanie się jest dobre czy złe?
rozwody są dobre czy złe?
itd. itd.

A czy dobre , czy złe jest używanie religii do niewolenia nie tylko wyznawców owych nauk? Dlaczego wiarę chcecie zamieniać w zakazy karane przez prawo? To już nie jest wiara, kochanieńki, a narzucona wola na decyzję innego człowieka i inaczej tego nazwać nie można jak odebranie wolnej woli. Kto dał prawo Kościołowi do odbierania wolnej woli człowiekowi, którą dostał od Boga? Stawianie się w roli sędziego w świetle tych wszystkich afer wokół kleru jest niemoralne i pachnie jedynie butą i pychą. Na nic nam się przydają tacy kapłani którzy zapomnieli że sprawy duchowe to nie sprawy karne ziemskiego sądu. Ariwederczi klechy...do moherów wooon!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ateistacool girl w sumie wychowałem sie w rodzinie katolickiej ale z czasem i w miare zdobywanej wiedzy i doswiadczenia człowiek mądrzeję i zaden szaman nie bedzie mi mówił co mam jeść i kiedy ,co nie robic i kiedy,co jest złe co dobre bo sam o tym zdecyduje... w oparciu o ogólnie przyjete normy społeczne oczywiscieuśmiech


no to co Ci ta wiedza i doświadczenie podpowiedziało ... ?
że Boga nie ma ... ?

ja jestem katolikiem i mi też żaden szaman, znachor czy wiedźma nie będzie mówiła co mam jeść i kiedy, co robić i a co nie.
katolicy nie wierzą ani szamanom, ani znachorom, ani wiedźmom ...

skąd wiesz, że przyjęte normy społeczne są dobre ... ???

zabicie dziecka w łonie matki jest dobre czy złe?
eutanazja człowieka starego jest dobre czy złe?
narkotyki w małych ilościach są dobre czy złe?
prostytuowanie się jest dobre czy złe?
rozwody są dobre czy złe?
itd. itd.

A czy dobre , czy złe jest używanie religii do niewolenia nie tylko wyznawców owych nauk? Dlaczego wiarę chcecie zamieniać w zakazy karane przez prawo? To już nie jest wiara, kochanieńki, a narzucona wola na decyzję innego człowieka i inaczej tego nazwać nie można jak odebranie wolnej woli. Kto dał prawo Kościołowi do odbierania wolnej woli człowiekowi, którą dostał od Boga? Stawianie się w roli sędziego w świetle tych wszystkich afer wokół kleru jest niemoralne i pachnie jedynie butą i pychą. Na nic nam się przydają tacy kapłani którzy zapomnieli że sprawy duchowe to nie sprawy karne ziemskiego sądu. Ariwederczi klechy...do moherów wooon!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 08:26  
Cytuj
~rsta No to odpowiemsmiech2
"no to co Ci ta wiedza i doświadczenie podpowiedziało ... ?
że Boga nie ma ... ? nikt mi poprostu nie udowodnił ze Bóg jest..

"ja jestem katolikiem i mi też żaden szaman, znachor czy wiedźma nie będzie mówiła co mam jeść i kiedy, co robić i a co nie.
katolicy nie wierzą ani szamanom, ani znachorom, ani wiedźmom ..."
a to ze np.w piatek nie powinno sie jesc miesa,w niedziele pracowac ,w adwencie urzadzac zabaw przykładów mozna podac wiecej..jesli byłbym wierzacy raczej powinienem przeszczegac tych zasad?
"skąd wiesz, że przyjęte normy społeczne są dobre ... ???" -chodzi mi o te bardziej ogólne chyba w kazdym społeczenstwie uznawane za złe czy tam dobre chyba nie musze wymieniac jakie to sa.

"zabicie dziecka w łonie matki jest dobre czy złe?
eutanazja człowieka starego jest dobre czy złe?
narkotyki w małych ilościach są dobre czy złe?
prostytuowanie się jest dobre czy złe?
rozwody są dobre czy złe?
itd. itd." - to sa kwestie na które kosciół ma tylko jedna odpowiedz a jak wiadomo wszystko zalezy od sytuacji czy poswiecic zycie matki dla ratowania dziecka? czy skrócic cierpienie umierajacemu lub komus kto jest warzywem? itp .itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 13:53  
Cytuj
kochanieńka paranormalna przecież nie ma żadnych nakazów, które by mówiły, że w piątek nie można jeść mięsa pod żadną karą, ani nie ma żadnych kar dla urządzających huczne zabawy w okresie Wielkiego Postu.
Nikt Cię nie wsadzi do więzienia jak nie pójdziesz w niedzielę do kościoła ... umiech

Nikt nie jest sędzią, ale głosem wołającego na pustyni ...
Nikt Ci wolnej woli nie odbiera ...

Jakie to prawo odbiera Ci wolność?


Nindzuu
czy do wiary potrzebny jest Ci dowód?
jakbyś chciał to znalazł byś ich ogrom ...

ogólnie powinno się wiedzieć co jest dobre, a co złe, ale w szczegółach już się ludzie gubią ...

nikt nie każe poświęcać życia matki dla dziecka - chyba naczytałeś się lewackiej propagandy ...
poczytaj dokładnie jak się sprawa ma w wiarygodnych źródeł ... !!!

a Tobie kto dał prawo uśmiercania chorych, starych i cierpiących ludzi?
Pytam się jeszcze raz!
KTO DAŁ CI PRAWO UŚMIERCANIA LUDZI !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
ogólnie powinno się wiedzieć co jest dobre, a co złe, ale w szczegółach już się ludzie gubią ...

Rsta, to ja dopytam o te szczegóły. Jeżeli człowiek jest śmiertelnie chory, bardzo cierpi i nie ma ochoty dłużej żyć, to może sobie to życie skrócić?

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 14:19  
Cytuj
rsta nie denerwuj sie tak, napisałeś tak długiego posta, a zero w nim merytoryki, ZERO konkretów. Jakieś brednie typu, powinieneś wiedzieć, powinieneś sobie poszukać, powinieneś to tamto...

Mało inteligentni ludzie mają to do siebie, że jak zaczyna im brakować argumentów to zaczynają krzyczeć bo myślą, że dzięki temu mają rację bo są głośniej.

A z tym "uśmiercaniem" to sie troche zapędzasz chłopczyku. Gdybyś widział schorowanego starca, którego jedynym zajęciem od 8 miesięcy jest leżenie w łóżku w bólach i mękach, a lekarz nie daje praktycznie żadnych szans na wyleczenie tylko opcje przedłużania tego stanu to może by ci się coś odmieniło w tej makówce.

Ale wy wolicie stać nad taką osobą, uśmiechać się i powtarzać "wszystko będzie dobrze, bozia jest z tobą..."

I jeszcze jedna kwestia do tego twojego idiotycznego pytania
CYTAT
a Tobie kto dał prawo uśmiercania chorych, starych i cierpiących ludzi?

A tobie kto dał prawo o decydowaniu o tym, że ktoś ma cierpieć i konać w agoni przez kolejne miesiące skoro jego wola jest zgoła inna? TY CHORY BYDLAKU!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ogólnie powinno się wiedzieć co jest dobre, a co złe, ale w szczegółach już się ludzie gubią ...

Rsta, to ja dopytam o te szczegóły. Jeżeli człowiek jest śmiertelnie chory, bardzo cierpi i nie ma ochoty dłużej żyć, to może sobie to życie skrócić?


odpowiem Ci słowami Św. Pawła:
"wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść"

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 14:45  
Cytuj
CYTAT
rsta nie denerwuj sie tak, napisałeś tak długiego posta, a zero w nim merytoryki, ZERO konkretów. Jakieś brednie typu, powinieneś wiedzieć, powinieneś sobie poszukać, powinieneś to tamto...

Mało inteligentni ludzie mają to do siebie, że jak zaczyna im brakować argumentów to zaczynają krzyczeć bo myślą, że dzięki temu mają rację bo są głośniej.

A z tym "uśmiercaniem" to sie troche zapędzasz chłopczyku. Gdybyś widział schorowanego starca, którego jedynym zajęciem od 8 miesięcy jest leżenie w łóżku w bólach i mękach, a lekarz nie daje praktycznie żadnych szans na wyleczenie tylko opcje przedłużania tego stanu to może by ci się coś odmieniło w tej makówce.

Ale wy wolicie stać nad taką osobą, uśmiechać się i powtarzać "wszystko będzie dobrze, bozia jest z tobą..."

I jeszcze jedna kwestia do tego twojego idiotycznego pytania
CYTAT
a Tobie kto dał prawo uśmiercania chorych, starych i cierpiących ludzi?

A tobie kto dał prawo o decydowaniu o tym, że ktoś ma cierpieć i konać w agoni przez kolejne miesiące skoro jego wola jest zgoła inna? TY CHORY BYDLAKU!



Wcale się nie denerwuję umiech
a co masz problem z szukaniem?
chciałbyś, żeby Ci podać wszystko na tacy?
mało inteligentni ludzie mają chyba problem z szukaniem ...
to Ty mnie jeszcze nie słyszałeś jak krzyczę umiech

nie zrozumiałeś mnie, tu nie chodzi o przedłużanie życia cierpiącemu człowiekowi ... !
jeżeli ktoś cierpi, to ma prawo umrzeć, ale naturalnie, nie przez eutanazję!
Ponadto istnieją środki przeciwbólowe i na tyle ile to możliwe można człowiekowi ulżyć w cierpieniu.

To nie ja decyduję, że ktoś ma cierpieć ...
To Ty masz prawo kogoś zabić, żeby nie cierpiał ... ???

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 14:58  
Cytuj
CYTAT

Wcale się nie denerwuję umiech
a co masz problem z szukaniem?
chciałbyś, żeby Ci podać wszystko na tacy?
mało inteligentni ludzie mają chyba problem z szukaniem ...
to Ty mnie jeszcze nie słyszałeś jak krzyczę umiech

Nie masz nic sensownego do powiedzenia na ten temat i poprostu powtarzasz moje słowa.
A jeśli chodzi o szukanie to ciężko znaleźć coś czego nie ma nieprawdaż?

CYTAT

nie zrozumiałeś mnie

Jedyną osobą która czegoś tutaj nie rozumie jesteś ty... czytać potrafisz, ale nic z tego nie rozumiesz i nie odpowiadasz na pytania tylko uciekasz od tematu i wklejasz jakieś cytaciki...

CYTAT

Ponadto istnieją środki przeciwbólowe i na tyle ile to możliwe można człowiekowi ulżyć w cierpieniu.


Nie masz człowieku pojęcia! Nie masz pojęcia o czym piszesz więc dlaczego kłamiesz? Wypisujesz kłamstwa i bzdury mimo, że nie jesteś dostatecznie doinformowany w tym temacie...

Widać, że nie miałeś nigdy styczności z osobą w stanie agonalnym. (nie życzę tego tobie ani nikomu, ale szybko by ci to zmieniło światopogląd)

CYTAT

To nie ja decyduję, że ktoś ma cierpieć ...
To Ty masz prawo kogoś zabić, żeby nie cierpiał ... ???


I poraz kolejny wykazujesz się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Przecież dopiero co napisałem, że taka decyzja może być podjęta przez chorego, a nie przez osoby trzecie.

Skoro kogoś życzeniem jest skrócenie jego własnych męk to dlaczego ty chcesz decydować o tym, że on ma się dalej męczyć? Czerpiesz z tego jakąś przyjemność psycholu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 15:06  
Cytuj
CYTAT

to Ty mnie jeszcze nie słyszałeś jak krzyczę umiech


Kilka razy w tygodniu słysze jak tacy wierzący sobie krzyczą więc wiem na co stać takich jak wy. Mam takie 3 rodzinki w klatce. Conajmniej 2x w tygodniu dają o sobie znać krzycząc na całą klatke. Dzieci wyją, rodzice wyzywają się od najgorszych, przedmioty latają.... ale w niedziele zawsze cała piątka do kościółka.

Ahh umiech kiedy wy sie w końcu zajmiecie sobą?

Drzazge w oku obcego zawsze widzą.... a z belką w dupie przez życie przemierzają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 16:43  
Cytuj
Kosmitier,wyluzuj.Po co te inwektywy?Uszanuj czyjeś poglądy .Nie wszyscy katolicy to paskudy,uwierz.Widocznie zraziłeś się po wpisach banacha.Nawet nie masz pojęcia ile może pomóc obecność drugiej osoby i wiara w obliczu śmierci

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Kosmitier,wyluzuj.Po co te inwektywy?Uszanuj czyjeś poglądy .Nie wszyscy katolicy to paskudy,uwierz.Widocznie zraziłeś się po wpisach banacha.


Inwektywy? Bydlak i psychol to chyba dobre określenie dla kogoś kto upaja się widokiem człowieka w niekończącej się agoni?

Odnosiłem się z szacunkiem do jego osoby jak i jego poglądów, ale wybacz... on nie szanuje moich poglądów i uważa swoje za jedyne słuszne. 10 postów wystarczyło abym zmienił zdanie o tym człowieku. Sam sobie na to zapracował.

Oczywiście nie generalizuje jeśli chodzi o kwestię wiary, nie jestem takim ignorantem. Kilku moich znajomych jest wierzących i są względnie wporządku ludźmi.

Tylko dajcie innym żyć po swojemu... nikt wam krzywdy nie robi. Ale w większości was jest zakorzenione poczucie jakiejś chorej misji moralizacji społeczeństwa jako wielce oświeceni wierzący... Kim są ludzie pokroju rsta żeby mówić innym jak mają żyć i w co wierzyć? Każdy za młodu miał wpajane pewne wartości i każdy decyduje o sobie i jest świadom własnych decyzji popartych doświadczeniami życiowymi etc.
A jeśli ktoś potrzebuje do normalnego funkcjonowania "wiary" to proszę bardzo... śmiało droga wolna... ale po co ciemiężyć tym drugiego człowieka?

CYTAT
Nawet nie masz pojęcia ile może pomóc obecność drugiej osoby i wiara w obliczu śmierci

Wyobraź sobie, że jestem tego zajebiście świadom. Ale my chyba nie o tym tutaj?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 17:57  
Cytuj
rsta, wy rozmodleni bardzo chcecie ingerować w życie innych ludzi. Pytałeś o narkotyki, aborcję i eutanazję.

Jeśli chodzi o narkotyki to sprawa jest bardzo prosta. Kto decyduje co jest a co nie jest narkotykiem? Tych chcesz ich zabraniać kreśl czego chcesz zabraniać.

Aborcja? Nie odważyłbym się zaproponować tego kobiecie ani również bym jej tego nie zakazał. Uszanowałbym każda decyzję i bym ja po prostu wspierał. Ty i tobie podobni najchętniej wsadzalibyście kobiety do więzienia.

Eutanazja, dlaczego odpowiadasz pytaniem "czy masz prawo kogoś zabić". Nie dociera do ciebie, że człowiek sam może nie chce już dłużej przedłużać swojego cierpienia? Tak jak piszesz o bólu to potwierdzasz, że nigdy go nie doświadczyłeś.

Wy rozmodleni wiele piszecie o wolnej woli każdego człowieka i bardzo chętnie wprowadzilibyście kilka zakazów i wsadzili kilku niewiernych do pierdla.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 18:04  
Cytuj
Polityka i wiara wzbudzają skrajne emocje,prawda Andriusza?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 18:07  
Cytuj
Andriusza,po co w takim razie ochrzciłeś dziecko?A w co wierzysz ,w brzucho napełnione?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »