NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
rzeczy potrzebne zerówiakowi, co bedzie potrzebne dziecku w zerowce w szkole
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 09:34  
Cytuj
Drogie mamy. Moje dziecko od września zaczyna swoja przygode z zerowka w szkole nr. 7. Chciałabym sie dowiedzieć najlepiej od rodziców dzieci z tejże placówki, co trzeba kupić takiemu uczniowi. Czy do zerowki potrzebny juz bedzie plecak? Rozimiem że książki we wrześniu, ale np. Jakieś farby? Przyrządy?
Z góry dziekuje!! :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 09:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 09:56  
Cytuj
Najlepiej przyjść 1-szego dnia i pani wszytko wyjaśni, albo dadzą karteczkę co jest potrzebne . Można kupić wszystko "naślepo" np plasteline, farby ( ale nie każde farby się nadają )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 10:12  
Cytuj
Dla pierwszaka to nie ma się co spinać umiech wszystkiego dowiesz się 1 wrzesnia umiech a teraz niech mały cieszy się jeszcze wolnościąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 11:42  
Cytuj
To zerowiak dla ścisłości hehe jezyk aha czyli nie ma co sie teraz obkupywać...
Dzięki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 12:50  
Cytuj
Spokojnie jeszcze zdążysz. Czasami na tablicach ogłoszeń ewentualnie na drzwiach szkoły wisi informacja co jest potrzebne.
A poza tym wszystkiego dowiesz się na rozpoczęciu roku. Wydaje mi się że nie ma się co na razie obkupować, choć pewnie zeszyt w linię k kartkę się przyda, ołówek i gumka też :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2016r. 13:11  
Cytuj
moje dziecko właśnie skończyło tam zerówkę. będzie mieć inną panią niż moje ,każda nauczycielka ma swoje wmagania. napewno będzie potrzebna taka duża teczka a w niej farby plakatowe, papier kolorowy ,samoprzylepny ,blok kolorowy, biały. Pod koniec sierpnia na szkole będzie wywieszone jakie książki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 09:10  
Cytuj
Rozumiem, dzieki Pajacyk :* a tak poza temetem to dziecko zadowolne ze szkoły/klasy i w ogole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 13:20  
Cytuj
Też wydaje mi się, że nie ma co zbyt wcześnie kupować całej wyprawki, bo nie wiadomo dokładnie co będzie potrzebne. Można kupić tylko takie podstawowe rzeczy jak zeszyty, bloki, kredki, mazaki, długopisy, linijki, bo to zawsze się przyda. Ale jakieś konkretniejsze wyposażenie lepiej kupić po rozpoczęciu roku, żeby nie wydawać pieniędzy na marne. Można też wybrać się na dni otwarte (niektóre szkoły i przedszkola organizują w wakacje takie spotkania dla rodziców i dzieci) i dowiedzieć się więcej o przygotowaniu dziecka do pierwszego dnia w nowym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:09  
Cytuj
Długopisy w zerówce się nie przydadzą, przynajmniej nie do pisania. Dzieci w zerówce piszą ołówkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »