NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakup biletu na e-podróżnik.pl, Bilet na PKS
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 21:24  
Cytuj
Witam. Mam pytanie odnośnie zakupu biletu na przejazd autobusem PKS. I czy bez problemu okazuje wydrukowany bilet kierowcy i sobie siadam i jadę?
I czy faktycznie kierowca wyznacza miejsce gdzie mam usiąść ( w regulaminie pisze ze kierowca wyznacza miejsce) czy siadam sobie gdzie ja chce?
Zapytanie skierowane do osób korzystających z e-podróżnika.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 21:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 21:57  
Cytuj
Bez problemow. Pokazuje sie bilet i sie jedzie. A bywalo tez, ze podawalem tylko nazwisko i to wystarczalo. Kierowca mial liste (PKS Rzeszow). Nie spotkalem sie jeszcze ze wskazywaniem przez kierowce miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2016r. 22:04  
Cytuj
Jak wyżej - potwierdzam. Aktualną listę zakupionych biletów ma też PKS Stalowa Wola. Wielokrotnie tak jeżdziłem do Warszawy czy Krakowa i z powrotem. Udało mi się kilka razy kupić bilet za 1 zł+ 22gr Vat na te trasy. Polecam kupno biletu przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 14:05  
Cytuj
Możesz nawet pokazać na telefonie numer rezerwacji. Też kiedyś udało nam się kupić dwa bilety po 1 zł z Warszawy. W pierwszą stronę, bardzo miły kierowca, podaliśmy tylko imię i nazwisko i było ok. W drodze powrotnej, był inny kierowca, i już coś mu się nie podobało, że bilet za 1 zł, jak to możliwe, no ale później z łaską powiedział, no niech państwo siadają..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 21 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 18:26  
Cytuj
Nie tylko na wydrukowanym bilecie można spokojnie jechac, ja zawsze kupuję i przychodzi mi smsem... nie mam drukarki sprawnej, a telefon zawsze mam przy sobie więc dla mnie opcja"SMS" jest wygodniejsza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »