NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nocleg godny polecenia nad morzem,
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 15:10  
Cytuj
Witam cool
poszukuję noclegu nad naszym pięknym morzem w miesiącach czerwcu lub lipcu. Najlepiej, żeby był w przystępnej cenie i z wyżywieniem tj. śniadaniem i obiadokolacją. Mile widziane też atrakcje dla dzieci typu trampolina czy plac zabaw. Liczę, że byliście w takim fajnym miejscu i coś polecicie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 15:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 18:51  
Cytuj
Proszę PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 20:20  
Cytuj
Ja również chętnie , podpinam się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 21:26  
Cytuj
tez bym sie chetnie dowiedziala, wiec jezeli ktos cos ma do polecenia to czekamy na informacje ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 22:01  
Cytuj
Mielno-Unieście - ośrodek wypoczynkowy "Bałtyk", rewelacja.Plaża pod nosem, sklep, silownia na powietrzu, kort, plac zabaw, kryty basen, domowe jedzenie, pokoje super. Byłam, polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Mielno-Unieście - ośrodek wypoczynkowy "Bałtyk", rewelacja.Plaża pod nosem, sklep, silownia na powietrzu, kort, plac zabaw, kryty basen, domowe jedzenie, pokoje super. Byłam, polecam.


Ceny jak #zagranico na jakiej Fuercie smiech2

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 23:42  
Cytuj
Ceny jak #zagranico na jakiej Fuercie smiech2[/cytat]

Nie przesadzaj, ceny ogólnie "wywalone są" w tym sezonie okrutnie, a prawda jest taka, ze zagranicą nawet taniej niż nad Bałtykiemumiech
Powodzenia w szukaniu teraz czegoś luksusowego i taniego nad morzemmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 08:05  
Cytuj
Powodzenia w szukaniu czegoś fajnego, niedrogiego i przede wszystkim wolnego i to jeszcze na lipiec. W tym roku mają być rekordowe tłumy, bo się jednak ludzie trochę przestraszyli Egiptow i innych Tunezji, więc to co fajne i w adekwatnej cenie, to już dawno zarezerwowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 08:43  
Cytuj
Polecam Hotel Orle na wyspie Sobieszewskiej. Bliskość plaży, woda czysta, sinic brak, cisza, spokój, dzieci też będą miały co robić, a i posiłki całkiem smaczne.
Jeżeli natomiast ktoś preferuje nocleg na wodzie, proponuję poszukać w dobrej cenie wycieczki do Szwedzkiej Kalskrony.
Przez 2 dni na promie i lądzie, każdy znajdzie coś dla siebie, włącznie z kasynem, golfem, fitnessem, imprezami, karaoke itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Powodzenia w szukaniu czegoś fajnego, niedrogiego i przede wszystkim wolnego i to jeszcze na lipiec. W tym roku mają być rekordowe tłumy, bo się jednak ludzie trochę przestraszyli Egiptow i innych Tunezji, więc to co fajne i w adekwatnej cenie, to już dawno zarezerwowane.


Zdziwiłbyś się użytkowniku mik8 ;) Zadzwoniłam do pierwszych trzech wybranych przeze mnie (spełniających moje oczekiwania) kwater i okazało się, że mają wolne terminy good Tak więc "szukajcie, a znajdziecie" cool girl

Ps. Byćmoże twoje "powodzenia" mi pomogło ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 12:03  
Cytuj
również polecam hotel Orle ..
byłem tam rok temu i super warunki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 12:22  
Cytuj
Dąbki - Willa Dorotka - było tanio, ale bez jedzenia.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mielno-Unieście - ośrodek wypoczynkowy "Bałtyk", rewelacja.Plaża pod nosem, sklep, silownia na powietrzu, kort, plac zabaw, kryty basen, domowe jedzenie, pokoje super. Byłam, polecam.


Ceny jak #zagranico na jakiej Fuercie smiech2


Serio 110 z wyżywieniem to drogo? Serio ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 00:31  
Cytuj
110 za osobę - za kiszenie się w hotelu - strasznie drogo jak dla mnie jezyk

Tydzień, to daje 1540 zł za samo spanie :cwaniak: I co w tym mamy? Zamknięci w pokoju. A to co najważniejsze, przyroda, świeże powietrze, morska bryza, gdzieś ucieka ... Betonowe ściany mam na co dzień.

Wolę pojechać z namiotem biwakując na dziko smiech2 I tak też się wybieram, na kilka dni nad polskie morze - odpocząć po aktywnym wypoczynku :cwaniak:


Nocleg powinien być bardziej godny niż wygodny jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 07:47  
Cytuj
Ja ze swojej strony polecam Kuznice na polwyspie helskim. Jest to najwezsze miejsce na polwyspie- w szczegolnosci kwatery na ulicy morskiej w Kuznicy- jest na tyle wasko ze wzdluz drogi stoja tylko dwa rzedy domow. Tak wiec z jednej strony morze a z drugiej zatoka- plaze zawsze luzne bo najnormalniej nie ma kto ich zajmowac- dlugi odcinek plaz po obu stronach a mala ilosc ludzi mieszkajacych przy nich. Z buta mozna dotrzec do pobliskich knajpek i smazalni, natomiast wystarczy wsiasc w samochod i w zasiegu jest w jedna strone hel a w druga wladyslawowo, trojmiasto itp. Jedyny bol to jedno pasmowa droga przez hel- wiecznie zapchana i zakorkowana, ogolnie mowiac jak wyjezdzac z polwyspu to albo rano albo wieczorem bo w ciagu dnia wszelkie proby wyjazdu koncza sie staniem w korkach. Nie mniej jak dla mnie dla tej ciszy, spokoju, braku tloku i luznych plaz poprostu warto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
110 za osobę - za kiszenie się w hotelu - strasznie drogo jak dla mnie jezyk

Tydzień, to daje 1540 zł za samo spanie :cwaniak: I co w tym mamy? Zamknięci w pokoju. A to co najważniejsze, przyroda, świeże powietrze, morska bryza, gdzieś ucieka ... Betonowe ściany mam na co dzień.

Wolę pojechać z namiotem biwakując na dziko smiech2 I tak też się wybieram, na kilka dni nad polskie morze - odpocząć po aktywnym wypoczynku :cwaniak:


Nocleg powinien być bardziej godny niż wygodny jezyk


Rany czytajcie ze zrozumieniem, z wyżywieniem cena jest.
Jeden woli wygody hotelu , drugi namiot, co kto lubi, jest wybór, nikt Cię nie zmusza, ale jednak z wyżywieniem i basenem i saunami do korzystania nie jest jakoś poważnie drogo i koniec - takie jest moje zdanie good
Poza tym było podane że blisko do morza, a to jest ważne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 10:43  
Cytuj
tak to jest. Ceny w niektórych miejscach są mega wysokie, ale jednak za coś płacimy a szefostwo chce tam zarobić więc decyduje się na takie a nie inne kwoty. A jak komuś się wydaje za wysoko, to nocleg pod niebem z gwiazdami też jest niczego sobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
tak to jest. Ceny w niektórych miejscach są mega wysokie, ale jednak za coś płacimy a szefostwo chce tam zarobić więc decyduje się na takie a nie inne kwoty. A jak komuś się wydaje za wysoko, to nocleg pod niebem z gwiazdami też jest niczego sobie


Dla każdego przystępna cena to całkiem coś innego cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »