NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jak oceniacie Olimp? ,
Posty: 5
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 20:28  
Cytuj
Czy ktos z was organizowal tam wesele ?jak jedzenie? Planuje tam zrobic wesele na 180 osob

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2016r. 20:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:24  
Cytuj
Nie polecam. Rok temu miałam tam ślub na 150 osób, było tłoczno, duszno, bardzo mało miejsca pomiędzy stołami. Jako panna młoda musiałam 'pobiesiadować' z wszystkimi a to wiązało się ze chodzeniem między stołami. Cały czas ocierałam się o jakieś talerze i oparcia krzeseł. Degustacja u nas nie przeszła pomyślnie, mieliśmy własny catering, a Nasz pierwszy tanic zakłócony został przeyjeżdżającym obok pociągiem.placze Co więcej na piętrze było inne wesele i tym sposobem co chwilę musieliśmy wypraszać nie swoich gości, których usunięcie czasami graniczyło z cudem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam. Rok temu miałam tam ślub na 150 osób, było tłoczno, duszno, bardzo mało miejsca pomiędzy stołami. Jako panna młoda musiałam 'pobiesiadować' z wszystkimi a to wiązało się ze chodzeniem między stołami. Cały czas ocierałam się o jakieś talerze i oparcia krzeseł. Degustacja u nas nie przeszła pomyślnie, mieliśmy własny catering, a Nasz pierwszy tanic zakłócony został przeyjeżdżającym obok pociągiem.placze Co więcej na piętrze było inne wesele i tym sposobem co chwilę musieliśmy wypraszać nie swoich gości, których usunięcie czasami graniczyło z cudem.


No tak, bo to przecież Olimp określa, kiedy może a kiedy nie, przejeżdżać pociąg... sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:44  
Cytuj
Nie określa, my też o tym nie pomyśleliśmy, dlatego żałujemy neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam. Rok temu miałam tam ślub na 150 osób, było tłoczno, duszno, bardzo mało miejsca pomiędzy stołami. Jako panna młoda musiałam 'pobiesiadować' z wszystkimi a to wiązało się ze chodzeniem między stołami. Cały czas ocierałam się o jakieś talerze i oparcia krzeseł. Degustacja u nas nie przeszła pomyślnie, mieliśmy własny catering, a Nasz pierwszy tanic zakłócony został przeyjeżdżającym obok pociągiem.placze Co więcej na piętrze było inne wesele i tym sposobem co chwilę musieliśmy wypraszać nie swoich gości, których usunięcie czasami graniczyło z cudem.
A mucha czasem nie przeszkadzała bzyczeniem?Wiesz w ogóle jak duza sala tam jest?150 osób i ciasno?Nawet jak są dwa wesela to nie słychać muzyki a ty słyszałaś pociąg?Może tańczyliście na parkingu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:51  
Cytuj
Byłam tam na dwóch weselach i organizowalam chrzciny. Dla mnie ok poza menu, które jest bardzo przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe, jak na taki lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie polecam. Rok temu miałam tam ślub na 150 osób, było tłoczno, duszno, bardzo mało miejsca pomiędzy stołami. Jako panna młoda musiałam 'pobiesiadować' z wszystkimi a to wiązało się ze chodzeniem między stołami. Cały czas ocierałam się o jakieś talerze i oparcia krzeseł. Degustacja u nas nie przeszła pomyślnie, mieliśmy własny catering, a Nasz pierwszy tanic zakłócony został przeyjeżdżającym obok pociągiem.placze Co więcej na piętrze było inne wesele i tym sposobem co chwilę musieliśmy wypraszać nie swoich gości, których usunięcie czasami graniczyło z cudem.
A mucha czasem nie przeszkadzała bzyczeniem?Wiesz w ogóle jak duza sala tam jest?150 osób i ciasno?Nawet jak są dwa wesela to nie słychać muzyki a ty słyszałaś pociąg?Może tańczyliście na parkingu?


Eeeee tam na parkingu smiech2 tańczyliśmy na torach. Nasze wesele rozpoczęło się o 14, wesele gości z góry dopiero po 16, tak więc słyszeliśmy ten pociąg dość dobrze, ba! zostało to uwiecznione nawet na filmie. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 9 Kwie 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 19:01  
Cytuj
Poza tym skąd ta nienawiści? Ktoś zapytał o opinię, a ja jako osoba, która organizowała tam wesele staram się jej pomóc - tak by nie popełniła błędów, które ja popełniłam. Bo ogólnie życzę wszystkim dobrze, wiem jak ważny to dzień i wiem jak bardzo chciałam by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Proszę o wyrozumiałość. Powiedziałam, że pociąg przeszkadzał mi, a nie wszystkim mieszkańcom Stalowej Woli i okolic. Przy 150, dokładnie 147 osobach było tłoczno - dla mnie. Inne odczucia może mieć mężczyzna, a inne kobieta w sukni z dość szerokim kloszem. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Poza tym skąd ta nienawiści? Ktoś zapytał o opinię, a ja jako osoba, która organizowała tam wesele staram się jej pomóc - tak by nie popełniła błędów, które ja popełniłam. Bo ogólnie życzę wszystkim dobrze, wiem jak ważny to dzień i wiem jak bardzo chciałam by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Proszę o wyrozumiałość. Powiedziałam, że pociąg przeszkadzał mi, a nie wszystkim mieszkańcom Stalowej Woli i okolic. Przy 150, dokładnie 147 osobach było tłoczno - dla mnie. Inne odczucia może mieć mężczyzna, a inne kobieta w sukni z dość szerokim kloszem. umiech
To nie jest nienawiść,jesli tak zabrzmiało to przepraszam.Bylem tam na weselu 250 osób na górze było tez drugie wesele i nikt nikomu nie przeszkadzałMoim zdaniem udane wesele nie zależy tylko od jedzenia.Na wesele idzie się pobawić,spotkać z rodziną itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 23:03  
Cytuj
Napisałam na priv umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 14:09  
Cytuj
Byłem w Olimipe na 2 weselach zarówno na górnej sali jak i na dolnej.
I jestem z tego lokalu bardzo zadowolony.
Na mniejszej sali przystosowanej do 90 osob - bawiło sie 97 i raczej ciasnoty nie było. jedzenie w skali od 1 do 10 dałbym 7.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 23:08  
Cytuj
Dziekuje za opinie. Nie powiem troche sie wystraszylam. Najbardziej tego ze jedzenie nie jest za dobre a przeciez to jest chyba najwazniejsze. Moze ktos ma jeszcze jakies spostrzezenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 10:44  
Cytuj
każdemu nie dogodzisz znajdą się osoby które będą narzekać jak i zachwalać jedzenie. Ja polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 10:46  
Cytuj
150 osób ciasno? to chyba na małej sali, a nie na dużej która jest przystosowana na wesele dużo większeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 22:09  
Cytuj
Byłam na weselu na 325 osób i wcale ciasno nie było fajny lokal i hotel przede wszystkim czysto porównując marne stale i sezamy nie straszne było wziąć prysznic w hotelu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 00:58  
Cytuj
goodzarumienionygoodzarumienionygoodI co był prysznic a tak poza to nic? Hehe na Błoniach przy sanie jest tyleee miejsca i krzaczory blisko oj można w nich wszystkooo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Kwie 2016r. 14:39  
Cytuj
Aga0610 lepiej idź do lokalu i poproś o skosztowanie dań a nie pytasz na forum gdzie siedzą osoby, które tylko patrzą jak kogoś oczernić.
Moja siostra miała tam wesele o czym już pisałam w innym wątku i mamy wspaniałe wspomnienia. Na drugiej sali było wesele i absolutnie nikt nie wchodził na salę. Jedzenie było bardzo dobre.

Magdakaka jaki catering skoro tam gotują na miejscu? Chyba coś Ci sie myli ... mlotek
A sala dolna jest bardzo duża i przestronna uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 08:19  
Cytuj
Umowa z lokalem jednostronna gwarantuje wszystko dla wlascicieli lokalu, wynajmujacy albo akceptuje umowe albo dowidzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 09:22  
Cytuj
olimp jest ok. nie widziwiaj z meni, nie zamawiaj zadnych rakow, homarów i tego typu rzeczy. zamow tradycyjne jedzenie, a napewno nie bedziesz załowac. bylem tam dwa razy i bylo ok. wesele jak wesele. jak duzo mlodych to bedzie udane, jak wiecej starszych to wiecej bedziesz miec w kopertachumiechjezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2017r. 10:04  
Cytuj
Ja chciałabym przestrzec przed nieuczciwą konkurencją lokalu Olimp. Przed moim weselem ludzie wypisywali tu na forum jakieś niesamowite rzeczy, np. "Olimp przecież nie ma kuchni, maja tylko catering na wesela, nie polecam." Zaraz po przeczytaniu tej opinii pojechałam do domu weselnego sprawdzić to. Właścicielka pokazała mi całe zaplecze kuchenne bez najmniejszego problemu i śmiała się z tego, co ludzie wypisują, zeby im dopiec.
Ogólnie lokal polecam, miałam wesele w sali na dole, menagerka jest świetna, zespół bardzo profesjonalny, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeżeli chodzi o jedzenie to miałam wrażenie, ze na weselu, na którym byłam miesiące pózniej, było ono gorsze. W pokoju dla nowożeńców jest sejf, przed przyjęciem dostaje się kluczyk do skrytki z lodówka na alkohol, zeby miec pewność, ze żaden kelner nie podbierze wódki, wszystko po weselu oddają umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 08:15  
Cytuj
Na co mam uwarzac na przyjeciu weselnym w Olimpie, na co zwrocic usage zeby nie bylo przykrych niespodzianek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 09:41  
Cytuj
@janusz5 Dogadaj z właścicielami dekoracje - czy będzie to leżało po ich stronie, czy załatwicie sobie własne. Zapytaj czy mają pudełeczka na ciasta dla gości (lub czy ewentualnie Wasze są ok, nasze były za małe) i właściwie to chyba tyle umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 15:50  
Cytuj
Dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 17:52  
Cytuj
miałem przyjemność tam być, srednia rewelacja, sam lokal ładny duży natomiast jedzenie.....typowa masówka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2017r. 18:18  
Cytuj
Czytam czytam i nie wierze. W poprzednim roku mielismy slub w Olimpie. Żaden pociąg nam nie przeszkadzał, umowa była jasna i dobra dla obu stron, jedzenie było rewelacyjne, każdy gość chwalił. Kuchnia jest na miejscu, kucharz bardzo fajny facet. Obsługa kapitalna, miła, uprzejma. Sala przystrojona pięknie. Goście z drugiego wesela z góry nam nie weszli w paradę. Wesele na 160 osób okrągłe stoły i był luzz.

Gdybyyśmy robili wesele jeszcze raz byłby to Olimp. Polecam bardzo. Według mnie te negatywne opinie są pisane przez konkurencje, która przegrywa z tym lokalem.taka prawda przed zamówieniem sali byliśmy we wszystkich lokalach i wybraliśmy Olimp. I co istotne nie żałujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »